BDDK ve TCMB, işlem maliyetlerinin düşürülmesi amacıyla finansal tüketicilerden ve ticari müşterilerden bankaların alabileceği ücret ve komisyonlarında yapılan düzenleme bugün hayata geçti. Buna göre, banka müşterilerinden alınan havale ve EFT ücretleri düşürüldü. İnternetten ve mobilden 1.000 TL’ye kadar para göndermenin maliyeti 1 TL, 1.000 TL’den fazlaysa 2 TL olarak uygulanmaya başladı.

Günümüzde artan bankacılık faaliyetleri ile EFT, Havale adı verilen bankalar, şubeler arası para transferleri arttı. Banka işlemlerinin ücretlerinin ne kadar olduğu konusunda internette vatandaşların sürekli bir arayışı söz konusu! KamuAjans olarak HalkBank, VakıfBank, Yapı Kredi, Akbank, Garanti Bankası, Kuveyt Türk Eft ücretleri, havale ücretleri bilgisine en kesin yoldan ulaşabileceğiniz bilgileri derledik.

EFT ve Havale günlük yaşamda çok sık kullandığımız bankacılık işlemlerinden sadece ikisidir. Ama EFT ve Havale ücretinin ne kadar olduğu her daim merak edilmektedir. Bankaların verdikleri hizmete karşılık aldığı belirli ücretler kesmektedir.

Açılımı Elektronik Fon Transferi olan EFT, farklı bankalar arasında gerçekleştirilen para transferidir. Örnekle; X bankasında bulunan hesabınızdan Y bankasında bulunan bir hesaba para göndermek istiyorsunuz. Bu noktada işlemleri EFT ile gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Yapı Kredi EFT Havale Ücretleri KamuAjans

Güncel Yapı Kredi Para Transferi EFT Havale Ücretler

Vakıfbank EFT Havale Ücretleri KamuAjans

Güncel VakıfBank Para Transferi EFT Havale Ücretleri

Ziraat Bankası EFT Havale Ücretleri KamuAjans

Güncel Ziraat Bankası Para Transferi EFT Havale Ücretleri

Garanti Bankası EFT Havale Ücretleri KamuAjans

Güncel Garanti Bankası Para Transferi EFT Havale Ücretleri

Akbank EFT Havale Ücretleri KamuAjans

Güncel Akbank Para Transferi EFT Havale Ücretleri

Güncel Kuveytturk Para Transferi EFT Havale Ücretleri

Gözden kaçırmayın

FOX TV Evlilik Hakkında Her Şey 13. bölüm full, tek parça izle | Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm Youtube izle FOX TV Evlilik Hakkında Her Şey 13. bölüm full, tek parça izle | Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm Youtube izle

Güncel Kuveyt Turk Para Transferi EFT Havale Ücretler

Bankaların EFT, Havale Ücretleri Ne Kadar?

Halkbank EFT Havale Ücretleri KamuAjans

Güncel Halk Bankası Para Transferi EFT Havale Ücretleri