Koronavirüs tedbirleri kapsamında, yüz yüze eğitimden mahrum kalan ve uzaktan eğitimle görevlerini başarıyla sürdüren öğretmenlerin mesleki ve bireysel gelişimlerinin de desteklenmesi Milli Eğitim Bakanlığı çalışmalarının doğrultusunda devam ediyor.

MEBBİS üzerinden açılan başvurularda öğretmenler çeşitli eğitim faaliyetleri için başvuruda bulunabiliyorlar. Mesleki ve bireysel anlamda donanımarını arttırmak ve çağın gereklerini yakalamak için çok önemli fırsatlar olarak öğretmenlere sunulan eğitim faaliyet listesini haberimizde bulabilirsiniz.

FOX TV Evlilik Hakkında Her Şey 13. bölüm full, tek parça izle | Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm Youtube izle FOX TV Evlilik Hakkında Her Şey 13. bölüm full, tek parça izle | Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm Youtube izle

MEBBİS üzerinden yayınşanan faaliyetler arasında, Dijital Girişimciliğin Temelleri, Keman Eğitimi, Masal Anlatıcılığı, Yazılım Geliştirme Uzmanlığı, Etkileşimli Sınıf Yönetimi, Okul Tabanlı Afet Eğitimi, Osmanlı Türkçesi gibi geniş bir yelpazede eğitimler öğretmenlerin katılımı için beklemektedir.