Terör örgütü PKK/YPG mensupları, Gaziantep ve Kilis'e peş peşe roketli saldırı düzenledi. Can kaybı ve yaralıların olduğu saldırı sonrası Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, saldırıların hedefi olan ilçede okulların bu hafta boyunca tatil edildiğini açıkladı.

MHP'den, Milli Eğitim müfettiş maaşlarına zam teklifi! Şube müdürlerinin düşük maaşları da gündemde.. MHP'den, Milli Eğitim müfettiş maaşlarına zam teklifi! Şube müdürlerinin düşük maaşları da gündemde..

Ankaradaki AFAD programını yarıda keserek Gaziantepe gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Suriyeden gerçekleştirilen terör saldırısında bir roketin isabet ettiği Kocatepe İlköğretim Okulunda inceleme yaptı.

çakla Gaziantepe gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer; kara yolu ile geçtikleri Karkamışta, YPG/PKK terör örgütünün roketli saldırısında hedef olan Kocatepe İlköğretim Okuluna geldi. Bakan Soylu ve Bakan Özer, okulun bahçesinde ve içerisinde inceleme yaptı. Gaziantep Valisi Davut Gül tarafından bilgi verilen bakanların bölgedeki incelemelerinin süreceği öğrenildi.