Kamuajans.com -2019 yılının Nisan ayı içerisinde olduğumuz şu günlerde bu ayın burç yorumları merak ediliyor. Burç, insanın doğum anında Güneş'in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesidir. Eğer doğduğunuz noktadan gökyüzüne, Güneş’e doğru hayali bir çizgi çizer ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız, bu çizginin bir burca ulaştığını görürsünüz. Bir bilim dalı olan burçlar uzmanlar tarafından her burç haftalık aylık yıllık  olarak yorumlanıyor.

Her burcun kendine has özellikleri vardır. Aynı burçtan olan insanlarda, benzer davranışlar görülür. Bu da bize her burcun bir amacı olduğunu kanıtlar. Hangi burç dünyaya ne amaç ile gelmiş ise, özelliklerinden yola çıkarak tespitler yapılmış ve uzmanlar tarafından da doğrulanmıştır. Bu doğrultuda uzmanlar tarafından Nisan ayı burç yorumlarını araştırdık.

Duygu ve düşüncelerimize yön veren burçların yorumları uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Aşk para gibi bir çok beklentinin analizi olan burçların 2019 yılı Nisan ayındaki yorumları belli oldu. Nisan ayına özel tüm burçların aşk ve para yorumlarını araştırdık.

 Teknolojinin altın çağını yaşadığı son yıllarca vatandaşlarda burç merakı artarak devam ediyor. Ocak ayı boyunca burcunuzda yaşanacak gelişmeleri takip edebileceğiniz haberimizi incelemeden geçmeyin. Özellikle aşk ve para yorumları, burç yorumlarında en çok aranan kısımdır. Astroloji meraklısının sayısı bir hayli fazla. ''Fala inanma falsız kalma'' dense de burçların yorumlarına hayatında bir kez bakmayan yoktur sanırım.

Duygu ve düşüncelerimize yön veren burçların yorumları uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Aşk para gibi bir çok beklentinin analizi olan burçların 2019 yılı Nisan ayındaki yorumları belli oldu.  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak,Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının güncel yorumları.

2019 NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Nisan'la birlikte boyunca çevrenizdeki şeyler sakinleşecektir. İş konusunda, önceki oldukça heyecanlı olaylarla karşılaştırıldığında önemli ölçüde pasif ve gerileme durumunda olacaksınız. Bu dönem boyunca Koçları hak edilmiş dinlenme bekleyecek. Aile tatilleri veya sağlıklı hafta sonlarını sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz.

Biraz yavaşlayabilirsiniz. Zaman baskısı ya da son teslim tarihi yok, öyleyse bunu iyi değerlendirin.

Arkadaşınızdan tavsiye almalı ve önerdiği yeri ziyaret etmelisiniz.

Çok canlı görünen diğerlerini kıskanırsınız, ama eğer isterseniz siz de yapabilirsiniz!

BOĞA (21 Nisan - 20 Mayıs)

Nisan ayındaki başlıca olay, esasen burçlara göre kişisel gelişimi ilgilendiriyor. Kendinizi bir kavga ya da anlaşmazlık içinde bulduktan sonra gözleriniz nihayet açılacaktır. Başkalarına karşı davranışınızın değişmesi gerektiğini göreceksiniz. Çok fazla inat sizi tartışmalara itebilir. Etkili olması için Boğa tüm bunları tek başına gerçekleştirmek zorundadır.

Zor zamanlar yaşayacaksınız. Ancak bu anlarda siz son derece iyi bir çalışan olarak kendinizi kanıtlayacaksınız ve patronunuz bunu yeterince takdir edecektir.

Önemli kararlar veya değişikliklere girme dürtüsünden kaçının. Hiç iyi olmayacaktır.

İKİZLER (21 Mayıs - 20 Haziran)

Nisan ayında ilişkinizde bazı yanlış anlama veya sorunlar olabilir. Özel olarak ciddi bir şey olmasa bile bu durumu hafife almamalısınız. İnatçı olmayın. Diğer görüşleri dikkatle dinleyin ve yalnızca kendinizinkine değil, diğer çözümlere de açık olun. İkizler bu yolla çeşitli sorunları önleyebilir.

İyi para kazanmak ve maddi varlıklar edinmek için fırsatınız olacak. Bu şansı deneyin ve gitmesine izin vermeyin.

Çok canlı görünen diğerlerini kıskanırsınız, ama eğer isterseniz siz de yapabilirsiniz!

YENGEÇ (21 Haziran - 22 Temmuz)

Nisan ayında pozitif enerji saçacaksınız ve bunu çevreye de yayacaksınız. Bu nedenle Yengeç burcunun sosyal ilişkileri sürdürmesi çok kolay olacak. Aşkınızla karşılaşmak, bunun yanı sıra kariyerinizde çok değerli olabilecek ilginç temaslar elde etmek, fakat aynı zamanda sadece boş zamanınızı değerlendirmek için de büyük bir şansa sahipsiniz.

Patronunuzdan sakınmalı ve bütün işi hemen bitirmelisiniz, böylece daha fazla sıkıntınız olmaz.

Macerayı özlediniz mi? İnsanların içine gidin ve "bunun mücadelesini" kendi başınıza verin.

Cildinize özen gösterin. Stres son zamanlarda yüzünüzde biraz fazla boy göstermiş görünüyor.

ASLAN (23 Temmuz - 23 Ağustos)

En zor zamanlarda ailenizden yardım bekleyebilirsiniz. Ruhunuzu beslemenin yolunu bulurlar. En sevdiklerinize onlara minnettar olduğunuzu gösterin ve iyiliklerine karşılık verin. Bunların kıymetini bilmemek, hoş olmayan yanlış anlamalara yol açar. Aslanlar eşleri ile tekrar uyumlu olmayı başarıyorlar. Nisan ayında yıldızlar istikrarlı bir konumdadır.

Biraz dinlenmek istersiniz ama şimdi tatil bir seçenek değildir. Kalmanız ve daha uzun bir süre için savaşmanız gerekir.

Tamamlanmamış bütün şeyleri tamamlamalısınız. Daha sonra sorun olabilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 23 Eylül)

"Nisan'daki hava nedeniyle kendinizi keyifsiz ve depresif hissediyorsanız, ailenizin ya da en yakın arkadaşınızın yakınlığını arayın. Kesinlikle kendinizi izole ederek ""köşenize çekilmeyin"". İnsanlar ruhunuzu besleyebilirler. Başak'ın kişiliği geliştikçe ve daha da olgunlaştığında yavaş ama emin adımlarla istikrarlı bir döneme girecektir."

İşler hiç ilerlemediğinde ve bitirmek kısa bir zaman alıyorsa sadece sabırlı ve dikkatli olun.

Eğer iyi hissetmiyorsanız, kendinizi sevmediğiniz şeyler veya faaliyetler için zorlamayın.

TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

Sevgiliniz yine de sizi suçlarsa, agresif olmayın ve sadece hatalarını işaret etmeyin. Her şeyden önce kendi hatalarınızı düşünün. Kendinizi kötü hissederseniz, aileniz bu Nisan ayında size yardımcı olacak ve destekleyecektir. İşte Teraziler'in yararlı tavsiyeler ve anlayış bulabileceği yer burasıdır.

İş temposu yüksek olur, ancak stres bugün teninizin altına geçmeyecek. Her sorunu serin bir kafa ile çözün.

Bazı atölyeleri ziyaret edin. Yalnız olmaktan korkuyorsanız yanınıza iyi bir arkadaş alın.

Tüm çevrenize gülücükler dağıtıyorsunuz, ama içinizde o kadar iyi hissetmiyorsunuz. Canınızı sıkan şeyi söyleyin.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım) 

Nisan istikrarlı bir dönem olacak. Yıldızlar nihayet ideal bir konuma geldi ve sonunda dalgınlığınız sona erdi. Kariyerinize daha fazla zaman ayıracaksınız ve daha verimli olacaksınız. İş temponuzu geliştireceksiniz. En çalışkan meslektaşları bile Akrep'i yakalarken sorunlar yaşayacaklar.

Dikkatinizi en çok gereken yere çevirin ve dikkatiniz ıvır zıvır şeylerle dağılmasın.

Size zararı olacak aktiviteler yapmayacaksanız daha iyi olacak, riskler yüksek.

Önemli kararlar veya değişikliklere girme dürtüsünden kaçının. Hiç iyi olmayacaktır.

YAY (23 Kasım - 21 Aralık)

Nisan'da işinizden keyif alacaksınız. Zaman çok hızlı geçecek ve geç saatlerde çalışmaya bile aldırış etmeyeceksiniz. Buna rağmen Yay burçları ailelerini ve en yakın arkadaşlarını ihmal etmemelidir. Sizi seven insanlar böyle yüksek bir çalışma temposu belirlediğinizi görmekten hoşlanmazlar. Dinlenmeye çalışın, rahatlamak ve aile yemeği için vakit ayırın.

Bir dans kursuna katılmak istiyorsanız, bir dakika daha beklemeyin, şimdi kayıt olun. Bir eşinizin olmaması önemli değildir, birileriyle tanışacaksınız.

Sırtınızla ilgili sorunları kesinlikle gözardı etmemelisiniz, bir nörolojist ya da terapisti görmeye gitmelisiniz.

OĞLAK (22 Aralık - 20 Ocak)

Nisan'da ne yazık ki bazı problemler ortaya çıkabilir. Bu, iş arkadaşları ya da işverenler arasındaki uyuşmazlıklar, çalışma yerinin değişmesi ya da acilen çözülmesi gereken önemli bir görev ile ilgili olabilir. Her türlü durumda da yoğun olacaksınız. Bu zamanlarda bile Oğlak burcu, strese yenik düşmemeli ve sadece kendisi için vakit ayırmalıdır.

Şimdi büyük bir ev temizliği için doğru andır. Bunu kabul edin, bu zamanla ilgiliydi.

Eğer iyi bir refakatçi olmayacağınızı düşünüyorsanız, evde kalın. Hiçkimse kızmaz.

KOVA (21 Ocak - 18 Şubat)

Kova burcu Nisan'da kariyerinde yine başarılı olacak, bu onları geliştirip büyütecek. Kesinlikle kendinizi pasifliğe bırakmayın. Üstleriniz işinizde gösterdiğiniz belli bir standarda alıştı ve bunu hala sizden bekliyorlar. Diğer yandan, tanıdıklarınıza ve ilişkilerinize daha fazla zaman ayıracaksınız.

Tiyatro eğlenceli olabilir; bu, tür seçimine bağlıdır. Bunu gözden geçirin.

Şimdi karar vermek için doğru zamandır. Yıldızlar istikrarlı böylece bu kararları devam ettirmek sizin için kolay olacaktır.


BALIK (19 Şubat - 20 Mart)

Son zamanlarda çok fazla stres yaşadınız. İşyerindeki şartlar tam dikkatinizi gerektiriyor. Bu burç yorumlarına göre Nisan ayında durumlar sakinleşecektir. Nihayet dinlenmek için zamanınız olacak ve boş zamanınızı istediğiniz şekilde geçireceksiniz. Bu dönem Balık burcu için çok uyumlu olacak.

Geleceğinizi planlamaktan çekinmeyin. Bugünlerde yıldızlar doğru konumdadır. Herhangi bir karardan pişman olmayacaksınız.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Dilan 16 dakika önce

Bu ay beni neler bekliyor akrep burcu aşk hayatım nasil

Misafir Avatar
Mahri 1 ay önce

Arrep burc

Misafir Avatar
Nazan 1 ay önce

çok sikiliyorum sitresliyim sizce neden akrep burcuyum

Misafir Avatar
zeynep 1 ay önce

Bu seneki ask hayatımı ögrenöek istiyorum

Misafir Avatar
Roberto Kenneth 2 ay önce

KREDİ TEKLİFİ!!! Biz Roberto Kenneth kredisi yatırımını yapıyoruz. Hem kısa hem de uzun vadeli kredi finansmanı sağlıyoruz. Her yıl% 2 faiz oranıyla çok düşük ve güvenli bir şekilde, özel krediler, borç konsolidasyon kredisi, risk sermayesi, işletme kredisi, kurumsal krediler, eğitim kredisi, konut kredisi ve krediler sunuyoruz Banka finansmanına güvenilir bir alternatifiz ve başvuru sürecimiz basit ve anlaşılır. Kredimiz 5.000.00 - 25.000.000.000 $ arasında değişmektedir. (Yirmi Beş Milyon Dolar). Ek Bilgi: Genel krediler için hızlı, özel, gizli ve hizmet odaklı bir borç verme seçeneği haline geliyoruz. Geleneksel borç verme kaynaklarının başarısızlığa uğraması gereken şirketiz. Eğer ilgileniyorsanız aşağıdaki e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: robertokennety@gmail.com

Misafir Avatar
Çalışan 2 ay önce

Teşekürler ama bu kadar uzun olmasa kısa ve öz ölüleyim lütfen

Misafir Avatar
Berna 4 ay önce

Icimi kararttiniz butun burclar sok yasayacak bu ne kiyametmi kopacak offf bakmasaydim keske

Misafir Avatar
baki kalak 4 ay önce

boga burcuyum 2019 nelerle karşılaşacagım