697 Sayılı KHK İle Göreve İade Edilen Sağlık Bakanlığı Personeli Listesi
Kamuajans.com - 697 Sayılı KHK ile Sağlık Bakanlığı'nda göreve iade edilen personel arasında Ebe, Tabip, Sağlık Memuru, Laborant, Hemşire, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Uzman Tabip, Şef, Sağlık Teknikeri, Şoför, Bilgisayar İşletmeni, Memur, Teknisyen, Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı, Asistan, Diş Tabibi bulunmaktadır.

(1) SAYILI LİSTE

(2) SAYILI LİSTE

(3) SAYILI LİSTE

(4) SAYILI LİSTE

(5) SAYILI LİSTE

(6) SAYILI LİSTE


KHK/692 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Sağlık Bakanlığı'nda 17 Personel görevine iade edildi.

692 Sayılı KHK ile görevine iade edilen sağlık personeli arasında Sağlık Teknikeri, Hizmetli, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Hemşire, Sağlık Memuru, Uzman Tabip, Sosyal Çalışmacı bulunmaktadır.

1 SAYILI LİSTE
(İHRAÇ EDİLEN PERSONEL LİSTESİ)

2 SAYILI LİSTE
(GÖREVE İADE EDİLEN PERSONEL LİSTESİ)

3 SAYILI LİSTE
(RÜTBELERİ ALINAN EMEKLİ 
TSK PERSONELİ STESİ)

4 SAYILI LİSTE
(
AÇILAN DERNEK LİSTESİ)

5 SAYILI LİSTE
(ÖĞRENCİLİK İLE İLİŞKİLERİ KESİLENLER LİSTESİ)

6 SAYILI LİSTE
(ÖĞRENCİLİKLERİ İADE
 EDİLENLER LİSTESİ)

7 SAYILI LİSTE
(MADALYA VE NİŞANLARI ALINANLAR LİSTESİ)29 Nisan 2017 Tarihli ve 30052 Sayılı Resmî Gazete - Mükerrer'de yayınlanan KHK/689 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile görevine iade edilen Sağlık Bakanlığı Personeli sayısı ve unvanları belli oldu.

Yayınlanan 689 Sayılı KHK
 ile görevine iade edilen personel arasında sağlık memuru, hemşire, tabip, ebe, uzman tabip, asistan, hizmetli, İmam Hatip, Sağlık Teknikeri, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, laborant, ayniyat saymanı, bilgisayar işletmeni dahil toplamda 51 kişi bulunmaktadır.

1 SAYILI LİSTE

(İHRAÇ EDİLEN PERSONEL)

2 SAYILI LİSTE

(GÖREVİNE İADE EDİLEN PERSONEL

3 SAYILI LİSTE

(KAPATLAN KURUM VE KURULUŞLAR

4 SAYILI LİSTE

(AÇILMASINA İZİN VERİLEN KURUM VE KURULUŞLAR)

5 SAYILI LİSTE

(İLİŞİĞİ KESİLEN YURT DIŞINDAKİ BURSLU ÖĞRENCİLER)


KHK/686 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname 7 Şubat 2017 Tarihli ve 29972 Sayılı Resmî Gazete - Mükerrer'de yayımlandı. Buna göre Sağlık Bakanlığı'ndan göreve iade edilen personel sayısı belli oldu.

Yayımlanan 686 Sayılı KHK ile Sağlık Bakanlığı Bağlı ve İlgili Kuruluşlardan 3 Sağlık Teknikeri ve 1 Uzman Tabip kamu görevine iade edildi. 

2 SAYILI LİSTE

(Kamu Görevine İade Edilenler)Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Salih 6 ay önce

Sayın prf kamil çağrı köse hocamızı görevr alın 3

Misafir Avatar
Mehmet 11 ay önce

Bir an önve syn prf dr kamil çağrı köse hocamızı göreve iadesini yapmanızı arz ederim hayati tehlike hastalar sırada