Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in Prensi İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI muhteşem(!) projelerine devam ediyor. İl Müdürü Levent YAZICI devrim gibi bir proje Kura ile doğum günü kutlaması yapacak!!!

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-ge birimi tarafından "Hatırlanmak Güzeldir" Etkinliği kapsamında Öğretmenlerin doğum günlerini Öğretmenevlerinde kutlandığı projede Temmuz ve Ağustos ayında doğan ve başvuruda bulunan 122 öğretmen olduğu ve kura çekimi ile 13 talihli öğretmenin seçileceği ve Temmuz ve ağustos ayı kutlama programlarını eylül ayı içinde gerçekleştireceğini açıkladı.

Öğretmenlik kariyer basamakları muafiyet ve sınav başvurusu nereden yapılır ? Sistem açıldı mı ? Öğretmenlik kariyer basamakları muafiyet ve sınav başvurusu nereden yapılır ? Sistem açıldı mı ?

Öğretmelerin onlarca sorunu varken böylesine güzel bir programı icra eden İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetklilerilerini tebrik ediyoruz ve haberimizin başlığında belirtiğimiz gibi bu etkinlik öğretmenler için adeta bir devrim niteliğindedir!!