Whatsapp'ın yerine akıllı telefonlarına Bip yüklemeye başlayan kullanıcılar için Bip'in nasıl kullanılcağına yönelik bir inceleme paylaşıyoruz. BİP, Turkcell tarafından geliştirilmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bip nasıl kullanılır, Bip masaüstü var mı, Bip ücretli mi ve diğer soruların yanıtları haberimizde!

Son zamanlarda Whatsapp'tan kaçış sürüyor. Tepki çeken yeni gizlilik ve kullanım sözleşmesi ile kullanıcı verilerini facebook ile paylaşacağını açıklayan Whatsapp mesajlaşma uygulaması, ülkemizde kullanıcılar tarafından terk ediliyor. Bip, Telegram, Signal ve benzeri alternatif anlık mesajlaşma uygulamalarına yönelen kullanıcılar, Turkcell'in geliştirdiği Bip'i yerli olması nedeniyle tercih ediyor.

Bip uygulamasını iki şekilde indirebilirsiniz. BIP yazıp 2222’ye ücretsiz gönderdikten sonra, gelen linke tıklayarak veya Appstore, Appmarket ve Google Play'den indirebilirsiniz. BiP'i bilgisayarınızdan veya tabletinizden de bipweb.com adresi üzerinden kullanabilirsiniz.

iOS, Android kullanıcıları için geliştirilen BİP uygulaması, tüm operatörler tarafından kullanılabiliyor.“En İnovatif Uygulama” ödülünü kazanan BİP, kullanıcılarına hızlı ve güvenli mesajlaşma, kaliteli sesli ve görüntülü görüşme sağlıyor.

Turkcell BiP birebir veya grupça internet üzerinden ücretsiz olarak mesajlaşma imkanı sunuyor. Ayrıca yerli ve milli uygulamanın yeni masaüstü sürümü de bulunuyor. iOS, Android kullanıcıları için geliştirilen BİP uygulaması, tüm operatörler tarafından kullanılabiliyor. BİP, App Store, Play Store ve AppGallery’de diğer mesajlaşma uygulamaları gibi ücretsiz olarak indirilebiliyor.

1959 Öncesi Şampiyonlukları İçin Başvuran Takımlar Hangileri? Beşiktaş - Fenerbahçe - Galatasaray'ın Kaç Şampiyonluğu Var? 1959 Öncesi Şampiyonlukları İçin Başvuran Takımlar Hangileri? Beşiktaş - Fenerbahçe - Galatasaray'ın Kaç Şampiyonluğu Var?

Bip Nasıl Kullanılır? Bip Ücretli Mi? Bip Masaüstü Var Mı? Bip'le Sesli Görüntülü Görüşme Yapılıyor Mu?

BİP uygulaması ile kullanıcılar, kaybolan mesaj, caps yaratma, mesajlaşma, grup mesajlaşması, konum paylaşma, oyunlar ve para transferi gibi özellikleri kullanabiliyor. BİP uygulamasında çeviri özelliği de  bulunuyor. Özellik sayesinde kullanıcılar farklı dillerden birileriyle konuşurken anında çeviri yapabiliyorlar.

Turkcell Bip Ücretsiz Mi?

Türk mühendisleri tarafından geliştirilen Bip mesajlaşma uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor.

Bip'le Görüntülü, Sesli Görüşme Yapılıyor Mu?

Bip uygulamasına kullanarak 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmeleri yapılabiliyor. Sesli görüşme seçeneği de mevcut.

Bip Masaüstü Bilgisayarlarda, Laptoplarda Kullanılıyor Mu?

BiP Web: BiP'i bilgisayarınızdan veya tabletinizden de web.bip.com adresi üzerinden kullanabilirsiniz.