KPSS KALDIRILIYOR!

Kabinede Hangi Bakan Değişmeli?

Hakim ve Savcı Atamaları Gerçekleşti -LİSTE-

Hakim ve Savcı Atamaları Gerçekleşti -LİSTE-ADALET PERSONELİ |

Adlî yargı hâkim adaylarının Hakim ve Savcı Atamaları Gerçekleşti -LİSTE-

18 Mayıs 2013  CUMARTESİ

Resmî Gazete

Sayı : 28651

ATAMA KARARI

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:

             Adlî yargı hâkim adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nca 03.05.2013 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu'nun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.

 

KARAR : 03.05.2013             2013/ 767

ADLÎ YARGI HÂKİM ve SAVCI ADAYLARI

3. derecenin 1. kademesi (1020-3000) göstergesi ile;

1- 150964 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Hilal BOYRAZ Feke  (Kozan) Hâkimliği'ne,

4. derecenin 2. kademesi (950-2300) göstergesi ile;

2 - 150202 Aksaray Adlî Yargı Hâkim adayı Fatih KALE Ayvalık (Burhaniye) Hâkimliği'ne,

5. derecenin 1. kademesi (835-2200) göstergesi ile;

3- 96524 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Feridun DÜĞER Ulus (Bartın) Hâkimliği'ne,

4- 140338 Kocaeli Adlî Yargı Hâkim adayı Nejdet ÇORLU Gördes (Akhisar) Hâkimliği'ne,

5- 150969 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Zeynep BAĞCI Alaşehir Hâkimliği'ne,

6- 150972 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Abdullah KARAMETE Diyarbakır Hâkimliği'ne,

5. derecenin 2. kademesi (865-2200) göstergesi ile;

7- 93700 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Asım AYDOĞAN Burhaniye C. Savcılığı'na,

8- 94192 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Cihan KARABULUT Altınözü (Hatay) Hâkimliği'ne,

9- 94209 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mustafa Özgür KABADAYI Samsun Hâkimliği'ne,

10- 140335 İzmir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet SEVİNÇ Nazımiye (Tunceli) C. Savcılığı'na,

11- 140336 Adana Adlî Yargı Hâkim adayı Özlem SELVİ KILLIBAŞ Orhangazi (Bursa) Hâkimliği'ne,

6. derecenin 1. kademesi (760-1600) göstergesi ile;

12- 140337 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Oğuz OKAY Ereğli (Konya) Hâkimliği'ne,

6. derecenin 2. kademesi (785-1600) göstergesi ile;

13- 140329 Kayseri Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abdullah TAŞTAN Ilgaz (Çankırı) C. Savcılığı'na,

14- 150187 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ali GEYİK Nazımiye (Tunceli) Hâkimliği'ne,

7. derecenin 1. kademesi (705-1500) göstergesi ile;

15- 140331 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Salih SIRAKAYA Konya C. Savcılığı'na,

16- 150190 Konya Adlî Yargı Hâkim adayı Ali GÜNAY Şarkışla (Sivas) Hâkimliği'ne,

17- 150194 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Ali AFŞAR Erciş Hâkimliği'ne,

18- 150457 Kırıkkale Adlî Yargı Hâkim adayı Şevket KUYRUK Bahçesaray (Bitlis) Hâkimliği'ne,

19- 150961 Edirne Adlî Yargı Hâkim adayı Tuba TEMİZ ÇELİK Çaycuma (Zonguldak) Hâkimliği'ne,

20- 150963 Bafra Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mithat ÖZ Alanya C. Savcılığı'na,

21- 150967 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Serkan UKTAY  Afşin (Elbistan) Hâkimliği'ne,

7. derecenin 2. kademesi (720-1500) göstergesi ile;

22- 108676 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Eda BOZER Hani (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

23- 139566 Isparta Adlî Yargı Hâkim adayı Said BÜKER Kınık (Bergama) Hâkimliği'ne,

24- 139585 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Osman BERK Gazipaşa (Alanya) Hâkimliği'ne,

25- 140330 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet Murat KAMAR Yayladağı (Hatay) C. Savcılığı'na,

26- 140332 Gebze Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Durmuş Ali DOĞAN Dereli (Giresun) C. Savcılığı'na,

27- 140843 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Nihat Murat KAYAN Samsun Hâkimliği'ne,

28- 150186 Konya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa ÖZKAN Gaziantep C. Savcılığı'na,

29- 150197 Malatya Adlî Yargı Hâkim adayı Fethi FIRAT Mengen (Bolu) Hâkimliği'ne,

30- 150198 Konya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa KARAKAYA Kayseri C. Savcılığı'na,

31- 150678 Sincan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa ALBAKIR Yenice(Çanakkale) (Çanakkale) C. Savcılığı'na,

32- 150968 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Burcu DÖLEK Eruh (Siirt) Hâkimliği'ne,

8. derecenin 1. kademesi (660-1300) göstergesi ile;

33-125291 Bakırköy Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Alper UYGUR Sarız (Kayseri) C. Savcılığı'na,

34-125931 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Onur HELVACI Kalkandere (Rize) C. Savcılığı'na,

35-125969 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Şahin DEMİR Alanya C. Savcılığı'na,

36-132566 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Ahmet AKGÜL Alucra (Şebinkarahisar) Hâkimliği'ne,

37-137282 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa Birgün ŞENEL Mesudiye (Ordu) C. Savcılığı'na,

38-137285 Elazığ Adlî Yargı Hâkim adayı Nuran DEMİR Hadim (Konya) Hâkimliği'ne,

39-137295 Adana Adlî Yargı Hâkim adayı Yalçın ANAR Cide (İnebolu) Hâkimliği'ne,

40-137301 İskenderun Adlî Yargı Hâkim adayı Hasan Bahadır BÜYÜKAVCI Alaşehir Hâkimliği'ne,

41-137327 Kilis Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet MÜLHİM Suşehri (Şebinkarahisar) Hâkimliği'ne,

42-137343 İskenderun Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İsmetTOPAL Sarıoğlan (Kayseri) C. Savcılığı'na,

43-137355 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tuğrul UZUN Gölcük (Kocaeli) C. Savcılığı'na,

44-137398 Sakarya Adlî Yargı Hâkim adayı İskender BÖLÜKBAŞ Bodrum (Muğla) Hâkimliği'ne,

45-137410 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı İsra TORUN UZUN Gölcük (Kocaeli) Hâkimliği'ne,

46-137436 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serdar AÇIKGÖZ Diyarbakır C. Savcılığı'na,

47-137467 Sincan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Çağlar GÜLTEKİN Yunak (Akşehir) C. Savcılığı'na,

48-137478 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşe SOYER AKSU Milâs (Muğla) Hâkimliği'ne,

49- 137514 Konya Adlî Yargı Hâkim adayı Kadir ÖZKARA Suruç (Şanlıurfa) Hâkimliği'ne,

50- 137534 Sincan Adlî Yargı C. savcı adayı Emin KARASAKALLIOĞULLARI Viranşehir (Şanlıurfa) C.Savcılığı'na,

51- 137542 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Şengül HANÇERLİ Silivri Hâkimliği'ne,

52- 137551 Hatay Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ömer Sefa AÇIKGÖZ Gönen (Bandırma) C. Savcılığı'na,

53- 138320 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet Emin İNCE Çermik (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

54- 138886 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Alperen ERTÜRK Menemen (Karşıyaka) C. Savcılığı'na,

55- 138889 Kilis Adlî Yargı Hâkim adayı Selçuk NACAR Kulp (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

56- 139022 Erzurum Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Murat KARAKUŞ Devrekâni (Kastamonu) C. Savcılığı'na,

57- 139053 Sincan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Sertaç AYDEMİR Bismil (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,

58- 139073 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Emine ÖZDEMİR Artvin Hâkimliği'ne,

59- 139082 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Abdurrahim YAVUZ Şebinkarahisar Hâkimliği'ne,

60- 139100 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Tuğba GEREDELİ SAYAR Şanlıurfa Hâkimliği'ne,

61- 139558 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Remzi VATANDAŞ Doğubayazıt C. Savcılığı'na,

62- 139559 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hasan AYDOĞDU Borçka (Artvin) C. Savcılığı'na,

63- 139560 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Ömer MENCİK Kozan Hâkimliği'ne,

64- 139561 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Süreyya BAŞLI Kurtalan (Siirt) C. Savcılığı'na,

65- 139562 Nevşehir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet SOLAK Emet (Tavşanlı) C. Savcılığı'na,

66- 139563 Giresun Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa KÖÇEK Milâs (Muğla) C. Savcılığı'na,

67- 139564 Ereğli Adlî Yargı Hâkim adayı Ahmet ÖZKOÇ Ovacık (Tunceli) Hâkimliği'ne,

68- 139565 Erzurum Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşegül YILDIZ Antalya Hâkimliği'ne,

69- 139567 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Özlem ODABAŞI Bafra Hâkimliği'ne,

70- 139568 Boyabat Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abdulkerim AKTAŞ Kalkandere (Rize) C. Savcılığı'na,

71- 139569 Ceyhan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Caner KORKMAZ Şanlıurfa C. Savcılığı'na,

72- 139570 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Müge UTANÇ Çaldıran (Erciş) Hâkimliği'ne,

73- 139571 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Pınar SÖYLER Hopa (Artvin) Hâkimliği'ne,

74- 139572 Tarsus Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Adem EFE Edremit (Burhaniye) C. Savcılığı'na,

75- 139573 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ebru DUMAN Kaş (Elmalı) Hâkimliği'ne,

76- 139574 Mardin Adlî Yargı Hâkim adayı Aynur YILMAZ Akhisar Hâkimliği'ne,

77- 139575 Elazığ Adlî Yargı Hâkim adayı Hümeyra GÜR Yunak (Akşehir) Hâkimliği'ne,

78- 139576 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ahmet TÜRK Siverek Hâkimliği'ne,

79- 139577 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hasan YÜKSEL Borçka (Artvin) C. Savcılığı'na,

80- 139578 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Yasemin ÖZCAN Kırşehir Hâkimliği'ne,

81- 139579 Eskişehir Adlî Yargı Hâkim adayı Filiz BATTIR Erbaa (Tokat) Hâkimliği'ne,

82- 139580 Kayseri Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Koray ÇINAR Tarsus C. Savcılığı'na,

83- 139581 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Sibel BAŞARAN Karamürsel (Kocaeli) Hâkimliği'ne,

84- 139582 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Furkan OLGAÇ Babaeski (Kırklareli) Hâkimliği'ne,

85- 139583 Bartın Adlî Yargı Hâkim adayı Melike AKYÜZ Alanya Hâkimliği'ne,

86- 139584 İzmir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Cihan ÇELEBİ Tufanbeyli (Kozan) C. Savcılığı'na,

87- 139586 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Bünyamin YILDIRIM Yenice(Karabük) (Karabük) Hâkimliği'ne,

88- 139588 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı İbrahim ÖZTÜRK Tefenni (Burdur) Hâkimliği'ne,

89- 139589 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Adem YILMAZ Düziçi (Osmaniye) Hâkimliği'ne,

90- 139590 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa ERTÜRK İpsala (Edirne) C. Savcılığı'na,

91- 139591 Bursa Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Halil ÇAKIR Kütahya C. Savcılığı'na,

92- 139592 Antalya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ali YAŞİN Güroymak (Bitlis) C. Savcılığı'na,

93- 139593 Bitlis Adlî Yargı Hâkim adayı Şeyda ADIYAMAN Gaziantep Hâkimliği'ne,

94- 139594 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Zerrin TİRİT Nusaybin (Mardin) Hâkimliği'ne,

95- 139595 Nevşehir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Recep ÖZCAN Söke C. Savcılığı'na,

96- 139596 Van Adlî Yargı Hâkim adayı Havva ÖZDEMİR Çarşamba Hâkimliği'ne,

97- 139597 Kütahya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet Raşit CENGİZ Kozaklı (Nevşehir) C. Savcılığı'na,

98- 139598 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Mücahide KÖSE KAYIŞKAN Bozkır (Seydişehir) Hâkimliği'ne,

99- 139599 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Nuray KOVANCI Ünye Hâkimliği'ne,

100- 139600 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Abdulkadir AYDOĞAN Çine (Aydın) Hâkimliği'ne,

101- 139601 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Bayram HAMURCU Foça (Karşıyaka) C. Savcılığı'na,

102- 139602 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Aslı KARAGİŞİ Pülümür (Tunceli) Hâkimliği'ne,

103- 139603 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Esra ŞENCAN İmranlı (Sivas) Hâkimliği'ne,

104- 139604 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşegül TABAKCI Akçaabat (Trabzon) Hâkimliği'ne,

105- 139605 Tokat Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serkan AKKUŞ Mucur (Kırşehir) C. Savcılığı'na,

106- 139607 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Banu KURT Kilis Hâkimliği'ne,

107- 139608 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Seher DOĞANER Türkeli (Sinop) Hâkimliği'ne,

108- 139609 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yusuf Samet KAYMAZ Rize C. Savcılığı'na,

109- 139611 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Seda KILIÇKAYA Şavşat (Artvin) Hâkimliği'ne,

110- 139612 Konya Adlî Yargı Hâkim adayı Tuba KOLAŞ GÜRBÜZ Bergama Hâkimliği'ne,

111- 139613 Ereğli Adlî Yargı Hâkim adayı Melek BÜYÜKKARDAŞLAR Şanlıurfa Hâkimliği'ne,

112- 139614 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ümit COŞAR Enez (Edirne) Hâkimliği'ne,

113- 139615 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Aynur Derya BAŞLI Artvin Hâkimliği'ne,

114- 139616 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Yunus DEMİRDAĞ Maden (Elazığ) Hâkimliği'ne,

115- 139617 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Kübra ÇİNAR Hozat (Tunceli) Hâkimliği'ne,

116- 139618 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı İsmail ŞAHİN Çankırı Hâkimliği'ne,

117- 139619 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Feyza KORKMAZ Bulanık (Muş) Hâkimliği'ne,

118- 139620 Adıyaman Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Medet AKCAN Nizip (Gaziantep) C. Savcılığı'na,

119- 139621 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Volkan ALTINTAŞ Koyulhisar (Şebinkarahisar) Hâkimliği'ne,

120- 139622 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İbrahim KOVANCI Ünye C. Savcılığı'na,

121- 139623 Gaziantep Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Samet YILMAZ Kars C. Savcılığı'na,

122- 139624 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Recep BÖRKLÜCE Gemerek (Sivas) Hâkimliği'ne,

123- 139625 Kartal Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Erkan KANTEKİN İnegöl C. Savcılığı'na,

124- 139626 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Yusuf TEMEL Çameli (Denizli) Hâkimliği'ne,

125- 139627 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet Ali BAY Gökçeada (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

126- 139628 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Nuh UZUN Keşan (Edirne) C. Savcılığı'na,

127- 139629 Rize Adlî Yargı Hâkim adayı Selman PEÇE İpsala (Edirne) Hâkimliği'ne,

128- 139630 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Fatma BÖYÜK Mihalıççık (Eskişehir) Hâkimliği'ne,

129- 139631 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Uğur ÖZBEK Senirkent (Isparta) C. Savcılığı'na,

130- 139632 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Emine ESENLİK Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliği'ne,

131- 139633 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Güliz GÖKALP Kırşehir Hâkimliği'ne,

132- 139634 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Hayriye AYAS Nizip (Gaziantep) Hâkimliği'ne,

133- 139635 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Sinan KARADEMİR Karayazı (Erzurum) Hâkimliği'ne,

134- 139636 Adana Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Nihat GÜNGÖR Çanakkale C. Savcılığı'na,

135- 139637 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abdulhamit DURGUT Çamardı (Niğde) C. Savcılığı'na,

136- 139638 Malatya Adlî Yargı Hâkim adayı Samet ALKAN Anamur (Silifke) Hâkimliği'ne,

137- 139639 Ünye Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Adem KIRMAN Sarıoğlan (Kayseri) C. Savcılığı'na,

138- 139640 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hayrullah YAPAR Karlıova (Bingöl) C. Savcılığı'na,

139- 139641 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Musa AKKURT Sarıveliler (Ermenek) Hâkimliği'ne,

140- 139642 Nazilli Adlî Yargı Hâkim adayı Özlem KAYNAR TOPAN Adıyaman Hâkimliği'ne,

141- 139643 Elbistan Adlî Yargı Hâkim adayı Yusuf ŞAHİN Van Hâkimliği'ne,

142- 139644 Mersin Adlî Yargı Hâkim adayı Selda KARAYILAN Taşköprü (Kastamonu) Hâkimliği'ne,

143- 139645 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Orhan Özgür CAN Bayburt Hâkimliği'ne,

144- 139646 Gaziantep Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Adem ÖZKAN Tunceli C. Savcılığı'na,

145- 139647 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Çağla SÖNMEZ Bolu Hâkimliği'ne,

146- 139648 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Adnan ENEZ Pülümür (Tunceli) C. Savcılığı'na,

147- 139649 Malatya Adlî Yargı Hâkim adayı Hamza ZENGİN Aybastı (Ünye) Hâkimliği'ne,

148- 139650 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Alp Giray YAPAR Eskişehir C. Savcılığı'na,

149- 139651 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Zehra HAFIZOĞLU Diyarbakır Hâkimliği'ne,

150- 139652 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Salih BİNDAL Lâdik (Vezirköprü) Hâkimliği'ne,

151- 139653 Ünye Adlî Yargı Hâkim adayı Orhan ÖZDEMİR Nazilli Hâkimliği'ne,

152- 139654 Ödemiş Adlî Yargı Hâkim adayı Medine Özlem RÜZGAR Kars Hâkimliği'ne,

153- 139655 Denizli Adlî Yargı Hâkim adayı Şerife Nur BOZKURT Biga (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

154- 139656 İzmir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet NACAK Çayeli (Rize) C. Savcılığı'na,

155- 139657 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ersin KARAOĞLAN Gölcük (Kocaeli) C. Savcılığı'na,

156- 139658 Yalova Adlî Yargı Hâkim adayı İrem ÖMEROĞLU KOYUNCU Torbalı (İzmir) Hâkimliği'ne,

157- 139659 Alaşehir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yıldıray TUNA Akhisar C. Savcılığı'na,

158- 139660 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ümit CAN Bayat (Çorum) C. Savcılığı'na,

159- 139661 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İhsan SEYHAN Sındırgı (Balıkesir) C. Savcılığı'na,

160- 139663 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Alper ELMAS Dinar Hâkimliği'ne,

161- 139665 Bakırköy Adlî Yargı Hâkim adayı Gökhan ÖZEN Divriği (Sivas) Hâkimliği'ne,

162- 139666 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ümit UZUN Gölköy (Ordu) C. Savcılığı'na,

163- 139667 Bursa Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Burak DUMANLIDAĞ Mersin C. Savcılığı'na,

164- 139668 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Fahrettin AKSU Şuhut (Afyonkarahisar) Hâkimliği'ne,

165- 139669 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşe KAYMAN Elbistan Hâkimliği'ne,

166- 139670 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Hasan Ali TEKE Şenkaya (Oltu) Hâkimliği'ne,

167- 139671 Manisa Adlî Yargı Hâkim adayı Burçin TUNA Akhisar Hâkimliği'ne,

168- 139672 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Songül KAYA Ceylânpınar (Şanlıurfa) C. Savcılığı'na,

169- 139673 Kozan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet AKYILDIZ Kütahya C. Savcılığı'na,

170- 139674 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Serap SAMANCI Eşme (Alaşehir) Hâkimliği'ne,

171- 139675 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hüseyin KANTAR Derik (Mardin) C. Savcılığı'na,

172- 139676 Üsküdar Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Nadir Sinan DÜZGÜN Kayseri C. Savcılığı'na,

173- 139677 Gaziantep Adlî Yargı Hâkim adayı Ünal NAFAK Karlıova (Bingöl) Hâkimliği'ne,

174- 139678 Tekirdağ Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Eren ULAK Koyulhisar (Şebinkarahisar) C. Savcılığı'na,

175- 139679 Isparta Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet KÜÇÜKKATRANCI Dargeçit (Midyat) C. Savcılığı'na,

176- 139680 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Perihan YILMAZ Ünye Hâkimliği'ne,

177- 139681 Hatay Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Uğur AKIN Gökçebey (Zonguldak) C. Savcılığı'na,

178- 139682 Bafra Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatih NERGİZ Çayıralan (Boğazlıyan) C. Savcılığı'na,

179- 139683 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Derya DEMİR Çorlu Hâkimliği'ne,

180- 139684 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Adem PEHLEVAN Dazkırı (Dinar) Hâkimliği'ne,

181- 139685 Bursa Adlî Yargı Hâkim adayı Faruk DEMİR Erzurum Hâkimliği'ne,

182- 139686 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abdurrahim POLAT Hatay C. Savcılığı'na,

183- 139687 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşen ŞAHİNCİ DURAN Osmaniye Hâkimliği'ne,

184- 139688 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Sevinç ÖZDEMİR Söke Hâkimliği'ne,

185- 139689 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet SARIYILDIRIM Gündoğmuş (Manavgat) Hâkimliği'ne,

186- 139690 Bakırköy Adlî Yargı Hâkim adayı Şehmuz ŞAHİN Didim (Söke) Hâkimliği'ne,

187- 139691 Mardin Adlî Yargı Hâkim adayı Funda ŞAHİN Şırnak Hâkimliği'ne,

188- 139692 Tavşanlı Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yakup TAŞKIN Soma (Akhisar) C. Savcılığı'na,

189- 139693 Vezirköprü Adlî Yargı Hâkim adayı Hasan KAYA Dereli (Giresun) Hâkimliği'ne,

190- 139694 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Merve KONRAT Bitlis C. Savcılığı'na,

191- 139695 Gaziantep Adlî Yargı Hâkim adayı Ahmet YERLEŞMİŞ Başkale (Van) Hâkimliği'ne,

192- 139696 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Selay UÇAK Adana Hâkimliği'ne,

193- 139697 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Esra GÜNGÖR Bucak (Burdur) Hâkimliği'ne,

194- 139698 İzmir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tubanur ALPTEKİN Doğanhisar (Akşehir) C. Savcılığı'na,

195- 139699 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ayfer BULUT Turgutlu (Manisa) Hâkimliği'ne,

196- 139700 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Ferdi ÖZDEMİR Ereğli (Konya) Hâkimliği'ne,

197- 139701 İskenderun Adlî Yargı Hâkim adayı Ender GENÇ Hopa (Artvin) Hâkimliği'ne,

198- 139702 Denizli Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İdris AKKEÇELİ Koyulhisar (Şebinkarahisar) C. Savcılığı'na,

199- 139703 Bakırköy Adlî Yargı Hâkim adayı Abdullah KILIÇ Borçka (Artvin) Hâkimliği'ne,

200- 139704 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Samet UYSAL Ilgın (Akşehir) Hâkimliği'ne,

201- 139705 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Selman ESKİLER Sütçüler (Isparta) C. Savcılığı'na,

202- 139706 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Gülşah GÖKMEN KARAARSLAN Giresun Hâkimliği'ne,

203- 139707 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Yaşar Kemal DEDE Gediz (Kütahya) Hâkimliği'ne,

204- 139708 İzmir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hasan BIYIK Altıntaş (Kütahya) C. Savcılığı'na,

205- 139709 Samsun Adlî Yargı Hâkim adayı Selime Hidayet YÜCEL Osmancık (Çorum) Hâkimliği'ne,

206- 139710 Burdur Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Nuri KUTLU Tunceli C. Savcılığı'na,

207- 139711 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Hakan ERZEYBEK Mut (Silifke) Hâkimliği'ne,

208- 139712 Muğla Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşe AVAR Dörtyol (İskenderun) Hâkimliği'ne,

209- 139713 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet TEMEL Çorlu Hâkimliği'ne,

210- 139714 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Saniye YALÇIN Varto (Muş) Hâkimliği'ne,

211- 139715 Kırşehir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Osman KARA Kars C. Savcılığı'na,

212- 139716 Fethiye Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Uğur BALCI Gürün (Sivas) C. Savcılığı'na,

213- 139717 Kırşehir Adlî Yargı Hâkim adayı Ahmet AKYEL Biga (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

214- 139718 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ümmü ÇAMOĞLU Erzurum Hâkimliği'ne,

215- 139720 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Meral SAĞLAM Didim (Söke) Hâkimliği'ne,

216- 139721 Bakırköy Adlî Yargı Hâkim adayı Erdem VAROL Anamur (Silifke) Hâkimliği'ne,

217- 139722 Çarşamba Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Zeynep ERGÜN İmranlı (Sivas) C. Savcılığı'na,

218- 139723 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Gökhan OĞURLU Sarız (Kayseri) Hâkimliği'ne,

219- 139724 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serdar YILMAZ Adana C. Savcılığı'na,

220- 139725 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşıl DİNÇER Fethiye Hâkimliği'ne,

221- 139726 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ceyda AKDOĞAN Samsun Hâkimliği'ne,

222- 139727 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Gökçe KÜÇÜKAKÇA ÖPÖZ Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliği'ne,

223- 139728 Trabzon Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İbrahim CEYLAN Adıyaman C. Savcılığı'na,

224- 139729 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Neslihan KAYA İskenderun Hâkimliği'ne,

225- 139730 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Samet BULUT Gönen (Bandırma) Hâkimliği'ne,

226- 139732 Boyabat Adlî Yargı Hâkim adayı Fehmi ÇELTİKÇİ İskenderun Hâkimliği'ne,

227- 139733 Kadıköy Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Osman AKDOĞDU Şırnak C. Savcılığı'na,

228- 139734 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Murat DEMİRTAŞ Kırklareli Hâkimliği'ne,

229- 139735 Eskişehir Adlî Yargı Hâkim adayı Abdulvahit ÇINAR Tokat Hâkimliği'ne,

230- 139736 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ali ÇÖKELEZ Azdavay (Kastamonu) Hâkimliği'ne,

231- 139737 Şanlıurfa Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Salih KILIÇ Yeşilova (Burdur) C. Savcılığı'na,

232- 139738 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ercan KOÇ Kale (Denizli) Hâkimliği'ne,

233- 139739 Kahramanmaraş Adlî Yargı Hâkim adayı Müzeyyen Sevil İNAN Bodrum (Muğla) Hâkimliği'ne,

234- 139740 Zile Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Bahadır KOPDAĞ Gelibolu (Çanakkale) C. Savcılığı'na,

235- 139741 Bakırköy Adlî Yargı Hâkim adayı Yasin ERSÖZ Samandağ (Hatay) Hâkimliği'ne,

236- 139742 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Sedat BELEN Siverek C. Savcılığı'na,

237- 139743 Kadıköy Adlî Yargı Hâkim adayı Umur KARAKAYA Marmara (Bandırma) Hâkimliği'ne,

238- 139744 Mersin Adlî Yargı Hâkim adayı Sibel YILMAZ Manavgat Hâkimliği'ne,

239- 139745 Elbistan Adlî Yargı Hâkim adayı Mustafa KALIN Şebinkarahisar Hâkimliği'ne,

240- 139746 Artvin Adlî Yargı Hâkim adayı Gaye ZÜMRÜT Sinanpaşa (Afyonkarahisar) Hâkimliği'ne,

241- 139747 Denizli Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Veli KATIRCIO Nevşehir C. Savcılığı'na,

242- 139748 Düzce Adlî Yargı Hâkim adayı Meral YAVUZ Salihli Hâkimliği'ne,

243- 139749 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hasan Serdar ÇELİKBİLEK Uludere (Şırnak) C. Savcılığı'na,

244- 139750 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muhammet Sami SAÇKAN Konya C. Savcılığı'na,

245- 139751 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Sevgi KAVİ Savur (Mardin) Hâkimliği'ne,

246- 139752 Kadıköy Adlî Yargı Hâkim adayı Rabia YAZKAN Silivri Hâkimliği'ne,

247- 139753 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Osman YILMAZ Mersin C. Savcılığı'na,

248- 139754 Aydın Adlî Yargı Hâkim adayı Seçil AKSOY ESEN Osmaniye Hâkimliği'ne,

249- 139755 Aksaray Adlî Yargı Hâkim adayı Hüseyin Serdar BAŞ Afşin (Elbistan) Hâkimliği'ne,

250- 139756 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Emre ZORLU İnegöl (Bursa) C. Savcılığı'na,

251- 139757 Antalya Adlî Yargı Hâkim adayı Musa TALİH Çivril (Denizli) Hâkimliği'ne,

252- 139758 Adana Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Cihad ÇELİK Kurşunlu (Çankırı) C. Savcılığı'na,

253- 139759 Üsküdar Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Emre KAYA Hendek (Sakarya) C. Savcılığı'na,

254- 139760 Bilecik Adlî Yargı Hâkim adayı Sercan SARAÇLIOĞLU Urla (İzmir) Hâkimliği'ne,

255- 139761 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Aslı ÇAĞLAR Sivaslı (Uşak) C. Savcılığı'na,

256- 139762 Uşak Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Derya KIRATLI Gerede (Bolu) C. Savcılığı'na,

257- 139763 Mersin Adlî Yargı Hâkim adayı Faruk AKBUDAK Fethiye Hâkimliği'ne,

258- 139764 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Nuri ÖNAL Düzce C. Savcılığı'na,

259- 139765 Kars Adlî Yargı Hâkim adayı Ahmet KILIÇ Kuşadası (Söke) Hâkimliği'ne,

260- 139766 Çorum Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abdulkadir KURT Diyadin (Doğubayazıt) C. Savcılığı'na,

261- 139767 Kartal Adlî Yargı Hâkim adayı Şule GEDİK Tarsus Hâkimliği'ne,

262- 139768 Konya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Naciye TÜRCAN Gebze C. Savcılığı'na,

263- 139769 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tolga ŞİMŞEK Serik (Manavgat) C. Savcılığı'na,

264- 139770 Burdur Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tuba ŞENER Silivri (Silivri ) C. Savcılığı'na,

265- 139771 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Melike MERCİMEK Yunak (Akşehir) C. Savcılığı'na,

266- 139772 Seydişehir Adlî Yargı Hâkim adayı Esra BALCI Reşadiye (Tokat) Hâkimliği'ne,

267- 139773 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Kamber Ozan TUTAL Patnos Hâkimliği'ne,

268- 139774 Diyarbakır Adlî Yargı Hâkim adayı Reyhane AYSAN Alanya Hâkimliği'ne,

269- 139775 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Halit MOL Yenice(Karabük) (Karabük) C. Savcılığı'na,

270 - 139776 İskenderun Adlî Yargı Hâkim adayı Rahime Füsun ÖZKANAKTI Silopi (Şırnak) Hâkimliği'ne,

271 - 139777 Zonguldak Adlî Yargı Hâkim adayı Seher UÇAR Erdemli (Mersin) Hâkimliği'ne,

272 - 139778 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mustafa KARADENİZ Akşehir Hâkimliği'ne,

273 - 139779 Manisa Adlî Yargı Hâkim adayı Sevcan AYDIN Artova (Tokat) Hâkimliği'ne,

274 - 139780 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Duygu ÖNDER Gemerek (Sivas) Hâkimliği'ne,

275 - 139781 Kadıköy Adlî Yargı Hâkim adayı Sıddıka İNCEDAL Bayat (Çorum) Hâkimliği'ne,

276 - 139782 Malatya Adlî Yargı Hâkim adayı Ömer YOLDAŞ Sivas Hâkimliği'ne,

277 - 139783 Çorum Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Edip ŞAHİNER Bor (Niğde) C. Savcılığı'na,

278 - 139784 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ender BAŞARSLAN Silvan (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,

279 - 139785 Yozgat Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yasin YALÇINTAŞ Çarşamba C. Savcılığı'na,

280 - 139786 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hasan BİLİCİ Ödemiş C. Savcılığı'na,

281 - 139787 Kütahya Adlî Yargı Hâkim adayı Caner KAHRAMAN Silopi (Şırnak) Hâkimliği'ne,

282 - 139789 Çorum Adlî Yargı Hâkim adayı Maksut ÖZDEMİR Köyceğiz (Muğla) Hâkimliği'ne,

283 - 139790 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Mehtap BALTACI Gördes (Akhisar) Hâkimliği'ne,

284 - 139791 Boğazlıyan Adlî Yargı Hâkim adayı Ali Alper KALIN Bergama Hâkimliği'ne,

285 - 139792 Gaziantep Adlî Yargı Hâkim adayı Ali Haydar YILMAZ Nusaybin (Mardin) Hâkimliği'ne,

286 - 139793 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Gökhan TAŞ Dursunbey (Balıkesir) Hâkimliği'ne,

287 - 139794 Hatay Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hüseyin EROL Nizip (Gaziantep) C. Savcılığı'na,

288 - 139795 Karabük Adlî Yargı Hâkim adayı Özge ŞAHİN Alanya Hâkimliği'ne,

289 - 139796 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Emrah URFALI Acıpayam (Denizli) Hâkimliği'ne,

290 - 139797 Siirt Adlî Yargı Hâkim adayı Güliz Nur GÜL İznik (Bursa) Hâkimliği'ne,

291 - 139798 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Nurettin ADIGÖZEL Kurşunlu (Çankırı) C. Savcılığı'na,

292 - 139799 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Yasemin CAN Ordu Hâkimliği'ne,

293 - 139800 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatih GÖNDÜZ Alanya C. Savcılığı'na,

294 - 139801 İzmir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ali İhsan TINASTEPE Gülnar (Silifke) C. Savcılığı'na,

295 - 139802 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Murat ŞİMŞEK Hatay C. Savcılığı'na,

296 - 139803 Konya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Zeynep D.NARİN Yenice(Çanakkale) (Çanakkale) C. Savcılığı'na,

297 - 139804 Nevşehir Adlî Yargı Hâkim adayı Yeter ÖZCAN Söke Hâkimliği'ne,

298 - 139805 Muğla Adlî Yargı Hâkim adayı Nihal ARKAN Osmaniye Hâkimliği'ne,

299 - 139806 Kozan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Aykut DEMİR Akkuş (Ünye) C. Savcılığı'na,

300 - 139807 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Adem Burak KARADAĞ Reyhanlı (Hatay) C. Savcılığı'na,

301 - 139808 Akhisar Adlî Yargı Hâkim adayı Semra YILMAZ Kars Hâkimliği'ne,

302 - 139809 Kocaeli Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tuğçe ÇİTÇİ Göksun (Elbistan) C. Savcılığı'na,

303 - 139810 Hatay Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet Fatih BASTACI Gölköy (Ordu) Hâkimliği'ne,

304 - 139811 Kayseri Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Burak KOCAOĞLU Akhisar C. Savcılığı'na,

305 - 139812 Denizli Adlî Yargı Hâkim adayı Halil İbrahim KÖKSAL Sinop Hâkimliği'ne,

306 - 139813 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Emre ÇELİK Kemalpaşa (İzmir) Hâkimliği'ne,

307 - 139814 Manisa Adlî Yargı Hâkim adayı Necati Sezer ÇÜMEN Adana Hâkimliği'ne,

308 - 139815 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Hüseyin ARSLAN Alaşehir Hâkimliği'ne,

309 - 139816 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Gülşen PUŞUROĞLU Kırklareli Hâkimliği'ne,

310 - 139817 Aydın Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa ARSLAN Ordu C. Savcılığı'na,

311 - 139818 Mersin Adlî Yargı Hâkim adayı Özlem KOYUNSEVER Edremit (Burhaniye) Hâkimliği'ne,

312 - 139819 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yunus ALKAN Kırıkhan (Hatay) C. Savcılığı'na,

313 - 139820 Adana Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet SEZER Marmara (Bandırma) C. Savcılığı'na,

314 - 139821 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hasan ERDOĞAN Şirvan (Siirt) C. Savcılığı'na,

315 - 139822 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Halime SAVAŞ ÖZTÜRK Hayrabolu (Tekirdağ) Hâkimliği'ne,

316 - 139823 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Büşra ÇİÇEK Kulu (Konya) Hâkimliği'ne,

317 - 139824 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hürrem Şeyma SÖNMEZATEŞ Bulanık (Muş) C. Savcılığı'na,

318 - 139825 Konya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Bilen BAŞYİĞİT Adana C. Savcılığı'na,

319 - 139826 Kadıköy Adlî Yargı Hâkim adayı Muammer YURTSEVER Mut (Silifke) Hâkimliği'ne,

320 - 139827 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Günşafak KARARTI Feke (Kozan) C. Savcılığı'na,

321 - 139828 Samsun Adlî Yargı Hâkim adayı Rümeysa ERDEN Giresun Hâkimliği'ne,

322 - 139829 Mardin Adlî Yargı Hâkim adayı Sinem ŞARLAYAN Gaziantep Hâkimliği'ne,

323 - 139830 Amasya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet Tahir AVCIBAŞI Muğla C. Savcılığı'na,

324 - 139831 Konya Adlî Yargı Hâkim adayı Bahattin ARIKAN Çatak (Van) Hâkimliği'ne,

325 - 139832 Yalova Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ferhat KOYUNCU Torbalı (İzmir) C. Savcılığı'na,

326 - 139833 Alanya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatih ŞAHİN Hazro (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,

327 - 139834 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Havva POLAT Mustafakemalpaşa (Bursa) Hâkimliği'ne,

328 - 139835 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Cuma GÜNEŞ Manavgat Hâkimliği'ne,

329 - 139836 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet Burak PESEN Pozantı (Tarsus) Hâkimliği'ne,

330 - 139837 Erzurum Adlî Yargı Hâkim adayı Nur GÜREL AYGÜN Rize Hâkimliği'ne,

331 - 139838 Çanakkale Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muhammed Arif DANIŞ Diyarbakır C. Savcılığı'na,

332 - 139839 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Neslihan KÖKMEN Şefaatli (Yozgat) Hâkimliği'ne,

333 - 139840 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yasef Tuna ÇETİN Doğanhisar (Akşehir) C. Savcılığı'na,

334 - 139841 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serkan TEMİZKAN Of (Trabzon) C. Savcılığı'na,

335 - 139842 Kocaeli Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muhammet Emin GÖZALAN Gaziantep C. Savcılığı'na,

336 - 139843 İzmir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Sinan YÜKSEL Keşan (Edirne) C. Savcılığı'na,

337 - 139844 Mardin Adlî Yargı Hâkim adayı Tuğrul DURMAZ Adana Hâkimliği'ne,

338 - 139845 Kartal Adlî Yargı Hâkim adayı Hilal ÇAKMAK Salihli Hâkimliği'ne,

339 - 139846 Üsküdar Adlî Yargı Hâkim adayı Dilek AHİ Kumru (Ünye) Hâkimliği'ne,

340 - 139847 Sincan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ümit YILMAZ Ünye C. Savcılığı'na,

341 - 139848 Konya Adlî Yargı Hâkim adayı Naim ALTINIŞIK Ceylânpınar (Şanlıurfa) Hâkimliği'ne,

342 - 139849 Karabük Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Uğur ÖZCAN Afyonkarahisar C. Savcılığı'na,

343 - 139850 Elbistan Adlî Yargı Hâkim adayı Turan ÖZDEMİR Ardahan Hâkimliği'ne,

344 - 139851 Erzincan Adlî Yargı Hâkim adayı Emrah ERMURAT Perşembe (Ordu) Hâkimliği'ne,

345 - 139852 Üsküdar Adlî Yargı Hâkim adayı Hatice Didem SANIVAR Gemlik (Bursa) Hâkimliği'ne,

346 - 139853 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Meryem GEZKAYA Tokat Hâkimliği'ne,

347 - 139854 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mustafa ÖZTÜRK Edremit (Burhaniye) Hâkimliği'ne,

348 - 139855 Ünye Adlî Yargı Hâkim adayı Hüseyin DENİZ Ödemiş Hâkimliği'ne,

349 - 139856 Söke Adlî Yargı Hâkim adayı Burçin DEMİR Giresun Hâkimliği'ne,

350 - 139857 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet YAZGAN Serik (Manavgat) C. Savcılığı'na,

351 - 139858 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muhammed TÜRKYILMAZ Mardin C. Savcılığı'na,

352 - 139859 Erzurum Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İsmail TUMRUT Demirköy (Kırklareli) C. Savcılığı'na,

353 - 139860 Çanakkale Adlî Yargı Hâkim adayı Beyza ÖZEL Silifke Hâkimliği'ne,

354 - 139861 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Bayram DURMAZ Beytüşşebap (Şırnak) Hâkimliği'ne,

355 - 139862 Çanakkale Adlî Yargı Hâkim adayı Esra ÇOLAK Niğde Hâkimliği'ne,

356 - 139863 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Zeynep AKKOÇ Ceyhan Hâkimliği'ne,

357 - 139864 Samsun Adlî Yargı Hâkim adayı Tuğrul ÇAKMARÇorlu Hâkimliği'ne,

358 - 139866 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mustafa YILDIZ Kütahya Hâkimliği'ne,

359 - 139867 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Gökhan DENİZHAN Gemlik (Bursa) Hâkimliği'ne,

360 - 139868 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşegül PINAR Gürgentepe (Ordu) Hâkimliği'ne,

361 - 139869 Sivas Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yavuz ALTUN Bismil (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,

362 - 139870 Konya Adlî Yargı Hâkim adayı Şerife Pınar TAŞDEMİR Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği'ne,

363 - 139871 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Hakan ÇIRAK Tufanbeyli (Kozan) Hâkimliği'ne,

364 - 139872 Yozgat Adlî Yargı Hâkim adayı Hayriye ŞAHİN Nazilli Hâkimliği'ne,

365 - 139873 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Bilal AÇIKGÖZ Korgan (Ünye) Hâkimliği'ne,

366 - 139874 Sivas Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Vedat BIKMAZ Çayıralan (Boğazlıyan) C. Savcılığı'na,

367 - 139875 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı İlyas ARGİN Kalkandere (Rize) Hâkimliği'ne,

368 - 139876 Bakırköy Adlî Yargı Hâkim adayı İshak BURSALI Torul (Gümüşhane) Hâkimliği'ne,

369 - 139877 Niğde Adlî Yargı Hâkim adayı Derya TOSUN Bahçesaray (Bitlis) Hâkimliği'ne,

370 - 139878 Nevşehir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa SARI Şanlıurfa C. Savcılığı'na,

371 - 139879 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Nazım Furkan DENLİ Terme (Çarşamba) C. Savcılığı'na,

372 - 139880 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ömer GÜLDALLI Diyarbakır Hâkimliği'ne,

373 - 139881 Bakırköy Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Orhan SAĞLAM Saray(Van) (Van) C. Savcılığı'na,

374 - 139883 Eskişehir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ümit USLU Selendi (Salihli) C. Savcılığı'na,

375 - 139884 Kadıköy Adlî Yargı Hâkim adayı Emrah AYDEMİR Korgan (Ünye) Hâkimliği'ne,

376 - 139885 Yozgat Adlî Yargı Hâkim adayı Harun YAŞAR Görele (Giresun) Hâkimliği'ne,

377 - 139888 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Elif KAYA Patnos Hâkimliği'ne,

378 - 139889 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mihriban ÇAM Çarşamba Hâkimliği'ne,

379 - 139891 Çanakkale Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ömer ÇOLAK Niğde C. Savcılığı'na,

380 - 139892 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hilal KÜÇÜK Tefenni (Burdur) C. Savcılığı'na,

381 - 139893 Antalya Adlî Yargı Hâkim adayı Hasan BÜLBÜL Gümüşhane Hâkimliği'ne,

382 - 139894 Afyonkarahisar Adlî Yargı Hâkim adayı Özleyiş ULU Lice (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

383 - 139895 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Ebubekir USLU Kemer (Antalya) Hâkimliği'ne,

384 - 139896 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Özge METİNOĞLU Kuşadası (Söke) Hâkimliği'ne,

385 - 139897 Kahramanmaraş Adlî Yargı Hâkim adayı Nesibe SARI Van Hâkimliği'ne,

386 - 139898 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Emine Büşra YÜKSEL Batman Hâkimliği'ne,

387 - 139899 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Haluk TORTUM Van Hâkimliği'ne,

388 - 139900 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Osman BALCI Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği'ne,

389 - 139901 Adana Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gürhan SEZER Kemer (Antalya) C. Savcılığı'na,

390 - 139902 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muhammed Ali ÖZCAN Silopi (Şırnak) C. Savcılığı'na,

391 - 139903 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Dilek DEMİREL Urla (İzmir) Hâkimliği'ne,

392 - 139904 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Yakup ÇİMEN Fatsa (Ünye) Hâkimliği'ne,

393 - 139906 Balıkesir Adlî Yargı Hâkim adayı Ayten ÖNAL Düzce Hâkimliği'ne,

394 - 139907 Tokat Adlî Yargı Hâkim adayı Muammer ÇETİN Patnos Hâkimliği'ne,

395 - 139908 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Hüseyin AKDAŞ Saray(Van) (Van) Hâkimliği'ne,

396 - 139909 Malatya Adlî Yargı Hâkim adayı Hayri ORMANCI Fethiye Hâkimliği'ne,

397 - 139910 Van Adlî Yargı Hâkim adayı Uğur BAY Turhal (Zile) Hâkimliği'ne,

398 - 139911 Bakırköy Adlî Yargı Hâkim adayı İpek Ceylan OLGUN Nizip (Gaziantep) Hâkimliği'ne,

399 - 139912 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Mustafa ARI Cizre (Şırnak) Hâkimliği'ne,

400 - 139913 Afyonkarahisar Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Murat MERT Almus (Tokat) C. Savcılığı'na,

401 - 139914 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Emrah YILDIRIM Silifke Hâkimliği'ne,

402 - 139915 Antalya Adlî Yargı Hâkim adayı Mükerrem BOZKURT Yayladağı (Hatay) Hâkimliği'ne,

403 - 139916 Giresun Adlî Yargı Hâkim adayı Rabia UZUNEL Edremit (Burhaniye) Hâkimliği'ne,

404 - 139917 Malatya Adlî Yargı Hâkim adayı Emre YILDIZ Görele (Giresun) Hâkimliği'ne,

405 - 139918 Bakırköy Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İsmail AYDIN İmamoğlu (Kozan) C. Savcılığı'na,

406 - 139919 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Senem ABİT ÜN Sinop Hâkimliği'ne,

407 - 139920 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet Kubilay ÖZKILIÇ İskilip (Çorum) Hâkimliği'ne,

408 - 139921 Silifke Adlî Yargı Hâkim adayı Emine Tuğba SEKMEK İskenderun Hâkimliği'ne,

409 - 139922 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Yasemin BATIR Kastamonu Hâkimliği'ne,

410 - 139923 Afyonkarahisar Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Oğuz DAĞDELEN Araç (Kastamonu) C. Savcılığı'na,

411 - 139924 Burdur Adlî Yargı Hâkim adayı Fazilet GÜNAY Erdemli (Mersin) Hâkimliği'ne,

412 - 139925 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Asiye POYRAZ Andırın (Kahramanmaraş) Hâkimliği'ne,

413 - 139926 Çanakkale Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa ÖZEL Silifke C. Savcılığı'na,

414 - 139927 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Halil İbrahim ADAM Mesudiye (Ordu) C. Savcılığı'na,

415 - 139928 Hatay Adlî Yargı Hâkim adayı Ekin AÇIKGÖZ Gönen (Bandırma) Hâkimliği'ne,

416 - 139929 Malatya Adlî Yargı Hâkim adayı Cihat TAN Şanlıurfa Hâkimliği'ne,

417 - 139930 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Hatice Bahar TERTEMİZ Fatsa (Ünye) Hâkimliği'ne,

418 - 139931 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Murat ÇAPAR Yahyalı (Kayseri) C. Savcılığı'na,

419 - 139932 Van Adlî Yargı Hâkim adayı Ömer AKKUŞCU Çamardı (Niğde) Hâkimliği'ne,

420 - 139933 Siirt Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Uğur DEĞİRMENCİ Sivas C. Savcılığı'na,

421 - 139934 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Hüseyin SARIKAYA Pütürge (Malatya) Hâkimliği'ne,

422 - 139935 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Emrah ÇOŞĞUN Sarıveliler (Ermenek) C. Savcılığı'na,

423 - 140334 Yozgat Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Nuh GÖZÜYAŞLI Alanya C. Savcılığı'na,

424 - 140341 Nevşehir Adlî Yargı Hâkim adayı Burcu TAŞ Hassa (Hatay) Hâkimliği'ne,

425 - 140842 Trabzon Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Enis SEYİS Yenice(Karabük) (Karabük) C. Savcılığı'na,

426 - 140844 Gebze Adlî Yargı Hâkim adayı Gülay DOĞAN KAYA Mustafakemalpaşa (Bursa) Hâkimliği'ne,

427 - 140858 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serkan BAŞARAN Karamürsel (Kocaeli) C. Savcılığı'na,

428 - 141456 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Selami KARAARSLAN Giresun C. Savcılığı'na,

429 - 143256 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Sevcan Betül KARSLI Giresun Hâkimliği'ne,

430 - 149055 Malatya Adlî Yargı Hâkim adayı Çağlar ELGÜL Turgutlu (Manisa) Hâkimliği'ne,

431 - 149601 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Osman AY Bartın Hâkimliği'ne,

432 - 149905 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşe BOZ Özalp (Van) Hâkimliği'ne,

433 - 149906 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muhammet Kürşat KENDİR Geyve (Sakarya) C. Savcılığı'na,

434 - 149908 Gaziantep Adlî Yargı Hâkim adayı Halil ZORKUN Terme (Çarşamba) Hâkimliği'ne,

435 - 149910 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Feti Ahmet GEÇİM Kulu (Konya) Hâkimliği'ne,

436 - 149913 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Selim ERDOĞAN Dörtyol (İskenderun) Hâkimliği'ne,

437 - 149914 Kırşehir Adlî Yargı Hâkim adayı Begüm ŞAHİN Soma (Akhisar) Hâkimliği'ne,

438 - 149915 Kartal Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet Alper YILDIRIM Korgan (Ünye) C. Savcılığı'na,

439 - 149916 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşegül ALPEREN Aksaray Hâkimliği'ne,

440 - 149917 Tavşanlı Adlî Yargı Hâkim adayı Mesut ÖZDEMİR Antalya Hâkimliği'ne,

441 - 149918 Elbistan Adlî Yargı Hâkim adayı Neslihan GÖKÇE ORUÇ Kilis Hâkimliği'ne,

442 - 149919 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ömer Faruk ÖZATAY Karaman Hâkimliği'ne,

443 - 149920 Trabzon Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Dilek BOZLAR KELEŞOĞLU Erzurum C. Savcılığı'na,

444 - 149921 Sivas Adlî Yargı Hâkim adayı Özlem KALKAN Sivas Hâkimliği'ne,

445 - 149922 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Emre KÜÇÜKBAŞOL Amasya Hâkimliği'ne,

446 - 149923 Kahramanmaraş Adlî Yargı Hâkim adayı Cahit KÜMPERLİ Didim (Söke) Hâkimliği'ne,

447 - 149924 Kayseri Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatih ASLAN Edirne C. Savcılığı'na,

448 - 149925 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Emre NALBANTORUÇ Uzunköprü (Edirne) Hâkimliği'ne,

449 - 149926 Malatya Adlî Yargı Hâkim adayı Songül TEKEŞ Bartın Hâkimliği'ne,

450 - 149927 Konya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ramazan YURTERİ Türkeli (Sinop) C. Savcılığı'na,

451 - 149928 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Pınar YILDIZ Dicle (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,

452 - 149929 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet KURT Kilis C. Savcılığı'na,

453 - 149930 Artvin Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Soner ERDEN Giresun C. Savcılığı'na,

454 - 149931 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Kamer ÇALIŞKAN Niğde Hâkimliği'ne,

455 - 149932 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Murtaza ASAROĞLU Silivri Hâkimliği'ne,

456 - 149933 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Levent VAROL Gazipaşa (Alanya) Hâkimliği'ne,

457 - 149934 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yasin SEYHAN Kars C. Savcılığı'na,

458 - 149935 Kadıköy Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Eray POLAT Marmaris (Muğla) C. Savcılığı'na,

459 - 149936 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet Tolga EKİNCİ Kepsut (Balıkesir) C. Savcılığı'na,

460 - 149937 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet KÜÇÜKKAPLAN Antalya Hâkimliği'ne,

461 - 149938 Hatay Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ali Selim GENÇ Şanlıurfa C. Savcılığı'na,

462 - 149939 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ender YILMAZ Kağızman (Kars) Hâkimliği'ne,

463 - 149940 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hüseyin MISIRLI Tekirdağ C. Savcılığı'na,

464 - 149941 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Gökhan ALKAN Ermenek Hâkimliği'ne,

465 - 149942 Konya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Musa BAYSAL Milâs (Muğla) C. Savcılığı'na,

466 - 149943 Çorlu Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Barış KURT Tosya (Kastamonu) C. Savcılığı'na,

467 - 149944 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Yeşim ÇELİK Ceyhan Hâkimliği'ne,

468 - 149945 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yasin COŞKUN Bodrum (Muğla) C. Savcılığı'na,

469 - 149946 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Harun BULUT Turgutlu (Manisa) C. Savcılığı'na,

470 - 149947 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Esra DENLİTerme (Çarşamba) Hâkimliği'ne,

471 - 149948 Kırşehir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gökhan ŞAHİN Soma (Akhisar) C. Savcılığı'na,

472 - 149949 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Sema UZUN Keşan (Edirne) Hâkimliği'ne,

473 - 149950 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mustafa BEKAR Mazgirt (Tunceli) Hâkimliği'ne,

474 - 149951 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Feyza TEMİZKAN Of (Trabzon) Hâkimliği'ne,

475 - 149952 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Abdullah TOK Reyhanlı (Hatay) Hâkimliği'ne,

476 - 149953 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet ÖZAKAR Çiftlik (Niğde) Hâkimliği'ne,

477 - 149954 Batman Adlî Yargı Hâkim adayı Zeynep ÖNER Artvin Hâkimliği'ne,

478 - 149955 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Saniye AKAN Manavgat Hâkimliği'ne,

479 - 149956 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Fatih ŞENGÜL Samandağ (Hatay) Hâkimliği'ne,

480 - 149957 Siirt Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muhammet Ali BEDÜK Samandağ (Hatay) C. Savcılığı'na,

481 - 149958 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Osman CEYLAN Adıyaman Hâkimliği'ne,

482 - 149959 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mahmut GEZKAYA Tokat C. Savcılığı'na,

483 - 149960 Kayseri Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Kenan KANTEMİZ Yeşilova (Burdur) C. Savcılığı'na,

484 - 149961 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Gülsen TOR Gülnar (Silifke) Hâkimliği'ne,

485 - 149962 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Selçuk SALTEK Bafra Hâkimliği'ne,

486 - 149963 Iğdır Adlî Yargı Hâkim adayı Filiz MENTEŞ SIRÇA Dörtyol (İskenderun) Hâkimliği'ne,

487 - 149964 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa YÜKSEL Batman C. Savcılığı'na,

488 - 149965 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Kevser ÇOLAK Silivri Hâkimliği'ne,

489 - 149966 Bakırköy Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ömer IŞIK İdil (Midyat) C. Savcılığı'na,

490 - 149967 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Züleyha YETER Dikili (Bergama) Hâkimliği'ne,

491 - 149968 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Volkan Şefik GÖKER Sandıklı (Afyonkarahisar) Hâkimliği'ne,

492 - 149969 Eskişehir Adlî Yargı Hâkim adayı Selim KARAKÜTÜK Çan (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

493 - 149970 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İsmail ÇOLAK Silivri C. Savcılığı'na,

494 - 149971 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ebubekir YILDIRIM Ceylânpınar (Şanlıurfa) C. Savcılığı'na,

495 - 149972 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı İbrahim ÇETİN İscehisar (Afyonkarahisar) Hâkimliği'ne,

496 - 149973 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Fatma Nur KARA Biga (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

497 - 149974 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Yeliz Züleyha HOROZGİL Bulancak (Giresun) Hâkimliği'ne,

498 - 149975 Alaşehir Adlî Yargı Hâkim adayı Mustafa AKCAN Amasya Hâkimliği'ne,

499 - 149976 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Melek YILMAZ Ilgın (Akşehir) Hâkimliği'ne,

500 - 149977 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Yeşim BOZ Akkuş (Ünye) Hâkimliği'ne,

501 - 149978 Gaziantep Adlî Yargı Hâkim adayı Fetullah AKSOY Diyarbakır Hâkimliği'ne,

502 - 149979 Gaziantep Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet ALICI Pülümür (Tunceli) Hâkimliği'ne,

503 - 149980 Nevşehir Adlî Yargı Hâkim adayı Seda ÜNLÜ Tufanbeyli (Kozan) Hâkimliği'ne,

504 - 149981 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Sevil ŞAHİN Karataş (Adana) Hâkimliği'ne,

505 - 149982 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Nagihan KARTAL Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği'ne,

506 - 149983 Kars Adlî Yargı Hâkim adayı Harun AYLUÇTARHAN Kastamonu Hâkimliği'ne,

507 - 149984 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mesut ERCAN Gürgentepe (Ordu) C. Savcılığı'na,

508 - 149985 Bakırköy Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Adem AKTAŞ Soma (Akhisar) C. Savcılığı'na,

509 - 149986 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Neslihan BİLİCİ Ödemiş Hâkimliği'ne,

510 - 149987 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Elif ZORLU Adana Hâkimliği'ne,

511 - 149988 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Zeynep AYDIN Gediz (Kütahya) Hâkimliği'ne,

512 - 149989 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı İlker Kadir KORKMAZ Bodrum (Muğla) Hâkimliği'ne,

513 - 149990 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Nesibe ÇINAR Tarsus Hâkimliği'ne,

514 - 149991 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muhammed Said CAN Ordu C. Savcılığı'na,

515 - 149992 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Faruk DÜKAN Karaisalı (Adana) C. Savcılığı'na,

516 - 149993 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Yasemin TINIK Kadınhanı (Konya) Hâkimliği'ne,

517 - 149994 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Fatma Serpil AYDIN Tarsus Hâkimliği'ne,

518 - 149995 Karşıyaka Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Alper METİNOĞLU Kuşadası (Söke) C. Savcılığı'na,

519 - 149996 Erzurum Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yunus ARAS Kemer (Antalya) C. Savcılığı'na,

520 - 149997 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Lütfi DEMİR Ceyhan Hâkimliği'ne,

521 - 149998 Ordu Adlî Yargı Hâkim adayı Oğuz POLAT Çaykara (Trabzon) Hâkimliği'ne,

522 - 149999 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fetih KAYA İskenderun C. Savcılığı'na,

523 - 150000 Kırşehir Adlî Yargı Hâkim adayı Mehtap SEYFİ Kozan Hâkimliği'ne,

524 - 150001 Üsküdar Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Cüneyt SANIVAR Gemlik (Bursa) C. Savcılığı'na,

525 - 150002 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Metin YÜZGÜLLÜ Körfez (Kocaeli) Hâkimliği'ne,

526 - 150003 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Selim AKAN Manavgat C. Savcılığı'na,

527 - 150004 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşegül BOLAT COŞKUN Bodrum (Muğla) Hâkimliği'ne,

528 - 150005 Denizli Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet Burak ÇENGEL Çatalca (Silivri ) Hâkimliği'ne,

529 - 150006 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Sevil OĞUZ Borçka (Artvin) Hâkimliği'ne,

530 - 150007 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Utku DURAN Osmaniye C. Savcılığı'na,

531 - 150008 Mardin Adlî Yargı Hâkim adayı Naciye DEMİR Ereğli (Konya) Hâkimliği'ne,

532 - 150009 Artvin Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Etem AYDIN Turhal (Zile) C. Savcılığı'na,

533 - 150010 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tamer ÇEĞİL Çarşamba C. Savcılığı'na,

534 - 150011 Sivas Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Akın ÇETİN Erdemli (Mersin) C. Savcılığı'na,

535 - 150012 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet BIYIKLI Kulp (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

536 - 150013 Erzurum Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Süleyman ÇAM Pazarcık (Kahramanmaraş) C. Savcılığı'na,

537 - 150014 Isparta Adlî Yargı Hâkim adayı Ahmet Fethi ALYÜZ Enez (Edirne) Hâkimliği'ne,

538 - 150015 Bayburt Adlî Yargı Hâkim adayı Harun KÖROĞLU Kavak (Samsun) Hâkimliği'ne,

539 - 150016 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mürşide CAN Kurşunlu (Çankırı) Hâkimliği'ne,

540 - 150017 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Lütfiye TÜRKYILMAZ Mardin Hâkimliği'ne,

541 - 150018 Rize Adlî Yargı Hâkim adayı Duygu AKAR Bozüyük (Bilecik) Hâkimliği'ne,

542 - 150019 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Sevgi SEYHAN Kars Hâkimliği'ne,

543 - 150020 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Zübeyir GÜNEL Malkara (Tekirdağ) Hâkimliği'ne,

544 - 150021 Van Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet Arif TURFAND Çanakkale C. Savcılığı'na,

545 - 150022 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Dilek ÇELİK Diyarbakır Hâkimliği'ne,

546 - 150023 Kayseri Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hüsnü Aybeg YILMAZ Gaziantep C. Savcılığı'na,

547 - 150024 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı İsa KURUCU Sürmene (Trabzon) Hâkimliği'ne,

548 - 150025 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Nurevşan Çiğdem ŞAHİN Kırkağaç (Akhisar) Hâkimliği'ne,

549 - 150026 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muhammet Ali Osman EKER Kahramanmaraş C. Savcılığı'na,

550 - 150027 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Taner AKKAYA Eşme (Alaşehir) Hâkimliği'ne,

551 - 150028 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Selime KAYMAZ Rize Hâkimliği'ne,

552 - 150029 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Halime ANCIN Şanlıurfa Hâkimliği'ne,

553 - 150030 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Gülsüm İLTAŞ Tire (Ödemiş) Hâkimliği'ne,

554 - 150031 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Gökhan ÖZÜMAZLUM Karapınar (Ereğli) C. Savcılığı'na,

555 - 150032 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ali BİLGİÇ Kırklareli Hâkimliği'ne,

556 - 150033 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatih İLTAŞ Tire (Ödemiş) C. Savcılığı'na,

557 - 150034 Bakırköy Adlî Yargı C. savcı adayı Muhammet Eray BEYAZAL Andırın (Kahramanmaraş) C. Savcılığı'na,

558 - 150035 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Adem AYDIN Tarsus C. Savcılığı'na,

559 - 150036 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ferhat YAYLA Divriği (Sivas) C. Savcılığı'na,

560 - 150037 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Bahtiyar KIZIL Diyarbakır C. Savcılığı'na,

561 - 150038 Erzurum Adlî Yargı Hâkim adayı Mahmut KÜÇÜK Ortaca (Muğla) Hâkimliği'ne,

562 - 150039 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Merve KENDİR Geyve (Sakarya) Hâkimliği'ne,

563 - 150040 Kastamonu Adlî Yargı Hâkim adayı Raşit HÜNAL Hazro (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

564 - 150041 Burhaniye Adlî Yargı Hâkim adayı Cansu ÖZBEK Hazro (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

565 - 150042 Bandırma Adlî Yargı Hâkim adayı Aysun CEYLAN Yeşilhisar (Kayseri) Hâkimliği'ne,

566 - 150043 Tarsus Adlî Yargı Hâkim adayı Adalet TANRIÖVER Erzurum Hâkimliği'ne,

567 - 150044 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Rukiye ÇEĞİL Çarşamba Hâkimliği'ne,

568 - 150045 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Rukiye KILIÇ Gemerek (Sivas) Hâkimliği'ne,

569 - 150046 Eskişehir Adlî Yargı Hâkim adayı Fatma EKİCİ Biga (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

570 - 150047 Çorum Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Sefa SARI Van C. Savcılığı'na,

571 - 150048 Hatay Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tayfur CENGİZ Savur (Mardin) C. Savcılığı'na,

572 - 150049 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet IŞIK Karabük Hâkimliği'ne,

573 - 150050 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Akın KILIÇ Mutki (Bitlis) Hâkimliği'ne,

574 - 150051 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Canan TAŞTAN AKTAŞ Soma (Akhisar) Hâkimliği'ne,

575 - 150052 Kahramanmaraş Adlî Yargı Hâkim adayı Zehra ÇİFTÇİ Turgutlu (Manisa) Hâkimliği'ne,

576 - 150053 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Yahya KARSLI Sarıgöl (Alaşehir) Hâkimliği'ne,

577 - 150054 Kayseri Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yasin KÜÇÜKKILIÇ Erzin (İskenderun) C. Savcılığı'na,

578 - 150055 Fethiye Adlî Yargı Hâkim adayı Akın KARASU Gölköy (Ordu) Hâkimliği'ne,

579 - 150056 Üsküdar Adlî Yargı Hâkim adayı Oğuz Gökhan YILMAZ Akşehir Hâkimliği'ne,

580 - 150057 Oltu Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abdullah YILDIRIM Sarıkaya (Boğazlıyan) C. Savcılığı'na,

581 - 150058 Malatya Adlî Yargı Hâkim adayı Uygar CANPOLAT Anamur (Silifke) Hâkimliği'ne,

582 - 150059 Üsküdar Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Alper KOLBAŞI Reşadiye (Tokat) C. Savcılığı'na,

583 - 150060 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Cihat ÖZTÜRK Hayrabolu (Tekirdağ) C. Savcılığı'na,

584 - 150061 Giresun Adlî Yargı Hâkim adayı Esra KÖÇEK Milâs (Muğla) Hâkimliği'ne,

585 - 150062 Bakırköy Adlî Yargı Hâkim adayı Muhammet ARAS Eskil (Aksaray) Hâkimliği'ne,

586 - 150063 Sivas Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tufan ÇALDIRAN Tonya (Trabzon) C. Savcılığı'na,

587 - 150064 Trabzon Adlî Yargı Hâkim adayı Kübra PAMUK GÜLTEK Batman Hâkimliği'ne,

588 - 150066 Boyabat Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Murat MOR Kayseri C. Savcılığı'na,

589 - 150067 Artvin Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Emrah YILDIRIM Şebinkarahisar C. Savcılığı'na,

590 - 150068 Burdur Adlî Yargı Hâkim adayı Semra SAVAŞ Kahramanmaraş Hâkimliği'ne,

591 - 150069 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Onur DURSUN Antalya Hâkimliği'ne,

592 - 150070 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Yavuz AYTEKİN Elbistan Hâkimliği'ne,

593 - 150071 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Esra CAN Tonya (Trabzon) Hâkimliği'ne,

594 - 150072 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Mustafa Oğuz TÜR Keles (Bursa) Hâkimliği'ne,

595 - 150073 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Şura GENÇ Ayvacık (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

596 - 150074 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Rümeysa TEKE Kangal (Sivas) Hâkimliği'ne,

597 - 150075 Sivas Adlî Yargı Hâkim adayı Demet TEK Gelibolu (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

598 - 150076 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa ŞAHİN Viranşehir (Şanlıurfa) C. Savcılığı'na,

599 - 150077 İzmir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Nurullah DAĞ Hatay C. Savcılığı'na,

600 - 150078 Sincan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Harun ÇETİNKAYA Kozan C. Savcılığı'na,

601 - 150079 Trabzon Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet ÇEPNİ Reyhanlı (Hatay) C. Savcılığı'na,

602 - 150080 Adana Adlî Yargı Hâkim adayı Damla ZENGİNER Kemer (Antalya) Hâkimliği'ne,

603 - 150081 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Burak CEYHAN Silivri Hâkimliği'ne,

604 - 150082 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Utku KAMİLOĞLU Malatya C. Savcılığı'na,

605 - 150083 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Zeliha ÖZDEN Çorlu Hâkimliği'ne,

606 - 150084 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Hikmet Emre ŞIK Nazilli Hâkimliği'ne,

607 - 150085 Isparta Adlî Yargı Hâkim adayı Firdevs ÜNLÜ Şanlıurfa Hâkimliği'ne,

608 - 150086 Bakırköy Adlî Yargı Hâkim adayı Hasan Tahsin CİNOĞLU Çekerek (Yozgat) Hâkimliği'ne,

609 - 150087 Malatya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Eyüp YOLDAŞ Yahyalı (Kayseri) C. Savcılığı'na,

610 - 150088 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Kemal ARCAKLIOĞLU Kadirli (Osmaniye) C. Savcılığı'na,

611 - 150089 Bursa Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Oğuzhan TEKİN Kınık (Bergama) C. Savcılığı'na,

612 - 150090 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Hatice Büşra ÇETİNKAYA Kozan Hâkimliği'ne,

613 - 150091 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Tuba AKSAR Bodrum (Muğla) Hâkimliği'ne,

614 - 150092 Mersin Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muhammed MELEK Gelibolu (Çanakkale) C. Savcılığı'na,

615 - 150093 Kayseri Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehtap TENDOĞAN Keles (Bursa) C. Savcılığı'na,

616 - 150094 Sincan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet Ali YILDIZ Pülümür (Tunceli) C. Savcılığı'na,

617 - 150095 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Muhammet GÜNGÖR Uludere (Şırnak) Hâkimliği'ne,

618 - 150096 Kırşehir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Murat TEKELİ Kumru (Ünye) C. Savcılığı'na,

619 - 150097 Aydın Adlî Yargı Hâkim adayı Reyhan ARSLAN Ordu Hâkimliği'ne,

620 - 150098 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Burcu ÇAVDAR ÇAKIR Adıyaman Hâkimliği'ne,

621 - 150099 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet KÖROĞLU Bandırma Hâkimliği'ne,

622 - 150100 Çanakkale Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa ÇELİK Gaziantep C. Savcılığı'na,

623 - 150101 Kartal Adlî Yargı Hâkim adayı Uğur ŞENTÜRK Elbistan Hâkimliği'ne,

624 - 150102 Yalova Adlî Yargı Hâkim adayı Yusuf AYKUT Bafra Hâkimliği'ne,

625 - 150103 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet Üstün ÇELİK Kozaklı (Nevşehir) C. Savcılığı'na,

626 - 150104 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Lokman KAMBUR Çukurca (Hakkari) Hâkimliği'ne,

627 - 150105 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Mustafa Cemil DEMİR Nurdağı (Gaziantep) Hâkimliği'ne,

628 - 150106 Ordu Adlî Yargı Hâkim adayı Mustafa ŞENOCAK Adana Hâkimliği'ne,

629 - 150107 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Suat Salih TABAKCI Akçaabat (Trabzon) C. Savcılığı'na,

630 - 150108 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Özkan KAYA Hani (Diyarbakır) Hâkimliği'ne,

631 - 150109 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Hafize AYSAL Demirköy (Kırklareli) Hâkimliği'ne,

632 - 150110 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Gönül DEMİRTAŞ Kaş (Elmalı) Hâkimliği'ne,

633 - 150111 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yunus Abdullah YALIMER Enez (Edirne) C. Savcılığı'na,

634 - 150112 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yusuf AKSU Milâs (Muğla) C. Savcılığı'na,

635 - 150113 Diyarbakır Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Kıvanç TÜTÜNCÜ Hatay C. Savcılığı'na,

636 - 150114 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Harun KURMAZ Yıldızeli (Sivas) Hâkimliği'ne,

637 - 150115 Hatay Adlî Yargı Hâkim adayı Yeşim ŞİMŞEK Fethiye Hâkimliği'ne,

638 - 150116 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Rukiye ALTIN Ceyhan Hâkimliği'ne,

639 - 150117 Antalya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Arif Koray MUTLU Batman C. Savcılığı'na,

640 - 150118 Akşehir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Bekir KANYILMAZ Ordu C. Savcılığı'na,

641 - 150119 Eskişehir Adlî Yargı Hâkim adayı Burcu KALKAN Milâs (Muğla) Hâkimliği'ne,

642 - 150120 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Reyhan Tuğba KAYA Karabük Hâkimliği'ne,

643 - 150121 Kartal Adlî Yargı Hâkim adayı Faruk KANTAR Bandırma Hâkimliği'ne,

644 - 150122 Üsküdar Adlî Yargı Hâkim adayı İsmail BULUT Karacabey (Bursa) Hâkimliği'ne,

645 - 150123 Aydın Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa Ekrem PETEKKAYA Malazgirt (Muş) C. Savcılığı'na,

646 - 150124 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet ERTONG Hopa (Artvin) Hâkimliği'ne,

647 - 150125 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Yakup TATLI Sütçüler (Isparta) Hâkimliği'ne,

648 - 150126 Kocaeli Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Anıl KUBAL Sandıklı (Afyonkarahisar) C. Savcılığı'na,

649 - 150127 Hınıs Adlî Yargı Hâkim adayı Songül AKGÜL Akçaabat (Trabzon) Hâkimliği'ne,

650 - 150128 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Abdullah ŞARMAN Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliği'ne,

651 - 150129 Kadıköy Adlî Yargı Hâkim adayı Beyza POLAT Marmaris (Muğla) Hâkimliği'ne,

652 - 150130 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mahmut YEŞİLYURT Varto (Muş) C. Savcılığı'na,

653 - 150131 Muğla Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatma TOP Kağızman (Kars) C. Savcılığı'na,

654 - 150132 Amasya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yavuz GÖKCEN Turgutlu (Manisa) C. Savcılığı'na,

655 - 150133 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Betül HAMURCU Foça (Karşıyaka) Hâkimliği'ne,

656 - 150134 İzmir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet Salim ÇAKMAK Salihli C. Savcılığı'na,

657 - 150135 Bakırköy Adlî Yargı Hâkim adayı Erdem Oğuz ÖZER Derinkuyu (Nevşehir) Hâkimliği'ne,

658 - 150136 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Havva Nur AKPUNAR Kırıkhan (Hatay) Hâkimliği'ne,

659 - 150137 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Turgay ÖZTÜRK Nizip (Gaziantep) Hâkimliği'ne,

660 - 150138 Salihli Adlî Yargı Hâkim adayı Ali ÖZ Ezine (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

661 - 150139 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Nimet ARAS Kemer (Antalya) Hâkimliği'ne,

662 - 150140 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Işık SARI Çameli (Denizli) Hâkimliği'ne,

663 - 150141 Kocaeli Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hasan TOY Hozat (Tunceli) C. Savcılığı'na,

664 - 150142 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hacer DURBAK Bahçesaray (Bitlis) C. Savcılığı'na,

665 - 150143 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Sümeyye KARACAN Yüksekova (Hakkari) Hâkimliği'ne,

666 - 150144 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Tuna ÖZBEK Alaşehir Hâkimliği'ne,

667 - 150145 Trabzon Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Sedat SEKBAN Torul (Gümüşhane) C. Savcılığı'na,

668 - 150146 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Zehra GÜLER Alanya C. Savcılığı'na,

669 - 150147 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Mustafa GÖZLÜPINAR Malatya Hâkimliği'ne,

670 - 150148 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ebru YAZGAN Serik (Manavgat) Hâkimliği'ne,

671 - 150149 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ahmet ÇETİN Selendi (Salihli) Hâkimliği'ne,

672 - 150150 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Sümeyra YALDIR Aliağa (Karşıyaka) Hâkimliği'ne,

673 - 150151 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İbrahim GÖKALP Kırşehir C. Savcılığı'na,

674 - 150152 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Cahide KESKİN Pazarcık (Kahramanmaraş) Hâkimliği'ne,

675 - 150153 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Abdullah DERTLİ Pazar (Rize) Hâkimliği'ne,

676 - 150154 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Özlem ERCAN Karaman Hâkimliği'ne,

677 - 150155 Bingöl Adlî Yargı Hâkim adayı Kevser KAYA Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliği'ne,

678 - 150156 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Zehra TOĞAY Feke (Kozan) Hâkimliği'ne,

679 - 150157 İskenderun Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Bektaş VOLKAN Eskipazar (Karabük) C. Savcılığı'na,

680 - 150158 Bakırköy Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Furkan ESEN Osmaniye C. Savcılığı'na,

681 - 150159 Muğla Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İsmail Olgun KURT Feke (Kozan) C. Savcılığı'na,

682 - 150160 Amasya Adlî Yargı Hâkim adayı Merve ÇELİK GÖKCEN Turgutlu (Manisa) Hâkimliği'ne,

683 - 150161 Mersin Adlî Yargı Hâkim adayı Rukiye MELEK Gelibolu (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

684 - 150162 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Cemal PİŞİREN Nizip (Gaziantep) Hâkimliği'ne,

685 - 150163 Sinop Adlî Yargı Hâkim adayı Işın Ebru YAŞAR Mesudiye (Ordu) Hâkimliği'ne,

686 - 150164 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Berrin YAYLACI Malatya Hâkimliği'ne,

687 - 150165 Tavşanlı Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Rabia KULA Şavşat (Artvin) C. Savcılığı'na,

688 - 150167 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Feray KARAOĞLAN Gölcük (Kocaeli) Hâkimliği'ne,

689 - 150168 Bakırköy Adlî Yargı Hâkim adayı İsmail ÇEVİK Karlıova (Bingöl) Hâkimliği'ne,

690 - 150169 Sivas Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa SOYTÜRK Adana C. Savcılığı'na,

691 - 150170 Manisa Adlî Yargı Hâkim adayı Zafer AYTEN Tunceli Hâkimliği'ne,

692 - 150171 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serkan YILDIZ Elbistan C. Savcılığı'na,

693 - 150172 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Hüseyin GÜNDEN Genç (Bingöl) Hâkimliği'ne,

694 - 150174 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Engin POLAT Mustafakemalpaşa (Bursa) C. Savcılığı'na,

695 - 150175 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Turgut SELVİ Çanakkale C. Savcılığı'na,

696 - 150177 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Burcu ZORLU İnegöl (Bursa) Hâkimliği'ne,

697 - 150178 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ahmet GÜLEÇ Kumluca (Elmalı) Hâkimliği'ne,

698 - 150180 Ünye Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Oktay ÇİMEN İslâhiye (Kilis) C. Savcılığı'na,

699 - 150181 Erzurum Adlî Yargı Hâkim adayı Orhan GÜNDOĞDU Giresun Hâkimliği'ne,

700 - 150182 Sincan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İlhan ÖZTÜRK Serik (Manavgat) C. Savcılığı'na,

701 - 150183 Kahramanmaraş Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Halis ÇİFTÇİ Turgutlu (Manisa) C. Savcılığı'na,

702 - 150184 Antalya Adlî Yargı Hâkim adayı Ümmü YILDIRIM Rize Hâkimliği'ne,

703 - 150188 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Ömer PAKSOY Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliği'ne,

704 - 150189 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Zeliha OKUYUCU Karaisalı (Adana) Hâkimliği'ne,

705 - 150191 Konya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Veli ECİR Ulus (Bartın) C. Savcılığı'na,

706 - 150193 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Mehmet Serkan ÖZMEN Pazar (Rize) Hâkimliği'ne,

707 - 150195 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Özlem KOLCU Mihalıççık (Eskişehir) Hâkimliği'ne,

708 - 150196 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Haşmet TÜRKOĞLU Kalkandere (Rize) Hâkimliği'ne,

709 - 150199 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Muhsin GENÇER Tomarza (Kayseri) Hâkimliği'ne,

710 - 150200 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Neslihan ŞENER Van Hâkimliği'ne,

711 - 150201 Erzurum Adlî Yargı Hâkim adayı Fatma KAPLANOĞLU Eruh (Siirt) Hâkimliği'ne,

712 - 150203 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Aydın ASLAN Almus (Tokat) C. Savcılığı'na,

713 - 150204 Bakırköy Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İhsan KARATAŞ Sinanpaşa (Afyonkarahisar) C. Savcılığı'na,

714 - 150392 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Süleyman GÜL Sarıgöl (Alaşehir) Hâkimliği'ne,

715 - 150446 Sincan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Meriç DEDE Çiftlik (Niğde) C. Savcılığı'na,

716 - 150486 İskenderun Adlî Yargı Hâkim adayı Aynur ULUSOY Akşehir Hâkimliği'ne,

717 - 150916 Trabzon Adlî Yargı Hâkim adayı Nadide Sibel YILMAZ Şırnak Hâkimliği'ne,

718 - 150917 Bilecik Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Sibel İLMEK Hani (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,

719 - 150918 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşegül YAZICI Silopi (Şırnak) Hâkimliği'ne,

720 - 150919 Şanlıurfa Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet BAL Sivas C. Savcılığı'na,

721 - 150920 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Şule DORUK DOĞRU İdil (Midyat) Hâkimliği'ne,

722 - 150921 Ordu Adlî Yargı Hâkim adayı Serap SAYGILI Emet (Tavşanlı) Hâkimliği'ne,

723 - 150922 Yozgat Adlî Yargı Hâkim adayı Nuray ARSLAN ALDEMİR Diyarbakır Hâkimliği'ne,

724 - 150923 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Muhsin Can ARICAN Sandıklı (Afyonkarahisar) Hâkimliği'ne,

725 - 150924 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Seher ÇETİN Afşin (Elbistan) Hâkimliği'ne,

726 - 150925 Burdur Adlî Yargı Hâkim adayı Azime ERDAĞ Burhaniye Hâkimliği'ne,

727 - 150926 Kırşehir Adlî Yargı Hâkim adayı Kenan GEZER Safranbolu (Karabük) Hâkimliği'ne,

728 - 150927 Kartal Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Cem Koray ERYILMAZ Sarız (Kayseri) C. Savcılığı'na,

729 - 150928 Salihli Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatih YETİM Adana C. Savcılığı'na,

730 - 150929 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Nevin TAŞ ÇÖREKÇİ Suşehri (Şebinkarahisar) Hâkimliği'ne,

731 - 150930 Malatya Adlî Yargı Hâkim adayı Murat BALBAY Torbalı (İzmir) Hâkimliği'ne,

732 - 150931 Kastamonu Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Orhan TÜRÜDİ Menemen (Karşıyaka) C. Savcılığı'na,

733 - 150932 Edirne Adlî Yargı Hâkim adayı Zeynep YILDIRIM BARDAKCI Torul (Gümüşhane) Hâkimliği'ne,

734 - 150933 İstanbul Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet Halis KARA Pervari (Siirt) C. Savcılığı'na,

735 - 150934 Mersin Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ercivan ÇELİK Mazgirt (Tunceli) C. Savcılığı'na,

736 - 150935 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Şahabettin ÖZTÜRK Erdemli (Mersin) Hâkimliği'ne,

737 - 150936 İzmir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Esra SİVRİ Ovacık (Tunceli) C. Savcılığı'na,

738 - 150937 Zonguldak Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Fatih Mehmet VİDİNEL Diyarbakır C. Savcılığı'na,

739 - 150938 Sincan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abbas ARINAN Yatağan (Muğla) C. Savcılığı'na,

740 - 150939 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşegül GÜLŞEN Bergama Hâkimliği'ne,

741 - 150940 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Emine AKKAYA Suruç (Şanlıurfa) Hâkimliği'ne,

742 - 150941 Çorum Adlî Yargı Hâkim adayı Hasan HATİPOĞLU Dargeçit (Midyat) Hâkimliği'ne,

743 - 150942 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Munise TULGAR Yozgat Hâkimliği'ne,

744 - 150943 Sivas Adlî Yargı Hâkim adayı Müjde İLHAN SEVİMLİ Mardin Hâkimliği'ne,

745 - 150944 Niğde Adlî Yargı Hâkim adayı Sibel YAVUZ Osmaniye Hâkimliği'ne,

746 - 150945 Kayseri Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Arif ERUCU Azdavay (Kastamonu) C. Savcılığı'na,

747 - 150946 Antalya Adlî Yargı Hâkim adayı Veli ÜNAL Diyarbakır Hâkimliği'ne,

748 - 150947 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Ziya DEMİRTAŞ Ağrı Hâkimliği'ne,

749 - 150948 Kütahya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Kürşat ALBAYRAK Şavşat (Artvin) C. Savcılığı'na,

750 - 150949 Sincan Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ali ÜLGER Konya C. Savcılığı'na,

751 - 150950 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Hatice AVCI BAYRAKTAR Uşak Hâkimliği'ne,

752 - 150951 Afyonkarahisar Adlî Yargı Hâkim adayı Elif YILMAZ Çorlu Hâkimliği'ne,

753 - 150952 Çanakkale Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İdris SÖZEN Diyarbakır C. Savcılığı'na,

754 - 150953 Samsun Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Bahadır ORUÇ Kilis C. Savcılığı'na,

755 - 150954 Konya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Harun ÜNLÜSOY Bozdoğan (Nazilli) C. Savcılığı'na,

756 - 150955 İstanbul Adlî Yargı Hâkim adayı Abdülaziz TANGAL Tonya (Trabzon) Hâkimliği'ne,

757 - 150956 Kahramanmaraş Adlî Yargı Hâkim adayı Nizamettin KALE Burhaniye Hâkimliği'ne,

758 - 150957 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Murat ÖZTÜRK Kırıkhan (Hatay) Hâkimliği'ne,

759 - 150958 İzmir Adlî Yargı Hâkim adayı Ahmet BULUT Mustafakemalpaşa (Bursa) Hâkimliği'ne,

760 - 150959 Antalya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Osman ÜNLÜ Aladağ (Kozan) C. Savcılığı'na,

761 - 150962 Akhisar Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Muhammed Kutluhan ŞENLİLER Gaziantep C. Savcılığı'na,

762 - 150965 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Merve KARAKURT Kiğı (Bingöl) Hâkimliği'ne,

763 - 150966 Çanakkale Adlî Yargı Hâkim adayı İlknur ACAR AKGÜN Batman Hâkimliği'ne,

764 - 150970 Konya Adlî Yargı Hâkim adayı Hediye ÇİMEN Aliağa (Karşıyaka) Hâkimliği'ne,

765 - 150975 Batman Adlî Yargı Hâkim adayı Ömer Faruk ŞİMŞEK Dikili (Bergama) Hâkimliği'ne,

766 - 150976 Elazığ Adlî Yargı Hâkim adayı Ayşe ÖZASLAN Diyarbakır Hâkimliği'ne,

767 - 151073 Bergama Adlî Yargı Hâkim adayı Neşe GENÇER GURBANOV Mesudiye (Ordu) Hâkimliği'ne,

8. derecenin 2. kademesi (675-1300) göstergesi ile;

768 - 114790 Ankara Adlî Yargı Hâkim adayı Cemile Miray SARIKAŞ Bafra Hâkimliği'ne,

769 - 132549 Kahramanmaraş Adlî Yargı Hâkim adayı Elif FİLİZ Kemer (Antalya) Hâkimliği'ne,

770 - 139013 Eskişehir Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa Salih KESER Manyas (Bandırma) C. Savcılığı'na,

771 - 139886 Hakkari Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Cumhur KOÇ Ceyhan C. Savcılığı'na,

772 - 140328 Ankara Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı Şahsuvar YILDIZ Tomarza (Kayseri) C. Savcılığı'na,

773 - 140333 Kozan Adlî Yargı Hâkim adayı Muhammet Emin SÖYLEMEZ Hatay Hâkimliği'ne,

774 - 150185 Kayseri Adlî Yargı Hâkim adayı Yahya ALICI Adana Hâkimliği'ne,

775 - 150973 Antalya Adlî Yargı Cumhuriyet savcı adayı İbrahim YUSUFOĞLU Alanya C. Savcılığı'na,

776 - 150974 Sincan Adlî Yargı Hâkim adayı Ferhat GÜLBAĞÇA Kocaali (Sakarya) Hâkimliği'ne,

Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.

  • Bu haber için ilk yorumu sen yap!

    YORUM YAZ
  • Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Facebook Yorumları
Yazarın Diğer Yazıları TÜMÜ