''Baht Oyunu'' dizisinin yönetmeni Serdar Gözelekli; Uygulayıcı Yapımcısı Serkan Hasekioğlu; İdari Yapımcısı Kerem Şahenk; Ses Sanayii Sorumlusu Aslı Demirer ve Safa Hendem; Görüntü Yönetmeni Kerem Şahenk; Genel Sanat Yönetmeni Tolga Coşkuntuna; Genel Koordinatör Necmi Kolayca. Dizinin senaryosunu ise Erkan Birgören, Tuna Kıygı, Fatih Enes Ömeroğlu hazırlamıştır.

BAHT OYUNU 16. BÖLÜMDE NELER OLDU? (5 EKİM 2021)

Bora ve ailesinin Ada'yı isteme girişimi hayal kırıklığıyla sonuçlanır. Bora ile daha fazla beraber çalışamayacağını anlayan Ada, işten ayrılmaya karar verir. Ada, Bora’nın odasına gidip onunla vedalaşır ancak işten ayrılmasına ramak kala Ada’nın karşısına bir engel çıkar. Talihini değiştirebilecek bu engel, Tuğçe ile aralarında yeni bir rekabetin doğmasına sebep olur.

BAHT OYUNU 17. BÖLÜMDE NELER OLACAK? (12 EKİM 2021)

Ada, Tuğçe’nin ideal kadın sırrını açıklamasıyla Bora tarafından şirketten kovulur. İşini de Bora’yı da Tuğçe’ye bırakmamak konusunda kararlı olan Ada, çareyi Zafer’den yardım istemekte bulur. Zafer sayesinde işe dönme fırsatı yakalayan Ada’nın şirketteki yeni pozisyonu herkesi şaşırtır.