Bir çok kamu kurum ve kuruluşu personel alımı için ilanlarına devam ediyor. İş sahibi, personel, memur olmak isteyen onbinlerce vatandaş, yayınlanan kamu personeli alım ilanlarını merakla araştırıyor. Kamuajans'ta yer alan ilanlardan da şahit olacağınız üzere belediye, üniversite ve diğer kamu kurum, kuruluşlarına yayınlanan ilanın şartlarıa göre, KPSS şartıyla veya KPSS şartsız ilköğretim, lise, ön lisans veya lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabiliyor. 2021 yılı memur, personel ve işçi alımına dair son gelişmeler, ilanlar haberimizde.

Memur, işçi, personel olmak isteyenler dikkat! Yurdun bir çok bölgesinde; Kamu kurum ve kuruluşlarında iş kanunu hükümlerine yaraşır memur, personel ve işçi gibi çeşitli deprtmanlara iş pozisyonları için başvuru yapmak isteyen adaylar internet üzerinden iş ilanlarını araştırmaya devam ediyor. Yurt genelinde çeşitli münhal kadrolar için yayınlanan kamu personeli (memur) ve işçi alım ilanlarını kamuajans olarak derledik. İşte, güncel olarak derlediğimiz yeni yayınlanan ilanlar..

Aşağıda sıralanan yeni yayınlanan ilanlar Devlet Personel Başkanlığı üzerinde yer almaktadır. Adaylar "ailevecalisma.gov.tr/" üzerinde yer alan ilanların kılavuzlarını inceleyerek başvuruda bulunabilirler.

PERSONEL ALIMI YAPACAK KURUM VE KURULUŞLAR İLE YAYINLADIKLARI İLANLAR (Son Dakika! personel, memur, işçi alımı başvuruları)

BDDK Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Açıktan Personel Alım İlanı: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, “Memur” ve “Mühendis” kadrolarına kamu hizmetine ilk defa Kurumumuzda başlayacak olan adaylar arasından giriş sınavı sonuçlarına göre idari personel alınacaktır. Giriş sınavı, sözlü sınav şeklinde yapılacaktır. Başvurular, 29 Mart 2021 tarihi saat 14.00'da başlayıp 9 Nisan 2021 tarihi saat 16.00’da sona erecektir. İlan için TIKLAYINIZ.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı 171 Memur Alım İlanı: Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır. İtfaiye Eri, Zabıta alımı için başvurular 24.05.2021 tarihinden 27.05.2021 tarihi mesai bitimine kadar yapılacak. İlan için TIKLAYINIZ.

Trakya Üniversitesi  Engelli ve Eski Hükümlü, Terör Mağduru İşçi Alım İlanı: Trakya Üniversitesi ve bağlı birimlerinde görev yapmak üzere Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü Veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında İş-Kur üzerinden Engelli ve Eski Hükümlü veya Terör Mağduru Kontenjanında kura usulü ile ‘‘Sürekli İşçi” alınacaktır. Beden İşçisi (Temizlik)/(Engelli), Beden İşçisi (Temizlik)/(Eski Hükümlü veya Terör Mağduru) Şartları uyan adaylar, 24.03.2021-29.03.2021 tarihleri arasında başvurularını www.iskur.gov.tr internet adresinden yapmaları gerekmektedir. İlköğretim/Lise, İlköğretim/Lisans bölümlerdeinden yapılacak İlan için TIKLAYINIZ

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sürekli İşçi Alım İlanı: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi merkez teşkilatı hizmet birimlerinde Türkiye İş Kurumu (İŞ-KUR) aracılığı ile aşağıda tabloda dağılımı gösterilen şekilde “Sürekli İşçi” alımı yapılacaktır. Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi (Engelli), Bakım-onarım hizmetleri (Bahçe bakım işleri), Bakım-onarım hizmetleri (Marangozluk işleri) alımı için başvurular 22.03.2021–26.03.2021 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ.

Muğla Sıtkı Koçman 14 Öğretim Üyesi İlanı: Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama ve Yükseltilme Yönergesi (bakınız: www.personel.mu.edu.tr) hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır. Müracaatlar ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde yapılacak olup, postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir. İlan için TIKLAYINIZ.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Alım İlanı: Necmettin Erbakan Üniversitesi hizmet birimlerinde çalışmak üzere İşçi (temizlik işçisi, Güvenlik görevlisi) İş-Kur üzerinden 11 adet sürekli işçi alınacaktır. Başvurular 22/03/2021 – 26/03/2021 tarihleri arasında Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü/hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresinden yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alım İlanı: “Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle” 4 (dört) adet sözleşmeli personel alınacaktır. Önlisans mezunu Tekniker alımı başvuruları( 22 Mart ) Resmî Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içerisinde, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi resmi internet sayfası www.ikcu.edu.tr'den temin edilecek. İlan için TIKLAYINIZ.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Hemşire Alım İlanı: Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu adaylardan 20 hemşire alımı yapılacak. Başvurular; ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı günden itibaren elektronik ortamda, üniversitemiz web sayfasında (www.hmku.edu.tr / www.mku.edu.tr ) ilan edilecek link üzerinden e-devlet şifresi kullanılarak 15 gün içerisinde yapılacaktır. 2- Adaylar sistemde kayıtlı formda ilgili alanları doldurup, istenen belgeleri sisteme okunaklı olacak şekilde yükleyeceklerdir. İlan için TIKLAYINIZ.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 500 Geçici İşçi Alımı İlanı: ÇAYKUR beden işçisi statüsünde başvuru yapacak yurtttaşlar için en az ilkokul mezunu ve erkek olma şartı aranırken, çay eksperi olarak çalışacak adaylarda KPSS önlisan en az 60 puan alması şartı aranmakta. 200 çay eksperi ve 300 beden işçisi ÇAYKUR işçi alımı 2021 başvuru detayları için TIKLAYINIZ.

Fatih Belediyesi 40 Zabıta alım İlanı: Fatih Belediyesi bünyesine kadın-erkek adaylardan KPSS 75 puan ile GİH sınıfı zabıta memuru alımı yapacak. Fatih zabıta memuru (personel) alımı ne zaman olacak ve başvuru şartları, tarihleri neler? İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne (Fatih Belediyesi Ana Hizmet Binası Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi No 54) 26.04.2021 gününden 30.04.2021 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.30-16.00 arasında) şahsen başvuruda bulunabilecek. İlanın ayrıntıları için TIKLAYINIZ.

Vakıflar Genel Müdürlüğü Temizlik İşçisi Alım İlanı: Vakıflar Genel Müdürlüğü bünyesine 23 sürekli temizlik işçisi alımı yapacak. Vakıflar Genel Müdürlüğü temizlik personeli alımı için başvurular 22 Mart 26 Mart tarihleri arasında yapılacak. Ardından kura çekiminin yapılacağı alımlar için kura tarihleri ise 5 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek. İlan için TIKLAYINIZ.

Vakıflar Genel Müdürlüğü Şözleşmeli Personel Alım İlanı: Vakıflar Genel Müdürlüğü Resmi Gazete'de yer alan ilanına göre, İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğüne alınacak 81 sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlisinin 56'sı erkek, 25'i kadın olacak. Söz konusu ilanın başvuru tarihleri 22 Mart Pazartesi günü başlayacak ve 2 Nisan Cuma günü saat 18.00'de sona erecek. Adaylar müracaatlarını Genel Müdürlüğün internet sitesinde (www.vgm.gov.tr) yayınlanacak başvuru formunu doldurarak elektronik ortamda yapacak. İlan için TIKLAYINIZ.

Şişli Belediyesi Zabıta Alımı 2021 İlanı: 2021 Şişli Belediye Başkanlığı bünyesinde İstİhdam edilmek üzere; Belediye zabıta Yönetmeliği hükümlerine KPSS puan türü KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla boş kadrolara zabıta memuru alımı yapılacaktır. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak, en az B sınıfi veya en az A2 Motosiklet ehliyetine sahip olmak kaydıyla kadın-erkek zabıta memuru alınacaktır. Adaylar başvuru belgelerini 19 Nisan 2021 - 07 Mayıs 2021 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde Merkez Mahallesi Dariilaceze Caddesi No. 8- 3438l Şişli/İstanbul adresinde bulunaıı Şişli Belediye Başkanlığı İnsaıı Kaynakları ve Eğitim Miidürlüğtine tesliın etmeleri gereknıektedir. İlan için TIKLAYINIZ

Üsküdar Belediye Zabıta Alım İlanı: Üsküdar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır. Üsküdar Belediye Zabıta Alımı başvuruları için 26.04.2021-30.04.2021 saat 17:00’ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00-17:00 arasında) Mimar Sinan Mahallesi Çavuşdere Caddesi No:35 ÜSKÜDAR/İSTANBUL adresindeki Üsküdar Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne bağlı ÜSİM (Üsküdar İstihdam Merkezi)’ne teslim etmeleri gerekmektedir. İlan için TIKLAYINIZ.

Çankaya Belediyesi Memur Alım İlanı 2021: Çankaya Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak koşuluyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur (Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni, Veznedar, Tahsildar, Evlendirme Memuru, Çocuk Eğitimcisi, Hizmetli) alınacaktır. En az KPSS 65-70 puanları ile kadın erkek adaylardan yapılacak memur alımları için başvurular 16.04.2021-22.04.2021 tarihleri arasında yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ.

Edirne Belediyesi İtfaiye Eri Alımı 2021 İlanı: Edirne Belediye Başkanlığı boş kadoralara itfaiye eri istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen münhal kadrolara açıktan atama yoluyla İtfaiye Eri alınacaktır. Enaz 60 KPSS puanı ile yapılacak kadın erkek adaylardan itfaiye eri alımı için başvurular 26/04/2021 tarihinden 30/04/2021 tarihleri arasında alınacaktır. İlan içiN TIKLAYINIZ.

Şişli Belediyesi Zabıta Alımı 2021 İlanı: Şişli Belediye Başkanlığı bünyesinde İstİhdam edilmek üzere; Belediye zabıta Yönetmeliği hükümlerine KPSS puan türü KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla boş kadrolara zabıta memuru alımı yapılacaktır. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak, en az B sınıfi veya en az A2 Motosiklet ehliyetine sahip olmak kaydıyla kadın-erkek zabıta memuru alınacaktır. Adaylar başvuru belgelerini 19 Nisan 2021 - 07 Mayıs 2021 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde Merkez Mahallesi Dariilaceze Caddesi No. 8- 3438l Şişli/İstanbul adresinde bulunaıı Şişli Belediye Başkanlığı İnsaıı Kaynakları ve Eğitim Miidürlüğtine tesliın etmeleri gereknıektedir. İlan için TIKLAYINIZ

Tanoba Belediyesi Zabıta Alım İlanı: Tanoba Belediye Başkanlığı bünyesinde, istihdam edilmek üzere; sınav ve Atama ile Belediye Zabıta Yönetmeliği” hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen münhal kadrolara açıktan atama yoluyla memur (zabıta ve V.H.K.İ) alınacaktır. Kadın-erkek en az 65 KPSS puan ile yapılacak alımlar için başvurular 26.04.2021 gününden 28.04.2021 günü mesai bitimine kadar sürecektir. İlan için TIKLAYINIZ

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Muvazzaf/Sözleşmeli (erkek ve kadın) Astsubay Alım İlanı: Jandarma Genel Komutanlığı Karargâhı ile bağlısı birlik ve kurumlarda istihdam edilmek üzere Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığına aşağıda belirtilen branşlarda muvazzaf/sözleşmeli erkek ve kadın astsubay temini yapılacaktır. Jandarma Ön Lisans Bölümleri, İkmal, Maliye, İstihkam, Bakım, Muhabere, Bando, Sağlık (Muvazzaf) alımları için başvurular 15-28 MART 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Sözleşmeli Astsubay Alım ilanı 2021: Sahil Güvenlik Komutanlığı (SGK) birlik ve kurumlarda istihdam edilmek üzere Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığına bir çok farklı branşta branşlarda sözleşmeli erkek ve kadın astsubay temini yapılacaktır. Başvurular 15 Mart – 28 Mart 2021 tarihleri arasında alınacaktır. Güverte ve Güverte (Kurbağaadam) (3), Makine için 2, Uçak Bakım için 1, Bilgi Teknolojiler ve İkmal için 1, İdari (erkek/kadın) için ise 1 kontenjan şehit veya vazife malulü eş ve çocukları kontenjanı olarak uygulanacaktır. İlan için TIKLAYINIZ.

Taşpınar Belediye Başkanlığı Memur Alım İlanı: Taşpınar Belediye Başkanlığına istihdam edilmek üzere Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Mahalli İdarelere KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla Erkek/Kadın memur alınacaktır. Adaylar İtfaiye Eri, Tahsildar, Memur alımı için başvurularını 12.04.2021- 16.04.2021 tarihleri arasında mesai günlerinde, mesai saatleri içerisinde, Taşpınar Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne müracaatlarını yapabilirler. İlan için TIKLAYINIZ.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Bünyesine Sözleşmeli Personel Alım ilanı: Diş Hekimliği Fakültesi münhal kadrolar için ilanda belirtilen unvanlarda yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS puanı kabul alınarak sıralama ile alım yapılacaktır. Bu kadroda istihdam edilecekler vardiyalı çalışma sistemine göre çalıştırılacaklardır. 5 kişi (Önlisans, Ortaöğretim) tekniker, teknisyen alımları için başvurular, 09 Mart 2021- 23 Mart 2021 tarihleri arasında şahsen veya posta ile Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ

Taşpınar Belediyesine ilk Defa Atanmak Üzere İtfaiye Eri, Memur Alım İlanı: Taşpınar Belediye Başkanlığına istihdam edilmek üzere Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Mahalli İdarelere ilk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır. İtfaiye eri, tahsildar, memur alımı için başvurular 12 Mart 2021- 16 Mart 2021 tarihleri arasında mesai günlerinde, mesai saatleri içerisinde, Taşpınar Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne müracaatlarını yapabilirler. İlan için TIKLAYIIZ

TÜBİTAK Personel Alım İlanı: TÜBİTAK bünyesinde görev yapmak üzere engelli personel kontejanında personel alımı yapılacaktır. BİLGEM 38 personel, işçi alımı: Başvurular için son tarih 12/03/2021. İlan için TIKLAYINIZ.

MEB 19.940 Sözleşmeli Öğretmenlik Atama ilanı: Bakanlığımıza bağlı resmî eğitim kurumlarında görev yapmak üzere; 652 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek-4’üncü maddesi doğrultusunda, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında 19.940 sözleşmeli öğretmen atama işlemi, aşağıda yapılan açıklamalar çerçevesinde yapılacaktır. Atama işlemleri, “Ön Başvuru” ve “Tercih Başvurusu” olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecektir. ilan metni için TIKLAYINIZ.

Fırat Üniversitesi 112 Eczacı, Hemşire, Sağlık Teknikeri, Röntgen Teknikeri Alım İlanı: Fırat Üniversitesi Hastanesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Veteriner Fakültesine bağlı Hayvan Hastanesi ve Deneysel Araştırmalar Merkezinde görevlendirilmek üzere KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle Sözleşmeli Sağlık Personeli alınacak olup, ilgililerin ücretleri özel bütçeden karşılanacaktır. Başvuru işlemleri ilanın resmi gazetede yayımlandığı günden itibaren (5 Mart 2021) 15 gün içinde yapılabilecektir. İlan için TIKLAYINIZ.

2021 YILI İLK DEFA VE YENİDEN ATAMA KURASI İLAN METNİ: Sağlık Hizmetleri Temel Kanununun ek birinci maddesi ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Açıktan Kura ile Atanacak Bazı Sağlık Personelinin Atama Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine göre Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları için, tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar ile uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadrolarına ilk defa veya yeniden yapılacak atama-yerleştirme iş ve işlemleri ilan edilen takvim çerçevesinde noter tarafından bilgisayar ortamında kura ile yapılacaktır. İlan metni için TIKLAYINIZ.

Adalet Bakanlığı 155 Temizlik Personeli Alım İlanı: Adalet Bakanlığı merkez teşkilatı ile Ankara, Rize ve Yozgat Personel Eğitim Merkezlerinde çalıştırılmak üzere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile Kontenjan Dağılımı Tablosunda belirtilen şekilde 155 sürekli işçi (temizlik görevlisi) alımı yapılacaktır. Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 04/03/2021–08/03/2021 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ.

Adalet Bakanlığı CTE Temizlik Görevlisi Alımı İlanı: Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren İzmir/Menemen R Tipi ve Elazığ R Tipi Ceza İnfaz Kurumları ile Ankara, Denizli, İstanbul ve Kahramanmaraş Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Eğitim Merkezleri’nde istihdam edilmek üzere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden belirsiz süreli iş sözleşmesiyle çalıştırılacak 58 temizlik görevlisi (EK-1) sürekli işçi alımı yapılacaktır. Adalet Bakanlığı CTE Ceza ve Tevfikevleri Genel Müdürlüğü, Ceza İnfaz Kurumları için tutuklevleri personel eğitiminde istihdam edilmek üzere 58 sürekli işçi alımı başvuruları 04/03/2021 – 08/03/2021 tarihleri arasında. Adalet Bakanlığı CTE temizlik görevlisi alımı başvuru şartları ve İlan için TIKLAYINIZ

Son Dakika! Adalet Bakanlığı Personel, Temizlik İşçisi Alım İlanı: Adalet Bakanlığı İŞKUR aracılığıyla 1287 personel alımı yapacağı haberinizilgili vatandaşlar için paylaştı. Yoğun ilgi gören ilan ile ilgili Adalet Bakanlığı personel alımı 2021 temizlik işçisi alımı başvuruları, şartları, kura tarih ve yerleri hakkında detaylı bilgiler için -İŞKUR giriş- linke tıklayınız. Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 04/03/2021–08/03/2021 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ

Sermaye Piyasası Kurulu 10 Bilişim Uzman Yardımcısı Alım İlanı: 8. derece kadrolu 10 adet “Bilişim Uzman Yardımcısı” münhal kadrosuna başarı durumları dikkate alınarak yeter sayıda aday personel seçimi için giriş sınavı yapılacaktır. Sınav başvurularının 04.03.2021 - 18.03.2021 tarihleri arasında Kurulumuz resmi internet adresinden (www.spk.gov.tr) ulaşılabilecek.  Sınav Tarihi: Giriş sınavının yazılı aşaması 10-11 Nisan 2021 tarihlerinde sabah ve öğleden sonraları dört ayrı oturum şeklinde yapılacaktır. Sınav Yeri: Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü – İstanbul. İlan için TIKLAYINIZ.

Tarım Orman Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personel Alım İlanı: TOB Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik uyarınca gerçekleştirilecek sözlü sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 10 kişi Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. Tarım Orman personel alımı başvuruları 08.03.2021 - 14.03.2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İlan için TIKLAYINIZ

İstanbul Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alım İlanı: Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Noter kurasına katılacak olanların isim listesi 09/03/2021 Salı günü (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr) internet adresinde DUYURULAR kısmında yayınlanacaktır. Noter huzurunda kura çekimi 11/03/2021 Perşembe günü saat 9:30 da İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi kapalı spor salonunda (Üniversite Mah. Bağlariçi Cad No: 7 Avcılar-İstanbul) yapılacaktır. İlan için tıklayınız.

Gelir İdaresi Başkanlığı 196 Sözleşmeli Destek Personeli (Hizmetli) Alım İlanı: Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında yapılacak sözlü sınav esas alınmak suretiyle, çeşitli bölgelere Destek Personeli (Hizmetli) pozisyonunda toplam 196 (yüz doksan altı) sözleşmeli personel alınacaktır. Sözlü sınav 29 Mart-2 Nisan 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılacaktır. Başvurular, 1 Mart 2021 Pazartesi günü başlayıp, 10 Mart 2021 Çarşamba günü saat 17.30'da sona erecektir. İlan için tıklayınız.

Zonguldak Bülent Ecevit Üviversitesi Sözleşmeli Personel (Hemşire) Alım ilanı: Zonguldak Bülent Ecevit Üviversitesi bünyesine 23 hemşire alımı yapacağını duyurdu. Hemşirelik, Sağlık Memurluğu veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri lisans programından mezun olmak, hemşirelik alımı şartlarından. İlana başvuracak adayların; ilanın Resmi Gazetede yayımlanma tarihinden itibaren 15 gün içinde (Saat: 23:59’a kadar) Üniversitenin https://w3.beun.edu.tr/ adresinden internet ortamında başvurularını yapmaları gerekmektedir. İlan için tıklayınız.

Adalet Bakanlığı 5075 Sözleşmeli Personel Alım İlanı: Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında, adalet komisyonlarınca yapılacak uygulamalı ve/veya sözlü sınav sonucuna göre 3.605 sözleşmeli zabıt kâtibi 700 sözleşmeli mübaşir 625 sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlisi 110 sözleşmeli şoför 25 sözleşmeli aşçı ve 10 sözleşmeli işaret dili tercümanı olmak üzere toplam 5.075 personel alınacaktır. Başvurular e-Devlet üzerinden yapılacak olup, adaylar 23/02/2021-12/03/2021 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar yapılacak. İlan için tıklayınız.

Adalet Bakanlığı 237 Sözleşmeli Personel Alım İlanı: Adaylar pozisyonlardan sadece bir mahal ve pozisyona başvuru yapabileceklerdir. Adayın birden fazla pozisyona başvuru yaptığının tespit edilmesi halinde hiçbir başvurusu kabul edilmeyecektir. Adaylar başvurularını 22/02/2021 - 12/03/2021 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar gerçekleştirebilecekler. İlan için tıklayınız.