Özel Öğretim Kurumu Fiyatları - Eğitim öğretim yılının sonuna yaklaştıkça Özel Okul ve Kolejler eğitim öğretime yönelik fiyat listelerini açıklamaya başladı. Önceliği halen okulunda okuyan öğrencilere veren özel okullar, içeride devam edecek öğrenci listelerini tamamladıktan sonra dışarıdan alacakları öğrenciler için fiyat belirleyecekler.

Eğitimin vazgeçilmez parçası olan Özel Okul ve Kolejler, öğrencilere verdikleri eğitim ile lise ve üniversite seçiminde etkin rol alıyor. 2019-2020 eğitim öğretim yılı başlamadan Özel Okul ve Kolejler yeni eğitim öğretim dönemi fiyatlarını açıklamaya başladı.

Geçtiğimiz yıllarda yapılan düzenleme ile dershaneler kapatılmış veya özel eğitim kurumu olarak hizmet etmeye devam etmişlerdi. Yapılan düzenlemenin ardından sayıları oldukça azalan dershaneler öğrencilere verdikleri ek eğitimlerle okullarda verilen eğitimin pekiştirilmesi açısından etkin rol alıyor. Özel okullarına kayıtlı olan öğrencilerin sınavlarda gösterdikleri başarıya göre fiyatlarını belirleyen okullar bu sebepten ötürü başarılarına göre daha fazla tercih edilebilmektedir.

Gelişim Koleji

Rota Koleji

Kültür Koleji

Acıbadem Koleji

Cent Koleji

Terakki Vakfı Okulları

ENKA Okulları

IRMAK Okulları

İELEV Okulları

İHLAS Koleji

İstanbul İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları

FMV Işık Okulları

Presti
j Kolejİ

TED Kolejİ Şubeleri

TED İSTANBUL Koleji

İSTEK OKULLARI

DOĞA Koleji

BAHÇEŞEHİR Koleji (KDV dahil ücretlerdir.)