Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yürüdüğü sırada çekilen video tartışılmaya devam ediyor. Videoda Erdoğan'ın yürümesindeki aksaklık örnek gösterilerek, "sağlık durumu kötü" yorumları yapılıyor. Ancak gazeteci Çağlar Cilara'nın arşivden çıkardığı görüntüler, "Erdoğan'ın sağlık durumu kötü" yorumlarını boşa çıkarttı.

Gazeteci Çağlar Cilara, Cumhurbaşkanı'nın geçmişteki videolarından bir derleme paylaştı. Yayınlanan videoda Erdoğan'ın 2014 yılından itibaren farklı yıllarda aynı yerde yaptığı yürüyüş görüntüleri yer alıyor. Videoda ayrıca 2017, 2018, 2019 ve 2020 yıllarına ait görüntüler de var. Görüntüye göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, her zaman aynı şekilde yürüyüş tarzı sergiliyor.

Çağlar Cilara yaptığı paylaşımda "Tartışmalara konu olan yürüyüş ile bir öncekiler birebir aynı. Erdoğan'ın onlarca programını canlı takip ettim, yürüme şekli, tarzı böyle" notunu düştü.

YUMURTANIN SARISINDAN TEKNOLOJİK HIRSIZLIĞA…   BABA BU SAHTEKÂRLAR NEDEN HEP BİZİ BULUYOR? YUMURTANIN SARISINDAN TEKNOLOJİK HIRSIZLIĞA…   BABA BU SAHTEKÂRLAR NEDEN HEP BİZİ BULUYOR?