Çukur yeni bölümde maskeli karakter dikkat çekti. Erdenetlere son darbeyi indirmek için büyük bir operasyona girişen Koçovalılar karşılarında maskeli bir düşman buluyorlar. Yüzü tamamen kapalı olan bu düşman Yamaç'la dövüşüyor. Çukur maskeli kim, sorusu dizi hayranlarının oldukça meraklandırırken, yeni bölümlerde bu gizemin çözülmesi bekleniyor.

Çukur Show Tv'de Pazartesi akşamları ekrana gelirken, ülkemizde bir fenomen haline de gelen dizi öyle bir hale geldi ki; Dizide kullanılan çukur dövmesi, gerçek hayatta sık sık gençlerde görülebiliyor. Kıyafetlerde, internette kullanılan profil fotoğraflarında her yerde Çukur imzalarını görebiliyoruz. Çukur'ın yayınlanacak yeni bölümünde dikkat çekici sahneler vardı. Çukur yeni bölümde maskeli bir karakter Yamaç ile dövüşüyor. Peki Çukur Maskeli kim?

Maskeli karakter Çağatay Erdenet'in özel getirdiği adam rolünde ama maske henüz düşmedi! Çukur ahalisine oldukça zarar veren ve onların kesinlikle baş edemediği bir dövüş sanatçısı olarak gözüken maskelinin maskesi düşecek mi yoksa düşmeyecek mi şimdilik bir muamma. Son bölümde yüzünde göz ve kaş çevresinin gözüktüğü maskeliyi Çukur'un Azer'in kurşunuyla ölen bıçkın delikanlısı Kemal'i oynayan Uğur Yıldıran'ın canlandırdığı yüksek ihtimal kazandı.

Bu gizemli maskelinin kim olduğu henüz belli değil! Çukur hayranları bu konuda bazı yorumlarda ve tahminlerde bulunuyor.

çukur maskeli kim, çukur ninja kim, çukur maskeli düşman

TRT 1 Alparslan: Büyük Selçuklu 8. bölüm full, tek parça izle | Alparslan: Büyük Selçuklu son bölüm Youtube izle TRT 1 Alparslan: Büyük Selçuklu 8. bölüm full, tek parça izle | Alparslan: Büyük Selçuklu son bölüm Youtube izle

Çukur'un dördüncü sezonunda Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki amansız mücadeleyi seyrediyoruz. Çağatay, Arık Böke, Ogeday ve Kulkan diye 4 çocuğu olan Cengiz Erdenet Koçovalılardan büyük darbeler yerken bunları karşılıksız da bırakmadı. Erdenet cephesinde Ogeday ve Arık, Koçovalılar cephesinde ise Selim dizide öldü.

Maskeli ile ilgili yapılan yorumlarda dizi severler maskeli karakteri veya ninjayı Çukur'da önceki bölümlerde hayatını kaybeden Kemal'in yani gerçek ismiyle Uğur Yıldıran'ın oynadığından neredeyse emin. Hareketlerin birebir Kemal karakteriyle örtüştüğünü iddia ediyorlar. Fakat maskeli (ninja) karakterin Kemal olma ihtimali yok. Bir diğer iddia ise Kulkan olabileceği yönünde fakat fiziksel özellikleri Kulkan Erdenet'le örtüşmeyen maskeli karakterin ilk kez rol alacak birisi olma ihtimali de yüksek.