Türk televizyonlarında yapılan farklı türde programlarda yeni simalar karşımıza çıkıyor. Her geçen gün farklı yarışmalar farklı yüzler önümüze çıkıyor. 90'lı yılların sonlarında türeyen gelinim olur musun ve benzeri programlar ile genç kızlar ve erkekleri birbirini beğenerek evlilik yoluna girmeleri için kurgulanan yarışma tarzı programlardı. Bu programlara katılan onlarca kişi sonrasında ilgi görmesiyle farklı projelerde yer alsada bir kısmıda unutulup gidiyor.

Gelinim Olur Musun? programının en renkli simalarından biri olan ve aşık olduğu Tülin ile karışık ilişki içerisinde olan Caner bu aşkta sonuca varamasada televizyon kanallarının ilgisini çekmeyi başardı. Kafasında bardak kırma bölümüyle hafızalarda yer eden Caner Toygar son olarak evlilik programlarında aranan yüz olmuştu. Her dönem çalkantılı hayat sürdüren Caner Tülin'den sonra kendini toparlayamadığı biliniyordu.

Ruhsal çöküntü içerisinde olduğu her halinden belli olan Caner Toygar'dan acı haber geldi. Televizyon programlarından tanıdığımız Caner Toygar akşam saati canlı yayın yaptı. İntihar edeceğini açıklayan Caner'in bu haberi verdikten sonra yakınları hemen evine intikal etti. İntihar teşebbüsünü gerçekleştiren Caner Toygar hemen hastaneye kaldırılıp yoğun bakıma alındı. Ve bu sabah kendi ağzından endişeli kitlelere kendi ağzından mesaj yayınladı.

CANER'DEN İLK SÖZLER

Beylikdüzü'nde bir hastaneye kaldırılan ve durumunun iyi olduğu öğrenilen Caner Toygar'ın hastaneden görüntüleri de geldi. Instagram fenomeni Murat Övüç'ün paylaştığı görüntülerde Caner, durumunu merak edenlere "İyiyim" mesajı verdi.