Boğa Burcu; pratik, güvenilir, uyumlu, tahammüllü, güçlü değer yargıları vardır. Kararlı oluşu, sanata ve güzelliğe düşkünlüğü, güçlü isteklerinin var oluşu, sıcak kanlılığı, para sahibi oluşu ve duygulara önem vermesi yine Boğa Burcu'nun olumlu özelliklerindendir.

Boğa Burcu; tembel, kendine düşkün, statik ve sıkıcıdır. Ayrıca yeterince esnek olmayan yapısı, orijinalite eksikliği, înatçı ve alınganlığı yine Boğa Burcu'nun olumsuz özelliklerindendir.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda şanslı olacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Kredi alma gibi bir düşünceniz var ise rahatlıkla temin edebilir ve güzel kazançlar da elde edebilirsiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. İş hayatınız ilgili yaşamış olduğunuz terslikler sizi bu dönemde biraz yorabilir. Sağlık açısından da olumsuz etkilenebilirsiniz. Yurtdışı ile bağlantılı konularınız da gündemde olabilir.

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni iş projeleri gündeminizde olabilir. İş hayatında yaşanan sorunlar var ise bunların çoğunun yanlış anlaşılmalardan kaynaklı olduğunu tespit edebilirsiniz. İşinize daha çok yoğunlaşacak ve eksikleri tamamlamak isteyeceksiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yalnız kalmak isteyerek, hayatınızdaki sorunları düşünmek isteyebilirsiniz. Kafa dinlemek, daha pozitif bir insan olmanıza yardımcı olacaktır. Sağlığınıza iyi gelmeyen kişilerden de olabildiğince uzak durmaya çalışabilirsiniz.

5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor. Partnerinizle birlikte iş yapıyorsanız bununla ilgili konularda kendinizi motive etmeye çalışacaksınız. Aşk hayatınızda olumsuz giden süreçler yüzünden negatif düşünebilir, karşınızdaki fırsatları göremeyebilirsiniz. Sorunları olabildiğince konuşmaya çalışmalı ve empati yapmaya özen göstermelisiniz. İlişkisi olmayanlar ise i̇lişki için kendinizi hazır hissetmeyebilir, bu yüzden size karşı ilgi duyan kişilerden geri durmak isteyebilirsiniz.

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. Ailenizle ilgili sorumluluk almanız gereken bir durum karşınıza çıkabilir. Problemlere karşı daha duyarlı olacak ve elinizden geldiğince ailenizin yükünü sırtlanmaya çalışacaksınız.

18 Ekim 2021 tarihinde Jüpiter düzeliyor. Yakın çevrenizle birlikte yeni proje ve planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yeni etkinliklere katılabilirsiniz. Akrabalarla veya kardeşlerle zaman geçirmek bu dönem içerisinde size iyi gelebilir.

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ile Jüpiter üçgen açı oluşturacak. İptal olmuş iş projeleri tekrar gündeme gelebilir. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız.

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton düzeliyor. İş hayatınız için yeni bir planlama yapmak isteyebilirsiniz. Sizi panik altına alan konulardan da uzak durmaya çalışacaksınız.

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. Kariyeriniz için yeni bir hedef çizmek bu süre zarfında daha kolay olacaktır.