Kamuajans.com – AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, yargı reformu üzerinde çalıştıklarını ve belli bir noktaya geldiklerini açıkladı. Muş, ayrıca uzman erbaşların yaş haddinin 55 olarak belirleneceğini içeren bir kanun teklifi vereceklerini söyledi.

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, yargı reformu üzerinde çalıştıklarını ve belli bir noktaya geldiklerini açıkladı.

Muş, Meclis'te basın toplantısı düzenledi, gazetecilerin sorularını cevapladı. Muş, yargı reformu üzerinde çalıştıklarını, belli bir noktaya geldiklerini ifade etti.

Muş, ayrıca uzman erbaşların yaş haddinin 55 olarak belirleneceğini içeren bir kanun teklifi vereceklerini söyledi.

Gözden kaçırmayın

Abdurrahman Dilipak: İmam hatipler eski imam hatip değil, çocukları iş bulsun diye öylesine gönderiyorlar işte Abdurrahman Dilipak: İmam hatipler eski imam hatip değil, çocukları iş bulsun diye öylesine gönderiyorlar işte

Hayvan Hakları Yasası hakkında da konuşan Muş "Bazı değişiklikler yapılacak. Belli bir noktaya geldi. Bazı sorumluluklar getiriyoruz. 'Bir hayvanı aldım, 15 gün sonra sıkıldım, bunu sokağa atayım'. Bunu yapamayacak. Eğer bir hayvanı alıyorsanız, sahipleniyorsanız, bunun sorumluluğunu yerine getireceksiniz. Çip sistemini yaygınlaştıracağız" ifadelerini kullandı.


Kaynak : Anadolu Ajansı