İki milyar Müslüman var tahmini… İki milyar yalnız Müslüman… Siz kılıç kalkanla oynarken rakipleriniz uzaydan sizi seyredip gülüyor. Kendinizi ve mensup olduğunuz dini sizden olmayanlara karşı alaşağı ederseniz, kendinizi vurmuş olursunuz.

Filistin’de, Suriye’de, Afganistan’da, Irak’ta, Yeni Zelanda’da… Tek tek varız ama birlikte yokuz. Tek tek çoğuz ama beraber eksiğiz. Düşmanın öfkesi çok, sabrı yok Müslüman olana. Mekân önemli değil; bugün Yeni Zelanda yarın başka bir coğrafya… Ortak olan ise Müslümanın şehit edilmesi… Dünyanın gözü önünde… İsrail tüm kahrıyla mazlum Filistin’e yükleniyor. Suriye yerle bir edildi, kadınları pazar edildi, çocukları kaybedildi. Mısır kuklaların elinde heder oldu, kendi çocuklarını idam ediyor. Arakan diye bir yer kaldı mı bilmiyorum. Doğu Türkistan kaderine terk edildi. Vahşet bir ama coğrafya değişik… Zalimler hep aynı, mazlumlar da… Bir kiliseye yapılsa bu baskın… Bir Hristiyan’a… Bir Yahudi’ye… Bir sinagoga… Tencere tava ele alınıp çalınsın çan çaldığında. Kiliseye girilip katledilsin masumlar. Sokak ortasında taciz edilsin Yahudi olan! Yakılsın Budist, kesilsin ateist! Olur mu iki gözüm böyle olur mu? Öldürülmesin böylesine vahşice, insanlar! Neye inanırsa inansın, ne olursa olsun, ne konuşursa konuşsun!

Bütün dünya liderleri -Hristiyan olan ve onların maşası olan sözde İslam özde gayri İslam liderler- kol kola yürürler Avrupa’nın ortasında. Ölen Müslüman’sa içten içe sevinirler. Çünkü o katilin aklında bu şeytanların parmağı var.

Avrupa kendi içinde bir İslam’a gebedir. Göreceksiniz. Bu sancı başlamıştır. Ve tam kalbinden fethedilecektir Avrupa. Engelleyemeyecekler… Bugün şehit ettikleri her bir Müslüman, Avrupa’ya dikilen bir fide olacaktır. Gün gelecek o her bir fide filizlenip büyüyecek ve gölgesi dahi Avrupa’yı titretmeye kadir olacaktır.

Ölmesin hiçbir insan diyoruz: ne Hristiyan ne Musevi nede Müslüman! Ama bakıyorum ölen hep Müslüman… İki milyar kardeşim var ama herkes dut yemiş bülbül… İki milyar ümmetiz ama herkes sus pus… Yine çok bilmişler akıl vermeye kalkacaklar. Lafı eveleyip geveleyecekler. Ölen Müslüman’sa sevinecekler. Biz ise susmayacağız. Göğe uzanan şehadet parmağıyla mücadeleye devam edeceğiz.

Gözümüzün gördüğü hiçbir yaratılandan korkmayız. İşte bu yüzden Müslüman olana: Silkin de kendine gel demek lazım, üzerindeki pörsümüşlüğü, ataleti, küfü ve pası sil demek… Güçsüz, köksüz, dayanaksız, korkak, gelişmemiş… Bu mudur vasfın? Hani Ali’n, Şeyh Şamil’in, hani Selahattin’in, Fatih’in? Kükremiş sel gibi olmamız icap eder oysa! Dağları delen Ferhat’ın azmiyle dolu olmamız gerekir. Musa’nın asası, İsa’nın nefesi, Nuh’un gemisi… Peygamber Efendimizin nuru olmamız lazım.

49 şehit haberi geldi Yeni Zelanda’dan. 49 Müslüman… Caminin içinde katledildi. Hunharca… Mesaj gayet net: Kullanılan silahın üzerine yazılanlardan adamın katliamı çektiği görüntülere değin.
Birileri kalkıp yine ahkâm kesecek… Ölenleri suçlayacaklar, yaralananları… Ve eli kanlı örgüt olan BATI, hiçbir şekilde suçlanmayacak. Batının huzuru Müslüman’ın öldürülmesinden geçiyorsa eğer yıkılsın o Batı! Yediği her lokma boğazında kalsın, içtiği her yudum su burnundan gelsin!
Ey katil! Her iki cihanda huzurun olmasın. Mekânın ve canın cehennem olsun. Ölümün bin beter olsun!
Vurulduk ey ümmetim! Yeter artık bunca uyuduğun!
İki cami arası 49 şehit… Gerisi yürek yarasıdır ümmete… 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.