Başak Traktör yeni modelleri ile tarım fuarında yerini alacak

2012 Mayıs ayında Sanko Holding bünyesine dâhil olan Başak Traktör, yeni görünümü, yeni modelleri ile ‘11. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı'nda vitrine çıkacak.

13-16 Mart günlerini kapsayan fuarda 2x4 ve 4x4 çekişli, kabinli, klimalı traktörler tanıtılacak. Başak Plus ve BE serisi de yerini alacak.

Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi, İş ve Tarım Makineleri Grup Başkanı Sami Konukoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada “1920 Türkiyesi'nde topraklarımızda üretimi ve tarımı Başak Traktör, simgeliyordu, 2013 Türkiyesi'nde de bu böyle olacak. Heyecanımız büyük. Bir seneye yakın detaylı faaliyetlerin ardından yeni çehresi ile Başak Traktör'ü üreticilerimizle tanıştıracağız. En büyük hedefimiz Türkiye'nin önde gelen sanayi simgelerinden Sanko'nun tarımın önemli simgelerinden Başak Traktör'ü hak ettiği yere getirmesi. Yüzde 100 yerli markamız bizimde ülkemizin de gururu olacak.” dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
hıımm! ben öğretmenim 2 yıl önce

güzel traktörler paran olcek alacaksın bundan.okula giderken de kullanırım acaba yakıt nasıl sabah aşağı doğru gidi benim yol firen sağlamdır her hal.ya kardeşim bu sitede ne işi var bunların......