23 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında doğmuş vatandaşlar Yengeç Burcu'dur. Yengeç burcu halk arasında evcimenliği ile bilinmektedir. Aşırı duygusal, züppe, dağınık, kuşkucu, değişken, kıskanç, zayıf karakterli Yengeç Burcu; kendine acıma meyillidir. Yengeç Burcu'nun olumlu ve olumsuz özellikleri arasında neler olduğuna bir bakalım.

Yengeç Burcu'nun; Yönetici Gezegeni Ay, Elementi Su, Niteliği Öncüdür. Uğurlu Sayıları 3 ve 7, Uğurlu Günü Pazartesi, Uğurlu Taşı İncidir. Uğurlu Renkleri Beyaz, Deniz Mavisi ve Gümüş, Kıymetli Taşı Aytaşı ve Amber, Kıymetli Madeniz Gümüştür.

Yengeç Burcu; nazik, hassas, sempatik, merhametli ve düş gücü yüksektir. Analık ve babalık duygulan güçlü Yengeç Burcu insanı; vatansever, yuva sevgisi yüksek, ısrarlı, becerikli ve tutumludur. Kısacası Yengeç Burcu iyi bir eştir.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor. Duygularınızı açıkça söyleyebilecek ve kendinizi en iyi şekilde ifade etmenin yollarını bulacaksınız. Sevdiğiniz insanların yanınızda olduğunu görünce mutlu olabilirsiniz.

18 Ekim 2021 tarihinde Jüpiter düzeliyor. Bu dönem içerisinde yakın ilişkiler kurabilir ve başkalarının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ruhsal anlamda dönüşümler ve iyileşmeler sizinle olacak, çevrenizdeki insanlara karşı daha duyarlı bir yapıya bürüneceksiniz.

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir eve taşınmak istiyorsanız bununla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Evinizin içerisinde yapmanız gereken tadilat işleri varsa bunları da geciktirmek istemeyeceksiniz. Aile arasında yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir.

20 Ekim 2021 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda kendinizi ifade edebilmeniz için daha özgür ve bağımsız bir şekilde hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Üstelerinizle aranızda problemler oluşabilir ve bu yüzden işi terk etmek isteyebilirsiniz.

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton düzeliyor. Aşk hayatınızı yoluna sokmak için daha fazla çaba sarf edeceksiniz. Ne kadar kendinizi değişmek istiyorsanız, partnerinizin de bir o kadar değişmesini isteyebilirsiniz.

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. Yeni tanıştığınız bir kişiyle hızlı bir şekilde ilişkiye başlayabilir ve yoğun duygulara kendinizi kaptırabilirsiniz. Partnerinizin size karşı olan manevi desteği sayesinde onun yanında güçlü hissedebileceksiniz.

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ile Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Geçmişten gelen aile içi mevzularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sorunlara çözüm bulmak mümkün, bu yüzden canınızı çok fazla sıkmamaya çalışmalısınız.

20 Ekim 2021 tarihinde Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. Annenizle babanızla ilgili problemlerle uğraşabilir, bu yüzden stresli bir dönem yaşayabilirsiniz. Aile içerisinde yaşanan tartışmalara son verilmesini isteyecek ve elinizden geldiğince konulardan uzak durmaya çalışacaksınız.

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Çalışmaktan keyif alacak ve yarım kalan işlerini tamamlamaya uğraşacaksınız. Çalışma yerindeki arkadaşlarınızdan destek görebilir, aynı zamanda çalışanlarınızla aranızdaki iletişimi iyi tutmaya çalışabilirsiniz.

Gözden kaçırmayın

2021 Yılı Ekim Ayı Başak Burcu Yorumu 2021 Yılı Ekim Ayı Başak Burcu Yorumu

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. Kariyerinizle ilgili hedeflerinizde değişimler ortaya çıkarabilir. Başarıya giden yolun daha çok azmetmek ve çaba sarf etmek olduğunu fark edeceksiniz. Motivasyonunuzu yükseltecek olan olaylara daha çok odaklanacaksınız.