Güzelliği, güzel sanatlara yetenekli oluşu, sevimliliği, uyumluluğu, zarafeti, romantikliği ile tanınan Terazi Burcu, diplomatik, ince düşünceli, çekici, idealist, tarafsız, iyi niyetli ve iyi bir ortaktır. Terazi Burcu insanı; iyi siyasetçi, kreatif ve alımlı, akıllıdır.

Terazi Burcu; kararsız, alıngan, değişken ve flörtçüdür. Dengesizlik ve karşısındaki kişiyi aldatmaya meyillidir. Tembellik ve çabuk fikir değiştirme, esir altında kalmak yine Terazi Burcu'nun olumsuz özelliklerindendir.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ile Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz olayları düşünebilir ve buradan çıkaracak olduğunuz derslere yönelik yeni adımlar atabilirsiniz. Daha öncesinden almış olduğunuz kararları da incelemek isteyebilrsiniz.

5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor. Daha kararlı ve kendinizden emin bir şekilde yeni adımlar atmaya heveslisiniz. Birikmiş olan işleri teker teker halletmeye bakacak, yardıma ihtiyacınız olduğunda da yakın çevrenizden destek almayı ihmal etmeyeceksiniz.

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Aceleyle ve sabırsızlıkla alınan kararlardan pişmanlık duyabileceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Ani başlangıçlar yapmamalı, olayları biraz daha zamana bırakmaya çalışmalısınız. Kızgınlıklardan dolayı alınan kararlar yanlış anlaşılmalara neden olabilir.

20 Ekim 2021 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkiler gündemde olacak. Ortaklığınız var ise buralarda problemler ile karşılaşabilirsiniz. İlişkide ödün veren tarafın kendiniz olduğunu fark edebilirsiniz. Bu yüzden daha fazla mücadele etmek istemeyebilirsiniz.

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. İlişkideki maratonluğu ortadan kaldırmak için yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Partnerinize zaman ayıracak ve birlikte farklı hobi alanları geliştirmeye özen göstereceksiniz.

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. Eşinizin veya sevgilinizin bu dönem içerisinde hassas bir yapıya büründüğünün farkına varabilirsiniz. Bu yüzden karşınızdaki insana daha duyarlı ve anlayışlı davranmaya çalışmalısınız. Aynı zamanda söyleyecek olduğunuz cümleleri iyi seçmelisiniz.

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton düzeliyor. Kendinizi güvende hissedecek ve ailenizle birlikte zaman geçirmeye özen göstereceksiniz. Anne ve babanızdan aldığınız yardım sayesinde evinizin içinde halletmeniz gereken sorunları da kolaylıkla çözebileceksiniz.

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz sağlamlaşacak. Kardeşlerinizle daha çok zaman geçirebilir, gitmek istediğiniz yerlere birlikte seyahat edebilirsiniz. Aile arasında sizin dışınızda gelişen problemler var ise bunlara da çözüm bulabileceksiniz.

18 Ekim 2021 tarihinde Jüpiter düzeliyor. İş hayatınızdaki yoğunluk bu sıralar sizi özel hayatınızdan uzaklaştırabilir. Yeni hobi alanları ile uğraşabilir ve bu hobi alanlarını işinize entegre edebilirsiniz. Yaratıcılığınız ortaya çıkacak ve yapacak olduğunuz işlerlerle de bunu kanıtlayabileceksiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. İş yerinizde beklenmedik kazalardan dolayı problemler ortaya çıkabilir. Daha dikkatli olmalı ve sizin için önemli olan evrakları yedeklemeyi unutmamalısınız. Ailenizle birlikte yürütmekte olduğunuz bir iş var ise bununla ilgili sorumluluklarınızda iki katına çıkabilir.