Kamuajans.com – Başakşehir Belediyesi tarafından bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilen Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması’nda, insan hayatını kolaylaştıracak, enerji tasarrufunu artıracak ve çevre kirliliğini azaltacak yenilikçi fikirler yarışacak.

Alkole yine zam! 'Normal Zam Değil, Yaşam Tarzına Müdahale Zammıdır' Alkole yine zam! 'Normal Zam Değil, Yaşam Tarzına Müdahale Zammıdır'
Başakşehir Belediyesi’nin yenilikçi projeleri teşvik etmek ve desteklemek amacıyla düzenlediği 6. Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması’nda ödüller sahiplerini buluyor. 4 farklı kategoride 553 yenilikçi projenin başvurduğu yarışmada, birbirinden iddialı 25 proje finale kaldı. Ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri ile öğretmen ve öğretim görevlileri kategorilerinde dereceye giren yenilikçi projelerin belli olacağı ödül töreni, muhteşem sahne gösterileriyle renklenecek. Ayrıca finale kalan projeler, program kapsamında açılışı yapılacak sergide görücüye çıkacak.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun da katılacağı Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması 6 Sergi ve Ödül Töreni’nde, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Tarih: 26 Aralık 2019 Perşembe
Saat: 10.00
Adres: Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi
Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cad. Özçelik Sok. Başakşehir / İstanbul