2018 Aralık'ta mobilde yayınlanan Brawl Stars adlı oyun popülaritesini her geçen gün arttırdı ve şu anda milyonlarca oyun severin tercih ettiği oyunlardan birisi. Brawl Stars oyunu ile ilgili geliştirmeleri, haberleri takip eden oyun severler için bilgiler haberimizde...

Oyun severler Brawl stars kapanıyor haberi ile üzülürken, haberin aslı astarı varmı diye aramaya başladı. Brawl stars ne zaman kapanıyor, brawl stars kapanıyor mu sorularının yanıtları sık sık gündemde yer aldı. Oyun severlerin favori mobil oyunlarından Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 15 Haziran 2017'de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Peki artık kapanıyor mu?

Akın Akınözü nasıl keşfedildi? İlk kez açıkladı... Akın Akınözü nasıl keşfedildi? İlk kez açıkladı...

Milyonlarca seveni olan ve belirli bir yaş grubunun baş oyunlarından birisi olan Brawl Stars kapanıyor haberi internette dolaşıyor ve oyuncuları tedirgin ediyor. Web'de bazı internet sitelerinde yer alan haberlerde Brawl Stars ne zaman kapanıyor sorusuna bile yanıt verilmiş. Söz konusu habereler göre oyunun Mayıs 2021'de kapanacağı iddia ediliyor...

İnternette Brawl Stars kapanış tarihi bile verilmiş, bu tarih 2021 Mayıs ancak bu şimdilik bir iddiadan öteye geçmiyor. Oyunun yapımcısı Supercell'in böyle bir açıklaması yok hatta bunu ima edecek bir açıklamaları dahi yok. Yani oyun severlerin içi rahat olsun şimdilik Brawl Stars kapanıyor haberi bir dedikodudan başka bir şey değil. Gönül rahatlığıyla oynamaya devam edebilirsiniz.

Brawl Stars Kapanıyor Mu? Brawl Stars Ne Zaman Kapanıyor?

BRAWL STARS STU GELDİ Mİ?

Brawl Stars STU karakteri gelişi için 8 Mart 2021 verilmişti. Spesifik olarak, kupa yolunda ücretsiz olarak elde edilebilecek yeni bir kahraman, bir kostüm için bir meydan okuma ve yeni bir rekabet modu olan Stu açıklandı . Yeni dövüşçünün adı Stu ve 10.000 kupaya ulaştığında kilidi açılacak. 9 galibiyet karşılığında PSG MIKE görünümünü elde edebilirsiniz. Ayrıca, cilt 149 mücevher karşılığında mağazadan satın alınabilir.

BRAWL STARS NASIL OYNANIR?

Brawl Stars'ta oyuna başlamadan önce bir karakter seçmeniz gerekir. Oyunda toplam 44 karakter yer almaktadır. Karakterlerin kendine has yetenekleri ve süper özelliği bulunduğu oyunda karakter türleri şu şekildedir: Yakın menzil, Orta menzil, Uzun menzil, Suikastçılar, Atıcılar, Destekçiler, Şifacılar... Oyuna başlarken seçtiğiniz karakteri yönlendirmek için ekranın sol kısmında bulunan dijital oyun kolunu kullanmanız gerekiyor. Ekranın sağ kısmında ise karakterinize ait silahı ateşlemek için kullanabileceğiniz tuşlar yer alıyor.