Hümanist, bağımsız Kova Burcu, iyi bir dost ve mucittir. Orijinalist, reformist Kova Burcu oldukça sadık ve vefalıdır. İdealist ve entelektüel Kova Burcu yeniliğe meraklıdır, değişikliği sever ayrıca geçmişe bağlıdır.

Umulmadık gariplikler yapan Kova Burcu isyankar ve muhalif, sabit fikirlidir. Gelenekleri zorlayıcı ve çılgın kişiliğe sahip Kova Burcu tartışmaya meraklıdır, dikkati çekmek ister. Kendini beğenmiş Kova Burcu olmayacak hayaller kurar.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ile Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Ertelemek zorunda kaldığınız eğitime devam edebilir ve gitmek istediğiniz bir seyahate çıkabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi sorgulayacak, merak ettiğiniz konuyu araştırarak netliğe ulaşmaya çalışacaksınız.

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton düzeliyor. Geçmişten gelen konuları rahatlıkla çözebilecek ve içsel dönüşümünüzi tamamladığınızı hissedeceksiniz. Çıkarmanız gereken dersler var ise bunlarla ilgili yeni farkındalık da geliştirebilirsiniz.

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İletişim, medya ve yayıncılıkla alakalı konularda aktif bir rol oynayabilirsiniz. Yakın çevrenizle fikir uyuşmazlığı yaşayacağınız konular meydana gelebilir. Gidecek olduğunuz yerlerde, iletişim içerisinde bulunduğunuz kişilere dikkat etmeye çalışmalısınız.

20 Ekim 2021 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Devam eden bir eğitiminizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Hobi amaçlı aktif olarak gittiğiniz bir kursa da ara verme düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Akrabalarınızla olan iletişiminizi göz önünde bulundurarak problem yaşamamaya dikkat etmelisiniz.

18 Ekim 2021 tarihinde Jüpiter düzeliyor. Kendinize olan güveniniz bu dönem içerisinde artacak ve ilişkinizde bunun etkilerini olumlu bir şekilde görebileceksiniz. Partnerinizle birlikte yeni etkinliklere katılabilir ve farklı deneyimlere açık olabilirsiniz. İlişkinizi olumsuz etkileyecek konuları uzak tutmak isteyebilirsiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. Partnerinizle fikir ayrılıkları yüzünden ters düşebilir, sizi zorlayan bir ilişki içerisinde iseniz de bir müddet ara vermek isteyebilirsiniz. Birlikte çıkacak olduğunuz bir seyahati ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor. Çevrenizdeki insanlara karşı açık sözlü olmak yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Bu yüzden sözlerinizi seçmeli ve ani tepkiler vermemelisiniz.

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Sosyal hayatınız giderek daha da aktifleşebilir. Yeni insanlar tanıyarak bu insanlarla güzel işbirlikleri içerisinde bulunabilirsiniz. Eski arkadaşlarla bir araya gelebilir, güzel vakit geçirebilirsiniz.

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. Kardeşlerinizle aranızda fikir uyuşmazlıkları ortaya çıkabilir. İletişim şeklinizde oluşan ani ve fevri hareketlere dikkat etmeye çalışmalısınız.

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. İş hayatınızdaki sorumlulukları yerine getirecek ve geleceğe daha emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Çalışma ve dinlenme temponuzu dengeleyebilir, kendinize yeni bir plan yapmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili alacak olduğunuz kararlardan emin olacak, yatırım amaçlı karlı fikirlere de yakın olacaksınız. Para ile ilgili yaşadığınız bir sıkıntı var ise ekstra gelir kapıları üzerine yoğunlaşabilirsiniz.