Keyifli, neşeli, iş bilir yönleriyle bilinen Yay Burcu'nun zihni açıktır ve her şeye kolay adapte olur. Özgürlüğüne düşkün, dışa dönük, dindar., eğitimli, olgun, iyi niyetli, sportmen Yay Burcu'nun hayal gücü yüksektir, şanslıdır. Aşırı iyimser, gürültücü, sorumsuz, kaprisli olan Yay Burcu çabuk bıkmak ve sabırsızdır.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Sosyalleşecek yeni etkinlikler içerisinde bulunmaya çalışacaksınız. Dış görünüşünüz de yapmış olduğunuz değişiklikler çevreniz tarafından fark edilecek. Ailenizle birlikte evinizin içerisinde yapılması gereken işleri tamamlayabilirsiniz.

18 Ekim 2021 tarihinde Jüpiter düzeliyor. İş hayatınızda ve kariyerinizde iletişiminiz de olan problemleri çözmeye çalışacaksınız. Yeni şeyler öğrenmek için oldukça güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Farklı projeler içerisinde yer alabilir kendinizi bu yönlerde geliştirebilirsiniz.

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sosyal çevreniz hızlı bir şekilde değişecek. Topluma faydalı olabileceğinizi düşündüğünüz çalışmalara veya derneklere katılabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla aranızda ufak çaplı bir tartışma geçebilir.

20 Ekim 2021 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Çocuklarla ilgili konular ve aşk hayatınız ile ilgili durumlar ön plana çıkıyor. İlişki açısından taviz vermeyeceksiniz. Beklenmedik ayrılıklar da gündemde olabilir.

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. Sevgiliniz bu dönem içerisinde biraz duygusal olabilir. Hassas bir dönemden geçtiğiniz için partnerinizin yanında olmanız gerekebilir. İlişkisi olmayanlar ise kafa yapınıza uygun bir kişi bulabileceksiniz.

5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor. Partinizle birlikte yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanların bakış açılarına bakarak ilişkinizi yönlendirmek isteyebilirsiniz. Birlikte alacak olduğunuz kararlar sayesinde ortak bir hayat paylaşma yolunda yeni adımlar atabilirsiniz.

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ile Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Yakın bir arkadaşınızla aranızda oluşan sorunu rahat bir şekilde konuşabilecek ve çözüme ulaştırabileceksiniz. Kendinizi ifade etmeyenin bir yolunu bulduğunuz i̇çin de hafiflemiş hissedebilirsiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. Arkadaşlarınızla aranızda para ile ilgili nedenlerden dolayı ufak çaplı problemler ortaya çıkabilir. Grup içerisinde yaşanan anlaşmazlıklardan uzak durmak isteyeceksiniz. Yakın bir arkadaşınızla iletişiminizi koparmak durumunda kalabilirsiniz fakat bunun üzerine ani kararlar almamalısınız.

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton düzeliyor. İş hayatınızdaki düzeni tekrar belirleyebilir ve problemleri yoluna koyabilirsiniz. Yatırım yapmayı düşünüyorsanız bunun için güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Kar alabileceğiniz ve geleceğinize katkı sağlayabileceğiniz güzel bir projeye katılabilirsiniz.

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. İşinizde kendinizi geliştirmek için yeni eğitimlere katılabilir buradan edindiğiniz bilgilerle yaratıcı projeler ortaya sunabilirsiniz. Disiplinli bir çalışma prensibini benimseyecek ve yanınızda çalışanlara da bu şekilde olması gerektiğini aktaracaksınız.