Arka Sokaklar 26 Mart 2021 Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek. Fenomen dizinin geçen bölümünde Sapık seri katil Giray'ın serbest kalması ve Selin'i kaçırması dikkat çekerken, yayınlanan fragmanda Selin'in sapık Giray'ın elinden ölümle karşı karşıya kaldığı görülüyor. Peki Arka Sokaklar Selin ölecek mi?

Yılların eskitemediği dizi Arka Sokaklar'ın Selin komiserinin başı fena halde dertte... Sapık Giray tarafından kaçırılına Selin ölümle burun buruna... Dizi takipçileri Arka Sokaklar Selin ölecek mi sorusunu birbirine soruyor! 

Arka Sokaklar son bölümde; Giray serbest kalır ve Selin'in peşine düşer. Sürekli olarak Selin'i telefonla taciz eden Giray, ölüm tehditleriyle onu canından bezdirir. Selin ise, Giray'ın  tehditlerine pabuç bırakmaz ve sert tepki verir. Buna daha da öfkelene Giray'ı eline geçirdiği telsiz ile Selin'i takip eder ve kaçırır.

Gözden kaçırmayın

2021 Yılı Ekim Ayı Vizyona Giren ve Girecek Yerli veya Yabancı Filmler 2021 Yılı Ekim Ayı Vizyona Giren ve Girecek Yerli veya Yabancı Filmler

Arka Sokaklar Yeni Bölümde Neler Olacak?

Ekip, Selin'i kaçıran sapık seri katil Giray'ı bulmak için annesi Nevbahar'ın evine gider. Nevbahar, ekip ile işbirliği yapmaz. Bunun üzerine hem Nevbahar'a, hem de avukatına tutuklama emri çıkartılır. Mesut da, Halis'i yakalamış Giray'ın yerini bulmak için onu sorgulamaktadır. İşler istedikleri gibi gitmez ve harekete geçen ekip avukatı tutuklar. Nevbahar ise, kolay kolay teslim olmaz. Ekip ile adamları çatışmaya başlar. Bu sırada Nevbahar, yerde bulduğu bir silahı Hüsnü'ye doğrultur. Hüsnü fark eder ve ondan önce davranarak onu vurur. Giray, annesini öldüren Hüsnü'ye karşı intikam yemini eder. Zeliş'i ağına düşürerek Hüsnü'ye gerekli acıyı yaşatacağını düşünür.

Arka Sokaklar Selin Ölecek Mi?

Dizinin sevilen karakterlerinden Selin'i Oya Akar oynuyor. Oya Akar'ın diziden ayrıldığına dair bir bilgi henüz yok. Dolayısıyla dizinin ana oyuncularından Selin yeni bölümde sapık katil Giray'ın elinden bir şekilde kurtulacak veya kurtarılacak.