BİM resmi internet sitesinden personel alım ilanları dönem dönem ilan ediliyor. BİM marketler hemen hemen tüm şehirde bulunan şubelerine alacağı personel kadrolarını kendi sitesinden yayınlıyor. BİM, 2021 yılında da yüzlerce yeni eleman istihdamı yapacak. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere personel alımları yapan BİM, mağaza, depo ve ofis görevlerinde görev alacak genç vatandaşlara iş imkanı sağlıyor. BİM'de ilan edilen açık iş pozisyonlar için üye hesabıyla giriş yapılması ve başvuru formu doldurulması gerekiyor. BİM personel alımlarında genel olarak en az lise mezunu adaylar tercih edilmektedir. İşte, ayrıntılar...

BİM dönem dönem yurdun çeşitli bölgelerinde, farklı deparmanlar, pozisyonlar için personel, işçi alımları yapıyor. BİM, 2021 yılında da bir çok yeni eleman alımı, istihdamı yapacak. Bim açık pozisyonlar, münhal departmanlar için, yeni hesap açabilir ya da hesabınızdan üye girişi yaparak, münhal kadrolardan, uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Yoğun ilgi gören BİM; işçi, personel alımları için BİM hızlı başvuru linki, BİM iş başvuru formu.

HIZLI BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

BİM İLAN SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİM İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

BİM art arda personel, işçi alımları yapıyor. BİM'de açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, Genel Başvuru ilanına başvurabilirsiniz. Bir çok kişinin ulaşabileceği iş imkanları çeşitli kategorilere ayrılmış olup, başvurularda kolayca tamamlanabilmektedir.

BİM HANGİ KADROLARA ALIM YAPIYOR?

BİM'de açılan açık pozisyonlar;

Kasap Personeli, Kasa Reyon Personeli, Taze Gıda Personeli, Depo Personeli, Et-Şarküteri Personeli, Meyve-Sebze Personeli, Unlu Mamüller Personeli, Kozmetik Personeli, Kasa Reyon Personeli...

BİM BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Mağaza, depo ve ofis operasyonlarında görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen gençlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları için istihdam alanı yaratılmaktadır.

Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmektedir.

Bim İŞÇİ, PERSONEL MAAŞI!

*BİM mağaza sorumlusu yani Müdür harici ödenen bim 2021 personel maaşları: yaklaşık olarak 3000-3200 TL civarındadır.

*Tam zamanlı çalışan bim kasiyer maaşları ise 2021 yaklaşık olarak 3000 TL civarındadır.

*Yönetici yani mağaza sorumlusu ve parttime bimde çalışan maaşları 2/3 oranında çalışanların Bim’de aldığı maaş ise yaklaşık 2000 TL civarında olmaktadır.