1995 - 2011 yılları arasında ''Şok Daha Ucuzu Yok'', 2011-2017 yılları arasında ''Hepsi İyi Marka Fabrikadan Halka Şok'' sloganı kullanıldı. 2017 yılından itibaren kullanılmaya başlanan ve hala şu anda kullanılmaya devam eden slogan ise ''Yeter De Artar" oldu. ŞOK Market, Koronavirüs nedeniyle alışverişi vatandaşların ayağına getirdi. Cep ŞOK ile tek tık ile oturduğunuz yerden A'dan Z'ye tüm alışverişinizi yapabilirsiniz.

Asgari ücret 4. toplantı ne zaman, ayın kaçında? Asgari ücret ne zaman belli olacak, kaç toplantıda belli oluyor? Asgari ücret 4. toplantı ne zaman, ayın kaçında? Asgari ücret ne zaman belli olacak, kaç toplantıda belli oluyor?

ŞOK Marrketleri 11 Ağustos 1999 yılından itibaren halka en kaliteli ürünleri en hesaplı şekilde ulaştırmaya başladı. Koronavirüs nedeniyle sanal alışverişe artan rağbet, ŞOK Market'in ''Cepte ŞOK'' adıyla mobil uygulamayı hayata geçirmesine vesile oldu. Dilerseniz Cepte ŞOK Mobil Uygulamanın detaylarına bakalım.

Cepte ŞOK Google Play

ŞOK Marketler'in hızlı ve kolay alışveriş yapma imkanı veren mobil uygulamasıdır. Cep telefonunuza indireceğiniz Android uygulamamız ve IOS uygulamamız ile tüm ŞOK ürünlerine ulaşabilir, fırsatları yakalarsınız.

Nasıl Çalışır?

Alışveriş yapmak için adresinizi sisteme tanımlarsınız veya istediğiniz ŞOK Marketinizi seçer ve alışverişe başlarsınız. Sipariş verirken ürünlerinizi, seçtiğiniz ŞOK Marketten hangi tarih ve saatte teslim almak istediğinizi belirtirsiniz. Belirttiğiniz teslim günü ve saati geldiğinde, daha önceden seçtiğiniz teslimat yöntemine göre (adresinize teslim veya marketten gel al) ürünleriniz Şok Market'in personelleri tarafından adresinizde veya marketimizde teslim edilir.