Kamuajans.com - Her burcun kendine has özellikleri vardır. Aynı burçtan olan insanlarda, benzer davranışlar görülür. Bu da bize her burcun bir amacı olduğunu kanıtlar. Hangi burç dünyaya ne amaç ile gelmiş ise, özelliklerinden yola çıkarak tespitler yapılmış ve uzmanlar tarafından da doğrulanmıştır. Bu doğrultuda uzmanlar tarafından ekim ayı burç yorumlarını araştırdık.

 Duygu ve düşüncelerimize yön veren burçların yorumları uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Aşk para gibi bir çok beklentinin analizi olan burçların 2018 yılı Ekim ayındaki yorumlarını sizler için derledik.


Astroloji meraklısının sayısı bir hayli fazla. ''Fala inanma falsız kalma'' dense de burçların yorumlarına hayatında bir kez bakmayan yoktur sanırım. 2018 yılının Ekim ayı içerisinde olduğumuz şu günlerde bu ayın burç yorumları merak ediliyor. Burç, insanın doğum anında Güneş'in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesidir. Eğer doğduğunuz noktadan gökyüzüne, Güneş’e doğru hayali bir çizgi çizer ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız, bu çizginin bir burca ulaştığını görürsünüz. Bir bilim dalı olan burçlar uzmanlar tarafından her burç haftalık aylık yıllık  olarak yorumlanıyor.

KOÇ

Zor zamanlarda en yakın tanıdıklar birbirine destek olmalıdır. Ekim ayında bu söz, sizin için vazgeçilmezdir. Önceki olaylardan ötürü, işyerinde olduğu kadar özel hayatınızda da zaman baskısı yaşayacaksınız. Neyse ki Koçlar'ın çevresinde bunları anlayacak olan anlayışlı insanlar olacak.

Makul bir hızda ilerlemeye çalışın. Acele etmeyin ama aynı zamanda diğerlerinin arkasında kalmayın.

Evde TV izlemek ya da bilgisayara bakmak yerine dışarıda doğada daha fazla vakit geçirmeye çalışın.

BOĞA

Tamamen güvendiğiniz yakın bir kişi, Ekim ayında ikilemi çözmenize yardımcı olabilir. Bu kişi eşiniz, en yakın aile üyelerinden biri veya en iyi arkadaşınız olabilir. Çözümü birlikte bulacaksınız ve rahatlayacaksınız Şu anda Boğaları tutan hiçbir şey yok. Kariyer alanında başka bir kader silsilesi sizi bekliyor.

Bir kariyer planı yapmak sizde çok stres yaratmaz. Pasifsiniz ve rekabetçi değilsiniz.

Her yaşta cilt bakımı yapmanız gerekir. Yeterli uyku ve nemlendirme ile canlı görüneceksiniz.

İKİZLER

Ekim ile birlikte kariyer alanınıza pozitif enerji gelir. Birkaç ay çok büyük çaba harcadıktan sonra sonunda hedeflerinize ulaşabileceksiniz. İkizler çevrelerinin farkında ve düşünceli olmalı, patronlarına veya iş arkadaşlarına acil bir sorunu çözmede yardım etmelidir. Bu iyilik kesinlikle unutulmayacak.

Birilerinin çalışmalarınıza itirazı söz konusu olduğunda rahatsız olmayın. Bu anlamsız. Çok enerjiniz var; sporla vücudunuz için bir şeyler yapmaya çalışın. Daha iyi hissedeceğinizi göreceksiniz. Sakinleşmeniz gerekir. Ve şu günlerde bedeli iki kat olur. Soğuk algınlığına yakalanmak için dikkatli olun.

YENGEÇ

Doğru kişilerle en büyük tanışma şansı tam şimdi geliyor. İyi şansınızdan yararlanın. Tüm Yengeçler Ekim'de gözlerini iyice açmalıdır. İlk izlenimlere çok fazla takılmayın. Bazen bir kişi mükemmel görünebilir, ancak daha sonra kötü tarafı yüzeye çıkıp kendini açığa vurabilir. Diğer yandan, görünüşte içe kapalı ve utangaç olan bir şahıs, ikinci bakışa değecek olan doğru kişi olabilir.

İşten erken ayrılmanın cezbediciliği büyük olacaktır, ama siz karşı koymalısınız. Neyin yanlış gidebileceğini asla bilemezsiniz.

Belki çok fazla enerjinizin olduğunu hissediyorsunuz. Ama bu tamamen bitkin düşmek için sebep değildir. Bunun birazını ertesi gün için saklayın.

ASLAN

Aslan burcu için bir başka başarılı ay Ekim'dir. Yıldızlar nihayet istikrarlı bir konuma gelecekler, böylece sorunlar sizden uzak olacak. Yeni bir ilişkide yeni ilginç deneyimler ortaya çıktıkça henüz aşık olmaktan keyif alabilirsiniz. Daha önceki anlaşmazlıklara rağmen, uzun vadeli bir ilişkide uyum yüze çıkacaktır.

Siz ve iş arkadaşlarınız arasında bir ses yükselmesi olabilir. Sorunun nerede olduğunu bulmaya çalışın ve onlarla konuşun. Bu gün entellektüel bazlı faaliyetler için en iyisini umut ediyor. Kendinizi eğitmek için zaman ayırın. Acele etmeyin. Vücudunuzu dinleyin ve ne isterse onu verin.

BAŞAK

Ekim'de uzun vadeli ilişkiler içindeki Başaklar bir kriz yaşayabilirler. Bu, olgunlaşmamış, pervasız davranış için kesinlikle bir mazeret değildir. Partneriniz bu durumla ilgili kendini kötü hissedecektir. Her ikiniz de yeterince gayret gösteriyorsanız, bir şeyleri yakında düzeltecek, barış yapabileceksiniz, ilişkiniz güzelleşecek ve tekrar uyumlu hale geleceksiniz. Tek yapmanız gereken düşünceli olmak ve bir uzlaşmada anlaşmaktır.

Birini etkilemek için yapılacak doğru şeyi biliyorsunuz. Denenmiş yöntemlere güvenin. Bağlılığınız yüksek ve siz böyle gidebileceğini hissediyorsunuz. Ama bazı sınırları ayarlamalısınız; aksi halde, bu iyi sonlanmayabilir.

TERAZİ

Terazi Burcu Ekim 2018 İş Sevgili Terazi burcu, Ekim 2018'in gelmesiyle beraber Mars'tan alacak olduğunuz etki sizi iş ve kariyer hayatınızda adım adım ileriye taşıyacak. İşlerinizi daha rahat ve istediğiniz gibi ilerletme imkanı elde edeceksiniz. Dönem içerisinde performansınızı korumalı ve çalışmalarınızı doğru şekilde devam ettirmelisiniz. Sizin çalışma yönteminizden memnun olmayan ve gereksiz eleştirilerde bulunan kişileri de çok fazla kafanıza takmamalısınız.

Ekim 2018 içerisinde size haklı eleştirilerde bulunan kişiler de olacaktır. Kariyer hayatınız devam ettiği sürece de haklı eleştirilere açık olmanız gerekiyor. Aksaklıkları geride bırakmak ve doğru adımlar atmak için attığınız hatalı adımlardan da ders çıkartmalısınız. Hedeflediğiniz konum aslında ulaşılması çok zor bir konum da değil. Kendinize yeni bir yol haritası çizmek istiyorsanız, biraz daha beklemede kalmalısınız. 

Terazi burcu, Ekim 2018'in ortalarından itibaren gelir ve gider düzeyiniz artacak. Gelir düzeyinizin artması oldukça iyi bir durum ancak giderler konusunda biraz daha temkinli olmanızı öneririz. Ekim 2018'in genelinde söz konusu iş ve kariyer hayatınız olduğunda kafanızın karışmasına izin vermemelisiniz. Doğru hareket etmek, doğru analizlerden ve doğru noktalara odaklanmaktan geçer. Ekim 2018 iş ve kariyer açısından iyi geçecek. 

Terazi burcu, Ekim 2018'in gelmesiyle beraber aşk hayatınıza olan ilginiz iyiden iyiye artış gösterecek. Birlikteliğinizde mutlu olduğunuz sürece sakin ve huzurlu kalmaya devam edeceksiniz. Partneriniz de artık sorunların ve sıkıntıların son bulduğuna emin. Aranızdaki bağ geride bıraktığımız dönemlerde biraz olsun kopma noktasına gelmişti ve bazılarınız da ayrılık gibi bir gerçekle yüzleşmek zorunda kaldılar.

Genel olarak bu durum ciddi bir sorun anlamı taşıyor olsa da aslında kendinize aşkınızın ve sevginizin ne kadar kuvvetli olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldunuz. Sorun ettiğiniz şeylerin aslında sorun olmadığının siz de farkındasınız Terazi burcu. Ekim 2018'de adımlarınızı yine buna göre atmalısınız. Hatalı aramak da doğru olmayacaktır. Sorun ne siz de ne de partnerinizde. Yaşadıklarınız da olağan. 

Birlikteliği olmayan Terazi burcu, Ekim 2018'in ilk günlerinden itibaren üzerinizde karşı koyulamaz bir çekicilik olacak. Dilediğiniz kişiyle bu süreç içerisinde yakınlaşma imkanı elde edeceksiniz. Siz de biliyorsunuz ki dilediğiniz kişiyle yakınlaşmak evet kısa vadede mutluluk getirecektir ancak uzun vadede size sunacakları kısıtlı. Son olarak, geçmişi geçmişte bırakmayı öğrenmelisiniz. Eski sorunlarınızı, yeni birlikteliğinize yansıtmamalısınız. 

Terazi burcu, Ekim 2018 içerisinde sağlığınızla ilgili konularda sorunlar ve sıkıntılar olmayacak. Yorgunluğunuzu atamadığınız için ufak tefek ağrılarınız olacak. Ayrıca, stres ve kafanıza taktığınız olumsuz düşünceler de baş ağrılarınızın sebebi. Yaşınız kaç olursa olsun, sorunları sıkıntıları gözünüzde büyüterek, sürekli düşünerek biraz daha yaşlanmak ve sağlığınıza zarar vermek mi istiyorsunuz?

AKREP

Ekim'de inat etmeyin ve yardım teklifini reddetmeyin. Ancak eğer diğerini küçümsemeyecekseniz, Akrep gibi normale dönebilecek ve sosyal hayata yeniden girebileceksiniz. Korkunuzun üstesinden gelin ve çevrenizdeki herkesi genellemeyin. Belki kurtulmanız gereken gereksiz önyargınız vardır.

İşler hiç ilerlemediğinde ve bitirmek kısa bir zaman alıyorsa sadece sabırlı ve dikkatli olun. Çok enerjiye sahipsiniz ve bunlar iyi durumda, son zamanlarda başarısız olduysanız, artık bu değişecektir.

YAY

Ekim'de kırılma noktası gelecek. Yay burcu işyerinde şimdiki yerini korumak için savaşacak. Bu, kolay olmayacak. Daha önceki ihmaliniz nedeniyle şimdi başkaları tarafından düzeltilmesi gereken bazı hatalar yaptınız ve artık kimse açıklamanızı önemsemiyor. Belki adaletsizlik hissedeceksiniz. Kendiniz için her türlü haince sözleri tutun.

İş temposu yüksek olur, ancak stres bugün teninizin altına geçmeyecek. Her sorunu serin bir kafa ile çözün. Kronik sağlık sorunlarını göz ardı etmeyin. Uygun bir uzman arayın.

OĞLAK

Ekim ayında bekar Oğlaklar doğru kişiyle karşılaşmak için büyük bir şansa sahiptirler. Sadece şansınızla senkronize olmanız gerekir. Evde oturursanız, biriyle tanışma şansını kaçıracaksınız. Zaten şanslarını bulmuş olanlar mutlu bir ilişki içinde karşılıklı etkileşimin ve ahengin tadını çıkaracaktır.

Biraz yavaşlayabilirsiniz. Zaman baskısı ya da son teslim tarihi yok, öyleyse bunu iyi değerlendirin. Kendinizi düşünün ve vücudunuzu dinleyin. Sınırları her zaman aşmamalısınız. Bu akşam için daveti reddedin ve dinlenin.

KOVA

Ekim'in sizi düşürmesine izin vermeyin. Zorluklarla mücadele etmeniz gerekecek. Kova, geçmiş olayları inceledikten sonra, eğer bunlardan öğrenmeyi başarırsa, bu olumsuz deneyimlerin onu daha çok olgunlaştırabileceğini ve daha güçlü hale getirebileceğini fark edecektir. Bu ay sizi gerçekten zenginleştirecek.

İşten erken ayrılmanın cezbediciliği büyük olacaktır, ama siz karşı koymalısınız. Neyin yanlış gidebileceğini asla bilemezsiniz. Bilinmeyenden korkmayın. Maceracı etkinliklerin şu anda sizin için doğru şey olduğunu göreceksiniz.

BALIK

Ekim ayında Balıklar bazı küçük tartışmalara ya da kavgalara karışabilirler. Bu meseleler önemsizdir ve bunların çok kolay üstesinden gelebilirsiniz. Tek yapmanız gereken önceliklerinizi belirlemek ve asla eski anlaşmazlıkları tekrar açmamaktır. Bu şekilde, ilişkilerinizde kaybolan uyumu bulabileceksiniz. Ne fiziksel durumunuzu unutun ne de spor yapmayı.

Eşinizle ya da bir arkadaşınızla konuşun ve bir baloya gidin. Bu, yılın sosyal olayıdır ve ortam buna gerçekten değer. Harika hissetmenize şaşmamak gerek, vücudunuz yaşam tarzınızı iyileştirir.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
ali 2 hafta önce

Bir iş adamı mı yoksa kadın mı? Finansal Var mısınız, Herhangi bir stres ya da
Kendi işinizi kurmak için paraya ihtiyacınız var mı? ya da hastane faturalarını ödemek için paraya ihtiyacınız var.Bize e-posta gönderin: (mrslindarobertloanfirm@gmail.com)

Misafir Avatar
enesa 3 hafta önce

İnanmakiçinumut

Misafir Avatar
Anna 1 ay önce

Dünya ile paylaşmak istiyorum sadece 24 saat içinde kocamı geri aldım, Dr Ogundele denilen büyük bir büyünün yardımıyla, onun online iletişimini gördüm, o çok güçlü ve dürüst, kocam 7 yıldır beni terk etti Başka biriyle birlikte olmak onun için bir çocuğa sahip olamadığım için Dr Ogundele onu bana geri getirdi, yardım e-postası için onunla iletişime geçebilirsiniz: ogundeletempleofsolution@gmail.com. WhatsApp ve Viber Sohbet: +27638836445

Misafir Avatar
aleyna 3 ay önce

koç burcu benim ve aşk hakında güzel bişeyler yazmişsınız

Misafir Avatar
Mr Mathias Ackerman 5 ay önce

Sadece bir finansal hizmet olarak yayınlandığında gülümsüyorum Bay Mathias Ackerman bana ve ailemin borçlarını ödemesine yardım etti. Her şey, borcunu ödemek için 90 000 avroluk bir kredi gerektiğinde başladı, bu yüzden internetteki iletişim e-postasına rastladım, bu yüzden ondan bir kredi başvurusu yapmaya karar verdim ve şimdi ben çok iyiyim mutlu bana ve bana borç veren finansal hizmetler için Mr Mathias Ackerman yardım için minnettar, sen e-posta için ona ulaşabilirsiniz: (mathiasackerman1421@gmail.com). Acilen bir kredi ihtiyacı var mı? Hemen şimdi e-posta yoluyla borç için mali bir hizmet olan Mr Mathias Ackerman ile temasa geçin: (mathiasackerman1421@gmail.com) Başkalarının da aynı adil borç veren hakkında tanıklık ettiğine inanıyorum

Misafir Avatar
jane 6 ay önce

Merhaba,
Bu, genel kamuoyuna, özel bir kredi veren kurum olan Bayan Jane Alison'ın herhangi bir maddi yardıma ihtiyacı olan herkes için finansal bir fırsat yarattığını bildirmek içindir. Açık ve anlaşılır bir şart ve koşullar altında bireylere, firmalara ve şirketlere% 2 faiz oranıyla kredi veriyoruz. e-posta ile bugün bize ulaşın, böylece size kredi şartlarımızı ve koşullarımızı verebiliriz: (saintloanss@gmail.com)