Bim'in 31 Aralık Cuma günü kataloğuna, dün açıklama yaptığı yüzde 40 indirimli fiyatlar yansıdı. Bim'in 40 kalem üründe yüzde 40'a varan indirimler yapması vatandaşın yüzünü biraz olsun güldürecek gibi. Artan kurlarla birlikte artan fiyatların düşmemesinden şikayetçi olan halk, şikayetlerinden sonuç almaya devam ediyor. Bim'in bu hafta yayınlanan ve yılın son gününden geçerli olacak olan indirim katalogunda fiyatlar eskiye göre daha cazip.

A'dan Z'ye bir çok indirimin yer aldığı katalog 31 Aralık Cuma gününden itibaren geçerli olacak. Ayrıca katalogda bulunmayan ürünlerde de indirimler görmek mümkün. Denetlemelerin artacağının bildirilmesinden sonra zincir marketler peşi sıra indirim açıklamaları yapmaya başlamışlardı. Bim'in önümüzdeki günlerde tekrar fiyatlarda indirime gitmesi bekleniyor. Şuan için yalnızca 40 kalem üründe indirim yapılması, önümüzdeki günlerde bu ürün ve indirim oranının artması anlamına geliyor.

Doviz kurunun stabil veya aşağı yönlü  seyretmesi piyasada olumlu hava olarak karşılanacağından, tüm zincir market sektörlerinde de indirimlerin devam etmesi bekleniyor. Denetimlerin iyice sıkılaşmasyıla beraber marketlerde indirim devam edecek.

İşte indirimli aktüel ürünler kataloğundan görüntüler:

Katalog fiyatlarının önümüzdeki haftalarda daha da düşmesinin beklendiğini belirtmek isteriz.