Kamuajans.com - Duygu ve düşüncelerimize yön veren burçların yorumları uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Aşk para gibi bir çok beklentinin analizi olan burçların 2019 yılı Mart ayındaki yorumları belli oldu.  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak,Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının güncel yorumları.

Her burcun kendine has özellikleri vardır. Aynı burçtan olan insanlarda, benzer davranışlar görülür. Bu da bize her burcun bir amacı olduğunu kanıtlar. Hangi burç dünyaya ne amaç ile gelmiş ise, özelliklerinden yola çıkarak tespitler yapılmış ve uzmanlar tarafından da doğrulanmıştır. Bu doğrultuda uzmanlar tarafından Ocak ayı burç yorumlarını araştırdık.

Duygu ve düşüncelerimize yön veren burçların yorumları uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Aşk para gibi bir çok beklentinin analizi olan burçların 2019 yılı Mart ayındaki yorumları belli oldu. Mart ayına özel tüm burçların aşk ve para yorumlarını araştırdık.

Her gün astrologlar tarafından burçlar yorumlanıyor. Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor.

2019 yılının Mart ayı içerisinde olduğumuz şu günlerde bu ayın burç yorumları merak ediliyor. Burç, insanın doğum anında Güneş'in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesidir. Eğer doğduğunuz noktadan gökyüzüne, Güneş’e doğru hayali bir çizgi çizer ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız, bu çizginin bir burca ulaştığını görürsünüz. Bir bilim dalı olan burçlar uzmanlar tarafından her burç haftalık aylık yıllık  olarak yorumlanıyor. 

2019 MART AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Koçlar, bu ay içinde karakterlerini güçlendirme fırsatı bulacak ama aynı zamanda çalışma durumunu da geliştirecek. Geçen yıla baktıktan sonra, ödülünüzün kesinlikle hak edilmiş olduğunu göreceksiniz. Mart ayında kendi inisiyatifinizi göstermekten ve kendinize doğru bir şekilde dikkat çekmekten korkmayın. İnsanların sezgileri çok kuvvetlidir.

İş arkadaşınız belki arsızdır ama onun sizi üzmesine izin vermeyin, böylece işyerinde hiç rahatsız edici bir atmosfer olmaz.

Esprilerle dolusunuz ve çevrenize olumlu bir enerji yayıyorsunuz.

BOĞA (21 Nisan - 20 Mayıs)

Bu ay Boğalar için özellikle kariyer lehine olacaktır. İşverenler adil ve çalışkan çalışanları kesinlikle takdir edeceklerdir. Mart ayında şüphesiz ki üstün olacaksınız, ancak bu durumdan faydalanmaya çalışmayın. Hiç kimse böbürlenen insanlardan hoşlanmaz. Potansiyel olarak birkaç düşman edinebilirsiniz. Fazla enerji sporda kullanılabilir. Örneğin squash deneyin.

Klasik müzik konseri bu akşam rahatlamak için doğru yoldur.

Diyetinizi değiştirin. Daha fazla sebze ve daha az tuz yemeye çalışın. Daha iyi hissedeceksiniz.

İKİZLER (21 Mayıs - 20 Haziran)

Mizah duygusu ve yaratıcılık ile konuşkan ve kibar karakter

İşte performans seviyenizin azalmasına izin vermeyin, çünkü şu anda şirkette önemli bir şey yok ya da motivasyonunuz iş arkadaşlarınızdan yetersiz. Herkesten daha iyi olmak zorunda değilsiniz, fakat kesinlikle geri kalmayın. İşverenler genellikle bir toplulukta zayıf bağlantılar ararlar. İkizler Mart ayında gerçekten bu tavsiyeyi almalıdır.

Macerayı özlediniz mi? İnsanların içine gidin ve "bunun mücadelesini" kendi başınıza verin.

Fiziksel gücünüz, zihinsel durumunuz ile sınırlıdır. Rahatlayın ve egzersiz iyi gidecektir.

YENGEÇ (21 Haziran - 22 Temmuz)

Duygusal ama duyarlı karakter, dengesiz ve çekingen

Yardıma ihtiyacı olan birini görürseniz, ona yardım edin. İnsanlar iyi işleri hatırlarlar ve Mart ayında bunun sayısız dönüşünü alacaksınız. Yengeç burcu bu zaman periyodunda çalışma açısından önemli ölçüde aktif olmayacaktır. Dinlenmekten utanmayın, çünkü bu zaman zaman gereklidir. Bizler makine değiliz.

Yeni, egzotik ve garip bir şeyler deneyin. Hakkında konuşacak deneyimleriniz olacak ve aynı zamanda ilgi odağı olacaksınız.

Her yaşta cilt bakımı yapmanız gerekir. Yeterli uyku ve nemlendirme ile canlı görüneceksiniz.

ASLAN (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Cesaret, özgüven, iddialı ve dürüst Aslan'dır

Mart kesin sonuçlara varmak için hiçbir surette doğru ay değildir. Aslanlar her ne kadar işler onların vizyonlarına göre şekillendiği zaman dominant ve mutlu olsa da, bu kez büyük sorunlarla karşılaşacaksınız ve geri çekilmek zorunda kalacaksınız Tüm artıları ve eksileri dikkatlice tartın, herhangi bir kararda acele etmeyin.

Eğer yanlış bir adım atarsanız, bütün çalışmanız kağıttan evler gibi çökebilir.

Rahatlayın ve biraz dinlenin. Bir kitap okuyun ya da bir film izleyin.

BAŞAK (24 Ağustos - 23 Eylül)

Dikkatli, özenli ama zeki ve titiz Başak

Stresten kaçınmanın en iyi yolu, iç barışı sağlamaktır. Başak, nihayet Mart ayında onu ve onunla birlikte boş vakitlerini elde edebilecek. Keyif aldığınız şeyleri yaparken enerjiniz artacaktır. Mesela spora katılın ya da keyfi yararlılık ile birleştirin ve sevdikleriniz için güzel bir akşam yemeği hazırlayın.

Monoton iş sizi neredeyse uyutabilir. Bir mola vermeyi tercih etmelisiniz.

Güne aceleyle başlamaktan daha kötü bir şey yoktur. Erkenden kalkın ve sağlıklı bir kahvaltı yapın. Bütün gün daha iyi hissedeceksiniz.

TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

Adalet, sempati, uyum ve akıl

İş temponuza alıştığınız zaman, ilişkinizdeki durum Mart ayında da sakinleşecektir. Partnerinizle barışacaksınız ve ilişkileriniz yeniden gelişecektir. Tek yapmanız gereken orta yolda buluşup uzlaşmaktır. Yeni pozitif enerji sayesinde Terazi burcu stresle kolayca başa çıkacak.

Hakikatin sizde olduğundan tamamen eminseniz patronunuzla tartışmaktan çekinmeyin.

Yeni, egzotik ve garip bir şeyler deneyin. Hakkında konuşacak deneyimleriniz olacak ve aynı zamanda ilgi odağı olacaksınız.

Güne aceleyle başlamaktan daha kötü bir şey yoktur. Erkenden kalkın ve sağlıklı bir kahvaltı yapın. Bütün gün daha iyi hissedeceksiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım) 

Gözlemci savaşçı, ileri görüşlü ve başkalarına karşı anlayışlı

Akrepler son zamanlarda özellikle fiziksel durumları ile ilgili konuları ihmal ettiler. Mart ayında bir fitness merkezine gitmeli ya da mesela arkadaşlarınızla spor yapmalısınız. İş yerinde stresten kurtulacaksınız, bağışıklığınızı güçlendireceksiniz ve sağlık sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

İnsanlarla aynı fikirde değilseniz, bilmelerine izin verin, ama her zaman terbiyenizi koruyun.

Pişmanlıklar olmadan kendinizi şımartabilirsiniz. Tüm bunlardan sonra bunu hak ediyorsunuz. Son zamanlarda gerçekten çok uğraştınız.

YAY (23 Kasım - 21 Aralık)

Amaca yönelik, enerjik ve arzu ve çabayla dolu

İyimserliğiniz ve iyi ruh haliniz sayesinde insanlar herhangi bir şey yapabileceklerini ve bunun cezasız kalacağını düşünebilirler. Başkalarının sizi kötüye kullanmasına izin vermeyin ve onlara otorite olduğunuzu açık bir şekilde gösterin. Yaylar Mart'ta sağlık sorunlarına da önem vermelidir. Vücudunuzu daha esnek hale getirmekten bile korkmayın.

Diğerleri yapsa bile siz kesinlikle tembellik yapmamalısınız. Patronunuz çabalarınızın farkına varacak.

Ruh haliniz çok iyi değil, ama umutsuz olmayın. Hoşunuza giden bir şeylerle ilgilenin. İşe geç kalın ve çok fazla düşünmeyin.

OĞLAK (22 Aralık - 20 Ocak)

Muhafazakar burçlar pratik, temkinli, inatçı ve ciddidir

Kendinize ve sağlığınıza özen gösterin. Belki Oğlak burcunun Mart'ta fazla boş vakti olmayacak ancak önleyici tedbirin çok önemli olduğunu unutmayın. İş söz konusu olduğunda sakin bir dönem geçireceksiniz. Sadece çok pasif olmayın, işverenler her zaman izlerler.

Azimli olmaktan çekinmeyin. Hatta diğerleri pahasına bunu sürdürün. Bu, hayatın işleme şekli olan bir yarıştır.

Çok enerjiye sahipsiniz ve bunlar iyi durumda, son zamanlarda başarısız olduysanız, artık bu değişecektir.

KOVA (21 Ocak - 18 Şubat)

Deneyim hissine sahip duygusal ve romantik

Ailenize ve arkadaşlarınıza daha çok özen gösterin. Mart'ta yıldızlar sağlığınız konusunda yanlış konumdadır. Bu nedenle fazla mesai Kovalar için şu anda tartışma dışıdır. En yakınlarınızın yanında kendinizi iyi ve rahatlamış hissedeceksiniz.

Eğer son birkaç gün içinde çok çalıştıysanız, bir gün için izin alın ve kaybolan enerjiyi yeniden şarj edin.

Yürüyüşe çıkın, ama bu sefer şehir dışında doğanın içine gidin. Şehirlerdeki sisten bir süre için uzak kalmanız gerekir.

Kendinizi düşünün ve vücudunuzu dinleyin. Sınırları her zaman aşmamalısınız. Bu akşam için daveti reddedin ve dinlenin.


BALIK (19 Şubat - 20 Mart)

Alçakgönüllü ve hassas burçlar, güçlü içsel algı ve ilhama sahiptir.

Mart ayında Balık burcu aile üyelerine ya da yakın arkadaşlarına daha çok özen göstermelidir. Çalışmanızın sizi ezmesine izin vermeyin, haftanın birkaç gününü rahatlamaya ayırın. Bir doğa gezisi ya da birlikte bir akşam yemeği diğer düşüncelere gelmenizi sağlayacaktır. Yıldızlar sağlığınız konusunda da sizi olumlu etkiliyor.

İşler zorlaştığı zaman sizin iş arkadaşlarınızdan çok daha iyi yaptığınız meydana çıkacak.

Kendinizi düşünün ve vücudunuzu dinleyin. Sınırları her zaman aşmamalısınız. Bu akşam için daveti reddedin ve dinlenin.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Mahri 1 hafta önce

Arrep burc

Misafir Avatar
Nazan 2 hafta önce

çok sikiliyorum sitresliyim sizce neden akrep burcuyum

Misafir Avatar
zeynep 2 hafta önce

Bu seneki ask hayatımı ögrenöek istiyorum

Misafir Avatar
Roberto Kenneth 1 ay önce

KREDİ TEKLİFİ!!! Biz Roberto Kenneth kredisi yatırımını yapıyoruz. Hem kısa hem de uzun vadeli kredi finansmanı sağlıyoruz. Her yıl% 2 faiz oranıyla çok düşük ve güvenli bir şekilde, özel krediler, borç konsolidasyon kredisi, risk sermayesi, işletme kredisi, kurumsal krediler, eğitim kredisi, konut kredisi ve krediler sunuyoruz Banka finansmanına güvenilir bir alternatifiz ve başvuru sürecimiz basit ve anlaşılır. Kredimiz 5.000.00 - 25.000.000.000 $ arasında değişmektedir. (Yirmi Beş Milyon Dolar). Ek Bilgi: Genel krediler için hızlı, özel, gizli ve hizmet odaklı bir borç verme seçeneği haline geliyoruz. Geleneksel borç verme kaynaklarının başarısızlığa uğraması gereken şirketiz. Eğer ilgileniyorsanız aşağıdaki e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: robertokennety@gmail.com

Misafir Avatar
Çalışan 1 ay önce

Teşekürler ama bu kadar uzun olmasa kısa ve öz ölüleyim lütfen

Misafir Avatar
Berna 3 ay önce

Icimi kararttiniz butun burclar sok yasayacak bu ne kiyametmi kopacak offf bakmasaydim keske

Misafir Avatar
baki kalak 3 ay önce

boga burcuyum 2019 nelerle karşılaşacagım

Misafir Avatar
Jale 3 ay önce

Ben yengec 2019 y ili nasıl gececk