Bebek sahibi olacak ya da bebek sahibi olan ailelerin bebek bakımında kullanmaları gereken önemli detaylardan biri de bebek çantası ve içine yerleştireceğimiz ihtiyaç duyduğumuzda kullanabileceğimiz malzemelerdir. Bebek çantasının içinde olacak malzemeler ile dünyayı gezebilirsiniz.

ATV Destan 6. bölüm full, tek parça izle | Destan son bölüm Youtube izle ATV Destan 6. bölüm full, tek parça izle | Destan son bölüm Youtube izle
Bebeği olacağını öğrenen çiftler 9 ay boyunca doğacak bebekleri için hazırlık yaparlar. Bu hazırlıklardan biri bebek çantası hazırlamak. Elinizdeki malzemeler ile bebek çantası hazırlayabileceğiniz gibi hazır bebek çantalarından satın alarak da bu durumu halledebilirsiniz.

Bebeğiniz ile birlikte annelere arkadaşlık edecek en önemli malzemelerden biri bebek çantasıdır. Kendisi küçük ebatlarda olan bebek çantalarına dünyayı sığdırabilirsiniz.

Bebeği olan anne babaların en önemli malzemesi kuşkusuz bebek çantasıdır. İçerisinde birçok bölmesi olan bebek çantalarına ihtiyacınız olan her malzemeyi ekleyebilirsiniz.

Bebek çantası, gerek evin içerisinde gerekse dışarıda kullanabileceğiniz bebeğinize ait hangi malzemeler varsa hepsini bir arada bulundurabileceğiniz çok gerekli bir üründür. Hem annenin hem bebeğin her ihtiyacını karşılayacak, bebek çantasında bulunması gereken malzemeleri sizler için araştırdık.

Bebekler 3 yaşına gelinceye kadar bebek çantası, annelerin en yakın arkadaşı gibidir. Tıpkı ayrılmaz ikili gibi olan anne ve bebek çantasında bulunacak malzemeler adeta imdada yetişir cinsten olmalıdır.


* Bebek bezi
* Islak mendil 
* Pişik kremi
* Pamuklu bez
* Yedek çorap ve şapka
* Yedek kıyafet
* Yelek
* İnce bir battaniye
* Mama önlüğü
* Biberon, kaşık, devam sütü karışımı gibi beslenme ürünleri
* Emzik
* Oyuncak
* Yedek ateş ölçer
* Bebek telsizi
* Anahtar
* Cüzdan
* Telefon
* Güneş gözlüğü
* Göğüs pedi
* Göğüs ucu kremi
* Emzirme yastığı
* Emzirme önlüğü