2018 yılının sonlarına yaklaştığımız bugünlerde sıfır ve ikinci el araç piyasasında hareketlilikler başladı. Sıfır araç alımı için doğru zaman olan yıl sonları hem yeni modellerin tanıtımına denk gelmesi hemde üretim yılı sebebiyle araçların fiyatlarında düşüş nedeniyle araba alacaksınız bu kampanyalara dikkat edin.

Son dönemde artan dolar ve enflasyon rakamlarındaki dalgalanmanın vurduğu araba piyasasında sıfır araç alımı bıçak gibi kesti. Sıfır fiyatlarındaki artış ona paralel olarak ikinci el piyasasının hareketlenmesine neden oldu.

Dolardaki artışa karşı başlatılan enflasyona karşı topyekün mücadele kampanyası kapsamında yüzlerce firma ürünlerinde minimum yüzde 10'luk indirim yaparak mücadeleye katılırken araç firmalarınında bu ekonomik savaşta Türkiye gibi değerli bir pazarı kaybetmemek adına yeni kampanyalar düzenlemesi bekleniyor.

Sıfır ve ikinci el araç kampanyaları 2018 Kasım ayına girilmesi ile başlamış oldu. İlk defa araç alacaklar ya da araç değiştirmek isteyenler kullanıcılar için en uygun sıfır ve ikinci el araç kampanyalarını 2018'i takip ediyor ve sizlerin hizmetine sunuyoruz. Pazara ilgi büyük. Hareketlilik fazla ama vatandaşlar yine de alış ve satışların istenilen düzeyde olmamasından şikayetçiler.

İçerisinde bulunduğumuz ekonomik krizden en fazla etkilenen sektörlerden biri olan otomobil sektörü gerek sıfır gerekse ikinci el piyasasında fiyatların yükselmesine ve buna orantılı olarak satışların düşmesine sebebiyet verdi. Alım gücünün azaldığı bu dönemde araç satışlarında istenilen seviyelere ulaşmak isteyen otomobil satıcıları kullanıcıyı vadeli seçeneklerle çekmeyi planlıyor.

Hareketlenen otomobil pazarında döviz kurundaki artış sebebiyle gözler 2. el otomobil piyasasına çevrilmiş durumda. Hem alıcılar bazında hem de satıcılar bazında oldukça hareketli bir otomobil satış piyasası oluştu. 2. el otomobiller de hızlı bir değer artışı gösterdi ve rakamlar bir anda %10-15 oranında arttı.

İkinci el otomobil satın almak isteyenler bütçelerine uygun en güzel ve kaliteli otomobil araştırmasına girdi. Pazar günlerini fırsat bilip hem vakit geçirmek hem de ikinci el araç satmak veya almak isteyen vatandaşlar Oto Galericiler Sitesinde buluştu.

Yaz başında hareketlenen araba kampanyaları da hem doların yükselmesi hem de sezonun bitmesinden dolayı durma noktasına kadar geldi. Araba almak için uygun zaman olan Kasım ayına özel indirimli kampanyalı uygun arabaları araştırdık.

Dolar ve Euro'da yaşanan kur artışının ardından otomobil ithalatında fiyatların fırlamasının ardından gözler 2. el otomobil fiyatlarına çevrildi. Otomobil alacak vatandaşlar fiyatların daha uygun olması nedeniyle 2. el otomobil piyasasına yöneldi ama orada da fiyatlar alıcının çokta hoşlanacağı bir durumda değil.

Otomobilde ÖTV ve KDV indirimi sonrasında fiyatlar

Motorlu taşıtlara için uygulanan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) oranlarında değişikliğe gidildi. Buna göre, 1600 cc hacminin altında kalan araçlara uygulanan ÖTV oranları 15 puan aşağı çekildi. Türkiye otomobil pazarının %90’dan fazlasını kapsayan düzenlemeyle birlikte, en düşük ÖTV oranı %45’ten %30’a indirildi. 2018 yılı tamamlanırken otomotiv sektörüne canlılık getirmesi beklenen ÖTV ve KDV indirimleri, otomobil fiyatlarını da yaklaşık 20.000 TL’ye kadar düşürdü.

Hibrit otomobillerin ÖTV oranlarında da indirime gidildi.  Matrahı 85.000 TL’yi aşmayan hibrit otomobillerde ÖTV %30, 135.000 TL’yi aşmayanlar da ise %35 oranında uygulanacak.

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu, ÖTV ve KDV indirimlerine ilişkin olarak, “Atılan bu adım, otomotiv ekosisteminin korunarak geliştirilmesi, küresel otomotiv arenasında sektörümüzün rekabet gücünün devamlılığı ve desteklenmesi adına çok kıymetli bir gelişmedir.” dedi.

Bilaloğlu, otomotiv sektörüne uygulanan ÖTV ve KDV indirimlerine ilişkin yaptığı değerlendirmede, otomotiv iç pazar satışlarında bu yılın ilk çeyreğinde % 2 artış, ikinci çeyrekte % 20, üçüncü çeyrekte ise yaşanan kur şoku ve faizlerdeki artışla % 51 daralma yaşandığını belirtti. 2018 yılı Eylül ayında da otomotiv pazarının daralmasının % 68 seviyesinde gerçekleştiğini anımsatan Bilaloğlu, geride bırakılan dönemde kur ve faizlerdeki artışın, tüketiciyi hızla otomotiv ürünlerine ulaşımdan uzaklaştırdığını vurguladı.

Bilaloğlu, sektörün içerisinde bulunduğu durum ve ihtiyaçları tüm platformlarda dile getirdiklerini ifade ederek, şu değerlendirmelerde bulundu: “Bugün de Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’ın açıklamaları ile 31 Aralık 2018’e kadar uygulanmak üzere,1600 cc altındaki motor hacmine sahip ve ÖTV matrahı 70.000 TL altındaki otomobillere uygulanan % 45 oranındaki ÖTV’nin % 30’a ve yine 1600 cc altındaki motor hacmine sahip ve ÖTV matrahı 70.000 TL ile 120.000 TL aralığında olan otomobillere uygulanan % 50 oranındaki ÖTV’nin % 35’e indirildiğini, ayrıca ticari araçlara uygulanan % 18 oranındaki KDV’nin ise % 1’e indirildiğini öğrendik. Son yıllarda yaratılan iç pazar, ana ve yan sanayinin başardığı üretim ve ihracat, bunların da ötesinde tüm sektörün ana oyuncuları ve bağlı sektörleriyle yarattığı istihdam ülkemiz için çok kıymetli. Otomotiv, peşinden birçok sektörü sürüklüyor olmasıyla da önemli bir konumda. Ülkemizin lokomotif sektörlerinden otomotivin iç pazarını yeniden 1 milyon seviyelerine taşıyacak politikaların geliştirilmesi, güven ortamı ve istikrarın sürdürülebilir kılınması ülkemiz ekonomisi bakımından da çok önemli. Bu bakımdan atılan bu adım otomotiv ekosisteminin korunarak geliştirilmesi, küresel otomotiv arenasında sektörümüzün rekabet gücünün devamlılığı ve desteklenmesi adına çok kıymetli bir gelişmedir. Otomotiv sektörüne Hazine ve Maliye Bakanlığımızın vermiş olduğu destekler ve süreç içerisinde sektörün ihtiyaçlarını dile getirmede sağladıkları imkanlar bakımından müteşekkir olduğumuzu belirtmek isteriz. Sektörümüz de içerisinden geçilen bu süreçte ülkemiz yararına üzerine düşeni yapmaya devam edecektir.”

OYDER Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahsuvaroğlu da bugün açıklanan 1600 cc altı motorlu binek araçlarda ÖTV uygulamasında 15’er puanlık indirimini mutlulukla karşıladıklarını belirtti.

2018 yılı otomotiv sektöründe pazarın hiç beklenmedik bir şekilde 10 ayda % 30 civarında daraldığının altını çizen Şahsuvaroğlu, “Oysa yıl başlarken beklentimiz bir önceki yıla yakın rakamlarda 900-950 bin seviyelerinde gerçekleşeceği yönündeydi. Özellikle Eylül ayında daralma % 68’i bulmuştu. Ekim ayında ise daralma % 70’in üstüne çıktı.” ifadelerini kullandı. Şahsuvaroğlu, ekonominin en büyük sektörlerinden bir tanesi olan otomotiv sektöründe uygulanan ÖTV indirimini çok olumlu bulduklarını bildirdi.

ÖTV indiriminin otomobil fiyatlarında artan kur baskısının azaltılmasında da etkisi olacağını vurgulayan Şahsuvaroğlu, şu değerlendirmelerde bulundu: “ÖTV düzenlemesi sonucu ilgili araçlara yaklaşık olarak 10.000 TL’den 21.500 TL’ye kadar indirim yansıyacaktır. Özellikle pazarda satışların yoğunlaştığı Kasım-Aralık aylarında gerçekleşecek bu indirimin son derece olumlu yansıyacağını düşünüyoruz. Yeni araç almak isteyenler için de önemli bir teşvik olacaktır. Markalar da şu anda çok iyi kampanyalar düzenlemiş durumdalar. ÖTV indirimi, yıl sonu satış rakamlarında 600-650 bin bandının yakalanmasına vesile olacaktır. Sektörümüzün taleplerini dinleyen ve desteklerini esirgemeyen Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak ve çok değerli ekibine meslektaşlarımız adına bu değerli destek için çok teşekkür ediyoruz.”

Peugeot Otomotiv Pazarlama AŞ Genel Müdürü İbrahim Anaç ise otomotiv sektöründe son dönemde yaşanan daralmanın etkilerini hafifletebilmek adına ÖTV ve KDV oranlarında yapılan indirimin etkisinin pozitif yönde olacağını belirtti.

Daha önce ÖTV matrahlarında yapılan değişikliğin anahtar teslim fiyatlara % 3 ile % 6 arasında bir revizyon ile yansıdığını anımsatan Anaç, “Mevcut durumda ÖTV oranlarında yapılan 15 puanlık indirimin ve KDV oranında yapılan 17 puanlık indirimin etkisi çok daha fazla olacaktır. Bu indirim, hem zamanlama ve hem de içerik açısından, otomotiv sektörü, tüketiciler ve hem de devletin vergi gelirleri açısından çok yerinde bir adım oldu.” değerlendirmesini yaptı. Anaç, son dönemde önemli bir daralma yaşanan otomotiv pazarının son iki ay beklentisinin % 40 ile % 50 arasında artış gösterebileceğini ifade etti.

Peugeot olarak son dönemde önemli başarılara imza attıklarının altını çizen Anaç, şunları kaydetti: “Yeni ÖTV oranları otomobil ve hafif ticari Peugeot modellerinde önemli fırsatlar sunuyor olacak. 100.000 TL matraha sahip bir otomobilin yeni ÖTV oranları ile sağlayacağı avantaj 18.400 TL, 80.000 TL matraha sahip Peugeot Partner tipi hafif ticari aracın yeni ÖTV oranları ile sağlayacağı avantaj 9.440 TL, 70.000 TL matraha sahip Peugeot Partner Panelvan tipi aracın yeni KDV oranları ile sağlayacağı avantaj 12.370 TL olacak.

Peugeot olarak ÖTV ve KDV indirimlerine ek olarak çeşitli fırsatlar sunuyoruz. Hemen hemen tüm modellerimizin fiyatları Ağustos ayı seviyelerine gelmiş durumda. Tüketicilerin satın alma kararlarını etkileyen en önemli unsurlarından birisi de tüketici finansmanı olarak karşımıza çıkıyor. ÖTV indirimine ek olarak mevcut ortamda tüketici finansmanı ile ilgili yaşanabilecek zorlukların önüne geçebilmek ve satın alma sürecini kolaylaştırmak adına tüm Peugeot modellerimizde sıfır faizli kredi seçeneğini de sunuyor olacağız.”

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt da motor hacmi 1600 cc altındaki araçlara gelen % 15’lik indirimle birlikte ticari araçlardaki % 18’lik KDV’nin % 1’e indirilmesinin satışların artmasına ciddi anlamda destek vereceğini belirtti.

Zor bir dönemden geçerken böyle bir uygulamayı devreye almanın hem sektörü hem de otomobil ve ticari araç almayı düşünenleri oldukça mutlu ettiğini aktaran Bozkurt, bunun yanında 1800 cc hibrit araçlara % 15’lik indirim gelmesinin de kendilerini ayrıca memnun ettiğini bildirdi. Bozkurt, sektörün bugüne kadar her zaman bardağın dolu tarafına bakmaya gayret gösteren bir yaklaşım içinde olduğunun altını çizdi.

Sektörün Kasım ve Aralık ayları için olası gelişmelere göre bir önlem almayı düşündüğünü belirten Bozkurt, “% 70’lere varan daralmanın yaşandığı dönemde bile ümidimizi kaybetmiyorduk. Bu açıdan baktığımızda böyle bir hamle tam da zamanında geldi. Kasım ve Aralık ayları otomobil piyasasının hareket beklediği bir dönemdi. Bu dönemde bu indirimlerin çok olumlu katkısı olacaktır.

Tavsiye edilen ÖTV teşvikli ve kampanyalı Toyota Kasım fiyatları şöyle: “Eski fiyatı 179.350 TL olan 1.8 Toyota C-HR Hybrid 4×2 Advance e-CVT’nin yeni fiyatı % 10 düşüşle 161.600 TL oldu. 89.900 TL’ye satılan Toyota Corolla 1.6 Life % 11 düşüşle 77.200 TL’ye satılacak. Toyota Hilux 2.4 D-4D 4×2 Active’in yeni satış fiyatı 138.400 TL’den 117.000 TL’ye geriledi. 203.750 TL satış fiyatı olan Toyota Hilux 2.4 D-4D 4×4 Hi-Cruiser A/T’nin (50. yıl) yeni fiyatı % 14’lük düşüşle 174.900 TL oldu.”

Fiat modellerinde ise Fiat Doblo Combi Easy 1.4 95 hp’nin yeni fiyatı 6.850 TL’lik düşüşle 73.050 TL’ye geriledi. 120.150 TL’ye satılan Fiat Premio Plus 1.6 120 hp’nin yeni fiyatı 10.350 TL’lik azalışla 109.800 TL’ye indi. Fiat Egea Sedan Easy 1.4 95 hp’nin eski ve yeni satış fiyatları sırasıyla 79.900 TL, 71.800 TL oldu. 173.400 TL’ye satılan Fiat Egea SW 1.6 120 hp DCT’nin indirimli fiyatı 156.200 TL’ye düştü.

53.331 TL vergisiz fiyata sahip Renault Clio modelinin 91.250 TL olan eski satış fiyatı, ÖTV oranının %45’ten %30’a indirilmesi ile yeni satış fiyatı 81.810 TL olabiliyor. Bayilerde 107.950 TL’den satışa sunulan Renault Megane Sedan donanım versiyonunda ÖTV oranı da %45’ten %30’a inince, fiyatında yaklaşık 12.000 TL’lik bir gerileme meydana geliyor.

Volkswagen Golf’ün 74.576 TL vergisiz fiyatı ile eski satış fiyatı: 149.700 TL, ÖTV oranı %50’den %35’e indirildiğinde ise yeni satış fiyatı 134.730 TL seviyesinde oluyor. Kompakt sınıf haricinde motor hacmi 1600 cc’nin altında kalan D segment otomobilleri de indirim bekliyor. Bu modellerden ÖTV oranı %35’e gerileyen Volkswagen Passat’ın girişi versiyonunun fiyatı yaklaşık 18.000 TL gerileyerek 158.000 TL seviyesine indi.

Mini Cooper, Kia Cerato, Opel Astra ve Subaru XV gibi farklı klasmandaki modellerde de yine 17.000 TL seviyelerinde fiyat düşüşleri görülüyor.

Nissan Qashqai’nin 76.440 TL vergisiz fiyata sahip versiyonu, ÖTV oranı %50’den %35’e inmesi ile 135.300 TL olan eski satış fiyatı 121.770 TL oluyor.

BMW 116d modelinde ise ÖTV oranının %60’tan %45’e inmesi sayesinde, eskiden 239.300 TL satış fiyatına sahip versiyonunun yeni satış fiyatı yıl sonuna kadar uygulanacak ÖTV indirimi uygulaması kapsamında 22.615 TL indirimle 216.685 TL olabiliyor.

Nissan Kampanyaları | Kasım 2018

Nissan, yıl sonuna kadar sürecek KDV ve ÖTV indirimlerine ek olarak Kasım ayı kampanyasıyla birlikte %0 faizli finansman fırsatı sunuyor.

Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök, “ÖTV ve KDV indirimlerini, son dönemde otomotiv sektöründe yaşanan düşüşü durduracak ve talebi yeniden canlandıracak çok önemli bir adım olarak değerlendiriyoruz” dedi.

Nissan’dan yapılan açıklamaya göre Türkiye’de 25. yılını kutlayan Nissan, Kasım ayında başlayan ve yıl sonuna kadar devam edecek KDV ve ÖTV indirimlerini 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli olacak yüzde sıfır faiz kampanyasıyla destekliyor. Tüm modellerinde faiz oranını yüzde sıfır olarak belirleyen Nissan, 50.000 TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkanı sağlıyor.

Nissan Qashqai Kampanyası

Nissan kampanyası kapsamında, Nissan Qashqai otomatik vites seçeneğinde Kasım ayı boyunca 13.400 TL ÖTV indirimi ile 121.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, dizel Nissan Qashqai modelleri 136.920 TL’den başlayan fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor. Nissan Qashqai modelinde aynı zamanda 40.000 TL’ye 12 ay vadeli %0 faiz avantajıyla finansman desteği sunuluyor.

Nissan X-Trail Kampanyası

Nissan’ın bir diğer SUV modeli Nissan X-Trail ise ÖTV indirimine ek %0 faiz ve 12 ay vadeli 40.000 TL finansman desteğiyle 188.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Nissan Juke Kampanyası

Nissan’ın kompakt SUV modeli Nissan Juke, 11.730 TL’lik ÖTV indirimiyle 87.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca Nissan Juke modelinde 24.000 TL ve 12 ay vadeli %0 faizli finansman desteği bulunuyor.

Nissan Micra Kampanyası

Nissan Micra modelleri otomatik vitesli versiyonlarda 8.080 TL’lik ÖTV indirimiyle 70.870 TL’den başlayan fiyatlar ve 24.000 TL için 12 ay %0 faiz fırsatıyla Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

Nissan Navara Kampanyası

Nissan Kasım 2018 kampanyası çerçevesinde, markanın ödüllü pick-up’ı Nissan Navara, 17.950 TL KDV indirimiyle 107.950 TL’den başlayan fiyatlara ek olarak, 50.000 TL için 12 ay %0 faiz avantajı ile satışa sunuluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök, ÖTV ve KDV indirimlerini, son dönemde otomotiv sektöründe yaşanan düşüşü durduracak ve talebi yeniden canlandıracak çok önemli bir adım olarak değerlendirdiklerini belirtti.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcıları’nda için geçerlidir.
*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle Nissan Otomotiv A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Hurda İndirimi Kampanyası

Hurda teşvik düzenlemesi; 27.03.2018 tarihinden itibaren hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen araçlara istinaden, 18.05.2018 tarihinden itibaren satın alınacak araçlara uygulanacaktır.

Belirlenen yerlere teslim edilerek bir daha kullanılmamak üzere hurdaya çıkartılan veya ihraç edilen araçların yerine aynı cins yeni bir aracın ilk satın alımında tahakkuk eden Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV) üzerinden yansıtılacaktır.

87.03 G.T.İ.P numarasında yer alan otomobil ve arazi taşıtı cinsi araçlar için ÖTV matrahı esas alınarak, aşağıda belirtildiği gibi ÖTV indirimi uygulanacaktır.

Yeni Aracın ÖTV Matrahı İndirim Olarak Yansıtılacak ÖTV Tutarı
10.000 TL
46.000 TL – 80.000 TL 8.000 TL
> 80.000 TL 3.000 TL
Diğer araç cinsleri için 10.000 TL

-Yukarıda belirtilen uygulama, tüm Nissan araç modellerinde geçerlidir.
-Hurda Teşvik düzenlemesi kapsamında yerine getirilecek yasal zorunlulukların uygulanması Nissan Yetkili Satıcıları’nın sorumluluğundadır.
-Hurdaya çıkartılacak araç, müşterinin kendi adına olmalıdır.
-Hurda araç, yasada tanımlanan noktalara teslim edilerek hurda teslimine yönelik Bertaraf Belgesi alınmalıdır.
-Bertaraf Belgesi ile noterliğe gidilerek Hurda Belgesi alınmalıdır.
-Hurda Belgesi ile birlikte yeni araç tescilinde vergi dairesi, hurda istisnasını uygulayacaktır.

Hyundai Fiyat Listesi ve Hyundai Modelleri

Hyundai i10

i10 1.0 D-CVVT JUMP (BENZİNLİ) 70.837 TL
i10 1.0 D-CVVT JUMP (LPG) 74.378 TL
i10 1.0 D-CVVT JUMP OTM. (BENZİNLİ) 74.378 TL
i10 1.0 D-CVVT STYLE OTM. (BENZİNLİ) 78.326 TL
i10 1.2 D-CVVT STYLE OTM. (BENZİNLİ) 79.984 TL
i10 1.2 D-CVVT ELITE OTM. (BENZİNLİ) 82.091 TL
i10 1.2 D-CVVT STAR OTM. (BENZİNLİ) 87.544 TL

Hyundai Yeni i20

Yeni i20 1.2 MPI JUMP (BENZİNLİ) 80.702 TL
Yeni i20 1.2 MPI STYLE (BENZİNLİ) 84.132 TL
Yeni i20 1.2 MPI STYLE PAN. (BENZİNLİ) 88.353 TL
Yeni i20 1.2 MPI ELITE PAN. (BENZİNLİ) 96.422 TL
Yeni i20 1.4 MPI JUMP OTM. (BENZİNLİ) 82.574 TL
Yeni i20 1.4 MPI STYLE OTM. (BENZİNLİ) 87.864 TL
Yeni i20 1.4 MPI STYLE OTM. PAN. (BENZİNLİ) 91.674 TL
Yeni i20 1.4 MPI ELITE OTM. PAN. (BENZİNLİ) 98.995 TL
Yeni i20 1.0 T-GDI ELITE DCT PAN. (BENZİNLİ) 110.570 TL
Yeni i20 1.4 CRDi JUMP (DİZEL) 93.444 TL
Yeni i20 1.4 CRDi STYLE (DİZEL) 99.364 TL
Yeni i20 1.4 CRDi STYLE PAN. (DİZEL) 102.815 TL
Yeni i20 1.4 CRDi ELITE PAN. (DİZEL) 112.718 TL
Yeni i20 ACTIVE 1.0 T-GDI ELITE DCT 112.054 TL
Yeni i20 ACTIVE 1.4 MPI ELITE OTM. 100.664 TL

Hyundai i30

i30 1.4 MPI STYLE (BENZİNLİ) 94.991 TL
i30 1.6 CRDi ELITE PLUS SMA DCT 154.588 TL

Hyundai Accent Blue

Accent Blue 1.4 D-CVVT MODE PLUS (BENZİNLİ) 84.949 TL
Accent Blue 1.4 D-CVVT MODE PLUS CVT OTM. (BENZİNLİ) 94.027 TL
Accent Blue 1.6 CRDI MODE (DİZEL) 108.478 TL
Accent Blue 1.6 CRDI MODE DCT (DİZEL) 114.223 TL
Accent Blue 1.6 CRDI MODE PLUS (DİZEL) 109.278 TL
Accent Blue 1.6 CRDI MODE PLUS DCT (DİZEL) 114.533 TL
Accent Blue 1.6 CRDI PRIME DCT (DİZEL) 121.623 TL

Hyundai Elantra

ELANTRA 1.6 D-CVVT STYLE 94.212 TL
ELANTRA 1.6 D-CVVT STYLE OTM. 106.128 TL
ELANTRA 1.6 CRDi ELITE 138.302 TL
ELANTRA 1.6 CRDI STYLE PLUS DCT 137.723 TL
ELANTRA 1.6 CRDi ELITE DCT 140.803 TL
ELANTRA 1.6 CRDI ELITE PLUS DCT (SUNROOF) 141.392 TL

Hyundai IONIQ Hybrid

IONIQ Hybrid 1.6 GDI HEV 6 DCT Elite Plus 171.528 TL

Hyundai Kona

KONA 1.0 T-GDI STYLE (BENZİNLİ) 112.664 TL
KONA 1.6 T-GDI ELITE DCT (BENZİNLİ) 126.808 TL
KONA 1.6 T-GDI ELITE SMART DCT (BENZİNLİ) 147.573 TL

Hyundai Tucson

Tucson 1.6 GDI STYLE (BENZİNLİ) 128.958 TL
Tucson 1.6 GDI STYLE OTM. (BENZİNLİ) 141.138 TL
Tucson 1.6 GDI ELITE OTM. (BENZİNLİ) 145.448 TL
Tucson 1.6 T-GDI ELITE 4X2 DCT (BENZİNLİ) 159.227 TL
Tucson 1.6 T-GDI ELITE 4X4 DCT (BENZİNLİ) 165.753 TL
Tucson 1.6 T-GDI ELITE PLUS 4X4 DCT (BENZİNLİ) 178.647 TL
Tucson 1.6 T-GDI ELITE PLUS 4X4 DCT RED PACK (BENZİNLİ) 178.647 TL

Hyundai Yeni Tucson

Yeni Tucson 1.6 GDI STYLE (BENZİNLİ) 141.190 TL
Yeni Tucson 1.6 T-GDI ELITE 4×2 DCT (BENZİNLİ) 176.258 TL
Yeni Tucson 1.6 T-GDI ELITE 4×4 DCT (BENZİNLİ) 184.718 TL
Yeni Tucson 1.6 CRDI STYLE (DİZEL) 164.872 TL
Yeni Tucson 1.6 CRDI STYLE 4×2 DCT (DİZEL) 166.877 TL
Yeni Tucson 1.6 CRDI ELITE 4×2 DCT (DİZEL) 174.298 TL
Yeni Tucson 1.6 CRDI ELITE RED 4×4 DCT (DİZEL) 219.100 TL
Yeni Tucson 1.6 CRDI ELITE 4×4 DCT (DİZEL) 219.100 TL
Yeni Tucson 1.6 CRDI ELITE PLUS RED 4×4 DCT (DİZEL) 259.600 TL
Yeni Tucson 1.6 CRDI ELITE PLUS 4×4 DCT (DİZEL) 259.600 TL

Hyundai , H-100 Kamyonet

H100 KAMYONET 2.5 A2 KASALI KLM (ESP) (DİZEL) 80.093 TL

Opel Kampanyaları | Kasım 2018

Opel modelleri, Kasım ayında özel fiyat avantajları ve sıfır faizli finansman kampanyası ile Opel Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Opel’den 0 faiz ve ÖTV indirimi fırsatları

Opel, tüm modellerinde yıl sonuna kadar geçerli ÖTV düzenlemesinin etkisiyle indirimler açıklarken, Kasım ayı boyunca bu fiyatlar üzerine ek indirim ve sıfır faizli kredi fırsatları da sunuyor.

Opel Corsa Kampanyası

ÖTV düzenlemesi ve ilave kampanyalar Opel Corsa’da 24.000 TL’ye varan indirimleri beraberinde getiriyor. Başlangıç fiyatı 90.900 TL olan Opel Corsa’da müşteriler 3.500 TL ek indirim veya 20.000 TL, 12 ay, %0 faiz seçeneklerinden de yararlanabiliyorlar.

Opel Mokka X ve Opel Crossland X Kampanyaları

Opel’in crossover-SUV modellerini temsil eden X ailesinin beğenilen üyeleri Opel Mokka X ve Opel Crossland X’de 4.500 TL ek indirim veya 25.000 TL kredi, 12 ay vade, %0 faiz seçenekleri bulunuyor.

ÖTV düzenlemesi ve ilave kampanyalar iki modelden Opel Crossland X’te 25.000 TL, Opel Mokka X’te ise 26.500 TL’ye varan indirim olarak yansıyor. Opel Crossland X modeli 131.400 TL başlangıç fiyatı, Opel Mokka X ise 150.900 TL başlangıç fiyatıyla Opel Yetkili Satıcıları’nda.

Opel Astra Kampanyası

Opel Astra HB (Hatchback) ve Opel Astra ST (Sports Tourer) modellerinde 10.000 TL ek indirim veya 55.000 TL kredi, 12 ay vade, %0 faiz seçeneği mevcut. ÖTV indirimi ve ilave kampanyalar Opel Astra modellerinde 21.000 TL’ye varan fiyat avantajı sağlıyor. Opel Astra HB modelinde başlangıç fiyatı 152.900 TL, Opel Astra Sports Tourer modelinde ise 173.650 TL.

Opel Insignia ve Opel Grandland X Kampanyaları

Opel modelleri arasında, Opel Insignia ve markanın kompakt SUV modeli Opel Grandland X, ÖTV düzenlemesinin etkilerinin en yoğun görüldüğü modeller. Opel Insignia’da indirimler 75.860 TL’ye varırken, Opel Grandland X’te indirim 80.500 TL’ye kadar çıkıyor.

Opel Insignia’da başlangıç fiyatı 163.000 TL, Opel Grandland X’te 136.900 TL. Ayrıca açıklanan resmi fiyatlara ek olarak Opel Showroomlarında müşterilere özel indirimler de sunuluyor.

ÖTV düzenlemesi sonrasında güncellenen fiyatlarla Opel modellerinin giriş seviyelerinde değişimler şu şekilde gerçekleşti:

Model Eski Fiyat (TL) Yeni Fiyat (TL) Fark (TL)
Opel Corsa 108.900 90.900 -18.000
Opel Astra HB (Hatchback) 170.900 152.900 -18.000
Opel Astra Sedan 110.900 86.900 -24.000
Opel Crossland X 154.400 131.400 -23.000
Opel Mokka X 174.400 150.900 -23.500
Opel Grandland X 197.900 136.900 -61.000
Opel Insignia 236.500 163.000 -73.500

Toyota Fiyat Listesi ve Toyota Modelleri

Toyota Corolla Fiyat Listesi (TL)

1.6 Life 85,200
1.6 Touch 93,850
1.6 Touch Multidrive S 102,800
1.6 Advance 101,800
1.6 Advance Multidrive S 114,950
1.6 Premium 122,150
1.6 Premium Multidrive S 131,350
1.6 Premium (17” jant ile) 123,650
1.6 Premium Multidrive S (17” jant ile) 132,850
1.4 D-4D Touch 131,200
1.4 D-4D Touch M/M 138,500
1.4 D-4D Advance 139,950
1.4 D-4D Advance M/M 146,600
1.4 D-4D Premium 154,200
1.4 D-4D Premium M/M 160,800
1.4 D-4D Premium (17” jant ile) 155,750
1.4 D-4D Premium M/M (17” jant ile) 162,400

Toyota C-HR Hybrid Fiyat Listesi (TL)

1.8 Hybrid 4×2 Advance e-CVT 161,600
1.8 Hybrid 4×2 Dynamic e-CVT 175,800
1.8 Hybrid 4×2 Dynamic e-CVT (yeni*) 189,250
1.8 Hybrid 4×2 Diamond e-CVT 176,800
1.8 Hybrid 4×2 Diamond e-CVT (yeni**) 190,250

Toyota C-HR Fiyat Listesi (TL)

1.2 Turbo 4×2 Advance 120,250
1.2 Turbo 4×2 Advance Multidrive S 129,350
1.2 Turbo 4×2 Dynamic Multidrive S 131,000
1.2 Turbo 4×2 Dynamic Multidrive S (yeni*) 145,500
1.2 Turbo 4×2 Diamond Multidrive S 132,000
1.2 Turbo 4×2 Diamond Multidrive S (yeni**) 146,550
1.2 Turbo 4X4 Dynamic Multidrive S 163,200
1.2 Turbo 4×4 Diamond Multidrive S 163,750

Toyota Yaris Hybrid Fiyat Listesi (TL)

1.5 Hybrid Cool e-CVT 108,400
1.5 Hybrid X-Trend e-CVT 128,400
1.5 Hybrid Spirit e-CVT 130,150

Toyota Yaris Fiyat Listesi (TL)

1.0 Life 72,350
1.5 Fun Special 79,550
1.5 Fun Special Multidrive S 87,350
1.5 Style X-Trend Multidrive S 104,850
1.5 Style Multidrive S 106,800

Toyota Auris Hybrid Fiyat Listesi (TL)

1.8 Hybrid Active e-CVT 124,250
1.8 Hybrid Active Skypack e-CVT 128,300
1.8 Hybrid Advance e-CVT 127,400
1.8 Hybrid Advance Skypack e-CVT 131,550
1.8 Hybrid Premium e-CVT 149,700

Toyota Auris Fiyat Listesi (TL)

1.33 Life 86,450
1.6 Active 107,600
1.6 Active Multidrive S 120,250
1.6 Active Skypack Multidrive S 124,450
1.6 Advance 117,250
1.6 Advance Multidrive S 125,700
1.6 Advance Skypack Multidrive S 129,850
1.6 Premium Multidrive S 142,450

Toyota Auris Touring Sports Hybrid Fiyat Listesi (TL)

1.8 Hybrid e-CVT Advance Skypack 146,950
1.8 Hybrid e-CVT Premium 160,800

Toyota RAV4 Hybrid Fiyat Listesi (TL)

2.5 Hybrid 4×4 Advance e-CVT 244,450
2.5 Hybrid 4×4 Premium e-CVT 300,150
2.5 Hybrid 4×4 Premium Plus e-CVT 319,450
2.5 Hybrid 4×4 Premium Plus Navi e-CVT 326,950

Toyota Prius Fiyat Listesi (TL)

1.8L Hybrid Advance 332,500
1.8L Hybrid Premium 359,500

Toyota Hilux Fiyat Listesi (TL)

2.4L 4×2 Active 118,650
2.4L 4×2 Adventure 135,700
2.4L 4×2 Adventure A/T 146,700
2.4L 4×4 Adventure 164,900
2.4L 4×4 Hi-Cruiser A/T 171,000
2.4L 4×4 Hi-Cruiser A/T 50. Yıl 174,900

Toyota Land Cruiser Prado Fiyat Listesi (TL)

Land Cruiser Prado 2.8 D-4D 177HP 1,045,000

*Toyota ÖTV matrah indirimi uygulanmış güncel fiyat listesidir.

1 Kasım 2018 itibariyle geçerli, Toyota 2018 model yılı tavsiye edilen perakende satış anahtar teslim fiyat listesidir. Trafik Sigota bedeli fiyatlara dahil değildir. Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. araçların teknik özellik, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. EURO, T.C Merkez Bankası Günlük Döviz Satış Kur’u üzerinden TL’sına çevrilecektir. Araç fiyatına dahil edilen tüm vergiler ve vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler araç fiyatına yansıtılacaktır.

Citroen Kampanyaları | Kasım 2018

Citroen Kasım ayında ÖTV ve KDV indirimlerine ek olarak ilave indirimler ve sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Citroen, Kasım 2018 kampanyası kapsamında Citroen C3, Citroen C-Elysee, Citroen Jumpy ve Citroen Jumper modellerinde 40.000 TL’ye 12 ay sıfır faiz fırsatı sunarken, Citroen C3 Aircross, Citroen Yeni C4 Cactus, Citroen Berlingo Combi ve Citroen Berlingo Maxi Panelvan modellerinde 50.000 TL’ye 12 ay sıfır faizli finansman imkanı sağlıyor.

Citroen, Kasım 2018 kampanyası kapsamında binek ve ticari araç modellerinde ÖTV ve KDV indirimlerine ek olarak ilave indirimler ve sıfır faizli finansman fırsatları sunuyor. Citroen C3, Citroen C-Elysee, Citroen Jumpy ve Citroen Jumper modellerinde 40.000 TL’ye 12 ay sıfır faiz fırsatı sunulurken Citroen C3 Aircross, Citroen Yeni C4 Cactus, Citroen Berlingo Combi ve Citroen Berlingo Maxi Panelvan modellerinde 50.000 TL’ye 12 ay sıfır faizli finansman imkanı sağlıyor.

Citroen C4 Picasso modellerinde ise 60.000 TL’ye 12 ay sıfır faiz imkanı bulunuyor. Ayrıca tüm Citroen modellerinde hurda teşviki de devam ediyor. Hurda teşvikiyle birlikte Citroen C3 modelinde başlangıç fiyatı 70.000 TL’ye iniyor.

Yakıt verimliliği, yüksek performans ve çevreci özellikleri ile öne çıkan benzinli ve dizel motorlarını üstün konfor özellikleriyle birleştiren Citroen modellerinde Kasım ayında avantajlı fırsatlar Citroen Yetkili Satıcıları’nda.

Citroen Türkiye Genel Müdürü Emre Doğueri ÖTV ve KDV indirimleri, ilave indirimle birlikte sunulan sıfır faiz kampanyasına ilişkin şunları kaydetti: “Kasım kampanyamızda ÖTV indirimini birebir yansıttığımız fiyatların üzerine ek olarak kampanya indirimini güçlendirip, 60.000 TL’ye kadar sıfır faizli kredi desteği sunuyoruz. Böylece sunduğumuz avantaj vergi indiriminin de üstüne çıkmış oluyor. Kasım-Aralık aylarında geçerli olacak ÖTV ve KDV indiriminin, son aylarda ve geçen seneye göre ertelenen müşteri talebini tekrardan canlandıracağını ve gerçek bir alım fırsatı yaratacağını düşünüyoruz. Hurda desteğini de göz önünde bulundurursak, başlangıç fiyatımız C-Elysee modelimizde 69.500 TL’ye, C3 modelimizde 70.000 TL’ye, Berlingo Kombi’de ise 83.535 TL’ye inmiş durumda.”

Yeni Citroen C4 Cactus’ün fiyatı ÖTV indirimiyle 119.900 TL’den, hurda teşviki ile birlikte 111.000 TL’den, Citroen C4 Picasso’nun fiyatı ÖTV indirimiyle 157.650 TL’den, hurda teşviki ile birlikte 154.650 TL’den başlıyor. ÖTV ve KDV indirimi üzerine ek indirim ve kredi kampanyası Citroen’in hafif ticari araçlarında da uygulanıyor.

Geniş yan sürgülü kapısı ve asimetrik 180 derece açılabilir asimetrik arka yük kapısı sayesinde optimum bir yükleme hacmi sağlayan Citroen Berlingo Maxi Panelvan’ın fiyatı KDV indirimi ve hurda teşviki ile birlikte 68.348 TL’den başlarken, Citroen Berlingo Combi’nin fiyatı ÖTV indirimiyle 87.000 TL’den, hurda teşviki ile birlikte 83.535 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Citroen Jumpy Panelvan’ın fiyatı KDV indirimiyle 106.000 TL olurken hurda teşviki ile birlikte 102.015 TL oluyor. Citroen Jumpy Space’in fiyatı ÖTV indirimiyle 140.000 TL olurken hurda teşviki ile birlikte 134.390 TL oluyor.

Citroen Jumpy Space Tourer’ın fiyatı ÖTV indirimiyle 148.000 TL’ye düşerken, hurda teşviki ile birlikte 142.068 TL oluyor. Citroen Jumper Panelvan’ın fiyatı KDV indirimiyle 107.000 TL’den başlarken hurda teşviki ile birlikte 102.977 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Citroen’den kışa özel bakım paketleri

Citroen, 30 Kasım 2018 tarihine kadar sürecek satış sonrası kampanyasında müşterilerine net fiyatlı bakım paketleri sunuyor. Citroen Yetkili Servisleri’nde uygulanacak net fiyatlı kampanya kapsamında, Citroen sahiplerine orijinal bakım yedek parçaları, işçilik ve motor yağlarında cazip indirimler içeren 4 faklı “Standart Paket” ve 5 farklı “Full Paket” fırsatı sunuluyor.

Honda Otomobil Kampanyası | Ekim 2018

Honda Civic Sedan ve Honda Civic Hatchback modelleri Kasım ayı boyunca 50.000 TL kredi kullanımlarında 12 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

Gelişmiş donanım özellikleri ve etkileyici tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan Honda Civic Sedan ve Honda Civic Hatchback modellerine sahip olmak isteyenler, Kasım ayı boyunca 50.000 TL kredi kullanımlarında 12 aylık faizsiz finansman imkanından yararlanabilirler.

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) verilerine göre, 2018 yılı Ekim ayında sektör birincisi olan Honda, testlerini ve üretimini Türkiye’de gerçekleştirdiği Honda Civic modeli ile yakaladığı liderliği de bırakmadı.

Standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Honda Civic modelleri, 2018 yılında Ağustos ve Eylül aylarından sonra Ekim ayında da en çok satılan model olarak liderliğini korudu.

C segmentinde LED far, deri döşeme, açılır tavan ve navigasyon gibi donanımları ile tercih edilen Honda Civic, bu segmentte otomobil almak isteyenler için önemli bir seçenek olma özelliği taşıyor.

Honda Civic sahibi olmak isteyenler için özel kredi kampanyalarını Kasım ayında da sürdüren Honda, bu ay düzenlendiği kampanya kapsamında faizsiz kredi imkanı sağlıyor. Honda Civic’te benzinli, LPG’li, turbo ve dizel olmak üzere 4 farklı motor alternatifi bulunuyor.

Peugeot Kampanyaları | Kasım 2018

Kasım ayında Peugeot modelleri, 21.000 TL’ye varan vergi indirimine ek indirimler ve 60.000 TL için sıfır faizli kredi kampanyası ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Peugeot 208 Kampanyası

Kampanya kapsamında Peugeot’nun ödüllü PureTech Turbo motorlu Peugeot 208 modeli, 14.000 TL’ye varan ÖTV indirimine ek 30.000 TL için 12 ay sıfır faizli kredi kampanyası ile satışa sunuluyor.

Peugeot 208, yeni ÖTV düzenlemesine göre 01 Kasım 2018 tarihinden itibaren geçerli 98.694 TL’den başlayan 2018 MY tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla Peugeot Yetkili Satıcıları’nda.

Peugeot 301 Kampanyası

Modern tasarımı ile Peugeot 301, 12.000 TL’ye varan ÖTV indirimine ek indirimler ve 30.000 TL için 12 ay vade ve sıfır faizli kredi kampanyası ile Peugeot Yetkili Satıcıları’nda.

2018 model Peugeot 301, Kasım ayında yeni ÖTV düzenlemesi ile 86.142 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla alınabiliyor.

Peugeot 308 Kampanyası

İleri Sürüş Destek Sistemleri ve Peugeot i-Cockpit ile sürüş keyfi sunan Yeni Peugeot 308, 20.000 TL’ye varan ÖTV indirimine ek indirimler ve 30.000 TL için 12 ay sıfır faizli kredi kampanyası ile alıcısını bekliyor.

Kasım ayı Peugeot kampanyası kapsamında, benzinli Peugeot 308’ler 132.195 TL, dizel Peugeot 308 modelleri 151.128 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

SUV Peugeot 2008 Kampanyası

SUV Peugeot 2008, 16.000 TL’ye varan ÖTV indirimine ek indirimler ve 30.000 TL, 12 ay vade ve sıfır faizli kredi kampanyası ile satışa sunuluyor.

SUV Peugeot 2008 modeli Kasım ayında 129.225 TL başlangıç fiyatıyla satışta.

SUV Peugeot 3008 Kampanyası

Peugeot’nun beğenilen kompakt SUV modeli Peugeot 3008, 19.000 TL’ye varan ÖTV indirimine ek 60.000 TL, 12 ay vade, sıfır faizli finansman kampanyası ile satışa sunuluyor.

SUV Peugeot 3008, yeni ÖTV düzenlemesine ile 128.325 TL kampanya fiyatıyla satın alınabiliyor.

SUV Peugeot 5008 Kampanyası

Performansı ve etkileyici tasarımı ile SUV Peugeot 5008 modeli 60.000 TL için 12 ay sıfır faizli kredi kampanyası ile satışa sunuluyor.

2018 yılı Kasım ayında 270.900 TL’den başlayan kampanya fiyatıyla, SUV Peugeot 5008 sahibi olabilirsiniz.

Peugeot Partner Tepee Kampanyası

Peugeot hafif ticari ürün gamının başarılı modeli olan Peugeot Partner Tepee, 10.000 TL’ye varan ÖTV indirimine ek indirimler ve 48.000 TL için 12 ay sıfır faizli finansman avantajıyla Peugeot Yetkili Satıcıları’nda. Peugeot Partner Tepee binek modelinin kampanyalı başlangıç fiyatı 121.518 TL.

Peugeot, diğer hafif ticari araç modellerini 21.000 TL vergi indirimine ek indirimler ve 60.000 TL’ye kadar 12 ay sıfır faizli kredi kampanyası ile müşterilerine sunuyor.

Toyota Kampanyaları | Kasım 2018

Toyota, finansman kampanyasından yararlanarak Kasım ayında yeni bir Toyota sahibi olmak isteyen ve müşterileri için kredi faiz oranını düşürdü.

Toyota’nın, yeni ÖTV ve KDV düzenlemesiyle birlikte müşterilerine avantajlı fiyatlar sunduğu Kasım 2018 kampanyasında, 48 aya kadar vadede daha önce %2,78 olarak belirlenen başlangıç faiz oranı %2,69’a düşürüldü.

Hurda teşviki ile birlikte Ekim ayında 86.900 TL’ye satışa sunulan Toyota Corolla 1.6 Life modeli yeni ÖTV düzenlemesi sonrasında 77.200 TL fiyatıyla Toyota Yetkili Satıcıları’nda.

Yeni KDV düzenlemesiyle birlikte Toyota Hilux modeli Kasım ayında %14’e varan fiyat avantajı ile sunuluyor. Ayrıca, Toyota Hilux 4×2 Adventure MT versiyonunun anahtar teslim fiyatında 5.250 TL’lik kampanya katkısı bulunuyor.

Toyota Hilux, 1 Kasım 2018 tarihi itibariyle 114.179 TL’den başlayan 2018 model yılı Hurda Teşvikli fiyatıyla Toyota Showroom’larında.

Toyota’nın Kasım ayında uyguladığı kampanya çerçevesinde; Toyota Auris Hybrid 19.000 TL’ye, Toyota Auris 8.000 TL’ye, Toyota Yaris 4.500 TL’ye, Toyota Yaris Hybrid 6.900 TL’ye, Toyota C-HR 2.700 TL’ye ve Toyota C-HR Hybrid modelinde 9.000 TL’ye varan indirim fırsatları sunuluyor. Ayrıca kampanya dahilinde tüm Toyota RAV4 Hybrid modelleri 15.000 TL indirim avantajıyla Toyota Yetkili Satıcıları’nda.

1 Kasım 2018 tarihi itibariyle, Toyota Yaris 72,350 TL, Toyota Auris 86.450 TL, Toyota C-HR 120.250 TL tavsiye edilen 2018 model yılı kampanyalı başlangıç fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Toyota Sıfır Faiz Avantajı

Toyota Kasım ayı kampanyasında, 2018 model Toyota Auris, Toyota Auris Hybrid, Toyota Auris TS Hybrid, Toyota C-HR benzinli ve Toyota RAV4 Hybrid modellerinde 24.000 TL’ye, 12 ay sıfır faiz avantajı bulunuyor. 2018 model Toyota Hilux, Toyota Corolla benzinli, Toyota Yaris ve Toyota Yaris Hybrid modellerinde ise 34.000 TL’ye 12 ay sıfır faizli finansman imkanı sağlanıyor.

Toyota Takas Kampanyası

%2,69’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın Kasım 2018 kampanyasından yararlananlar için markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenlere takas imkanı da bulunuyor.

SEAT Fiyat Listesi ve SEAT Modelleri

SEAT, 2018 model yılı tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesi.

SEAT Ibiza Fiyat Listesi

Model Donanım Liste Fiyatı
Style 95.000 TL
Style 104.000 TL
Xcellence 117.000 TL
FR 117.000 TL
Style 153.100 TL

Yeni SEAT Leon Fiyat Listesi

Model Donanım Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyatı
Style 116.900 TL 107.000 TL
Style 128.300 TL 122.000 TL
Style 133.500 TL 126.900 TL
FR 136.900 TL 130.200 TL
FR 152.400 TL 144.900 TL
Xcellence 152.400 TL 144.900 TL
Style 167.500 TL
LEON 1.6 TDI 115 HP DSG Xcellence 187.500 TL
CUPRA 329.000 TL
Style 175.500 TL

SEAT Arona Fiyat Listesi

Model Donanım Liste Fiyatı
Xcellence 132.000 TL
FR 132.000 TL
Style 167.500 TL
Xcellence 180.000 TL

SEAT Ateca Fiyat Listesi

Model Donanım Liste Fiyatı
Style 168.000 TL
Style 168.000 TL
Xcellence 177.000 TL
FR 177.000 TL

SEAT 2018 model tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesi

Bu fiyat listesindeki fiyatların uygulanmaya başladığı tarih : 01/11/2018

– Doğuş Otomotiv üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart ve opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
– Bu fiyat listesindeki fiyatların uygulanmaya başladığı tarih: 01/11/2018’dir. Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi yenisi yayınlanana kadar geçerlidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Kesin sipariş verilmesi halinde ifa tarihinde yürürlükte olacak tavsiye edilen fiyat listesindeki fiyatlar geçerli olacaktır. Bu nedenle, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı değişebilecektir.
– Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. Bu durumda yürürlükteki mevzuat uyarınca aracın ÖTV matrahı ve vergi oranı ile MTV tutarı değişebilecektir. ÖTV ve MTV’deki bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.
– Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.

Volvo Fiyat Listesi ve Volvo Modelleri

Volvo V40

V40 T3 Inscription 152 hp 6 ileri Geartronic 172.655 TL
V40 T3 R-Design Plus 152 hp 6 ileri Geartronic 185.405 TL
V40 Cross Country T3 Advance 152 hp 6 ileri Geartronic 230.710 TL

Volvo S60

S60 T3 Advance 152 hp 6 ileri Geartronic 261.315 TL
S60 T3 R-Design Plus 152 hp 6 ileri Geartronic 295.030 TL

Volvo S90

S90 D5 AWD Momentum 235 hp 8 ileri Geartronic 600.750 TL
S90 D5 AWD Momentum plus 235 hp 8 ileri Geartronic 629.270 TL
S90 D5 AWD Inscription plus 235 hp 8 ileri Geartronic 683.515 TL
S90 D5 AWD R-Design plus 235 hp 8 ileri Geartronic 672.140 TL
S90 T6 AWD Inscription plus 320 hp 8 ileri Geartronic 675.205 TL
S90 T6 AWD R-Design 320 hp 8 ileri Geartronic 655.065 TL
S90 T8 Twin Engine eAWD Inscription plus 303+87 hp 8 ileri Geartronic 784.360 TL
S90 T8 Twin Engine eAWD R-Design 303+87 hp 8 ileri Geartronic 791.390 TL

Volvo V90

V90 Cross Country D5 AWD Pro 235 hp 8 ileri Geartronic 687.850 TL

Volvo XC40

XC40 T3 FWD Momentum 156 hp 6 ileri düz vites 264.010 TL
XC40 T3 FWD Inscription 156 hp 6 ileri düz vites 305.425 TL
XC40 T4 AWD Momentum 190 hp 8 ileri Geartronic 320.015 TL
XC40 T4 AWD Inscription 190 hp 8 ileri Geartronic 370.240 TL
XC40 T4 AWD R-Design 190 hp 8 ileri Geartronic 383.350 TL
XC40 D3 FWD Momentum 150 hp 8 ileri Geartronic 335.765 TL
XC40 D3 FWD Inscription 150 hp 8 ileri Geartronic 388.170 TL
XC40 D3 FWD R-Design 150 hp 8 ileri Geartronic 401.280 TL
XC40 D4 AWD Momentum 190 hp 8 ileri Geartronic 372.780 TL
XC40 D4 AWD Inscription 190 hp 8 ileri Geartronic 446.690 TL
XC40 D4 AWD R-Design 190 hp 8 ileri Geartronic 460.450 TL

Volvo XC60

XC60 D4 AWD Momentum 190 hp 8 ileri Geartronic 556.010 TL
XC60 D4 AWD Inscription 190 hp 8 ileri Geartronic 620.180 TL
XC60 D4 AWD R-Design 190 hp 8 ileri Geartronic 608.660 TL
XC60 T6 AWD Momentum 320 hp 8 ileri Geartronic 563.145 TL
XC60 T6 AWD Inscription 320 hp 8 ileri Geartronic 627.315 TL
XC60 T6 AWD R-Design 320 hp 8 ileri Geartronic 615.795 TL
XC60 T8 Twin Engine eAWD Momentum 303+87 hp 8 ileri Geartronic 687.150 TL
XC60 T8 Twin Engine eAWD Inscription 303+87 hp 8 ileri Geartronic 750.645 TL

Volvo XC90

XC90 D5 AWD 7-koltuk Momentum 235 hp 8 ileri Geartronic 762.855 TL
XC90 D5 AWD 7-koltuk Inscription 235 hp 8 ileri Geartronic 818.750 TL
XC90 D5 AWD 7-koltuk R-Design 235 hp 8 ileri Geartronic 821.675 TL
XC90 T6 AWD 7-koltuk Momentum 320 hp 8 ileri Geartronic 878.605 TL
XC90 T6 AWD 7-koltuk Inscription 320 hp 8 ileri Geartronic 936.825 TL
XC90 T6 AWD 7-koltuk R-Design 320 hp 8 ileri Geartronic 939.745 TL
XC90 T8 Twin Engine eAWD 7-koltuk Momentum 303+87 hp 8 ileri Geartronic 917.190 TL
XC90 T8 Twin Engine eAWD 7-koltuk Inscription 303+87 hp 8 ileri Geartronic 977.950 TL
XC90 T8 Twin Engine eAWD 7-koltuk R-Design 303+87 hp 8 ileri Geartronic 986.065 TL
XC90 T8 Twin Engine eAWD 4-koltuk Excellence 303+87 hp 8 ileri Geartronic 1.454.025 TL

Tarih: 3 Kasım 2018 – Referans: 15-2018

Tüm Volvo otomobiller, 3 yıl garanti kapsamındadır ve üretici garanti süresi boyunca ücretsiz yol yardım hizmeti kapsamındadır. Garanti süresinin ilk 2 (iki) yılı sınırsız km. olmak üzere üretici firma, 3. (üçüncü) yılı ise 100.000 km’ye kadar (önce hangisi dolarsa) sınırlı içerikli Volvo Car Garanti hizmeti kapsamındadır.
Tescil Masrafları, Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ilk taksidini ve plaka masraflarını içermektedir. Plaka masrafları, plakayı çıkaran trafik müşaviri masrafı ve eğitime katkı payından oluşmaktadır ve bu bedel, çalışılan trafik müşaviri firma ve bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Tescil Masrafları bilgi için olup şirketin taahhüdü değildir.
Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlar için, teslim tarihindeki fiyatlar esas alınmaktdır.
Zorunlu Trafik Sigortası, Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı içinde yer almamaktadır.
Vergilerde (ÖTV, KDV, MTV) ve tescil masraflarında oluşabilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.
Volvo Car Turkey araçların model, donanım, aksesuar paketi, teknik özellik ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Volvo Car Turkey araçların teslim tarihinde çeşitli sebeplerden oluşabilecek gecikmelerden sorumlu değildir.
Bu fiyat listesi bir sonra yayınlanacak fiyat listesine kadar geçerlidir.
Volvo otomobilleri Türkiye genel distribütörü, Volvo Car Corporation’ın bir alt şirketi olan Volvo Car Turkey Otomobil Limited Şirketi’dir.
Volvo Car Turkey hiçbir özel ve tüzel kişiliğe önceden haber vermeden tüm bilgi, hizmet, fiyat ve ürünleri değiştirme hakkına sahiptir.

Toyota Kampanyaları | Kasım 2018

Toyota, finansman kampanyasından yararlanarak Kasım ayında yeni bir Toyota sahibi olmak isteyen ve müşterileri için kredi faiz oranını düşürdü.

Toyota’nın, yeni ÖTV ve KDV düzenlemesiyle birlikte müşterilerine avantajlı fiyatlar sunduğu Kasım 2018 kampanyasında, 48 aya kadar vadede daha önce %2,78 olarak belirlenen başlangıç faiz oranı %2,69’a düşürüldü.

Hurda teşviki ile birlikte Ekim ayında 86.900 TL’ye satışa sunulan Toyota Corolla 1.6 Life modeli yeni ÖTV düzenlemesi sonrasında 77.200 TL fiyatıyla Toyota Yetkili Satıcıları’nda.

Yeni KDV düzenlemesiyle birlikte Toyota Hilux modeli Kasım ayında %14’e varan fiyat avantajı ile sunuluyor. Ayrıca, Toyota Hilux 4×2 Adventure MT versiyonunun anahtar teslim fiyatında 5.250 TL’lik kampanya katkısı bulunuyor.

Toyota Hilux, 1 Kasım 2018 tarihi itibariyle 114.179 TL’den başlayan 2018 model yılı Hurda Teşvikli fiyatıyla Toyota Showroom’larında.

Toyota’nın Kasım ayında uyguladığı kampanya çerçevesinde; Toyota Auris Hybrid 19.000 TL’ye, Toyota Auris 8.000 TL’ye, Toyota Yaris 4.500 TL’ye, Toyota Yaris Hybrid 6.900 TL’ye, Toyota C-HR 2.700 TL’ye ve Toyota C-HR Hybrid modelinde 9.000 TL’ye varan indirim fırsatları sunuluyor. Ayrıca kampanya dahilinde tüm Toyota RAV4 Hybrid modelleri 15.000 TL indirim avantajıyla Toyota Yetkili Satıcıları’nda.

1 Kasım 2018 tarihi itibariyle, Toyota Yaris 72,350 TL, Toyota Auris 86.450 TL, Toyota C-HR 120.250 TL tavsiye edilen 2018 model yılı kampanyalı başlangıç fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Toyota Sıfır Faiz Avantajı

Toyota Kasım ayı kampanyasında, 2018 model Toyota Auris, Toyota Auris Hybrid, Toyota Auris TS Hybrid, Toyota C-HR benzinli ve Toyota RAV4 Hybrid modellerinde 24.000 TL’ye, 12 ay sıfır faiz avantajı bulunuyor. 2018 model Toyota Hilux, Toyota Corolla benzinli, Toyota Yaris ve Toyota Yaris Hybrid modellerinde ise 34.000 TL’ye 12 ay sıfır faizli finansman imkanı sağlanıyor.

Toyota Takas Kampanyası

%2,69’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın Kasım 2018 kampanyasından yararlananlar için markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenlere takas imkanı da bulunuyor.

Toyota’dan öğretmenler ve akademisyenler için özel kampanya

Toyota’nın öğretmenler ve akademisyenler için düzenlediği özel kampanya kapsamında, 20.000 TL kredi, 12 ay vade, %0 faiz oranı ve 2019 yılı Mart ayında ödemeye başlama fırsatları sunuluyor.

Toyota Finans tüketici kredilerinde belirtilen %0, faiz oranı, Toyota Auris, Toyota Auris Hybrid, Toyota Auris TS Hybrid, Toyota C-HR Benzinli ve Toyota RAV4 Hybrid’ lerde tüm 2018 modelleri için 20.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı % 0,0658, efektif yıllık maliyet oranı % 0,7929, tahsis ücreti 105,00 TL ve Mart 2019’da ödemeye başla ödeme seçenekleri ile sadece öğretmen ve akademisyenler için Kasım ayı boyunca geçerlidir. Kampanyada belirtilen kredi koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.

Toyota’nızı şimdi alın, Mart 2019’da ödemeye başlayın

Toyota Finans tüketici kredilerinde belirtilen %0 faiz oranı, Toyota Hilux, Toyota Corolla Benzinli, Toyota Yaris ve Toyota Yaris Hybrid’ lerde tüm 2018 modelleri için 27.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı % 0,0658 , efektif yıllık maliyet oranı % 0,7929, tahsis ücreti 141,75 TL ve Mart 2019’da ödemeye başla ödeme seçenekleri ile sadece öğretmen ve akademisyenler için Kasım ayı boyunca geçerlidir.

Kredi koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Ödeme seçenekleri ve ayrıntılı bilgi için Toyota Plazaları ziyaret edebilirsiniz.

FIAT Fiyat Listesi ve FIAT Modelleri

Fiat Egea Sedan

MODELLER Kredili Fiyatı Hurda Teşvikli Peşin Fiyatı
Easy 1.4 Fire 95 HP 81.900 TL 61.800 TL
Easy 1.3 M.Jet 95 HP 105.900 TL 94.900 TL
Easy 1.6 M.Jet 120 HP DCT 128.900 TL 117.900 TL
Urban 1.4 Fire 95 HP 89.900 TL 71.900 TL
Urban 1.6 E-Torq 110 HP AT6 105.900 TL 89.900 TL
Urban 1.3 M.Jet 95 HP 113.900 TL 90.900 TL
Urban 1.6 M.Jet 120 HP 123.900 TL 112.900 TL
Urban 1.6 M.Jet 120 HP DCT 136.900 TL 125.900 TL
Mırror 1.4 Fire 95 HP 93.900 TL 77.900 TL
Mırror 1.6 E-Torq 110 HP AT6 113.900 TL 93.900 TL
Mırror 1.3 M.Jet 95 HP 117.900 TL 97.900 TL
Mırror 1.6 M.Jet 120 HP 127.900 TL 111.900 TL
Mırror 1.6 M.Jet 120 HP DCT 140.900 TL 129.900 TL
Lounge Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 117.900 TL 97.600 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP 131.900 TL 115.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 144.900 TL 133.900 TL

Fiat Egea Hatchback

MODELLER Kredili Fiyatı Hurda Teşvikli Peşin Fiyatı
Easy Plus 1.4 Fire 95 HP 89.900 TL 73.900 TL
Easy Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 105.900 TL 89.900 TL
Easy Plus 1.3 M.Jet 95 HP 117.900 TL 96.600 TL
Urban Plus 1.4 Fire 95 HP 97.900 TL 81.900 TL
Urban Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 117.900 TL 96.600 TL
Urban Plus 1.3 M.Jet 95 HP 125.900 TL 109.900 TL
Urban Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 144.900 TL 133.900 TL
Mırror 1.4 Fire 95 HP 101.900 TL 85.900 TL
Mırror 1.6 E-Torq 110 HP AT6 121.900 TL 105.900 TL
Mırror 1.3 M.Jet 95 HP 129.900 TL 113.900 TL
Mırror 1.6 M.Jet 120 HP DCT 148.900 TL 137.900 TL
Lounge Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 125.900 TL 109.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP 139.900 TL 128.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 152.900 TL 141.900 TL

Fiat Egea Stationwagon

MODELLER Kredili Fiyatı Hurda Teşvikli Peşin Fiyatı
Urban Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 121.900 TL 105.900 TL
Urban Plus 1.3 M.Jet 95 HP 129.900 TL 113.900 TL
Urban Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 148.900 TL 137.900 TL
Mırror 1.6 E-Torq 110 HP AT6 125.900 TL 109.900 TL
Mırror 1.3 M.Jet 95 HP 133.900 TL 117.900 TL
Mırror 1.6 M.Jet 120 HP DCT 152.900 TL 141.900 TL
Lounge Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 129.900 TL 113.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP 143.900 TL 132.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 155.900 TL 144.900 TL

Fiat 500X

MODELLER Kredili Fiyatı Hurda Teşvikli Peşin Fiyatı
Cross 1.4 Multi Air 140 HP DCT 147.900 TL 126.900 TL
Cross 1.6 Multi Jet 120 HP DCT 156.900 TL 135.900 TL
Cross Plus 1.4 Multi Air 140 HP DCT 156.900 TL 135.900 TL
Cross Plus 1.6 Multi Jet 120 HP DCT 164.900 TL 143.900 TL

Fiat 500

MODELLER Kredili Fiyatı Hurda Teşvikli Peşin Fiyatı
500 Lounge 1.2 Fire 69 HP Dualogic 117.900 TL 99.900 TL
500 Sport 1.2 Fire 69 HP Dualogic 126.900 TL 113.900 TL
500C Lounge 1.2 Fire 69 HP Dualogic 129.900 TL 116.900 TL
500C Collozione 1.2 Fire 69 HP Dualogic 133.900 TL 125.900 TL

Yeni Fiat 500L

MODELLER Kredili Fiyatı Hurda Teşvikli Peşin Fiyatı
Popstar 1.4 Fire 95 HP 119.900 TL 91.900 TL
Popstar 1.3 M.Jet 95 HP 142.900 TL 116.900 TL
Popstar 1.3 M.Jet 95 HP Dualogic/Otomatik 145.900 TL 119.900 TL
Cross 1.3 M.Jet 95 HP Dualogic/Otomatik 149.900 TL 128.900 TL
Cross Plus 1.3 M.Jet 95 HP Dualogic/Otomatik 156.900 TL 135.900 TL

Yeni Fiat 500L Wagon

MODELLER Kredili Fiyatı Hurda Teşvikli Peşin Fiyatı
Wagon 1.3 M.Jet 95HP Dualogic(7 Koltuklu) 160.900 TL 139.900 TL

Fiat 124 Spider

MODELLER Kredili Fiyatı Hurda Teşvikli Peşin Fiyatı
Classica 1.4 M.Air 140 HP 264.900 TL 264.900 TL
Lusso 1.4 M.Air 140 HP 274.900 TL 274.900 TL

Fiat Panda

MODELLER Kredili Fiyatı Hurda Teşvikli Peşin Fiyatı
Popstar 1.2 69 HP 84.900 TL 71.900 TL

Fiat Fiorino Panorama

MODELLER Kredili Fiyatı Hurda Teşvikli Peşin Fiyatı
Pop 1.3 M.Jet 95HP E6 102.900 TL 86.900 TL
Safeline 1.3 M.Jet 95HP E6 106.900 TL 90.900 TL
Premio 1.3 M.Jet 95HP E6 113.900 TL 93.900 TL
Premio 1.3 M.Jet 80HP E6 – MTA 120.900 TL 104.900 TL

Fiat Doblo Panorama

MODELLER Kredili Fiyatı Hurda Teşvikli Peşin Fiyatı
Easy 1.6 M.Jet 120 HP E6 128.900 TL 112.900 TL
Maxi Easy 1.6 M.Jet 120 HP E6 133.900 TL 117.900 TL
Safeline 1.6 M.Jet 120 HP E6 133.900 TL 117.900 TL
Premio Plus 1.6 M.Jet 120HP E6 138.900 TL 127.900 TL
Lounge 1.6 M.Jet 120HP E6 (7 Koltuklu) 140.900 TL 129.900 TL

FIAT 2018 yılı ÖTV indirimli fiyat listesi

Fiat model tablosundaki fiyatlar 05.11.2018-30.11.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlar KKTC’de farklılık gösterebilir. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına trafik sigortası bedeli dahil değildir. FIAT, haber vermeksizin tum satış koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

SEAT Kampanyaları | Kasım 2018

SEAT modellerinde ÖTV indirimine ek % 0’dan başlayan faiz ile finansman imkanı sağlanıyor.

SEAT, ÖTV indirimine ek olarak Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (VDF) – SEAT Finans ile %0’dan başlayan tavsiye edilen faiz oranlarıyla taşıt kredisi sunuyor. SEAT modelleri avantajlı fiyat ve faiz oranlarıyla kampanyaya katılan SEAT Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

SEAT kampanyası kapsamında tüm SEAT Ibiza modelleri 30.000 TL’ye 12 ay %0’dan; tüm SEAT Leon modelleri 50.000 TL’ye 24 ay %1,49’dan; SEAT Ateca ve SEAT Arona modelleri 60.000 TL’ye 24 ay %1,49’dan başlayan tavsiye edilen faiz oranlarıyla 2-12 Kasım 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan SEAT Yetkili Satıcıları’nda.

Ayrıca cazip finansman olanaklarının yanı sıra SEAT modellerinde ÖTV indirim fırsatı ve 8.000 TL’ye varan hurda teşviki avantajı da bulunuyor.

-SEAT Ibiza modelinin ortalama CO2 salınımı 103-108 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4,0-4,7 lt/100 km değerindedir.
-SEAT Leon modelinin ortalama CO2 salınımı 102-120 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4,0-5,2 lt/100 km değerindedir.
-SEAT Arona modelinin ortalama CO2 salınımı 106-113 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4,1-5,0 lt/100 km değerindedir.
-SEAT Ateca modelinin ortalama CO2 salınımı 118-144 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4,5-6,3 lt/100 km değerindedir.

*30.000 TL 12 ay %0 faizli kredi kampanyası tüm SEAT Ibiza modelleri; 50.000 TL 24 ay %1,49 faizli kredi kampanyası tüm SEAT Leon modelleri; 60.000 TL 24 ay %1,49 faizli kredi kampanyası tüm SEAT Ateca ve SEAT Arona modelleri için 2-12 Kasım 2018 tarihleri arasında SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

İlgili kampanya VDF A.Ş – SEAT Finans tarafından ortak düzenlenmekte olup, bu kampanyadan VDF A.Ş. tarafından sunulan sigorta ürünlerinin ( uzatılmış garanti, kredi koruma, GAP, SEAT Kasko) herhangi iki tanesini satın alan müşteriler yararlanabilecektir. Bu ürünlerin bedelleri müşteriye göre farklılık göstermekte olup ürünler hakkında detaylı bilgi www. vdf.com.tr adresindedir. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri VDF –SEAT Finans tarafından sağlanmaktadır. Kredi tahsis ücreti gerçek kişi müşteriler için toplam kredi tutarının binde 5’ine denk gelirken (’toplam kredi tutarı x 0,005×1,05’’ ‘’262,50 TL’’), tüzel kişi müşterilerde 950 TL olarak kredi tutarına dahil edilecektir.

Bu kampanyada 12.12.2017 tarihli ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’teki taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

SEAT’tan ÖTV indirimine ek tüzel kişilere özel indirim

SEAT Arona ve Leon modellerinin dizel motorlu seçeneklerinde, ÖTV indirimine ek olarak tüzel kişilere özel avantajlar sunuluyor.

SEAT, tüzel kişilere özel gerçekleştirdiği kampanyasıyla, dizel motor seçeneğine sahip bazı SEAT Arona ve SEAT Leon modellerinde %25’e varan tavsiye edilen indirimler uyguluyor.

Kampanya dahilinde geçerli olan SEAT Arona modelleri 125.000 TL’den; SEAT Leon modelleri ise 128.000 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Şirket vergi levhası bulunması şartı ile kampanyaya katılabilecek tüzel müşteriler, Kasım ayı boyunca SEAT Yetkili Satıcıları’nda bu fırsattan yararlanabilecek.

Kampanya; SEAT Arona’nın ortalama 4,1 lt/100 km. yakıt tüketimi ve 100 g/km ortalama emisyon değerine sahip 1.6 TDI 95 HP Style DSG ve 1.6 TDI 95 HP Xcellence DSG; SEAT Leon’un ortalama 4,1 lt/100 km. yakıt tüketimi ve 108 g/km ortalama emisyon değerine sahip 1.6 TDI 115 HP Style DSG modelleri için geçerli olacak.

SEAT Hurda İndirimi Avantajı

SEAT modellerinde 8.000 TL’ye varan hurda indirim avantajı SEAT Yetkili Satıcıları’nda. 16 yaş ve üzeri aracınızı hurdaya ayırarak 8.000 TL’ye varan ÖTV indirim fırsatından* faydalanabilirsiniz.

18 Haziran 2018 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan hurda desteği hakkında detaylı bilgiye SEAT Yetkili Satıcıları’ndan ulaşabilirsiniz.

*21.03.2018 tarihli ve 7103 sayılı Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun düzenlemesine göre Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi, satın almak istediğiniz aracın vergi matrahına (vergi öncesi fiyatına) göre farklılık gösterebilmektedir. Buna göre;

-Vergi matrahı 46.000 TL ve daha altında olan araçlar için 10.000 TL,
-Vergi matrahı 46.000 TL ile 80.000 TL arasında olan araçlar için 8.000 TL,
-Vergi matrahı 80.000 TL’yi aşan araçlar için 3.000 TL,
Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi uygulanmaktadır .

SEAT’tan ZUBİZU Servis Kampanyası

ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan SEAT sahipleri SEAT Yetkili Servisleri’nde gerçekleştirdikleri harcama tutarı paralelinde artan indirim oranları ile %30’a varan indirimler kazanıyor.

Aracı 2 yaşını doldurmuş tüm SEAT kullanıcıları için geçerli olan kampanyada, araç sahipleri SEAT Yetkili Servisler’de gerçekleştirilen işlemler sonucu harcama tutarına paralel olarak artan oranlar ile yüzde 30’a varan indirim hakkına sahip oluyor.

SEAT kullanıcılarına özel bu kampanyada aracının garantisi biten, yani 2 yaşı geçen tüm müşteriler anında %10 iskonto hakkı kazanıyor. SEAT Yetkili Servisleri’nde kazandıran kampanya hasar onarımları hariç, mekanik bakım ve onarım dahilindeki tüm orijinal parça, aksesuar ve işçiliği kapsıyor.

SEAT Servis Kampanyası Koşulları:

Yukarıda belirtilmiş olan kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş ve üzeri SEAT müşterileri, ZUBİZU’ya üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde Mekanik ve Elektrik tüm parça ve işçiliklerde %10’dan başlayarak %30’a varan indirim hak ederler. 2 yaş ve üzeri tüm SEAT sahipleri serviste anında %10 indirim hakkı kazanır ve yaptıkları her 800 TL (KDV hariç) ek harcamada %2 oranında indirim kazanarak %30’a varan indirim hakkı ele ederler. Kampanya 25.07.2016 tarihinden itibaren 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

SEAT Aksesuar Kampanyası

SEAT Orijinal Aksesuarlar’ın sunduğu kapsamlı seçenekler ile SEAT aracınızı kendi tarzınıza uygun olarak özelleştirebilirsiniz. SEAT Yetkili Servisleri’nde 0-2 yaş araç sahibi SEAT müşterilerinin Orijinal Aksesuar alımlarında parça ve işçilikte ZUBİZU’ya özel %10 indirim avantajı sunuluyor.

Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Orijinal Aksesuar Kampanyası’nda 0-2 yaş araç sahibi SEAT müşterileri, kampanyaya katılan Yetkili Servislerde orijinal aksesuar alımlarına ilişkin tüm parça ve işçiliklerde %10 indirim hak ederler. Kampanya sadece müşteri ödemeli alımlarda geçerlidir ve SEAT Servis müşterilerine uygulanabilir. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya 01.10.2016-31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Fiat Kampanyaları | Kasım 2018

Fiat Egea Sedan Kampanyası

520 litrelik geniş bagaj hacmi, 100 km’de ortalama 3,9 litre yakıt tüketimi ve gelişmiş donanım özellikleriyle Fiat Egea Sedan Kasım ayına özel 61.800 TL* başlangıç fiyatıyla satışa sunuluyor.

*Belirtilen fiyat FIAT Egea Sedan 1.4 Fire 95 HP Easy manuel versiyon için 10.000 TL hurda teşviği kullanımı durumunda ve peşin alımlarda geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiat kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Belirtilen koşullar 03-30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Fiat Egea Sedan, Kasım ayına özel 36.000 TL, 12 ay vade, %0 faiz fırsatıyla Fiat Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanyalar 30 Kasım 2018 tarihine kadar 2018 model Fiat Egea Sedan araçlarda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Fiat Egea Hatchback Kampanyası

Fiat’ın Kasım ayı kampanyası kapsamında, Fiat Egea Hatchback 36.000 TL kredi, 12 ay vade, %0 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

Kampanya 89.900 TL başlangıç fiyatıyla 03-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Koç Fiat Kredi’de geçerlidir. Belirtilen fiyat, başlangıç versiyonu için 36.000 TL 12 ay %0 faiz kredi kullanılması durumunda geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiat ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

Fiat 500L Kampanyası

455 litre bagaj hacmi, Apple CarPlay ve Android Auto destekli 7” Multimedia Sistemi ve dizel otomatik seçeneğiyle Fiat 500L modeli, Kasım ayına özel 70.000 TL kredi, 12 ay vade, %0 faizli finansman seçeneğiyle Fiat Yetkili Satıcıları’nda.

2018 model Fiat 500L ve Fiat 500L Wagon araçlarda, 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

Kampanya 119.900 TL başlangıç fiyatıyla 03-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Koç Fiat Kredi’de geçerlidir. Belirtilen fiyat, başlangıç versiyonu için 70.000 TL 12 ay %0 faiz kredi kullanılması durumunda geçerli ve stoklarla sınırlıdır. Fiat ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

Fiat 500X Kampanyası

Kampanya 147.900 TL başlangıç fiyatıyla 03-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Koç Fiat Kredi’de geçerlidir. Belirtilen fiyat, başlangıç versiyonu için 70.000 TL 12 ay %0 faiz kredi kullanılması durumunda geçerli ve stoklarla sınırlıdır. Fiat ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

Kompakt boyutları, Apple Car Play ve Android Auto destekli 7” Multimedia Sistemi, otomatik vites, açılır tavan ve sayısız kişiselleştirme seçeneğiyle Fiat 500 modelinde, Kasım ayına özel 24.000 TL, 12 ay, %0 faizli finansman imkanı sağlanıyor.

Kampanya 117.900 TL başlangıç fiyatıyla 03-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Koç Fiat Kredi’de geçerlidir. Belirtilen fiyat, başlangıç versiyonu için 24.000 TL 12 ay %0 faiz kredi kullanımında ve 8.000 TL hurda teşviği kullanılması durumunda geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiat ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

Fiat Panda Kampanyası

Kasım ayı Fiat kampanyası çerçevesinde Fiat Panda modeli 24.000 TL kredi, 12 ay vade, %0 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

Kampanya 84.900 TL başlangıç fiyatıyla 03-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Koç Fiat Kredi’de geçerlidir. Belirtilen fiyat, başlangıç versiyonu için 24.000 TL 12 ay %0 faiz kredi kullanılması durumunda geçerli ve stoklarla sınırlıdır. Fiat ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

Fiat’ınızı sevindirecek yıl sonu fırsatları

Kampanya kapsamında, tüm Fiat müşterilerine %50 indirimli Uzatılmış Garanti fırsatı Mekanik bireysel Fiat müşterilerine araç yaşının 10 katı işçilik indirimi sunuluyor.

3 yaş üstü tüm Fiat müşterilerine;

Yağ bakımı 169 TL+KDV
Motor bakımı 379 TL+KDV

Yapı Kredi’den 5 taksit fırsatı

Kampanyalar 2 Kasım-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yaşının 10 Katı İşçilik İndirimi: Araç yaşının %10 katı işçilik indirimi verilecektir, maksimum %50 işçilik indirimiyle sınırlıdır. 750 TL üstü mekanik servis harcamalarında, bireysel müşteriler için geçerlidir, model sınırlaması yoktur.

Fiat %50 İndirimli Uzatılmış Garanti: Fiat Ducato, Fiat Freemont, Fiat Fullback, Fiat Egea modelleri hariç tüm Fiat modellerinde geçerlidir.

3 yaş üstü müşterilerde geçerli olan yağ bakım ve motor bakım fiyatları 1.3 motor tipi fiyatlarıdır. Farklı motor seçeneklerine ve modellere göre fiyatlar farklılık gösterebilir, aracınıza uygun bakım paketleri için Fiat Yetkili Servisleri’ne başvurunuz.

Yapı Kredi 5 taksit fırsatı >750 TL üstü servis harcaması olan Fiat müşterileri için geçerlidir. 5 taksit imkanı 2+3 ay olarak verilecektir. Taksit kampanyası ile yağ bakım/motor bakım kampanyası, yaşının 10 katı işçilik indirimi kampanyası ve CRM kampanyaları birleştirilemez.

Volkswagen Ticari Araç Kampanyaları

Volkswagen Ticari Araç’tan 70.000 TL’ye %0 Faiz Kampanyası Kasım ayında da devam ediyor.

Volkswagen Ticari Araç, yıl sonuna kadar tüm modellerinde 70.000 TL’ye 12 ay %0 kredi faiz fırsatına ek indirim avantajları sunuyor.

Ürün gamında yer alan modellerine yönelik kampanyalarına Kasım ayında da devam eden Volkswagen Ticari Araç, Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) kanununda yapılan değişikliklerle birlikte, tüm ürünlerinde yıl sonuna kadar geçerli olacak ÖTV ve KDV indirimlerinin yanı sıra yüzde “0” kredi faiz imkanı da sunuyor.

Volkswagen Doğuş Finans (VDF)  işbirliği ile Kasım ayına özel faiz kampanyası kapsamında, Volkswagen Ticari Araç’ın tüm modelleri 70.000 TL’ye 12 ay %0 faiz oranıyla satın alınabiliyor.

12 ay vadenin yanı sıra, 18 ay vadede %1.39, 24 ay vadede %1.69 ve 36 ay vadede %1.99 faiz oranı ile de kredi kullanılabiliyor.

Volkswagen Ticari Araçlarda ÖTV ve KDV indirimleri

ÖTV kanununda yapılan değişiklikle KDV’si %18’den %1’e inen Volkswagen Ticari Araç modellerindeki fiyat değişimleri:

Model ÖTV/KDV İndirimli
Anahtar Teslim Fiyat
ÖTV/KDV İndirimli Kampanyalı
Anahtar Teslim Fiyat
Caddy Maxi Van 2.0 TDI 102 PS 98.741 TL 89.813 TL
Transporter Panel Van 2.0 TDI (2+1) Standart Şasi 114PS 120.379 TL 102.217 TL
Transporter Pikap 2.0 TDI (2+1) Uzun Şasi Tek kabin 114PS 124.299 TL 105.537 TL
Amarok Highline 3.0 V6 TDI 204 PS Otomatik 214.318 TL 195.411 TL

Volkswagen Ticari Araç’ın ÖTV oranının %15’ten %5’e inmesiyle ek indirim sunulan modellerinde fiyat değişimleri:

Model ÖTV/KDV İndirimli Anahtar
Teslim Fiyat
ÖTV/KDV İndirimli Kampanyalı
Anahtar Teslim Fiyat
Caddy 1.4 TSI 125 PS Comfortline DSG 134.906 TL 124.375 TL
Transporter City Van 2.0 TDI (5+1) Standart Şasi 114PS 151.669 TL 128.751 TL
Caravelle Trendline 2.0 TDI (8+1) Uzun Şasi 102PS 196.470 TL 184.080 TL


Ford Binek Araç Kampanyaları | Kasım 2018

Ford Peşin Alım Avantajları


Ford Kasım ayı binek araç kampanyası kapsamında, Ford Focus Trend X manuel şanzıman modellerinde geçerli %9, diğer Ford otomobillerde geçerli %7 peşin alım avantajlarından* yararlanabilirsiniz.

Ford %0 Faiz Kampanyası

Ford, 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli olacak kampanyası ile müşterilerine faiz farkı ödemeden yeni bir Ford otomobil sahibi olma fırsatı sunuyor. Ford EcoSport modellerinde geçerli 70.000 TL’ye 12 ay %0 faiz kampanyasından** veya diğer Ford otomobil modellerinde geçerli 60.000 TL 12 ay %0 faiz kampanyasından*** faydalanabilirsiniz.

Ford Kampanya Koşulları

* 8 Kasım 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli peşin alım fırsatına konu %7 indirim aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden verilmekte olup, araç ile alınacak opsiyonlar ve aksesuar seçenekleri doğrultusunda ÖTV matrah değişikliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Söz konusu kampanya Ford Focus Trend X manuel şanzıman hariç Ford otomobil modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir. Ford Focus Trend X manuel şanzıman modellerinde peşin alım indirimi aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %9 olarak uygulanmaktadır. Peşin alım kampanyası kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

** 8 Kasım 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli 70.000 TL 12 Ay %0 Faiz otomobil satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile Ford EcoSport alımlarının konu olduğu 70.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 5.833,33 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 367,5 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0814; yıllık toplam maliyet oranı %0,9771 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*** 8 Kasım 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli 60.000 TL 12 Ay %0 Faiz otomobil satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile Ford EcoSport hariç otomobil alımlarının konu olduğu 60.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 5.000,00 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 315 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0814; yıllık toplam maliyet oranı %0,9773 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Volvo Kampanyaları | Kasım 2018

Volvo Kasım ayında uyguladığı kampanyaları ile müşterilerine takas desteği ve peşin alım indirimi imkanlarının yanı sıra finansman seçenekleri sunuyor. Ayrıca Volvo modelleri Aralık ayı sonuna kadar ÖTV indirimi avantajıyla Volvo Yetkili Satıcıları’nda.

Volvo XC90 Kampanyası

Etkileyici tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle Volvo’nun başarılı SUV modeli Volvo XC90, 220.000 TL için 24 ay %1.59 finans desteği veya 70.000 TL’ye varan takas desteği / peşin indirimi ile satın alınabiliyor.

Volvo S90 Kampanyası

Volvo premium sedanı Volvo S90, 200.000 TL için 24 ay %1.59 finans desteği veya 60.000 TL’ye varan takas desteği / peşin indirimi ile satışa sunuluyor.

Volvo V90 Cross Country Kampanyası

Kampanya kapsamında Volvo V90 Cross Country modeli, 200.000 TL için 24 ay %1.59 finans desteği veya 65.000 TL’ye varan takas desteği / peşin indirimi avantajlarıyla sunuluyor.

Volvo XC60 Kampanyası

Volvo XC60, 120.000 TL için 12 ay %1.59 finans desteği veya 20.000 TL’ye varan takas desteği / peşin indirimi ile Volvo Yetkili Satıcılarında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Volvo XC40 Kampanyası

Volvo’nun yeni kompakt SUV modeli Volvo XC40, 90.000 TL için 12 ay %1.59 finans desteği veya 15.000 TL’ye varan takas desteği / peşin indirimi ile Volvo Yetkili Satıcıları’nda.

Volvo kampanyaları 31.12.2018 tarihine kadar geçerli olup tüm donanım seçeneklerinde geçerlidir.

Volvo S60 Kampanyası

Volvo S60 T3 Advance Elite Paket, 2018 yılı Aralık ayı sonuna kadar ÖTV indirimi avantajıyla satın alınabiliyor. Volvo S60 T3 Advance Elite Paket, 80.000 TL için 12 ay %1.59 finans desteği veya 9.000 TL’ye varan takas desteği / peşin indirimi ile Volvo Yetkili Satıcıları’nda.

*Bu kampanya 2018 model T3 motorlu Volvo S60 Advance, Elite Paket için 31 Aralık 2018’e kadar geçerlidir. Volvo S60 ortalama yakıt tüketimi 5,8 lt/100 km ve ortalama CO2 emisyonu 134 gr/km’dir. Görselde kullanılan otomobil, donanım ve ürün özellikleri açısından farklılık gösterebilir.

Volvo V40 Kampanyası

Volvo yıl sonu kampanyası dahilinde, Volvo V40 modeline sahibi olmak isteyenler için avantajlar bulunuyor. Volvo’nun hatchback modeli Volvo V40, ister %1,59 faiz oranı 50.000 TL için 12 ay vade imkanıyla, isterseniz 6.000 TL’ye varan takas desteğiyle Aralık ayı sonuna kadar Volvo Yetkili Satıcıları’nda alıcılarını bekliyor.

Volvo Değişim Kampanyası

Eski otomobilinizi Volvo Yetkili Satıcıları’na getirin, yeni Volvo’nuz ile değişimin tadını çıkarın. İskandinav ruhunu yansıtan tasarımları ve üstün güvenlik teknolojileriyle yepyeni Volvo V40, Volvo V40 Cross Country, Volvo S90, Volvo V90 Cross Country, Volvo XC60 veya Volvo XC90 modelleri Kasım ayına özel takas ayrıcalıklarıyla Volvo Yetkili Satıcıları’nda.

Volvo Car Prime Ayrıcalıkları

31 Aralık 2015 ve daha eski tüm White ve Silver segment Volvo’lara özel 30 Kasım 2018 tarihine kadar Volvo Car Prime uygulamasını indirerek, bakım ve aşınma parçalarında %20 indirime ek olarak ücretsiz motor yağı değişim avantajından yararlanabilirsiniz. Kışa şimdiden hazırlık için, Volvo kışlık jant – lastik setlerinde %30 indirimli avantajlı fiyatlar Volvo Yetkili Servisleri’nde.
*Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir. Volvo White segment otomobiller (C30, S40, V40, S60, S70,S80,V50,V60,V70), Volvo Silver segment otomobiller (eski XC90, eski XC60, XC70, C70, V60 CC, S80
)

Volkswagen Kampanyaları | Kasım 2018

Bugün Günlerden Volkswagen Kampanyası

12 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli Volkswagen kampanyası kapsamında, VW Polo, VW Golf, VW Tiguan veya sınırlı* sayıdaki VW Passat modeline, ÖTV indirimine ek çok özel fiyatlarla sahip olma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu Volkswagen Passat** modelleri için 60.000 TL’ye ve 12 ay vadeye kadar %0 faiz, VW Polo, VW Golf ve VW Tiguan*** modellerinde ise 50.000 TL’ye 24 ay vadede %1.99 faizli finansman seçenekleri sunuluyor.

-Kampanya 3 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerlidir.
-Kampanyada bahsi geçen kredi uygulamaları Volkswagen Doğuş Finans (vdf) tarafından sağlanmaktadır.
-Kampanya faiz oranlarının geçerli olması için taşıt kredisine “Hep Yeni” paketi kapsamındaki Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi gerekmektedir.
-Kampanya dahilindeki VW Passat modelleri için %0 faiz oranının geçerli olduğu farklı vade seçeneklerinde kullanılabilecek maksimum kredi tutarları aşağıda belirtilmiştir. Bu tutarların ve vadelerin dışında kalan kredi kullanımlarında uygulanacak faiz oranları için Volkswagen Yetkili Satıcılarından bilgi alınabilir.

60.000 TL taşıt kredisi için, aylık 5.000 TL ödeme ile 12 ay vadeye kadar %0 faiz
41.000 TL taşıt kredisi için, aylık 2.277 TL ödeme ile 18 ay vadeye kadar %0 faiz
33.000 TL taşıt kredisi için, aylık 1.375 TL ödeme ile 24 ay vadeye kadar %0 faiz
24.000 TL taşıt kredisi için, aylık 666 TL ödeme ile 36 ay vadeye kadar %0 faiz
20.000 TL taşıt kredisi için, aylık 416 TL ödeme ile 48 ay vadeye kadar %0 faiz

-Kampanya dahilindeki VW Polo, VW Golf ve VW Tiguan modelleri için %1,99 faiz oranının geçerli olduğu farklı vade seçeneklerinde kullanılabilecek maksimum kredi tutarları aşağıda belirtilmiştir. Bu tutarların ve vadelerin dışında kalan kredi kullanımlarında uygulanacak faiz oranları için Volkswagen Yetkili Satıcılarından bilgi alınabilir.

29.000 TL’lik kredi için, aylık 1.022 TL ödeme ile 48 ay vade %1,99 faiz
36.000 TL’lik kredi için, aylık 1.502 TL ödeme ile 36 ay vade %1,99 faiz
50.000 TL’lik kredi için, aylık 2.761 TL ödeme ile 24 ay vade %1,99 faiz
63.000 TL’lik kredi için, aylık 4.347 TL ödeme ile 18 ay vade %1,99 faiz
89.000 TL’lik kredi için, aylık 8.618 TL ödeme ile 12 ay vade %1,99 faiz

* Bu kampanya Volkswagen Passat modeli için stoklarla sınırlıdır ve stok sınırı yalnızca 300 adet olarak belirlenmiştir.
** Volkswagen Passat 1.4 TSI Highline DSG modelinde geçerli değildir.
*** Volkswagen Tiguan 1.4 TSI Highline DSG modelinde geçerli değildir.

Bugün Günlerden Volkswagen Kampanyası Katılım Koşulları

Bugün Günlerden Volkswagen kampanyası, 3 – 12 Kasım 2018 tarihleri arasında Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Bu kampanyada 12.12.2017 tarihli ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Finansal Kiralama Faktoring ve Finansman Şirketlerinin Kuruluş ve Faaliyet Esasları Hakkında Yönetmelik’de öngörülen taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, Volkswagen Binek Araç modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kampanyada bahsi geçen taşıt kredisi uygulamaları Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (“vdf”) tarafından sağlanmaktadır.

%0 Faizli Taşıt Kredisi Kullanımları:

İşbu kampanya kapsamındaki aylık %0 faiz 12-48 ay vade seçeneği, 1.4 TSI Highline DSG modeli hariç diğer Volkswagen Passat modellerinde geçerlidir.

Kampanya faiz oranlarının geçerli olması için taşıt kredisine Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi gerekmektedir. Taşıt kredisine eklenecek Volkswagen Kasko bedeli kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir.

%0 faiz oranının geçerli olduğu farklı vade seçeneklerinde kullanılabilecek maksimum taşıt kredisi tutarları aşağıda belirtilmiştir. Bu tutarların ve vadelerin dışında kalan kredi kullanımlarında uygulanacak faiz oranları için Volkswagen Yetkili Satıcılarından bilgi alınabilir.

60.000 TL’lik kredi için, aylık 5.000 TL ödeme ile 12 ay vadeye kadar %0 faiz
41.000 TL’lik kredi için, aylık 2.277 TL ödeme ile 18 ay vadeye kadar %0 faiz
33.000 TL’lik kredi için, aylık 1.375 TL ödeme ile 24 ay vadeye kadar %0 faiz
24.000 TL’lik kredi için, aylık 666 TL ödeme ile 36 ay vadeye kadar %0 faiz
20.000 TL’lik kredi için, aylık 416 TL ödeme ile 48 ay vadeye kadar %0 faiz

Kredi üst limitleri üzerindeki kredi tutarları için ikili kredi kullanılacaktır. İkili kredinin kampanya dışındaki ikinci kredisi için vade seçeneği 06-48 ay olarak seçilebilir.

Taşıt kredisi koşulları vdf tarafından belirlenmekte olup, 10.000 TL 48 ay %0 faiz hesaplamasında gerçek kişi başvuruları için “toplam kredi tutarı x 0,005 x 1,05” “52,50 TL”, tüzel kişi başvuruları için ise “950 TL” olan kredi tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilecektir. İşbu örnek hesaplamaya göre taşıt kredisinin müşteriye toplam maliyeti 10.052,50 TL’dir. Bu maliyet oranı her dosya özelinde değişkendir.

Faiz oranı aylık %0, yıllık %0’dir. Bireysel kredilerde KKDF Oranı %15; BSMV Oranı %5 olarak hesaplanmış ve taksit tutarlarına yansıtılmıştır.

%1,99 Faizli Taşıt Kredisi Kullanımları:

İşbu kampanya kapsamındaki aylık %1,99 faiz 6-24 ay vade seçeneği, VW Polo, VW Golf ve VW Tiguan 1.4 TSI Highline DSG modeli hariç diğer VW Tiguan modellerinde geçerlidir.

Volkswagen kampanya faiz oranlarının geçerli olması için taşıt kredisine Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi gerekmektedir. Bu ürünler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. Taşıt kredisine eklenecek Volkswagen Kasko bedeli kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir.

%1,99 faiz oranının geçerli olduğu farklı vade seçeneklerinde kullanılabilecek maksimum taşıt kredisi tutarları aşağıda belirtilmiştir. Bu tutarların ve vadelerin dışında kalan kredi kullanımlarında uygulanacak faiz oranları için Volkswagen Yetkili Satıcılarından bilgi alınabilir.

29.000 TL’lik kredi için, aylık 1.022 TL ödeme ile 48 ay vade %1,99 faiz
36.000 TL’lik kredi için, aylık 1.502 TL ödeme ile 36 ay vade %1,99 faiz
50.000 TL’lik kredi için, aylık 2.761 TL ödeme ile 24 ay vade %1,99 faiz
63.000 TL’lik kredi için, aylık 4.347 TL ödeme ile 18 ay vade %1,99 faiz
89.000 TL’lik kredi için, aylık 8.618 TL ödeme ile 12 ay vade %1,99 faiz

Kredi üst limitleri üzerindeki kredi tutarları için ikili kredi kullanılacaktır. İkili kredinin kampanya dışındaki ikinci kredisi için vade seçeneği 06-24 ay olarak seçilebilir.

Taşıt kredisi koşulları VDF tarafından belirlenmekte olup, 10.000 TL 48 ay %1,99 faiz hesaplamasında gerçek kişi başvuruları için “toplam kredi tutarı x 0,005 x 1,05” “52,50 TL”, tüzel kişi başvuruları için ise “950 TL” olan kredi tahsis ücreti kredi tutarına dahil edilecektir. İşbu örnek hesaplamaya göre taşıt kredisinin müşteriye toplam maliyeti 17.004,00 TL’dir. Bu maliyet oranı her dosya özelinde değişkendir.

Faiz oranı aylık %1,99 yıllık %.23,88 ‘dir. Bireysel kredilerde KKDF Oranı % 15; BSMV Oranı % 5 olarak hesaplanmış ve taksit tutarlarına yansıtılmıştır.

Volkswagen Hurda İndirimi

Volkswagen 10.000 TL’ye varan ÖTV indirim fırsatı* sunuyor. 18 Haziran 2018 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan hurda desteği hakkında detaylı bilgi, Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

* 2018 Hurda Yasası düzenlemesine göre Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi, satın almak istediğiniz aracın vergi matrahına (vergi öncesi fiyatına) göre farklılık gösterebilmektedir. Buna göre;

Vergi matrahı 46.000 TL ve daha altında olan araçlar için 10.000 TL,
Vergi matrahı 46.000 TL ile 80.000 TL arasında olan araçlar için 8.000 TL,
Vergi matrahı 80.000 TL’yi aşan araçlar için 3.000 TL
Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi uygulanmaktadır
.

Renault Kampanyaları | Kasım 2018

Renault, Kasım ayında binek ve hafif ticari araç modellerinde ÖTV ve KDV indirimine ek olarak 0 faizli kredi kampanyası ve 45.000 TL’ye varan ilave indirimler sunuyor.

Renault binek modellerinde ÖTV indirimine ek 45.000 TL’ye varan indirim kampanyası

Kasım ayı Renault kampanyası dahilinde, devletin ÖTV indirimine ek olarak, Renault otomobiller 45.000 TL’ye varan indirim avantajlarıyla alıcılarını bekliyor.

Belirtilen tutar, ÖTV indirim uygulamasından kaynaklı fiyat indirimine ilave olarak MAİŞ A.Ş. tarafından sınırlı sayıda Renault marka otomobilin perakende satın alınması şartıyla geçerli indirimin toplamıdır. Kampanya indirimi ile finansal kampanyalardan yararlanmak isteyenler, Renault Finans’tan Maxxi Koruma paketi satın almak şartı ile maksimum 200.000 TL ve 48 aya kadar %2,49 faiz kampanyasından yararlanabilir. Belirtilen indirim tutarı, 30.11.2018 tarihine kadar, tüm Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Renault Kadjar Kampanyası

Renault Kasım 2018 kampanyası ile Renault Kadjar modelinde devletin ÖTV indirimine ek olarak 45.000 TL’ye varan indirim fırsatı Renault Yetkili Satıcıları’nda.

Belirtilen tutar, ÖTV indirim uygulamasından kaynaklı fiyat indirimine ilave olarak MAİŞ A.Ş. tarafından sınırlı sayıda Renault Kadjar Icon 1.5 dCi 110 hp modelinin perakende satın alınması şartıyla geçerli indirimin toplamıdır. Kampanya indirimi ile finansal kampanyalardan yararlanmak isteyenler, Renault Finans’tan Maxxi Koruma paketi satın almak şartı ile maksimum 200.000 TL ve 48 aya kadar %2,49 faiz kampanyasından yararlanabilir. Belirtilen indirim tutarı, 30.11.2018 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Renault Megane Sedan Kampanyası

Kasım ayında, Renault Megane Sedan modeli, devletin ÖTV indirimine ek olarak 40.000 TL’ye varan indirim avantajıyla müşterilerin beğenisine suuluyor.

Belirtilen tutar, ÖTV indirim uygulamasından kaynaklı fiyat indirimine ilave olarak MAİŞ A.Ş. tarafından sınırlı sayıda Renault Megane Sedan Icon 1.2 Tce EDC 130 hp otomobilin perakende satın alınması şartıyla geçerli indirimin toplamıdır. Kampanya indirimi ile finansal kampanyalardan yararlanmak isteyenler, Renault Finans’tan Maxxi Koruma paketi satın almak şartı ile maksimum 200.000 TL ve 48 aya kadar %2,49 faiz kampanyasından yararlanabilir. Belirtilen indirim tutarı, 30.11.2018 tarihine kadar, Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Renault Clio Kampanyası

Renault’un Kasım ayında uyguladığı kampanya kapsamında, Renault Clio modeli, devletin ÖTV indirimine ek olarak 25.000 TL’ye varan indirim avantajıyla Renault Yetkili Satıcıları’nda.

Belirtilen tutar, ÖTV indirim uygulamasından kaynaklı fiyat indirimine ilave olarak MAİŞ A.Ş. tarafından sınırlı sayıda Renault Clio Icon 1.5 dCi 90 hp modelinin perakende satın alınması şartıyla geçerli indirimin toplamıdır. Kampanya indirimi ile finansal kampanyalardan yararlanmak isteyenler, Renault Finans’tan Maxxi Koruma paketi satın almak şartı ile maksimum 200.000 TL ve 48 aya kadar %2,49 faiz kampanyasından yararlanabilir. Belirtilen indirim tutarı, 30.11.2018 tarihine kadar, Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Renault Captur Kampanyası

Kasım ayında, Renault Captur modelinde, devletin ÖTV indirimine ek olarak 25.000 TL’ye varan indirim uygulanıyor.

Belirtilen tutar, ÖTV indirim uygulamasından kaynaklı fiyat indirimine ilave olarak MAİŞ A.Ş. tarafindan sınırlı sayıda Renault Captur Touch 0.9 TCe 90 hp otomobilin perakende satın alınması şartıyla geçerli indirimin toplamıdır. Kampanya indirimi ile finansal kampanyalardan yararlanmak isteyenler, Renault Finans’tan Maxxi Koruma paketi satın almak şartı ile maksimum 200.000 TL ve 48 aya kadar %2,49 faiz kampanyasından yararlanabilir. Belirtilen indirim tutarı, 30.11.2018 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Renault Kangoo Kampanyası

Renault Kasım ayı kampanyası çerçevesinde, Renault Kangoo modeli devletin ÖTV indirimine ek olarak 15.000 TL’ye varan indirim fırsatıyla satın alınabiliyor.

Belirtilen tutar, ÖTV indirim uygulamasından kaynaklı fiyat indirimine ilave olarak MAİŞ A.Ş. tarafindan sınırlı sayıda Renault Kangoo Multix Touch 1.5 dCi 90 hp otomobilin perakende satın alınması şartıyla geçerli indirimin toplamıdır. Kampanya indirimi ile finansal kampanyalardan yararlanmak isteyenler, Renault Finans’tan Maxxi Koruma paketi satın almak şartı ile maksimum 200.000 TL ve 48 aya kadar %2,49 faiz kampanyasından yararlanabilir. Belirtilen indirim tutarı, 30.11.2018 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcılar’da geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Renault’dan %0 Faiz Fırsatı

Kasım ayında, Renault Megane Sedan, Renault Megane HB, Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Captur ve Renault Kadjar modellerinin satın alımlarında, maksimum 40.000 TL kredi tutarı ve 12 aya varan vade seçeneği için %0 sabit faiz oranı veya 4.000 TL’lik nakit alım indirimi tüm Renault Yetkili Satıcıları’nda.

Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar, yasal mevzuatın izin verdiği sınır dahilinde maksimum 200.000 TL kredi tutarı ve 48 aya varan vade için %2,49 faiz oranı ile kredi kullanabilirler ve aynı zamanda 4.000 TL’lik ilave indirimden faydalanabilir.

Renault finansman kampanyaları, Renault Megane Sedan, Renault Megane HB, Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Captur ve Renault Kadjar modellerinin, satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. MaxxiKoruma satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. 4000 TL’lik indirim, %0 faiz oranlı finansman kampanyası ile birlikte kullanılamaz, %2,49 faiz kampanyası ile birlikte kullanılabilir. Kampanyalar stoklarla sınırlıdır ve 14.11.2018 tarihine kadar geçerlidir.

40.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0,08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0,98
200.000 TL 48 Ay %2,49 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %3,02, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %42,85

Renault binek otomobillerde %0,99 faiz ile kredi kampanyası

Kasım ayında, Renault Megane Sedan, Renault Megane HB, Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Captur ve Renault Kadjar modellerinin satın alımlarında, maksimum 50.000 TL kredi tutarı ve 20 aya varan vade seçeneği için %0,99 sabit faiz oranı veya 4.000 TL’lik nakit alım indirimi sunuluyor.

Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar, yasal mevzuatın izin verdiği sınır dahilinde maksimum 200.000 TL kredi tutarı ve 48 aya varan vade için %2,49 faiz oranı ile kredi kullanabilirler ve aynı zamanda 4.000 TL’lik ilave indirimden faydalanabilir.

Renault finansman kampanyaları, Renault Megane Sedan, Renault Megane HB, Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Captur ve Renault Kadjar modellerinin, satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. MaxxiKoruma satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. 4.000 TL’lik indirim, %0,99 faiz oranlı finansman kampanyası ile birlikte kullanılamaz, %2,49 faiz kampanyası ile birlikte kullanılabilir. Kampanyalar stoklarla sınırlıdır ve 14.11.2018 tarihine kadar geçerlidir.

50.000 TL 20 Ay %0,99 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,24, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %15,95
200.000 TL 48 Ay %2,49 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %3,02, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %42,85

Tüm Renault Hafif Ticari Araçlara Özel %0 Faiz Kampanyası

Kasım ayında, tüm Renault hafif ticari araç modellerinin satın alımlarında, maksimum 40.000 TL kredi tutarı ve 12 aya varan vade seçeneği için %0 sabit faiz oranı veya 4.000 TL’lik nakit alım indirimi tüm Renault Yetkili Satıcıları’nda.

Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar, yasal mevzuatın izin verdiği sınır dahilinde maksimum 200.000 TL kredi tutarı ve 48 aya varan vade için %2,49 faiz oranı ile kredi kullanabilirler ve aynı zamanda 4.000 TL’lik ilave indirimden faydalanabilir.

Renault finansman kampanyaları, Renault Kangoo, Renault Master ve Trafic modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. MaxxiKoruma satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. 4.000 TL’lik indirim, 0,99% faiz oranlı finansman kampanyası ile birlikte kullanılamaz, 2,49% faiz kampanyası ile birlikte kullanılabilir. Kampanyalar stoklarla sınırlıdır ve 14.11.2018 tarihine kadar geçerlidir.

40.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0,29, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %3,57
200.000 TL 48 Ay %2,49 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %2,63, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %36,62

Kasım ayında hurda araç teşviki uygulamasından yararlanacak Renault müşterileri için Renault Clio 73.600 TL, Renault Captur 87.050 TL, Renault Kadjar 116.250 TL, Renault Koleos 176.550 TL, Renault Kangoo 83.550 TL, Renault Trafic 113.250 TL ve Renault Master 118.050 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Skoda Kampanyaları | Kasım 2018

Skoda Kasım ayı kampanyası kapsamında, tüm Skoda modellerinde geçerli %0 faiz avantajı Skoda Yetkili Satıcıları’nda.

Tüm Skoda modelleri, yıl sonuna kadar geçerli ÖTV indirimi ile çok özel fiyatlar, %0 faiz ile kredi kampanyası, %5 fiyat indirimi, ÖTV avantajı ve 8.000 TL’ye varan hurda teşviği fırsatı ile satışa sunuluyor.

* Skoda Finans ile düzenlenen %0 faizli kredi kampanyası 2 sigorta ürünü satın alınması ile geçerlidir.

Skoda Superb Kampanyası

Markanın amiral gemisi Skoda Superb modeli Kasım ayına özel, yıl sonuna kadar geçerli ÖTV indirimi ile çok özel fiyatlar, 100.000 TL’ye 12 ay %0 faiz ile kredi fırsatı, %5 fiyat indirimi ve 3.000 TL Hurda Teşviki avantajlarıyla Skoda Yetkili Satıcıları’nda.

Skoda Fabia Kampanyası

Skoda Kasım 2018 kampanyası dahilinde, Skoda Fabıa’da yıl sonuna kadar geçerli ÖTV indirimi ile çok özel fiyatlar, 30.000 TL’ye 12 ay %0 faiz ile kredi fırsatı, %5 fiyat indirimi ve sınırlı sayıda Skoda Fabia Style 1.0 TSI DSG Versiyonu için 89.500 TL başlayan fiyatlar 8.000 TL’ye varan Hurda Teşviki fırsatları sunuluyor.

Skoda Karoq Kampanyası

Skoda’nın yeni kompakt SUV modeli Skoda Karoq, yıl sonuna kadar geçerli ÖTV indirimi ile çok özel fiyatlar, 60.000 TL’ye 12 ay %0 faiz ile kredi fırsatı, %5 fiyat indirimi, 3.000 TL Hurda Teşviki avantajları ile Skoda Yetkili Satıcıları’nda alıcılarını bekliyor.

Skoda Octavia Kampanyası

Etkileyici tasarımı, yüksek verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ile 2018 model Skoda Octavia modellerine özel, yıl sonuna kadar geçerli ÖTV indirimi ile çok özel fiyatlar, 60.000 TL’ye 12 ay %0 faiz ile kredi fırsatı, %5 fiyat indirimi, 8.000 TL’ye varan Hurda Teşviki avantajları bulunuyor.

Skoda Kodiaq Kampanyası

Kasım ayı Skoda kampanyası ile gelişmiş teknolojik özellikleri, şehir ve arazi koşullarındaki yetenekleriyle dikkat çeken Skoda Kodiaq modellerinde, yıl sonuna kadar geçerli ÖTV indirimi ile çok özel fiyatlar, 60.000 TL’ye 12 ay %0 faiz kredi fırsatı, %5 fiyat indirimi, 3.000 TL Hurda Teşviki sunuluyor.Yenilenen tasarımı ve zengin donanım özellikleriyle Skoda Rapid ve Skoda Rapid Spaceback modelleri,
yıl sonuna kadar geçerli ÖTV indirimi ile çok özel fiyatlar, 30.000 TL’ye 12 ay %0 faiz ile kredi fırsatı, %5 fiyat indirimi ile 103.400 TL’den başlayan fiyatlar, 8.000 TL Hurda Teşviki avantajıyla Skoda Yetkili Satıcıları’nda
.

Audi Kampanyaları | Kasım 2018

Audi A3 Sportback, Audi A3 Sedan ve Audi A3 Cabriolet Kampanyaları

Sınırlı sayıdaki Audi A3 Sportback, Audi A3 Sedan ve Audi A3 Cabriolet modelleri, %0 faiz ve ÖTV indirimiyle Audi Yetkili Satıcıları’nda alıcılarını bekliyor.

19 Kasım 2018’e kadar devam eden kampanya, 2018 model Audi A3 Sportback ile Audi A3 Sedan tüm donanım paket seçeneklerinde %0 faiz, 50.000 TL için belirtilen limitlerde 6 ile 18 ay arasında sınırlıdır. Kampanyada vdf’den kredi kullanımı ile Audi Kasko ve Uzatılmış Garanti alınması zorunludur.

2018 model Audi A3 Sportback ile Audi A3 Sedan tüm motorlarda %0,6 faiz, 50.000 TL kredi, 24 ay ve %1,21 faiz, 50.000 TL kredi, 36 ay vade ile sınırlı olan kampanya, 19 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir. vdf’den kredi kullanımı ile Audi Kasko zorunlu olup, beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilmektedir. Audi A3 Sportback ve Audi A3 Sedan modellerinde kampanya, tüm donanım paketlerini kapsamaktadır.

19 Kasım 2018’e kadar devam eden Audi kampanyası dahilinde, 2018 model Audi A3 Cabriolet’de %0 faiz, 50.000 TL kredi için belirtilen limitlerde 6 ile 18 ay arasında sınırlıdır. Kampanyada vdf’den kredi kullanımı ile Audi Kasko ve Uzatılmış Garanti alınması zorunludur. Aynı kampanya, %0,6 faiz, 50.000 TL kredi, 24 ay ve % 1,21 faiz, 50.000 TL kredi ve 36 ay vade ile sınırlıdır. vdf’den kredi kullanımı ile Audi Kasko zorunlu olup, beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilmektedir.

İki ürünlü faiz oranlarının kullanımında krediye Audi Kasko ve Uzatılmış garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur.

Audi A3 Sportback’in ortalama CO2 emisyonu 101 – 111 g/km, ortalama yakıt tüketimi 3,8 – 4,9 lt/100 km arası değerlerdedir.
Audi A3 Sedan’ın ortalama CO2 emisyonu 100 – 111 g/km, ortalama yakıt tüketimi 3,8 – 4,8 lt/100 km arası değerlerdedir.
Audi A3 Cabriolet’nin ortalama CO2 emisyonu 114 – 117 g/km, ortalama yakıt tüketimi 5,0 – 5,1 lt/100 km arası değerlerdedir.

Audi A4 Kampanyası

Audi’nin 19 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanyası ile sınırlı sayıdaki Audi A4 1.4 ve Audi A4 2.0 modellerine %0 faizli kredi imkanı ve ÖTV indirimiyle sahip olabilirsiniz.

Audi A4 1.4 Turbo FSI Design ve Sport donanım paketli araçlar ile Audi A4 2.0 TDI tüm motor seçenekleri için 19 Kasım’a kadar devam eden kampanya kapsamında, 2018 model tüm Audi A4 1.4 Turbo FSI otomobiller, %0 faiz, 6 – 12 ay, 100.000 TL kredi, %0,88 faiz, 18 ay, 100.000 TL kredi ve %1,24 faiz, 24 ay ile sınırlı 100.000 TL vdf kredi kullanımında geçerlidir. Audi Kasko ve beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilir.

İki ürünlü faiz oranlarının kullanımında krediye Audi Kasko ve Uzatılmış garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur. Audi A4 Dynamic donanım paketli araçlar kampanyaya dahil değildir.

Audi A4’ün ortalama CO2 emisyonu 107-139 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4,1-6,1 l/100 km değerleri arasındadır.

Audi Q2 Kampanyası

Sınırlı sayıdaki Audi Q2’ler, özel kredi avantajlarıyla Audi Yetkili Satıcıları’nda.
19 Kasım 2018 tarihine kadar devam eden Audi kampanyası, 2018 model Audi Q2 1.6 TDI’lar %0 faiz, 6 – 18 ay, 70.000 TL kredi, %0,6 faiz, 24 ay, 70.000 TL kredi ve %1,21 faiz, 36 ay ile sınırlı 70.000 TL kredi kullanımında geçerlidir. Audi Kasko ve beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilir.

İki ürünlü faiz oranlarının kullanımında krediye Audi Kasko ve Uzatılmış garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur.

Audi Q2’nin ortalama CO2 emisyonu 109-117 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4,1-5,1 l/100 km değerleri arasındadır.

Audi A1 Kampanyası

Kasım ayıa sınırlı sayıdandki Audi A1 Sportback’e özel kredi avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. 2018 model Audi A1 Sportback %0 faiz, 50.000 TL kredi, 6 ile 18 ay, %0,6 faiz, 50.000 TL kredi, 24 ay ve %1,21 faiz 50.000 TL kredi, 36 ay ile sınırlıdır. 19 Kasım 2018’e kadar geçerli olan kampanyada vdf’den kredi kullanımı ile Audi Kasko zorunlu olup, beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilmektedir.

Audi A1 Sportback’in ortalama CO2 emisyonu 97-112 g/km, ortalama yakıt tüketimi 3,7-4,9 l/100 km değerleri arasındadır.

Doğuş Otomotiv kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Audi AutoCredit

Audi AutoCredit sayesinde, araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyebilirsiniz. Kalan tutarı ise kendi belirleyeceğiniz peşinat** güncel faiz oranı ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırabilir ve Audi A1 için 2.399 TL, Audi A3 için 2.744 TL, Audi A4 için 3.436 TL, Audi Q2 için 3.423 TL ve Audi Q3 için 4.040 TL’ den başlayan aylık ödemelerle yeni Audi’nizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz*.

Taksitleriniz bittiğinde kalan balon ödemeyi ister tek seferde, ister 12 ay daha vade yaparak ödeyebilirsiniz, tercih ederseniz de balon ödemenize karşılık yüksek geri alım değeri ile Audi’nizi geri verip yerine yepyeni bir Audi alabilirsiniz.

Ayrıca bu kampanya kapsamına ek olarak aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Audi Yetkili Servisleri’nde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketi ve bir yıllık Audi Kasko paketine de sahip olacaksınız.

*Kampanya, seçili Audi araç modellerinde geçerlidir.
**Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat peşinat vermek durumundadır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Hasan hasan 1 hafta önce

Ben 10750 tl ye şahin aldım işimi görüyo .

Misafir Avatar
fedayi 2 hafta önce

ya kardesim habere 2018 kampanyalari diye giriyosun sen 2013- 2014 yilindaki araba fiyatlarini veriyosun 30000 tl arabami kaldi

Misafir Avatar
ender 2 hafta önce

hayrettin arkadaşım belki bilmiyorsun 200. 000 tl lik arabanın 90.000 i vergi .
100.000 TL’lik sıfır km bir aracın fiyatı Artan vergi ve diğer masraflarla 289.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Misafir Avatar
Hayrettin 1 ay önce

Bu alçak fırsatçi otomobil üreticilerinden sıfır araba almayın millet avrupaya 50-60 bine sattıkları arabaları bize 120-180 bin aralığında satıyorlar bunların soyguncuların fabrikaları kapanir inşaAllah en cok zammida dacya yapmis yaziklar olsun bunlarin arabalari avrupa ve amerika standartlarindada degil yari hurda kalitesinde işçilikleri berbat hele fiatlar tumden fason berbat uretim

Misafir Avatar
SERKAN 4 hafta önce @Hayrettin

Vergilendirme sisteminin hiç mi suçu yok...

Beğenmedim (0)