Bir süredir yeni sevgilisiyle birlikte geçmişte olduğundan daha sakin bir hayat süren Adriana Lima'dan sürpriz bir haber geldi.

40 YAŞINDA ÜÇÜNCÜ KEZ HAMİLE
40 yaşındaki Lima, Film yapımcısı Andre Lemmers III ile ilişkisinden bir bebek beklediğini duyurdu. Lima böylece üçüncü kez anne olacak. Ünlü modelin eski eşi Marco Jaric ile evliliğinden 12 yaşında Valentina ve 9 yaşında Sienna adında iki kızı bulunuyor.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
SOSYAL MEDYADAN DUYURDU
Victoria's Secret podyumuna en uzun süre çıkan modellerden biri olarak tarihe geçen ve son defilesinde gözyaşları içinde seyircilerine veda eden Lima, mutlu haberi Tiktok sayfasından duyurdu. Videoda üzerinde beyaz bir bornoz olan Adriana Lima, makyajsız yüzüyle elindeki hamilelik testini kameraya gösterirken görülüyor. Testte "hamile" kelimesi görülüyor.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
'BÜYÜK SÜRPRİZE HAZIR OLUN'
Adriana Lima, hamile olduğu haberini yeni hesap açtığı Tiktok hesabından duyurdu. Ondan önce de Instagram sayfasında haberi verdi. Lima "artık resmen bu yeni sosyal mecrada" olduğunu yazdı ve "İlk videomu kontrol edin. Büyük sürprize hazır olun" diyerek mesajını sürdürdü.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
SEVGİLİSİNE DE SÜRPRİZ OLDU
Bu "büyük sürpriz" ise elbette hamilelik haberiydi. Lima yeni katıldığı mecrada paylaştığı videoda üzerinde beyaz bir bornozla görünüyor. Elindeki hamilelik testiyle sevgilisi Andre Lemmers'in uyuduğu yatağa doğru gidip ona çıkan sonucu gösteriyor. O sırada Lemmers'in yüzündeki şaşkınlık ise dikkatlerden kaçmıyor.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
YAPIMCI ANDRE LEMMERS İLE BİRLİKTE
Bir süre Metin Hara ve Emir Uyar gibi Türk sevgilileriyle gündeme gelen Lima, yeni sevgilisi yapımcı Andre Lemmers ile ilk kez geçen yıl eylül ayında düzenlenen 78. Venedik Film Festivali'nde kırmızı halıya çıkmıştı. O günlerde aldığı kilolarla dikkat çeken Lima'nın hamile olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Lima bebek sürprizini bu iddiaların ortaya atılmasından 5 ay sonra yaptı.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
ÇOK KONUŞULAN AŞKLARINDAN BİRİNİ METİN HARA İLE YAŞADI
Adriana Lima ile sadece Türkiye'de değil tüm dünyada ilgi odağı olan Metin Hara aşkı 2017 yılında beklenmedik bir şekilde ortaya çıktı. İkilinin tanışıklığı ise aşkın ortaya çıkmasından önce olmuştu. Metin Hara bu tanışmayı katıldığı bir TV programında anlatmıştı. Piyasaya çıkan kitabının tanıtımı için sık sık Los Angeles'a giden Hara, bu süreçte birçok ünlüyle tanıştı. İşte bunlardan biri de Adriana Lima'ydı.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
TANIŞMA ÖYKÜSÜ
Hara tanışma anını şöyle anlatmıştı: "Adriana İstanbul'dayken uçağı kaçırıyor ve bu bizim tanışmamızı sağlıyor. Ben de o sırada insanlara 'ateşte yürüme' eğitimi veriyordum. Yüzüm gözüm kapkara... Daha sonra buraya geldim ve bir şekilde birbirimizi tanıma şansımız oldu." Hara'nın anlattığına göre menajeri aracılığıyla kendisine ulaşan Lima, ile kısa sürede aralarında aşk doğdu. Çift, Türkiye'ye birlikte tatil yaptı. Hatta birbirlerinin aileleri ile tanıştılar. Hara ile Lima'nın aşkı bir buçuk yıl kadar sürdü. Ama sonra araya mesafeler ve belli ki bazı anlaşmazlıklar girdi.

Gözden kaçırmayın

Yüz milyon yardımcı ders kitabı: Kimden alıyor bunları MEB? Yüz milyon yardımcı ders kitabı: Kimden alıyor bunları MEB?

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
SOSYAL MEDYADAN İĞNELİ MESAJLAR
İlişkinin son dönemlerinde Lima sık sık sosyal medyadan "iğneleyici" paylaşımlar yapıyordu. İlişkilerinin bitip bitmediğinin merak konusu olduğu bir dönemde 14 Şubat Sevgililer Günü kutlanıyordu. Lima, sosyal medyadan gittiği bir gece gezmesinde çekilen fotoraflar paylaştı. O fotoğrafların hiçbirinde Metin Hara yoktu. Daha sonra Lima yine aynı gün yine anlamlı bir paylaşım yaptı. Takipçilerine kendi kendinizin sevgilisi olun, önce kendinizi sevin" mesajını verdi.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
BİRBİRLERİNİ TAKİBİ BIRAKTILAR
Her ne kadar Lima ile Hara uzun bir ayrılık sürecinin ardından el ele tutuştukları bir kareyi sosyal medyada paylaşıp bir araya geldiklerini ima etse de gerçeğin öyle olmadığı kısa sürede ortaya çıktı. Çift, ayrılmıştı. Zaten bu ayrılığın ilk işaretleri de yine sosyal medyadan geldi. Hara, Lima'yı Instagram'da takip etmeyi bıraktı. Sonra da Lima onu takip etmeyi.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
LIMA- HARA AŞKININ SONU
Sonuç olarak Adriana Lima ile Metin Hara ilişkisi, başladığı gibi beklenmedik bir şekilde sona erdi. Lima bu ayrılığın ardından yine herkesi şaşırtan bir adım attı ve bu kez de Türk iş insanı Emir Uyar ile el ele görüntülendi.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
İKİNCİ TÜRK SEVGİLİ
Birlikte çıktıkları Yunanistan tatilinde samimi görüntüler sergileyen Lima ile Uyar yine tüm dünyanın meraklı bakışlarını üzerlerinde topladı. Hatta bir dönem bunun bir reklam aşkı olduğu da ileri sürüldü. Bir süre daha birlikte görüntülenen ikili sonunda yollarını ayırdı.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
ÖZEL HAYATI HEP GÜNDEMDE
2019 yılında kariyeri için çok önemli bir dönüm noktası olan Victoria's Secret podyumundan gözyaşları içinde emekli olan Adriana Lima her zaman dünya medyasının ilgi odağı oldu. Üstelik sadece kariyeriyle değil özel hayatıyla da. Peki ya Lima'nın eğer yıllar önce kendisine yapılan evlilik teklifini kabul etseydi şimdi küçük bir Avrupa ülkesinin prensesi olarak yaşayacağını biliyor muydunuz? Gelin Lima'nın sürekli mercek altına alınan özel yaşam geçmişinin önemli noktalarına bir bakalım.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
TEKLİFİ KABUL ETSEYDİ PRENSES OLACAKTI
Adriana Lima, basketbol yıldızı Marko Jaric ile evlenmeden önce Liechtenstein Prensi Wenzeslaus ile yaşadığı aşkla uzun süre konuşulmuştu. Hatta Prens'in evlilik teklifini reddedince gündemdeki yerini daha da sağlamlaştırdı. Yani eğer Lima Prens'e "evet" deseydi, bugün Avrupa'nın o küçücük ülkesinde prenses olarak yaşayacaktı.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
EVLENİNCEYE KADAR BEKARETİNİ KORUMA SÖZÜNÜ TUTTU
Lima'nın özel hayatıyla ilgili çok konuşulan bir başka ayrıntı da onun evleninceye kadar bekaretini korumak istediğini söylemesiydi. Kocası Marko Jaric ile evleninceye kadar sözünü tuttu. Bu evlilikten iki kızları oldu çiftin. Fakat dünyanın gıptayla baktığı evlilik beklenmedik bir şekilde bitti. Sonradan günlük konuşmaya bile giren o deyimin ortaya çıkmasına neden oldu: Adriana Lima'nın bile aldatıldığı bir dünyada..."

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
O BİLE ALDATILDI
Dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Adriana Lima, gerçekten de kocası Marko Jaric tarafından aldatıldı. Üstelik de bir değil birkaç kez. Lima, bir reklam çekimi için Türkiye'ye geldiği sırada Jaric onu iki kez aldattı. Bunun üstüne bir de Miami'deki komşusuyla aldatınca Lima onu affetmedi. Hatta o süreçte Lima'nın yakın arkadaşlarına "Onu bir kez affettim, bir daha affetmem" dediği de basına yansıdı. Bu şekilde Adriana Lima ile Marko Jaric'in 2009 yılında başlayan evliliği 2016'da bitti.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
ADI ÇOK SAYIDA AŞK SÖYLENTİSİNE KARIŞTI
Bu arada Adriana Lima'nın adı Ryan Seacrest, Derek Jeter hatta Justin Bieber ile aşk söylentilerine bile karıştı. Fakat Lima bu iddialar hakkında tek kelime bile etmedi. Birkaç kez Matt Harvey ile el ele görüntülendi. Ama Lima, aşk hayatıyla ilgili konuşmamayı tercih etti genellikle.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
ŞAKA OLSUN DİYE FOTOĞRAFINI GÖNDERDİ
Lima, 13 yaşındayken sırf şaka olsun diye fotoğraflarını bir modellik ajansına gönderdi. Ama ajans onu ciddiye almış olmalı ki olumlu yanıt verdi. Lima, 15 yaşındayken Supermodel of Brazil yarışmasın katıldı ve birinci oldu. Bu ona bir yıl sonra Supermodel of the World yarışmasına katılma hakkı kazandırdı. Bu yarışmayı ikinci olarak bitirdi Lima.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
KARİYERİNDE HIZLA YÜKSELDİ
Bunun üzerine eğitimini bırakıp modellik kariyerine başlamak üzere New York'a taşınmaya karar verdi. Sonrası ise çorap söküğü gibi geldi. Önce ünlü firmaların tanıtım yüzü oldu, sonra da onu şöhretin zirvesine taşıyan Victoria's Secret yılları geldi.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
FİRMANIN EN DEĞERLİ MODELİ OLARAK TARİHE GEÇTİ
İlk kez 1999 yılında podyumuna çıktığı firmadan 2019'daki defilede jübile yaparak emekli oldu. Firmanın en uzun süre tanıtım yüzü olan ve en değerli modeli olarak moda tarihinin sayfaları arasında yerini aldı.

Adriana Lima, Nelson Torres ve Maria da Graça Lima'nın kızı olarak 12 Haziran 1981'de Brezilya'da Bahia'da doğdu. Dar gelirli ve çok dindar bir ailenin kızı olarak dünyaya gözlerini açtı Lima. Daha 6 aylıkken babası onu ve annesini terk etti. Baba Nelson Torres, babalığa henüz hazır olmadığını söyleyip kapıyı çarpıp dışarı çıktığında annesiyle baş başa kaldı henüz bebek olan Lima. Annesi onu yalnız başına büyüttü. Aslında utangaç bir çocuk olan Lima, o dönemde fotoğraflarının çekilmesinden de hiç hoşlanmazdı.Adriana Lima küçükken dans etmekten ve spor yapmaktan hoşlanırdı. Annesi de onu yeteneklerine göre yönlendirmeye çalıştı.

Adriana Lima 40 yaşında üçüncü bebeğine hamile
İKİ KIZ ANNESİ
Adriana Lima, eski eşi basketbolcu Marko Jaric ile evliliğinden Valentina ve Sienna adında iki kız çocuk annesi.