ABONE OL

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu (Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü)
Personel başvurmak istediği unvan ile aynı unvanda veya aynı grupta yada daha üst grupta bir unvanda görev yapmakta ise başvurusu kabul edilmeyecek Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yapmış olsa dahi sınava alınmayacaktır. 

Personel başvurmak istediği unvanda daha önce asaleten görev yapmakla birlikte halen daha alt grupta bir görev yapmakta ise başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 

Arşiv Memuru unvanı için başvuru yapacak olan personelden Tapu ve KadastroGenel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin geçici 1 inci maddesinin birinci fıkrası gereğince; 18/4/1999’da memur olan ve aynı tarih itibariyle en az orta öğretim (lise) mezunu olanların da başvuruları kabul edilmektedir. 

İlan edilen kadrolar için aranan belirli alt görevlerde hizmet sürelerine sözleşmeli personel pozisyonlarında görev yapılan süreler dâhil edilmemektedir.
 
Yukarıdaki açıklamalar doğrultusunda Yönetim Bilgi Sistemi üzerinde açıklayıcı ve yönlendirici yazılım güncellemeleri yapılmıştır. 

Personelin gerek yukarıda belirtilen açıklamalar gerekse 30.12.2019 tarihli sınav duyurusunda belirtilen başvuru şartlarını dikkatlice inceleyerek, başvuru yapması, başvuru yapmış olanlardan ihtiyaç duyanların da son başvuru tarihinden önce (10.1.2020 günü Saat: 17:00) silme/değiştirme/güncelleme işlemlerini yapması gerekmektedir.  

Genel Müdürlüğümüz merkez ve taşra teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesi kapsamında görev yapan personele, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, Gazi Üniversitesiile yapılan protokol çerçevesinde, Ankara ilinde, 29/02/2020 Cumartesi günü saat: 10:00'da tek oturumda görevde yükselme ve unvan değişikliği yazılı sınavı yapılacaktır.

Başvuru için gerekli şartlar ve sınavla ilgili duyuru ve ekleri aşağıdaki bağlantılarda yer almaktadır.

Başvurular, 2 Ocak 2020 Perşembe günü başlayacakolup, 10 Ocak 2020 Cuma günü saat: 17:00’da sona erecektir.

Sınava katılacak personel, Yönetim Bilgi Sistemi (YBS) üzerinde bulunan Personel Başvuru / Personel Başvuru Dönem Talep / Talep Ekle / Görevde Yükselme veya Unvan Değişikliği bağlantılarını kullanarak başvuru yapabilecektir.

Sınav konularında yer alan mevzuatta, 2 Ocak 2020 tarihi ve sonrasında yapılan güncellemeler dikkate alınmayacaktır.

Sınavla ilgili genel açıklamalar:

  1. Sınav Duyuru Yazısı
  2. 2020 Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Unvan ve Kadroları
  3. Başvuru Şartları
  4. Sınav Konuları 

İRTİBAT NUMARALARI

TKGM

Sınav Süreci Hakkında Genel Bilgi için

0312 551 44 91

        551 44 90

       551 45 12

Özlük bilgilerinin güncellenmesi (Unvanlar itibariyle
başvuru şartları arasında yer alan Tahsil/ diploma,
sertifika, avukatlık ruhsatnamesi gibi bilgi ve belgelerin
Yönetim Bilgi Sistemine işlenmesi)

0312 551 47 16

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yazılı Sınav Süreci

(Yazılı sınav kaydı, e-posta, tlf., sınav ücreti yatırılması, giriş belgeleri vs.)

0312 441 16 98

Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.