2017 Yılı Aralık Ayına Ait İndirimli Otomobil / Araba Kampanyaları
KamuAjans.Com - Otomobil firmaları kampanyaları arasında takas desteği, faizsiz kredi, döviz kuru sabitleme, ÖTV desteği gibi seçenekler bulunuyor. 2017 Aralık ayı otomobil fiyatları listesi de güncellendi. Firmalar, faizsiz kredi, ÖTV desteği, takas desteği, döviz kuru sabitleme seçenekleriyle müşterilerine Aralık ayı otomobil fiyatlarında cazip fırsatlar sunuyor. ÖTV değişikliği nedeniyle artan fiyatlar ise vatandaşın bütçesini zorlayacak gibi görünüyor. Birçok modelin sunduğu indirimli fiyatlara karşın, ÖTV ile birlikte birçok otomobil markasının baz modellerinde dahi önemli artışlar ortaya çıktı. 2017 yılının Aralık ayına özel kampanyaları sizler için derledik.

Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen haberlerde dünya sıralamasında trafik yoğunluğunda ilk 10 sıra içerisinde yer alan Türkiye'de sıfır ve ikinci el araç pazarı yılın her döneminde yoğunluk yaşanıyor. Neredeyse her ailede 2 den az olmamak kaydıyla bulunan araçların satışı için şirketler farklı satış politikaları geliştirmekte ve cazip fırsatlar ile kullanıcıya hizmet sunmaktadır.


Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı, yılın 7 ayında yüzde 2,79 daralırken, satışlarını artırmaya çalışan markalar, cazip fırsatlar sunan kampanyalarını müşterileriyle buluşturdu. Otomobil fiyatlarının en yüksek olduğu Türkiye'de sıfır araba satışları da zirvede olunca bir çok araba üreticisi firma yüksek fiyatları daha cazip kampanyalar ile satışa sunuyor. Sıfır faizsiz taksit ve çeşitli satış politikaları düzenleyen firmaların Aralık ayına özel araç kampanyalarını sizler için derledik.  

Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı, 2017'nin 7 ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 2,79 daralırken, satışlarını artırmaya çalışan firmaların Aralık kampanyaları cazip fırsatlar sunmaya başladı.Otomobil markaları Aralık ayına özel kampanyalarına başladı. Kimi döviz kurunu sabitledi, kimi indirim seçeneği sundu, kimi ise faizsiz vadelendirme seçenekleri ile müşterilerine en cazip teklifi sunma yarışına girdiler.

2017 yılı içerisinde istediği aracı satın almak isteyen kişiler için bankalar tarafından birçok kredi paketi hazırlanmış durumdadır. Bankalardan kimisi uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile kişilere hizmet sunarken, bir kısmı da faizsiz araba almak isteyen kişiler için kampanya sunmaktadır.

2017’nin ikinci yarısını tamamlamak üzereyiz, araba markaları geçen yıla göre ciddi şekilde düşmüş olan satışları artırmak için birbirinden cazip kampanyalar hazırlıyor. Kampanyalı olarak daha ucuza otomobil almak isteyenler araştırmalarına devam ediyorlar.

Türkiye'de vergi oranlarının yüksek olmasına rağmen satışların normal düzeyden yüksek olması da bu durumun gerçekliğini kanıtlıyor. Özellikle Alman menşeyli arabalarının fazlaca talep gördüğü ülkemizde alım gücünü zorlayacak limitler konuşuluyor olsa da banka kredisi ve diğer seçenekler ile bu engeller aşılabiliyor. Dünyada cep telefonu ve araç kullanımı açısından en çok talep gören ülkeler arasında olan Türkiye durum böyle olunca otomobil üreticilerinin de pazarı halini alıyor. Dünyaca ünlü otomobil üreticilerinin göz bebeği olan Türkiye'de neredeyse her ailede ortalama 2 araç bulunuyor.

Ford, aralık ayında tüm binek ve ticari modellerinde "Her Şey Dahil Finans Paketi" kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 44 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz kampanyasını müşterileriyle buluşturuyor.

Şirket açıklamasına göre, 2017'nin son günlerinde hayalindeki Ford’un sahibi olmak isteyenlere kampanyalarını sunmaya devam eden Ford Otosan, yılın son ayında müşterilerine hem binek hem de ticari modellerinde "0 faiz" fırsatı sunmaya devam ediyor.

Aralık ayında tüm binek ve ticari modellerinde "Her Şey Dahil Finans Paketi" kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 44 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz kampanyasını müşterileriyle buluşturan Ford, paketten yararlanmayan müşteriler içinse 40 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği sunuluyor.

Ayrıca aralık ayı boyunca Ford'un binek modellerinde sunulan 4 yıl veya 100 bin km garanti, tüm ticari modellerde ise 3 yıl sınırsız km garantisi Ford müşterilerini bekliyor.

Ford’un B segmentindeki yenilenen modeli Fiesta'ya da 2017 bitmeden Ford Options avantajıyla sahip olmak mümkün. Çok daha teknoloji, eğlence ve konfor sunmak üzere yenilenen Fiesta'ya, "Ford Options" kredi seçeneği ile ayda 705 TL taksit ile sahip olabilen Fiesta severler, Ford Options kredisi ile araç alımlarında tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden de 3 bin TL indirim avantajından yararlanabiliyor.

Ayrıca, Ford C-MAX ve Mondeo modelleri için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 7 bin TL takas desteği, Focus ST Line modelinde ise tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden yüzde 4 indirim aralık ayı boyunca devam ediyor.

Sunduğu kış lastiği kampanyasını aralık ayında da sürdüren Ford, Custom ve Ranger modellerini satın alanlara, 4 adet kış lastiğini ÖTV ve KDV dahil olarak bin 200 TL karşılığında alma fırsatı sağlıyor. 

Ford ayrıca aralık ayında alınmış tüm binek modellerde, Tourneo Courier ve Transit Courier modellerinde yine aralık ayında Axa FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim sunuyor.

- Ford Trucks'tan 200 bin TL kredi, 3 adet bakım paketi ve 3'üncü yıl uzatılmış garanti

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks ise müşterilerine avantajlı teklifleri bir arada sunan "Üçlü Ekonomi Zirvesi" ni aralık ayında da sürdürüyor.

Ford Trucks'ta 200 bin TL’ye, 3 yıl, yüzde 0,89 faizli kredi kampanyası yılın son ayında da devam ederken, kampanya kapsamında çekici serisinde 3 adet bakım paketi ve 3'üncü yıl garantisi müşterilere ücretsiz olarak sunuluyor.

Böylece 2017 bitmeden Ford Trucks çekici sahibi olan herkes, garanti süresini hiçbir ücret ödemeden bir yıl daha uzatma imkanına sahip olacak. 2. el ağır ticari araçta güven arayanların adresi TruckMarket ise yılın son ayına özel olarak, 2. El 1846T çekicilerde, 100 bin TL, 12 ay ve 0 faiz fırsatı sunuyor. 

Ford Trucks kampanyaları ve modelleri ile ilgili tüm bilgilere www.fordtrucks.com.tr ve 4443673 no’lu çağrı merkezinden ulaşılabiliyor. 

Toyota Yıl Sonu Kampanyası 2017

Toyota, 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli yıl sonu kampanyası kapsamında, 2017 model Toyota’larda 57.250 TL’den başlayan fiyatlar ve 9.300 TL’ye varan indirimler sunuyor.

Ayrıca, 2017 yıl sonu Toyota kampanyası dahilinde, Aralık ayı boyunca 2017 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Toyota’dan.

İlanda yer verilen fiyat 2017 model Yaris 1.0 Life için geçerli tavsiye edilen anahtar teslim peşin fiyatıdır. İlanda yer verilen 9.300 TL indirim Corolla 1.6 benzinli modelleri için geçerlidir. Yukarıdaki görseller,fiyat ve indirim belirtilen modellerden farklılık gösterebilir.

* 01.12.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında satın alınan 2017 model Toyota araçların 31.12.2017 tarihine kadar tescil edilmesi durumunda 2017 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ikinci taksiti Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından karşılanacaktır. 01.12.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında satın alınan ancak tescili, 2018 yılı içerisinde yapılan 2017 model Toyota araçların, 2018 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisinin ilk taksiti, aracın 2017 yılında tescil edilmiş emsalleri için ödenecek MTV birinci taksit tutarı ile sınırlı olarak ödenecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. İlanda yer verilen modellerin CO2 salımı 108-204 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.8-7.8lt/100 km değerleri arasındadır.

Toyota C-HR

1.2L Turbo benzinli ve 1.8L Hibrit motor seçenekleri
Hatchback sürüş dinamiklerine sahip bir SUV
Led farlar ve ön led ışık çizgisi
18” alüminyum alaşımlı jantlar
Akıllı giriş ve çalıştırma sistemi
4.2” renkli TFT ekran
Geri görüş kamerası
Elektronik park freni
Otomatik yanan farlar, yağmur sensörü ve kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
Otomatik katlanabilir yan aynalar
Arka ve yan arka karartılmış camlar
Sürücü koltuğunda elektrikli bel desteği

Toyota Yaris

Skyview panoramik cam tavan
15” alüminyum alaşımlı jantlar
Gündüz yanan farlar
Arka ve yan arka karartılmış camlar
7” Toyota Touch 2 renkli dokunmatik ekranlı multimedya sistemi
Geri görüş kamerası
Bluetooth ile kablosuz cep telefonu bağlantısı
Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi
Tüm versiyonlarda 7 hava yastığı, Araç Denge
Kontrol Sistemi (VSC), Elektronik Çekiş Kontrol Sistemi (TRC), Lastik Basınç Uyarı Sistemi, Acil Fren Uyarı Sinyalı (EBS) standart • Hybrid motor seçeneği

Toyota Corolla

Led Farlar
4,2” Renkli TFT Ekranlı gösterge paneli
7″ Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi
Touch Ekrana Entegre Geri Görüş Kamerası
Led Arka Stop Lambaları
Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi
Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
Yağmur Sensörü
Otomatik Yanan Farlar
Far yıkama sistemi
Led Arka Stop Lambaları

Akıllı bagaj açma
Yarı deri koltuklar

Toyota Hilux

Land Cruiser’dan ilham alan 4×4 performansı
LED farlar ve gündüz farları
7” dokunmatik ekranlı Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi
Geri görüş kemarası
4.2” renkli TFT ekranlı gösterge paneli
Akıllı giriş ve çalıştırma sistemi
Aktif Elektronik Çekiş Kontrol Sistemi (A-TRC)
Eğim İniş Destek Kontrol Sistemi (DAC)

Toyota Auris

LED farlar
Toyota Skyview® panoramik cam tavan
Düz vitesten daha tasarruflu e-CVT şanzıman
4.2” renkli TFT ekranlı gösterge paneli
7″ Dokunmatik Ekranlı Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi
Geri görüş kamerası
Akıllı giriş ve çalıştırma sistemi
Tüm versiyonlarda Yokuşta Kalkış Destek sistemi (HAC), Araç Denge Kontrol Sistemi (VSC), 7 hava yastığı standart
Kolay Akıllı Park Destek Sistemi

Toyota Rav4

7” Toyota Touch® 2 Ekran
4.2” renkli TFT ekran
JBL Premium ses sitemi
LED farlar
Deri koltuk döşemesi
Isıtmalı ön koltuklar
18” Alüminyum Alaşımlı Jantlar
Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSM)
Panoramik Görüntü Monitörü
Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi (anahtarsız sistem)
Eğimde İniş Destek Kontrolü (DAC)
Geri Manevra Trafik Uyarı Sistemi
Otomatik far yükseklik ayar

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Toyota Fiyat Listesi
Toyota Corolla 
Toyota Auris
Toyota Avensis
Toyota C-HR

BMW Yıl Sonu Kampanyaları 2017

BMW, 2017 yıl sonu fırsatları kapsamında; BMW 1 Serisi, BMW 3 Serisi, BMW 5 Serisi ve BMW X5 xDRIVE25d model otomobillerde Aralık ayına özel cazip finansman seçenekleri ve avantajlarla sunuyor.

BMW 1 Serisi kampanyası

BMW 1 Serisi %0 faiz avantajıyla.
BMW 2017 yıl sonu kampanyası kapsamında BMW 1 Serisi, 8 ileri otomatik şanzımanı, gelişmiş gösterge paneli ve ConnedtedDrive teknolojileri ve Aralık ayına özel vergi hariç 2.000 TL takas desteğiyle Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya, 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında perakende faturası kesilen 2017 model yılı BMW 118i sıfır otomobiller için geçerlidir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 12 aya kadar %0 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup, maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Hesaplanan 45.000 TL, 12 ay taksitli örnek bireysel taşıt kredisinde aylık maliyet %0,08, yıllık maliyet %0,97; tüzel taşıt kredisinde ise aylık maliyet %0,27 ve yıllık maliyet %3,27 ‘dir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup, kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm işbirliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Takas desteği ise, otomobilin ÖTV ve KDV öncesi vergi hariç fiyatı üzerinden 2.000-TL’lik indirim olarak uygulanacaktır. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Satışa sunulan otomobiller görseldeki otomobile göre farklılık gösterebilir.

BMW 3 Serisi kampanyası

BMW 3 Serisi %0 faiz avantajıyla.
BMW 3 Serisi, Edition Sport Line, Edition Luxury Line, Edition M Sport donanım seçenekleri ve ConnectedDrive, şerit terk uyarısı, fren fonksiyonlu cruise control, gündüz yaya algılama özellikli sürüş asistanı teknolojileri ile BMW yıl sonu kampanya fırsatları dahilinde müşterilerin beğenisine sunuluyor.

BMW 3 Serisi Aralık ayına özel %0 faiz avantajı, vergi hariç 3.000 TL takas desteği avantajlarıyla Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya, 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında perakende faturası kesilen 2017 model yılı BMW 318i sıfır otomobiller için geçerlidir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 24 aya kadar %0 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup, maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir.

Hesaplanan 60.000 TL, 24 ay taksitli örnek bireysel taşıt kredisinde aylık maliyet %0,04, yıllık maliyet %0,51; tüzel taşıt kredisinde ise aylık maliyet %0,11 ve yıllık maliyet %1,27 ‘dir.Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup, kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm işbirliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Takas desteği ise, otomobilin ÖTV ve KDV öncesi vergi hariç fiyatı üzerinden 3.000-TL’lik indirim olarak uygulanacaktır. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Satışa sunulan otomobiller görseldeki otomobile göre farklılık gösterebilir.

BMW 5 Serisi kampanyası

Yeni BMW 520i aylık 5.100 TL ödeme avantajıyla.
2017 yıl sonu BMW kampanyası kapsamında, Yeni BMW 5 Serisi harekete, sese ve dokunmaya duyarlı kontrol sistemi, yarı otonom sürüş teknolojisi ve otomatik park özelliği ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda.

Yeni BMW 5 Serisi, Aralık ayına özel cazip kredi koşulları ve vergi hariç 5.000 TL takas desteği ile satışa sunuluyor.

Kampanya 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında perakende faturası kesilen 2017 model yılı BMW 520i sıfır otomobiller için geçerlidir. Aylık 5.100 TL taksit tutarı, 36 ay vadeli, %0,95 faiz oranı ve 150.000 TL tutarındaki gerçek kişi taşıt kredisi için Borusan Otomotiv Premium işbirliğiyle ilgili finans kuruluşunca hesaplanmış olup, kredi maliyeti bireysel müşteriler için aylık %1,17; yıllık ise %14,05; tüzel taşıt kredisinde ise aylık %1,03, yıllık ise %12,34’tür.Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup, kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm işbirliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır.

Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Takas desteği ise, otomobilin ÖTV ve KDV öncesi vergi hariç fiyatı üzerinden 5.000-TL’lik indirim olarak uygulanacaktır. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Satışa sunulan otomobiller görseldeki otomobile göre farklılık gösterebilir.

BMW X5 xDrive25d için özel bir teklif

BMW X5 xDRIVE25d sınıfının 2 litre dizel motor seçenekli tek otomobili, akıllı dört çeker sistemli BMW X5 xDrive25d şimdi yıl sonuna özel avantajlı fiyatıyla Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda.

BMW TwinPower Turbo dizel motorların yeni nesli, en son CommonRail direkt enjeksiyon teknolojisi ile birlikte sunulur. BMW X5 30d xDrive 560 Nm’lik maksimum torku 1,500-3,000 1/dak. devir aralığında sağlar. Motor, 0’dan 100 km/sa hıza sadece 6,8 saniyede ulaşmak için 258 hp güç çıkışı üretir.

BMW orijinal kış jant lastik setleri

16 Ekim 2017 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri’nden randevu alarak BMW orijinal kış jant-lastik setlerinde %40’a varan fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

BMW Fiyat Listesi
Yeni BMW 5 Serisi
BMW 1 Serisi
Yeni BMW 7 Serisi
Yeni BMW M2 Coupe

Volkswagen Modelleri – VW Fiyat Listesi 2017

Volkswagen binek araçlar 01 Aralık 2017 – 2017 model tavsiye edilen anahtar teslim Euro 6 fiyat listesi.

Volkswagen Yeni POLO Fiyat Listesi

Yeni Polo 1.0 75 PS Manuel Trendline 67.900,00 TL
Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS Manuel Comfortline 79.600,00 TL
Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Comfortline 86.800,00 TL
Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Highline 92.100,00 TL
Yeni Polo 1.6 TDI SCR 80 PS Manuel Trendline 89.000,00 TL
Yeni Polo 1.6 TDI SCR 95 PS Manuel Comfortline 96.200,00 TL

Volkswagen POLO Fiyat Listesi

Polo 1.0 75 PS Manuel Trendline 58.700,00 TL
Polo 1.2 TSI 90 PS Manuel Comfortline 67.900,00 TL
Polo 1.2 TSI 90 PS DSG Comfortline 77.200,00 TL
Polo 1.4 TDI 75 PS Manuel Trendline 80.600,00 TL
Polo 1.4 TDI 90 PS Manuel Comfortline 85.700,00 TL
Polo 1.4 TDI 90 PS DSG Comfortline 92.200,00 TL

Volkswagen Yeni GOLF R Fiyat Listesi

Yeni Golf R 2.0 TSI 310 PS 4MOTION DSG R 74.400,00 € 295.752,00 TL

01 Aralık 2017 / 2017 Model VW Golf R Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,95 TL

Volkswagen Yeni GOLF Fiyat Listesi

Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS Manuel Midline Plus 94.700,00 TL
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS DSG Midline Plus 107.200,00 TL
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS Manuel Comfortline 100.100,00 TL
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS DSG Comfortline 112.600,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 104.600,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 117.100,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 114.300,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 135.400,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 150 PS DSG Comfortline 133.600,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 150 PS DSG Highline 143.300,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 90 PS Manuel Midline Plus 112.500,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS Manuel Comfortline 120.300,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Comfortline 141.400,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS Manuel Highline 138.600,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Highline 147.600,00 TL

Volkswagen BEETLE Fiyat Listesi

Beetle 1.2 TSI 105 PS Manuel Style 26.800,00 € 107.956,00 TL
Beetle 1.2 TSI 105 PS DSG Style 29.600,00 € 119.156,00 TL
Beetle 1.2 TSI 105 PS Manuel Design 33.400,00 € 134.356,00 TL
Beetle 1.2 TSI 105 PS DSG Design 36.400,00 € 146.356,00 TL
Beetle 1.4 TSI 150 PS DSG Design 38.600,00 € 155.350,50 TL

01 Aralık 2017 / 2017 Model VW Beetle Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 4,00 TL

Volkswagen JETTA Fiyat Listesi

Jetta 1.2 TSI 105 PS Manuel Trendline 89.700,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS DSG Trendline 101.300,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS Manuel Comfortline 98.900,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS DSG Comfortline 110.500,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS Manuel Highline 105.100,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS Manuel Trendline 94.000,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS DSG Trendline 105.600,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 103.200,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 114.800,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 109.400,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 121.000,00 TL
Jetta 1.4 TSI 150 PS DSG Comfortline 118.900,00 TL
Jetta 1.4 TSI 150 PS DSG Highline 133.300,00 TL

Volkswagen PASSAT Fiyat Listesi

Passat 1.4 TSI 125 PS Manuel Trendline 111.300,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS DSG Trendline 141.000,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 135.200,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 156.100,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 161.300,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 182.200,00 TL
Passat 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 168.400,00 TL
Passat 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 194.500,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS Manuel Trendline 142.600,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Trendline 163.500,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Impression 171.000,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS Manuel Comfortline 157.700,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Comfortline 178.600,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS Manuel Highline 183.800,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Highline 204.700,00 TL
Passat 2.0 TDI 150 PS DSG Comfortline 215.700,00 TL
Passat 2.0 TDI 150 PS DSG Highline 253.700,00 TL
Passat 2.0 TDI SCR 190 PS DSG Highline 270.400,00 TL
Passat 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Highline 301.000,00 TL

Volkswagen PASSAT VARIANT Fiyat Listesi

Passat Variant 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 156.100,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 182.200,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 168.400,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 194.500,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS Manuel Comfortline 157.700,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS DSG Comfortline 178.600,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS Manuel Highline 183.800,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS DSG Highline 204.700,00 TL
Passat Variant 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Highline 301.000,00 TL

Volkswagen Yeni ARTEON Fiyat Listesi

Yeni Arteon 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elegance 235.300,00 TL
Yeni Arteon 1.5 TSI ACT 150 PS DSG R-Line 235.300,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Elegance 309.700,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Elegance 344.200,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG R-Line 344.200,00 TL

Volkswagen TIGUAN Fiyat Listesi

Tiguan 1.4 TSI 125 PS Manuel Trendline 31.200,00 € 124.190,50 TL
Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Trendline 39.300,00 € 156.185,50 TL
Tiguan 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 36.600,00 € 145.520,50 TL
Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 42.700,00 € 169.615,50 TL
Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 46.800,00 € 185.810,50 TL
Tiguan 1.6 TDI SCR 115 PS Manuel Trendline 38.300,00 € 152.235,50 TL
Tiguan 1.6 TDI SCR 115 PS Manuel Comfortline 41.600,00 € 165.270,50 TL
Tiguan 1.6 TDI SCR 115 PS Manuel Highline 45.800,00 € 181.860,50 TL
Tiguan 2.0 TDI SCR 150 PS 4MOTION DSG Comfortline 56.700,00 € 225.837,00 TL
Tiguan 2.0 TDI SCR 150 PS 4MOTION DSG Highline 65.000,00 € 258.622,00 TL

01 Aralık 2017 / 2017 Model VW Tiguan Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,95 TL

Volkswagen Yeni TIGUAN ALLSPACE Fiyat Listesi

Yeni Tiguan Allspace 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 46.900,00 € 186.205,50 TL
Yeni Tiguan Allspace 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 51.800,00 € 205.560,50 TL
Yeni Tiguan Allspace 2.0 TDI SCR 150 PS 4MOTION DSG Highline 70.900,00 € 281.927,00 TL

01 Aralık 2017 / 2017 Model VW Yeni Tiguan Allspace Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,95 TL

Volkswagen TOUAREG Fiyat Listesi

Touareg V6 3.0 TDI SCR 262 PS Tiptronik Premium 138.500,00 € 574.062,50 TL
Touareg V6 3.0 TDI SCR 262 PS Tiptronik Premium Terrain Tech. 142.800,00 € 591.778,50 TL

01 Aralık 2017 / 2017 Model VW Touareg Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 4,12 TL

Volkswagen Yetkili Satıcıları’ndan ayrıntılı ve en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Passat
Volkswagen Yeni Golf
Volkswagen Arteon
Volkswagen Yeni Polo
Volkswagen Kampanyaları

Toyota Modelleri – Toyota Fiyat Listesi

Toyota, 1 Aralık 2017 tarihi itibariyle geçerli 2017 model yılı araçlar tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyat listesi.

Toyota C-HR Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017
MY Kampanyalı Fiyatları (TL)
1.2 Turbo 4×2 Advance 107,200 101,100
1.2 Turbo 4×2 Advance Multidrive S 115,500 109,500
1.2 Turbo 4×2 Dynamic Multidrive S 136,920 122,400
1.2 Turbo 4×2 Diamond Multidrive S 137,990 123,400
1.2 Turbo 4×4 Dynamic Multidrive S 155,300 149,300
1.2 Turbo 4X4 Diamond Multidrive S 158,000 152,000

Yenilenen Toyota C-HR Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017
MY Kampanyalı Fiyatları (TL)
1.2 Turbo 4×2 Advance 111,200 105,100
1.2 Turbo 4×2 Advance Multidrive S 119,500 113,500
1.2 Turbo 4×2 Dynamic Multidrive S 141,190 134,790
1.2 Turbo 4×2 Diamond Multidrive S 142,250 135,850
1.2 Turbo 4X4 Dynamic Multidrive S 159,450 153,450
1.2 Turbo 4×4 Diamond Multidrive S 162,150 156,150

Toyota C-HR Hybrid Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY
Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017 MY ÖTV Teşvikli Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017 MY
ÖTV Teşvikli Kampanyalı Fiyatları (TL)
1.8 Hybrid 4×2 Advance e-CVT 167,850 126,200 121,200
1.8 Hybrid 4×2 Dynamic e-CVT 182,050 136,850 131,850
1.8 Hybrid 4×2 Diamond e-CVT 183,400 137,850 132,850

Yenilenen Toyota C-HR Hybrid Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY
Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017 MY ÖTV Teşvikli Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017 MY
ÖTV Teşvikli Kampanyalı Fiyatları (TL)
1.8 Hybrid 4×2 Advance e-CVT 173,200 130,200 125,200
1.8 Hybrid 4×2 Dynamic e-CVT 187,400 140,850 135,850
1.8 Hybrid 4×2 Diamond e-CVT 188,750 141,850 136,850

Toyota Yeni Yaris Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL)
1.0 Life 57,250
1.5 Fun Special 66,550
1.5 Fun Special Multidrive S 75,280
1.5 Style X-Trend Multidrive S 89,550
1.5 Style Multidrive S 91,200

Toyota Yeni Yaris Hybrid Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL)
1.5 Hybrid Cool e-CVT 90,600
1.5 Hybrid X-Trend e-CVT 103,300
1.5 Hybrid Spirit e-CVT 104,700

Toyota Auris Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
1.33 Life 75,440 68,300
1.6 Active 92,700 84,400
1.6 Active Multidrive S 99,850 91,550
1.6 Active Skypack Multidrive S 103,200 94,900
1.6 Advance 97,350 89,050
1.6 Advance Multidrive S 104,500 96,200
1.6 Advance Skypack Multidrive S 107,850 99,550
1.6 Premium Multidrive S 117,850 109,550
1.6 Premium Multidrive S Navi 122,250 113,950
1.4 D-4D Active 110,000 110,000
1.4 D-4D Active Skypack 113,350 113,350
1.4 D-4D Advance 114,650 114,650
1.4 D-4D Advance Skypack 118,000 118,000

Toyota Yeni Auris Hybrid Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017
MY Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017
ÖTV Teşvikli Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017 MY ÖTV Teşvikli Kampanyalı Fiyatları (TL)
1.8 Hybrid e-CVT Active 148,900 111,950 102,950
1.8 Hybrid e-CVT Active Skypack 153,100 115,100 106,100
1.8 Hybrid e-CVT Advance 158,500 119,150 110,150
1.8 Hybrid e-CVT Advance Skypack 162,700 122,300 113,300
1.8 Hybrid e-CVT Premium 176,300 132,500 123,500

Toyota Auris Touring Sports Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
1.6 Advance Multidrive S 113,400 105,100
1.6 Advance Skypack Multidrive S 116,750 108,450
1.6 Premium Multidrive S 124,150 115,850
1.4 D-4D Advance 119,300 119,300

Toyota Auris Touring Sports Hybrid Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017
MY Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017
ÖTV Teşvikli Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017 MY ÖTV Teşvikli Kampanyalı Fiyatları (TL)
1.8 Hybrid e-CVT Advance Skypack 170,000 127,800 118,800
1.8 Hybrid e-CVT Premium 183,600 138,000 129,000

Toyota Corolla Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
1.33 Life 74,400 67,950
1.6 Touch 90,350 81,050
1.6 Touch Multidrive S 97,950 88,650
1.6 Active 93,350 84,050
1.6 Active Multidrive S 100,950 91,650
1.6 Advance 97,200 87,900
1.6 Advance Multidrive S 104,800 95,500
1.6 Premium 50.Yıl 110,850 101,550
1.6 Premium 50.Yıl Multidrive S 118,450 109,150
1.6 Premium 50.Yıl Navi 113,950 104,650
1.6 Premium 50.Yıl Multidrive S Navi 121,550 112,250
1.6 Premium 50.Yıl (17” jant) 112,000 102,700
1.6 Premium 50.Yıl Multidrive S (17” jant) 119,600 110,300
1.4 D-4D Life 103,300 98,800
1.4 D-4D Touch 108,600 104,100
1.4 D-4D Touch M/M 117,150 109,700
1.4 D-4D Active 111,600 107,100
1.4 D-4D Active M/M 117,200 112,700
1.4 D-4D Advance 115,450 110,950
1.4 D-4D Advance M/M 123,400 115,950
1.4 D-4D Premium 50.Yıl 135,040 122,150
1.4 D-4D Premium 50.Yıl M/M 140,370 135,570
1.4 D-4D Premium 50.Yıl Navi 138,350 133,550
1.4 D-4D Premium 50.Yıl M/M Navi 143,680 138,880
1.4 D-4D Premium 50.Yıl (17” jant) 136,270 123,300
1.4 D-4D Premium 50.Yıl M/M (17” jant) 141,600 136,800

Toyota Verso Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL)
1.6 Active 92,300
1.6 Advance 97,650
1.6 Premium 114,350
1.6 Premium Navi 117,950
1.6 D-4D Active 108,850
1.6 D-4D Advance 114,200
1.6 D-4D Premium 139,570
1.6 D-4D Premium Navi 143,410

Toyota Avensis Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
1.6 Advance 106,800 103,350
1.6 Premium 121,800 118,350
1.6 D-4D Advance 137,300 135,200
1.6 D-4D Premium 152,300 150,200
1.6 D-4D Premium Plus 160,500 158,400

Toyota RAV4 Hybrid Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017 MY ÖTV Teşvikli Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017MY
ÖTV Teşvikli Kampanyalı Fiyatları (TL)
2.5 Hybrid Advance 4×4 276,900 213,580 192,680
2.5 Hybrid Premium 4×4 316,600 256,180 221,500
2.5 Hybrid Premium Plus 4×4 331,700 268,360 235,100
2.5 Hybrid Premium Plus Navi 4×4 336,750 272,460 252,400

Toyota Hilux Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
2.4L 4×2 Active 99,400 99,400
2.4L 4×2 Adventure 109,150 104,150
2.4L 4×2 Adventure A/T 117,500 112,500
2.4L 4×4 Active 117,200 117,200
2.4L 4×4 Adventure 126,450 124,450
2.8L 4×4 Hi-Cruiser A/T 149,000 142,500

Yenilenen Toyota Hilux Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY
Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
2.4L 4×2 Active 105,980 105,980
2.4L 4×2 Adventure 115,950 112,950
2.4L 4×2 Adventure A/T 124,500 121,500
2.4L 4×4 Adventure 130,250 130,250
2.4L 4×4 Hi-Cruiser A/T 141,950 135,450

Toyota Prius Fiyat Listesi

Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY
Fiyatları
Tavsiye Edilen 2017 MY
ÖTV Teşvikli Fiyatları
1.8L Hybrid Advance 56.150 € + 1.213 TL 44.900 € + 1.213 TL
1.8L Hybrid Premium 63.700 € + 1.213 TL 48.500 € + 1.213 TL

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Toyota Kampanyası
Toyota C-HR
Toyota Corolla
Toyota Auris
Toyota Avensis

Alfa Romeo 2017 Yıl Sonu Kampanyası

Alfa Romeo 2017 yıl sonu kampanyası kapsamında, Alfa Romeo Giulietta Dizel Otomatik, 80.000 TL krediye 24 ay vade %0.99 faiz avantajıyla Alfa Romeo Showroom’larında.*

Alfa Romeo GIULIETTA Kampanya Fiyat Listesi

ALFA ROMEO GIULIETTA Güç 2017 Üretim Yılı Tavsiye Edilen Kampanyalı Satış Fiyatı (TL)* Tescil Giderleri
(Sigorta Hariç)
GIULIETTA 1.6 JTD 120hp PROGRESSION DİZEL MT 120 hp 106.000 TL +1.500 TL
GIULIETTA 1.6 JTDM PROGRESSION DİZEL TCT 120 hp 139.500 TL +1.500 TL
GIULIETTA 1.6 JTDM 120hp SUPER DİZEL TCT 120 hp 149.500 TL +1.500 TL
GIULIETTA 1.4 TB MULTIAIR SUPER BENZİNLİ TCT 170 hp 141.500 TL +1.500 TL

Alfa Romeo kampanya bilgileri:

* %0.99 faiz oranı 2017 model yılı 0 km Alfa Romeo Giulietta (1.6 JTD 120HP PROGRESSION DIZEL MT hariç)  modelinde geçerli olup tacirlerde aylık maliyet %1.11 yıllık maliyet %15.21; hususi kullandırımda aylık maliyet %1.23 yıllık maliyet %17.09’dur. Tacirlerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere yasal vergiler dahil 690 TL, hususi kullandırımlı kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere, istihbarat ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i (400 TL) + BSMV (Kredi Tahsis Ücretinin %5’i; 20 TL) alınır.

İlanda belirtilen kampanya koşulları Alfa Romeo ve Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Alfa Romeo ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

Alfa Romeo kampanyası 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Alfa Romeo Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Alfa Romeo Giulia Veloce
Alfa Romeo Fiyat Listesi
Alfa Romeo Stelvio
Alfa Romeo Giulietta Kampanyası
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Toyota Yıl Sonu Kampanyası 2017

Toyota, 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli yıl sonu kampanyası kapsamında, 2017 model Toyota’larda 57.250 TL’den başlayan fiyatlar ve 9.300 TL’ye varan indirimler sunuyor.

Ayrıca, 2017 yıl sonu Toyota kampanyası dahilinde, Aralık ayı boyunca 2017 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Toyota’dan.

İlanda yer verilen fiyat 2017 model Yaris 1.0 Life için geçerli tavsiye edilen anahtar teslim peşin fiyatıdır. İlanda yer verilen 9.300 TL indirim Corolla 1.6 benzinli modelleri için geçerlidir. Yukarıdaki görseller,fiyat ve indirim belirtilen modellerden farklılık gösterebilir.

* 01.12.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında satın alınan 2017 model Toyota araçların 31.12.2017 tarihine kadar tescil edilmesi durumunda 2017 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ikinci taksiti Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından karşılanacaktır. 01.12.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında satın alınan ancak tescili, 2018 yılı içerisinde yapılan 2017 model Toyota araçların, 2018 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisinin ilk taksiti, aracın 2017 yılında tescil edilmiş emsalleri için ödenecek MTV birinci taksit tutarı ile sınırlı olarak ödenecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

İlanda yer verilen modellerin CO2 salımı 108-204 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.8-7.8lt/100 km değerleri arasındadır.

Toyota C-HR

1.2L Turbo benzinli ve 1.8L Hibrit motor seçenekleri
Hatchback sürüş dinamiklerine sahip bir SUV
Led farlar ve ön led ışık çizgisi
18” alüminyum alaşımlı jantlar
Akıllı giriş ve çalıştırma sistemi
4.2” renkli TFT ekran
Geri görüş kamerası
Elektronik park freni
Otomatik yanan farlar, yağmur sensörü ve kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
Otomatik katlanabilir yan aynalar
Arka ve yan arka karartılmış camlar
Sürücü koltuğunda elektrikli bel desteği

Toyota Yaris

Skyview panoramik cam tavan
15” alüminyum alaşımlı jantlar
Gündüz yanan farlar
Arka ve yan arka karartılmış camlar
7” Toyota Touch 2 renkli dokunmatik ekranlı multimedya sistemi
Geri görüş kamerası
Bluetooth ile kablosuz cep telefonu bağlantısı
Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi
Tüm versiyonlarda 7 hava yastığı, Araç Denge
Kontrol Sistemi (VSC), Elektronik Çekiş Kontrol Sistemi (TRC), Lastik Basınç Uyarı Sistemi, Acil Fren Uyarı Sinyalı (EBS) standart • Hybrid motor seçeneği

Toyota Corolla

Led Farlar
4,2” Renkli TFT Ekranlı gösterge paneli
7″ Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi
Touch Ekrana Entegre Geri Görüş Kamerası
Led Arka Stop Lambaları
Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi
Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
Yağmur Sensörü
Otomatik Yanan Farlar
Far yıkama sistemi
Led Arka Stop Lambaları

Akıllı bagaj açma
Yarı deri koltuklar

Toyota Hilux

Land Cruiser’dan ilham alan 4×4 performansı
LED farlar ve gündüz farları
7” dokunmatik ekranlı Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi
Geri görüş kemarası
4.2” renkli TFT ekranlı gösterge paneli
Akıllı giriş ve çalıştırma sistemi
Aktif Elektronik Çekiş Kontrol Sistemi (A-TRC)
Eğim İniş Destek Kontrol Sistemi (DAC)

Toyota Auris

LED farlar
Toyota Skyview® panoramik cam tavan
Düz vitesten daha tasarruflu e-CVT şanzıman
4.2” renkli TFT ekranlı gösterge paneli
7″ Dokunmatik Ekranlı Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi
Geri görüş kamerası
Akıllı giriş ve çalıştırma sistemi
Tüm versiyonlarda Yokuşta Kalkış Destek sistemi (HAC), Araç Denge Kontrol Sistemi (VSC), 7 hava yastığı standart
Kolay Akıllı Park Destek Sistemi

Toyota Rav4

7” Toyota Touch® 2 Ekran
4.2” renkli TFT ekran
JBL Premium ses sitemi
LED farlar
Deri koltuk döşemesi
Isıtmalı ön koltuklar
18” Alüminyum Alaşımlı Jantlar
Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSM)
Panoramik Görüntü Monitörü
Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi (anahtarsız sistem)
Eğimde İniş Destek Kontrolü (DAC)
Geri Manevra Trafik Uyarı Sistemi
Otomatik far yükseklik ayar

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Toyota Fiyat Listesi
Toyota Corolla 
Toyota Auris
Toyota Avensis
Toyota C-HR

FIAT Modelleri – FIAT Fiyat Listesi

Fiat 2017 model yılı tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesi.

Fiat 500X

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
Pop Plus 1.6 E-TORQ 110 HP 101.900 TL
Cross 1.4 Multi Air 140 HP DCT 116.900 TL
Cross 1.3 M.Jet 95 HP 112.900 TL
Cross 1.6 Multi Jet 120 HP DCT 121.900 TL 116.900 TL
Cross Plus 1.4 Multi Air 140 HP DCT 120.900 TL
Cross Plus 1.6 Multi Jet 120 HP 119.900 TL
Cross Plus 1.6 Multi Jet 120 HP DCT 134.226 TL 120.900 TL
Cross Plus 1.4 Multi Air 170 HP AT9 4X4 145.900 TL

Fiat 500

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
500 Pop 1.2 Fire 69 HP 75.265 TL
500 Lounge 1.2 Fire 69 HP Dualogic 88.900 TL
500 Anniversario 1.2 Fire 69 HP Dualogic 92.900 TL
500 Sport 1.2 Fire 69 HP Dualogic 95.900 TL
500 Sport 0.9 85 HP Twinair Dualogic 99.900 TL
500 Sport 0.9 105 HP Twinair 99.900 TL
500C Lounge 1.2 Fire 69 HP Dualogic 96.900 TL
500C Anniversario 1.2 Fire 69 HP Dualogic 100.900 TL

Fiat 500L

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
Popstar 1.4 Fire 95 HP 75.900 TL
Popstar 1.3 M.Jet 95 HP 91.900 TL
Popstar 1.3 M.Jet 95 HP Dualogic 96.900 TL 91.900 TL
Rockstar 1.3 M.Jet 95 HP 97.900 TL
Rockstar 1.3 M.Jet 95 HP Dualogic 102.900 TL 97.900 TL
Rockstar 1.6 M.Jet 120 HP 102.900 TL

Fiat 500L LIVING

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
Lounge 1.3 M.Jet 95 HP Dualogic (5 Koltuk) 101.900 TL 96.900 TL
Lounge 1.3 M.Jet 95 HP Dualogic (7 Koltuk) 104.900 TL 99.900 TL
Lounge 1.6 M.Jet 120 HP (7 Koltuk) 103.900 TL

Yeni Fiat 500L

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
Popstar 1.4 Fire 95HP 87.900 TL
Popstar 1.3 M.Jet 95HP 99.900 TL
Popstar 1.3 M.Jet 95HP Dualogic 104.900 TL 99.900 TL
Cross Plus 1.3 M.Jet 95HP 106.900 TL
Cross Plus 1.3 M.Jet 95HP Dualogic 111.900 TL 106.900 TL
Cross Plus 1.6 M.Jet 120HP 112.900 TL

Yeni Fiat 500L WAGON

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
Wagon 1.3 M.Jet 95HP Dualogic 115.900 TL 110.900 TL
Wagon 1.6 M.Jet 120HP 115.900 TL

Fiat EGEA SEDAN

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Easy 1.4 Fire 95 HP 64.900 TL
Easy 1.3 M.Jet 95 HP 80.400 TL
Comfort 1.6 M.Jet 120 HP DCT 97.900 TL
Urban 1.4 Fire 95 HP 72.400 TL
Urban 1.6 E-Torq 110 HP AT6 82.900 TL
Urban 1.3 M.Jet 95 HP 86.400 TL
Urban 1.6 M.Jet 120 HP 89.400 TL
Urban 1.6 M.Jet 120 HP DCT 98.900 TL
Lounge 1.4 Fire 95 HP 77.400 TL
Lounge 1.6 E-Torq 110 HP AT6 87.400 TL
Lounge 1.3 M.Jet 95 HP 90.900 TL
Lounge 1.6 M.Jet 120 HP 94.900 TL
Lounge 1.6 M.Jet 120 HP DCT 103.400 TL
Lounge Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 89.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP 96.400 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 105.900 TL

Fiat EGEA HATCHBACK

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Easy Plus 1.4 Fire 95 HP 69.400 TL
Easy Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 82.900 TL
Easy Plus 1.3 M.Jet 95 HP 87.900 TL
Easy Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 102.900 TL
Urban Plus 1.4 Fire 95 HP 79.400 TL
Urban Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 89.400 TL
Urban Plus 1.3 M.Jet 95 HP 94.400 TL
Urban Plus 1.6 M.Jet 120 HP 97.400 TL
Urban Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 105.400 TL
Lounge Plus 1.4 Fire 95 HP 86.900 TL
Lounge Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 95.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP 103.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 111.900 TL

Fiat EGEA STATIONWAGON

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Urban Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 92.400 TL
Urban Plus 1.6 M.Jet 120 HP 100.400 TL
Urban Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 108.400 TL
Lounge Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 98.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP 106.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 114.900 TL

Fiat 124 SPIDER

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Classica 1.4 M.Air 140 HP 154.000 TL
Lusso 1.4 M.Air 140 HP 164.000 TL
Lusso 1.4 M.Air 140 HP AT6 179.000 TL

Fiat LINEA

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Pop 1.4 77 HP 56.900 TL
Pop 1.3 M.Jet 95 HP 72.900 TL
Urban 1.3 M.Jet 95 HP 75.900 TL

Fiat PUNTO

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
57.900 TL
60.900 TL

Fiat PANDA

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Pop S1 1.2 69 HP 57.900 TL
Lounge S1 0.9 85 HP Twinair Dualogic 67.900 TL
Cross S1 1.3 M.Jet 95 HP 96.900 TL

Fiat FIORINO PANORAMA

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Pop 1.3 M.Jet 75 HP 74.890 TL
Emotion 1.3 M.Jet 75 HP 78.140 TL
Premio 1.3 M.Jet 95 HP 81.850 TL

Fiat DOBLO PANORAMA

Modeller Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Easy 1.6 M.Jet 105 HP 91.400 TL
Easy Maxi 1.6 M.Jet 105 HP 93.900 TL
Safeline 1.6 M.Jet 105 HP 93.900 TL
Premio Plus (Gri / Black) 1.6 M.Jet 105 HP 99.900 TL
Premio Plus (Gri / Black) 1.6 M.Jet 90 HP Conformatic 103.900 TL

FIAT fiyat listesi bilgileri:

FIAT model fiyat tablosundaki fiyatlar 02.12.2017-31.12.2017 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlar KKTC’de farklılık gösterebilir. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına trafik sigortası bedeli dahil değildir. FIAT, haber vermeksizin tüm satış koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Fiat Kampanyaları
Fiat Ticari Araç Kampanyası
Fiat Egea
Fiat 500X Opening Edition
Fiat 500 Anniversario

Ford Yıl Sonu Kampanyası

Ford binek araçlar, 2017 yıl sonu kampanyası kapsamında cazip finansman seçenekleri, takas desteği avantajları ve Aralık ayına özel yıl sonu fırsatlarıyla Ford Yetkili Satıcıları’nda.

Ford’da tüm binek araç modelleri 4 yıl veya 100.000 km garanti ile sunuluyor.

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan Ford yıl sonu kampanyası kapsamında; Ford Focus, Ford S-MAX, Ford Galaxy ve Ford Yeni Kuga’ya 40.000 TL kredi, 20 ay vade ve %0 faiz* fırsatıyla, Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında ise 44.000 TL kredi, 20 ay vade ve %0 faiz** fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Aralık ayı sonuna kadar geçerli Ford binek araç kampanyası dahilinde Ford C-MAX ve Ford Mondeo modellerinde 7.000 TL takas desteği bulunuyor. ***

Ford 2017 Aralık ayı kampanyası kapsamında Ford Yeni Fiesta**** modeline ise avantajlı Ford Options kredisi ile ayda 705 TL taksitle sahip olabilirsiniz.

*40.000 TL kredi, 20 ay vade, %0 faiz kampanyası

Kampanya kapsamında 04 – 31 Aralık tarihleri arasında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı otomobillerin (Ford Yeni Fiesta, Ford C-MAX, Ford Mondeo, Ford Fiesta ST, Ford Focus ST, Ford Focus RS, Ford Mustang, Ford Edge araçlar hariç) satın alımının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir.

Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.000 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 210 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0503; yıllık toplam maliyet oranı %0,6039 olmaktadır.

*Kampanya dahilinde satışı yapılan binek araçlarda 4 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolar ise) üretici güvencesi uygulanacaktır.

Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşteri tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

**44.000 TL kredi, 20 ay vade, %0 faiz kampanyası

Kampanya kapsamında 04 – 31 Aralık tarihleri arasında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı otomobillerin (Ford Yeni Fiesta, Ford C-MAX, Ford Mondeo, Ford Fiesta ST, Ford Focus ST, Ford Focus RS, Ford Mustang, Ford Edge araçlar hariç) FKasko veya Bakım Paketi ile birlikte satın alımının konu olduğu 44.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.200 TL’dir.

Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 210 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0503; yıllık toplam maliyet oranı %0,6039 olmaktadır. *Kampanya dahilinde satışı yapılan binek araçlarda 4 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolar ise) üretici güvencesi uygulanacaktır.

Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşteri tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir.

Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ford C-MAX ve Ford Mondeo kampanyası

*** Kampanya 04 – 31 Aralık tarihleri arasında perakende satışı yapılan tüm 0 km Ford C-MAX ve Ford Mondeo araç satın alımlarında geçerlidir. Belirtilen 7.000 TL takas desteği tavsiye edilen anahtar teslim liste fiyatı üzerinden uygulanacaktır. Kampanya stoklarla sınırlı olup, takas araçta marka/model sınırlaması yoktur. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ford Yeni Fiesta kampanyası

**** 04 – 31 Aralık tarihleri arasında ilanda belirtilen aylık taksit bedeli; Ford Yeni Fiesta 1.1L Trend MT model aracın Ford Options kredisine özel tavsiye edilen anahtar teslim fiyattan 3.000 TL indirim düşüldükten sonra; 32.900 TL peşinat ile gerçek kişilerin bireysel amaçlı alımlarının konu olduğu 43.200 TL tutarlı, 31.088 TL balon ödemeli (opsiyonel son taksit tutarı) 36 ay vadeli Ford Options kredilerinde geçerlidir. 3.000 TL’lik indirim aracın Ford Finans’tan Ford Options kredisiyle alınması durumunda geçerlidir. Kredi başvurusunun kabulü veya reddedilmesine ilişkin karar yetkisi anlaşmalı finans partnerine aittir.

* Kampanya dahilinde satışı yapılan binek araçlarda 4 yıl veya 100 bin km (Hangisi önce dolar ise) üretici güvencesi uygulanacaktır.

Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşteri tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir.

Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Ford Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Ford Edge
Yeni Ford Kuga
Ford Focus
Ford Fiyat Listesi
Ford Ticari Araç Kampanyası

Opel Modelleri – Opel Fiyat Listesi

Opel Yeni Insignia Grand Sport Fiyat Listesi

1.5 Benzinli 165HP MT6 Enjoy 150.000
1.5 Benzinli 165HP AT6 Enjoy 157.500
1.6 Dizel 136HP MT6 Enjoy 159.500
1.6 Dizel 136HP AT6 Enjoy 167.000
1.5 Benzinli 165HP AT6 Design 157.500
1.6 Dizel 136HP AT6 Design 167.000
1.5 Benzinli 165HP AT6 Excellence 174.500
1.6 Dizel 136HP MT6 Excellence 176.500
1.6 Dizel 136HP AT6 Excellence 184.000
2.0 Benzinli 260HP AT8 4×4 Excellence 291.000
1.5 Benzinli 165HP AT6 Elite 176.000
1.6 Dizel 136HP AT6 Elite 185.500
2.0 Benzinli 260HP AT8 4×4 Elite 293.000

Opel Yeni Insignia Sports Tourer Fiyat Listesi

1.5 Benzinli 165HP AT6 Enjoy 160.000
1.6 Dizel 136HP AT6 Enjoy 169.500
1.5 Benzinli 165HP AT6 Excellence 177.000
1.6 Dizel 136HP AT6 Excellence 186.500
2.0 Benzinli 260HP AT8 4×4 Excellence 293.500

Opel Yeni Insignia Country Tourer Fiyat Listesi

1.5 Benzinli 165HP AT6 Excellence 187.500
2.0 Benzinli 260HP AT8 4×4 Excellence 304.000

Opel Crossland X Fiyat Listesi

1.2 Benzinli 81 HP MT Enjoy
1.2 Benzinli 110 HP AT Enjoy 104.400
1.6 Dizel 99 HP MT Enjoy 106.400
1.2 Benzinli 81 HP MT Excellence 108.400
1.2 Benzinli 110 HP AT Excellence 116.400
1.6 Dizel 99 HP MT Excellence 118.400

Opel Mokka X Fiyat Listesi

1.4 140 AT FWD Design-Benzinli Design 116.200
1.6 136 HP AT FWD Design-Dizel Design 136.100
1.6 136 HP MT FWD Design-Dizel Design 123.100
Enjoy 106.600
1.4 140 AT FWD-Benzinli Enjoy 116.900
Enjoy 113.000
1.6 136 HP AT FWD-Dizel Enjoy 136.600
1.6 136 HP MT FWD-Dizel Enjoy 123.700
1.4 140 AT FWD Excellence-Benzinli Excellence 135.800
Excellence 123.400
1.4 140 HP MT AWD Excellence-Benzinli Excellence 139.100
1.4 152 HP AT AWD Excellence-Benzinli Excellence 145.750
1.6 136 HP AT FWD Excellence-Dizel Excellence 145.550
1.6 136 HP MT FWD Excellence-Dizel Excellence 142.000
1.6 136 HP MT AWD Excellence-Dizel Excellence 146.250
1.4 140 AT FWD Color Edition-Benzinli Color Edition 137.300
Color Edition 133.400
1.4 140 HP MT AWD Color Edition-Benzinli Color Edition 140.600
1.4 152 HP AT AWD Color Edition-Benzinli Color Edition 147.250
1.6 136 HP AT FWD Color Edition-Dizel Color Edition 147.050
1.6 136 HP MT FWD Color Edition-Dizel Color Edition 143.700
1.6 136 HP MT AWD Color Edition-Dizel Color Edition 147.750

Opel Grandland X Fiyat Listesi

1.2 130hp Benzin MT Enjoy
1.2 130hp Benzin AT Enjoy 147.900
1.6 120hp Dizel MT Enjoy 154.900
1.6 120hp Dizel AT Enjoy 165.900
1.2 130hp Benzin MT Excellence 156.900
1.2 130hp Benzin AT Excellence 167.900
1.6 120hp Dizel MT Excellence 174.900
1.6 120hp Dizel AT Excellence 185.900

Opel Yeni Astra HB Fiyat Listesi

1.4 Benzinli 100 HP MT5 Enjoy 87.400
Enjoy 102.050
1.6 Dizel 110 HP MT6 Enjoy 110.700
1.6 Dizel 136 HP AT6 Enjoy 111.700
1.6 Dizel 110 HP MT6 Design 115.100
1.6 Dizel 136 HP AT6 Design 116.100
1.6 Dizel 136 HP AT6 Elite 122.400
1.4 Benzinli 150 HP MT6 Dynamic 112.000
Dynamic 112.000
Dynamic 123.900
1.6 Dizel 136 HP AT6 Dynamic 133.900
OPC Line Sport 118.150
OPC Line Sport 123.650
1.6 Dizel 136 HP AT6 OPC Line Sport 138.550
1.4 Benzinli 150 HP MT6 Excellence 122.200
Excellence 122.200
Excellence 142.200
1.6 Dizel 136 HP AT6 Excellence 142.200

Opel Yeni Astra Sports Tourer Fiyat Listesi

Dynamic 120.000
1.6 Dizel 136 HP AT6 Dynamic 140.400
Excellence 138.700
1.6 Dizel 136 HP AT6 Excellence 150.200

Opel Astra Sedan Fiyat Listesi

1.6 Benzinli 115 HP MT Edition 74.900
1.6 Benzinli 115 HP MT Edition Plus 77.300
1.4 Benzinli 140 HP AT Edition Plus 91.200
1.4 Benzinli 140 HP AT Design 99.550
Design 122.050
1.6 Dizel 136 HP AT Design 136.050
1.4 Benzinli 140 HP MT Sport 95.550
1.4 Benzinli 140 HP AT Sport 99.750
Sport 124.150
1.6 Dizel 136 HP AT Sport 136.350
Elite 141.650
1.6 Dizel 136 HP AT Elite 145.650

Opel Corsa 5 Kapı Fiyat Listesi

1.2 70 HP MT-5 Essentia 64.900
1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Essentia 77.150
1.3 CDTI 75HP Essentia 91.450
Essentia 95.750
1.2 70 HP MT-5 Design 68.700
1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Design 79.500
1.3 CDTI 75HP Design 93.250
Design 97.050
1.2 70 HP MT-5 Enjoy 68.900
1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Enjoy 80.300
1.3 CDTI 75HP Enjoy 93.750
Enjoy 97.650
1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Color Edition 81.550

Opel Adam Fiyat Listesi

1.2lt XEL 70 hp MT5 JAM 72.600
1.4lt XEL 87 hp MTA JAM 76.200
1.4lt XEL 87 hp MTA GLAM 80.100
1.4lt XEL 87 hp MTA SLAM 80.900
1.4lt XEL 87 hp MTA ROCKS 86.500
1.4lt NEH TURBO 150 hp-MT6 Adam S 88.200

Opel Cascada Fiyat Listesi

1.6 XHT 170 HP AT6 Cosmo 187.200

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Opel Kampanyası
Opel Grandland X
Yeni Opel Insignia 
Yeni Opel Astra
Opel Crossland X

SKODA Yıl Sonu Kampanyaları 2017
Skoda Fabia, Skoda Yeni Rapid, Skoda Yeni Rapid Spaceback, Skoda Yeni Octavia ve Skoda Superb modelleri, 2017 yıl sonu Skoda kampanyası kapsamında Aralık ayına özel finansman seçenekleri ve indirimlerle Skoda Yetkili Satıcıları’nda.

Skoda Fabia Kampanyası
Aralık ayı Skoda kampanyasıyla, SKODA Fabia’da ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %3 indirim avantajı ve *50.000 TL için 24 ay vadeli %0.97’den başlayan kredi seçeneği sunuluyor.

Skoda Fabia motor ve şanzıman seçenekleri | performans bilgileri

Güç Motor Yakıt Tüketimi
L/100 km
Şanzıman CO2 emisyon g/km Hızlanma 0-100 km/h Maks. Hız
75 HP 1.0 MPI Benzin4.8 Manuel 108 14.7 saniye172 km/h
90 HP 1.4 TDI Dizel3.4 Manuel 88 11.1 saniye182 km/h
90 HP 1.4 TDI Dizel3.6 Otomatik 94 11.1 saniye182 km/h
90 HP 1.2 TSI Benzin4.7 Manuel 107 10.9 saniye182 km/h
110 HP 1.2 TSI Benzin4.7 Otomatik 109 9.4 saniye196 km/h

 


2017 model yılı Skoda Rapid ve Skoda Rapid Spaceback modellerinde ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %5 indirim avantajı ve *50.000 TL için 24 ay vadeli %0.97’den başlayan kredi seçeneği Aralık ayında Skoda Yetkili Satıcıları’nda.

Skoda Yeni Rapid motor ve şanzıman seçenekleri | performans bilgileri

Güç Motor Yakıt Tüketimi
L/100 km
Şanzıman CO2 emisyon
g/km
Hızlanma 0-100 km/h Maks. hız
90 PS 1.4 TDI Dizel4 Manuel 105 11.7 saniye185 km/h
90 PS 1.4 TDI Dizel4 Otomatik 106 11.8 saniye185 km/h
95 PS 1.0 TSI Benzin4.5 Manuel 103 11 saniye187 km/h
95 PS 1.0 TSI Benzin4.6 Otomatik 107 11.3 saniye189 km/h
110 PS 1.0 TSI Benzin4.6 Manuel 106 9.8 saniye200 km/h
115 PS 1.6 TDI Dizel4.2 Manuel 109 10 saniye201 km/h
125 PS 1.4 TSI Benzin4.9 Otomatik 115 9 saniye208 km/h

Skoda Yeni Rapid Spaceback motor ve şanzıman seçenekleri | performans bilgileri

Güç Motor Yakıt Tüketimi
L/100 km
Şanzıman CO2 emisyon
g/km
Hızlanma 0-100 km/h
Maks. hız
90 PS 1.4 TDI Dizel4 Manuel 105 11.6 saniye183 km/h
90 PS 1.4 TDI Dizel4 Otomatik 106 11.7 saniye183 km/h
95 PS 1.0 TSI Benzin4.5 Manuel 103 11 saniye184 km/h
95 PS 1.0 TSI Benzin4.6 Otomatik 107 11.3 saniye186 km/h
110 PS 1.0 TSI Benzin4.6 Manuel 106 9.8 saniye198 km/h
115 PS 1.6 TDI Dizel4.2 Manuel 109 9.9 saniye198 km/h
125 PS 1.4 TSI Benzin4.9 Otomatik 115 8.9 saniye205 km/h

 

Skoda Yeni Octavia Kampanyası
Skoda markasının başarılı sedan modeli Skoda Octavia, yenilenen yüzü ile Ambition, Optimal, Style ve Sport olmak üzere dört donanım seviyesinde satışa sunuluyor. Skoda kampanyası dahilinde, Yeni Skoda Octavia’da ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %3 indirim avantajı ve *50.000 TL için 24 ay vadeli %0.97’den başlayan kredi seçeneği ile Aralık ayında Skoda Yetkili Satıcıları’nda.

Skoda Yeni Octavia motor ve şanzıman seçenekleri | performans bilgileri

Güç Motor Yakıt Tüketimi
L/100 km
Şanzıman CO2 emisyonu
g/km
Hızlanma 0-100 km/h
Maks. hız
86 PS 1.2 TSI Benzin4.8 Manuel 113 12 saniye181 km/h
115 PS 1.6 TDI Dizel3.9 Otomatik 102 10.2 saniye202 km/h
115 PS 1.6 TDI Dizel4 Manuel 105 10.1 saniye203 km/h
115 PS 1.0 TSI Benzin4.7 Otomatik 106 10 saniye202 km/h
115 PS 1.0 TSI Benzin4.8 Manuel 109 9.9 saniye203 km/h
150 PS 1.4 TSI Benzin4.9 Otomatik 113 8.2 saniye219 km/h
150 PS 2.0 TDI4x4 Dizel4.9 Otomatik 129 8.3 saniye212 km/h

 

Skoda Superb Kampanyası
Skoda, 2017 yılı Aralık ayı kampanyası kapsamında Skoda Superb, ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %3 indirim avantajı ve Skoda Superb Comfort 1.6 TDI 120 PS DSG modelinde %5 Zubizu avantajından faydalanabilirsiniz. Ek olarak tüm Skoda Superb versiyonlarda geçerli *50.000 TL için 24 ay vadeli 0.97’den başlayan kredi seçeneği Aralık ayında Skoda Yetkili Satıcıları’nda.

Skoda Superb motor ve şanzıman seçenekleri | performans bilgileri

Güç Motor Yakıt Tüketimi
L/100 km
Şanzıman CO2 emisyon
g/km
Hızlanma 0-100 km/h
Maks. hız
120 HP 1.6 TDI Dizel4 Otomatik 103 11 saniye206 km/s
120 HP 1.6 TDI Dizel4.2 Manuel 109 10.9 saniye206 km/s
125 HP 1.4 TSI Benzin5.3 Manuel 122 9.9 saniye208 km/s
150 HP 1.4 TSI ACT Benzin5 Manuel 116 8.6 saniye220 km/s
150 HP 1.4 TSI ACT Benzin4.9 Otomatik 114 8.8 saniye220 km/s
150 HP 1.4 TSI ACT4x4 Benzin5.4 Manuel 125 9 saniye215 km/s
190 HP 2.0 TDI Dizel4.5 Otomatik 118 7.7 saniye235 km/s
190 HP 2.0 TDI4x4 Dizel4.9 Otomatik 131 7.6 saniye230 km/s
280 HP 2.0 TSI4x4 Benzin7.1 Otomatik 165 5.8 saniye250 km/s

*%0.97 faiz seçeneği, VDF iki sigorta ürünü kullanımında ve  50.000 TL için 24 ay vadeli kredi kullanımında geçerlidir.

Detaylı ve güncel bilgileri Skoda Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Skoda Fiyat Listesi
Skoda Fabia
Yeni Skoda Rapid
Skoda Kodiaq
Yeni Skoda Octavia

Honda Yıl Sonu Otomobil Kampanyası 2017

Honda 2017 yıl sonu otomobil kampanyasıyla, Aralık ayında 0 km Honda Civic Sedan model araçlar için sıfır faizli finansman imkanı sağlıyor.

Aralık ayı Honda otomobil kampanyası kapsamında tüm Honda Civic Sedan modelleri 20.000 TL’ye 12 ay vade ve %0 faiz oranı fırsatıyla Honda Showroom’larında.

Kredi Tutarı: 20.000 TL
Vade (Ay): 12 ay
Faiz Oranı: %0
Taksit Tutarı: 1.666,67 TL
Tahsis Ücreti: 105 TL
Yıllık Toplam Maliyet Oranı**:%98
Toplam Geri Ödeme*: 20.000 TL

Honda Civic Sedan kampanya fiyat listesi

Civic Sedan 1.6 Premium 1597 cc Düz Benzin 91.090 TL
Civic Sedan 1.6 Elegance 1597 cc Düz Benzin 94.290 TL
Civic Sedan 1.6 Elegance 1597 cc Otomatik Benzin 96.740 TL
Civic Sedan 1.6 Executive 1597 cc Otomatik Benzin 106.690 TL
Civic Sedan 1.6 Premium Eco 1597 cc Düz Benzin/LPG 96.840 TL
Civic Sedan 1.6 Premium Eco 1597 cc Otomatik Benzin/LPG 99.340 TL
Civic Sedan 1.6 Elegance Eco 1597 cc Düz Benzin/LPG 100.040 TL
Civic Sedan 1.6 Elegance Eco 1597 cc Otomatik Benzin/LPG 102.540 TL
Civic Sedan 1.6 Executive Eco 1597 cc Otomatik Benzin/LPG 112.440 TL
Civic Sedan 1.5 RS 1498 cc Otomatik Benzin 123.950 TL

Honda kampanya koşulları:
• Kampanya 01-31 Aralık 2017 tarihleri arasında ve 0 km Honda Civic Sedan model araçlar için geçerlidir.
• Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir.
• Kampanya kapsamında araç bedelinin 20.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısımı için %50 kredilendirme yapılacaktır.
• Kredi oranının belirlenmesinde aracın nihai fatura değeri dikkate alınacaktır.
* Bireysel müşterilere kullandırılacak 20.000 TL kredi için aylık %0 faiz oranı ile 12 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için tahsis ücreti 105 TL, toplam geri ödeme tutarı 20.000 TL olmaktadır.
**Kredinin yıllık maliyet oranı %0,98’dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Honda Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Honda Fiyat Listesi
Yeni Honda Civic Hatchback
Yeni Honda CR-V
Yeni Honda Jazz
Yeni Honda Civic Sedan

Hyundai yıl sonu kampanyası 2017
Hyundai Assan, 2017 yıl sonu kampanya avantajlarından faydalanarak, yılbaşı öncesi yeni otomobil satın almayı planlayanlar için sıfır faizli finansman kampanyası ve peşin alımlarda nakit indirim fırsatları sunmayı sürdürüyor.

Hyundai i10 kampanyası
A segmentinin popüler modeli Hyundai i10, Hyundai yıl sonu kampanyası kapsamında 15.000 TL kredi, 15 ay vade, %0 faiz ve 2.500 TL’ye varan nakit indirim fırsatıyla Hyundai Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında 2017 model araçlar için geçerlidir. 2.500 TL tutarındaki indirim 1.0 D-CVVT Jump (manuel) versiyonunda geçerli olup tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden uygulanır. Belirtilen %0 faiz oranı, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında geçerlidir.

Hyundai i20 kampanyası
Hyundai Aralık 2017 kampanyası dahilinde Hyundai i20 modeli 30.000 TL kredi, 20 ay vade, %0 faiz veya 5.250 TL’ye varan nakit indirimi imkanına sahip.

Hyundai i20 modellerinin resmi spesifik CO2 emisyonu (715/2007/AT) 106-157 g/km arasında, resmi yakıt tüketimleri (715/2007/AT) lt/100 km; şehir içi 4,9-8,5, şehir dışı 4,2-5,4 ve birleşik 4,1-6,7 arasındadır.

Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında 2017 model araçlar için geçerlidir. 5.250 TL tutarındaki indirim 1.4 CRDi JUMP (manuel) versiyonunda geçerli olup tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden uygulanır. Belirtilen %0 faiz oranı, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında geçerlidir.

Hyundai Accent Blue kampanyası
Aralık ayı Hyundai kampanyasıyla Hyundai Accent Blue modelinde 5.000 TL’ye varan nakit indirimi bulunuyor.

Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında 2017 model araçlar için geçerlidir. 5.000 TL tutarındaki indirim sadece 1.6 CRDi Mode DCT, 1.6 CRDi Mode Plus DCT ve 1.6 CRDi Prime DCT versiyonunda geçerli olup tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden uygulanır.

Hyundai i30 kampanyası
Hyundai markasının C segmentinde başarılı temsilcisi Hyundai i30, Aralık ayına özel 30.000 TL kredi, 15 ay vade, %0 faiz veya 6.000 TL değerinde otomatik vites farkı indirimi kampanyasıyla satın alınabiliyor.

Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar Hyundai yetkili satıcılarında 2017 model araçlar için geçerlidir. İlanda bahsi geçen 6.000 TL nakit indirimi tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden yapılır ve düz vites versiyonlarında geçerli değildir. Nakit indirimi ve düşük faizli kredi kampanyası birlikte kullanılamayacaktır. Belirtilen %0 faiz oranı, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında geçerlidir.

Hyundai Elantra kampanyası
2017 yıl sonu Hyundai kampanyası kapsamında, Hyundai Elantra 50.000 TL kredi, 24 ay vade, %0,99 faiz ve 6.900 TL’ye varan nakit indirimi imkanı ile Hyundai Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar Hyundai yetkili satıcılarında 2017 model araçlar için geçerlidir. 6.900 TL tutarındaki indirim yalnızca benzinli versiyonlarda geçerli olup tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden uygulanır. Nakit indirimi ve düşük faizli kredi kampanyası birlikte kullanılabilir. Belirtilen %0,99 faiz oranı, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında geçerlidir.

Hyundai Tucson kampanyası
Hyundai Aralık ayı kampanyası çerçevesinde, Hyundai markasının başarılı SUV modeli Hyundai Tucson, 50.000 TL kredi, 24 ay vade, %0,99 faiz veya 6.000 TL’ye varan nakit indirimi ile satışa sunuluyor.

Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar Hyundai yetkili satıcılarında 2017 model araçlar için geçerlidir. 6.000 TL tutarındaki indirimTucson 1.6 GDI STYLE M/T, Tucson 1.6 T-GDI STYLE M/T ve Tucson 1.6 T-GDI ELITE M/T versiyonlarında geçerli değildir. 6000 TL tutarındaki indirim geçerli olan versiyonlarda liste fiyatı üzerinden uygulanacaktır. Nakit indirimi ve düşük faizli kredi kampanyası birlikte kullanılamayacaktır. Belirtilen %0,99 faiz oranı, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında geçerlidir.

Hyundai IONIQ Hybrid kampanyası
Hibrit teknolojisinin yeni üyesi Hyundai IONIQ Hybrid de kampanyalı satışlara sahip. Hyundai IONIQ Hybrid, 50.000 TL kredi, 24 ay vade, %0.99 faiz oranıyla satışa sunuluyor. Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar Hyundai yetkili satıcılarında 2017 model araçlar için geçerlidir. Belirtilen %0,99 faiz oranı, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında geçerlidir.

Ehliyetini 2017 yılı içinde alanlara, Hyundai’den özel kampanya
Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında 2017 model araçlar için geçerlidir. 2.500TL tutarındaki indirimler; 10 modelinin 1.0 D-CVVT Jump (manuel) modelinde, 4.000TL tutarındaki indirimler; i20 modelinin 1.2 MPI Jump (manuel) versiyonlarında geçerli olup tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden uygulanır. %2 oranındaki ilave indirimlerin kullanılabilmesi için 2016 veya 2017 tarihli önlisans, lisans, yüksek lisans veya doktora diploması veya muadil geçici mezuniyet belgesi ya da 2017 tarihli B tipi sürücü ehliyetinin ilgili Hyundai yetkili satıcısına ibraz edilmesi gerekmektedir.

Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı ve güncel bilgileri Hyundai Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Hyundai Fiyat Listesi
Hyundai i20
Hyundai Tucson
Yeni Hyundai Elantra
Yeni Hyundai i30

Renault Yıl Sonu Kampanyaları 2017
Renault, 2017 yıl sonu kampanyaları ile müşterilerine cazip finansman olanakları, indirim fırsatları ve Aralık ayına özel fiyat avantajları sunuyor.

Renault yıl sonu kampanyasıyla 80.000 TL’ye ve 48 aya varan düşük faiz fırsatı
Aralık ayında Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Megane HB, Renault Kadjar ve Renault Captur modellerinden birini satın almak isteyenler, tüm modeller için yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve 48 aya varan vade seçeneği için %1,14 sabit faiz oranından yararlanabilirler. Başlıkta belirtilen 80.000 TL’ye varan kredi tutarı, fatura tutarı 128.600 TL ve üzeri olan model versiyon seçenekleri için geçerlidir.

Daha az kredi ve vade talebi olanlar ise 24.000 TL kredi tutarı ve 12 aya varan vade için %0 faiz oranından kredi kullanabilirler.

Renault finansman kampanyası, Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer, Renault Megane HB, Renault Kadjar ve Renault Captur modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. %1,14 faizli kampanyanın maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanyalar stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

24.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.98

Renault CLIO ailesine özel %0 faiz kampanyası
2017 yıl sonu Renault kampanyası ile Aralık ayında Renault Clio HB ve Renault Clio Sport Tourer satın almak isteyenler, maksimum 24.000 TL kredi ve 12 ay vade için %0 faiz fırsatından yararlanabilirler. Daha fazla kredi ve daha uzun vade isteyenlere aynı modeller için yasal mevzuatın izin verdiği maksimum tutar ve 48 ay vadeye kadar %1,14 sabit faiz oranı sunulmaktadır.

Renault finansman kampanyası, Renault Clio HB ve Renault Clio Sport Tourer modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. %1,14 faizli kampanyanın maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanyalar stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

24.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.98

Renault TALISMAN, Renault MEGANE SEDAN*, Renault SYMBOL, Renault KOLEOS ve Renault ZOE modellerine özel %0 faiz kampanyası
Aralık ayında Renault Talisman, Renault Megane Sedan* (Joy 1.6 16V 115 bg versiyonu hariç), Renault Symbol, Renault Koleos ve Renault Zoe satın almak isteyenler, 12.000 TL kredi ve 12 aya kadar vade ile %0 faiz imkanından yararlanabilirler. Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %1,29 faiz oranından yararlanabilirler.

Renault finansman kampanyası, Renault Talisman, Renault Megane Sedan*, Renault Symbol, Renault Koleos ve Zoe modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

* %0 faiz, Renault Megane Sedan Joy 1.6 16V 115 hp versiyonu için geçerli değildir. Belirtilen versiyon hariç, diğer tüm Renault Megane Sedan versiyonları %0 faizden yararlanabilir. Renault Megane Sedan Joy 1.6 16V 115 hp versiyonu için anlaşmalı finans kuruluşunun faiz oranı, yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %1.29’dur. Bu faiz oranı, Maxxi Koruma ve Maxxi Garantim ürünlerinin birlikte satın alınması şartıyla geçerlidir. İki ürünün birlikte satın alınmaması durumunda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Diğer Renault Megane Sedan versiyonlarında böyle bir şart bulunmamaktadır.

12.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.98

Renault KANGOO ailesi’ne özel 10.000 TL peşinatla araç sahibi olma fırsatı
Aralık ayında Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express satın almak isteyenler, 10.000 TL peşinat ve maksimum 48 aya varan vade için %1,14 faiz oranı ile ilgili modellere sahip olabilirler. Dileyenler, daha fazla peşinat ödeyerek 24.000 TL kredi ve 12 aya kadar %0 faiz fırsatından da yararlanılabilir.

Renault finansman kampanyası, Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. %1,14 faizli kampanyanın maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Ödenmesi gereken peşinat tutarı, kredi mevzuatı gereğince aracın fatura bedeli ve kredi başvurusunun şahıs ya da tüzel kişiliğe ait olmasına göre değişebilir ve 10.000 TL’den fazla olabilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

24.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0.49, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %6.06

Renault MASTER ve Renault TRAFIC modellerinde yıl sonuna özel faiz oranları
Aralık ayında, Renault Master ve Renault Trafic modellerinin satın alımlarında, 30.000 TL kredi ve 18 aya kadar %0 faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %0,99 faiz oranından kredi kullanabilirler.

Renault finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Renault Master ve Renault Trafic satın alımlarında ise 2.000 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

Belirtilen faiz oranları, Renault Master ve Renault Trafic modellerinin, ticari müşteriler tarafından satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

30.000 TL 18 Ay %0 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0.27, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %3.26

Renault’nuzun tüm bakım, mekanik, ön cam onarımlarında ve aksesuar paketlerinde avantajlı fiyatlar.
4 Michelin lastik alana, anında 100 TL’lik yakıt kartı hediye Axess ve Maximum Kart’a +6 Paraf’a +5 taksit

Kampanya, 13 Kasım-23 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Avantajlı fiyatlar, tüm Renault’ların bakım, mekanik ve ön cam onarımlarında, aksesuar Fix paketleri ve Elf motor yağlarında geçerlidir. 4 adet Michelin marka lastik alana, 100 TL’lik yakıt kartı hediye edilecektir. Taksitli işlemlerde +6 taksit Axess ve Maximum Kart’a, +5 taksit Paraf kredi kartına özel tekliflerdir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servisleri’ne başvurabilirsiniz. Renault MAİS’in bu kampanyayı tek taraflı olarak, süresinden önce sonlandırma hakkı mevcuttur.

Renault +4 kampanyası
Renault +4 kampanyası ile 4 yaş ve üzeri Renault marka araçların bakım ve onarımlarında %20 ve üzerinde avantajlar sağlanıyor. Bu teklif katılımcı Renault Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Renault MAİS A.Ş. teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Renault Fiyat Listesi
Renault TALISMAN
Yeni Renault MEGANE SEDAN
Yeni Renault MEGANE HB
Renault KADJAR

Opel Yıl Sonu Kampanyası 2017
Opel, Aralık ayı 2017 yıl sonu kampanyası ile tüm Opel modellerinde geçerli cazip kredi fırsatları sunuyor. Opel müşterileri, 30.000 TL’lik krediye 685 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabiliyorlar. Arzu eden müşteriler alternatif olarak 30.000 TL’lik kredi için şimdi al altı ay sonra ödemeye başla seçeneğini de tercih edebiliyorlar.

Opel Yeni Insignia ve Opel Grandland X
Opel markasının yeni amiral gemisi Opel Insignia ve yeni kompakt SUV modeli Opel Grandland X’e özel Aralık boyunca 50.000 TL, 30 ay vade, %0,94 faizli kredi fırsatı da Opel müşterilerinin yararlanabileceği seçenekler arasında bulunuyor.

2017 yılı Aralık ayı Opel kampanyası kapsamında Opel Yeni Insignia 150.000 TL başlangıç fiyatı ile satışa sunuluyor. Opel Yeni Insignia 1.6 dizel otomatik motor-şanzıman kombinasyonu 167.000 TL’den başlayan fiyatlarla Opel Yetkili Satıcıları’nda. Opel’in kompakt SUV modeli Opel Grandland X’in başlangıç fiyatı ise 136.900 TL.

Opel Astra
Yeni Opel Astra modellerinde 12.000 TL kredi, 12 ay vade, sıfır faiz fırsatı Aralık ayında da devam ediyor. Bu kampanya ile Opel müşterileri, Opel Astra Hatchback modellerine 87.400 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyorlar.

Ayrıca, Intellilux Led Matrix Farları, masaj özellikli sürücü koltuğu ve Opel Eye Güvenlik Sistemiyle Opel Astra HB 30.000 TL, 48 ay vade, %1,34 faiz ve 685 TL’den başlayan taksit seçeneğiyle Opel Showroom’larında. Sportif görünümü ile dikkatleri çeken OPC Line Sport donanım paketinde fiyatlar 118.150 TL’den başlıyor. Geniş ailelerin tercihi Opel Astra Sports Tourer’da ise tavsiye edilen kampanyalı baz fiyat 120.000 TL.

Opel Mokka X
Opel yıl sonu kampanyası dahilinde, Opel Eye Güvenlik Sistemi, AFL Led ön farları, gelişmiş bilgi ve eğlence sistemleri ile Opel Mokka X, 30.000 TL, 48 ay vade, %1.34 faiz ve 685 TL’den başlayan taksit seçeneğiyle Opel Showroom’larında.

Opel Crossland X
Güçleri 81 hp ile 110 hp arasında değişen benzinli veya dizel motorları ile Opel Crossland X, Aralık ayına özel 96.400 TL ‘den başlayan fiyatlarıyla Opel Yetkili Satıcıları’nda.

Opel Corsa
Opel Corsa, gelişmiş park pilotu, gelişmiş bağlantı teknolojileri ve Opel Eye Güvenlik Sistemiyle yıl sonuna özel 30.000 TL kredi, 48 ay vade, %1.34 faiz oranı  ve 685 TL’den başlayan taksit seçeneğiyle Opel Yetkili Satıcıları’nda.

Opel kampanya koşulları:
Kampanya 01 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında ve 0 km 2017 model Opel marka binek araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisi olup araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısmı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır.

Bireysel müşterilere kullandırılacak 30.000 TL kredi için aylık % 1,34 faiz oranı ile 48 ay vadeli, artan taksitli kredi için, Tahsis ücreti 158 TL, toplam geri ödeme tutarı 45.379 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı %21,44 dir. Örnek hesaplamada 685 TL’den başlayan taksit, 13. aydan başlayarak 12 ayda bir %22 oranında artış göstermektedir. Aylık – yıllık maliyet oranı efektif yıllık faiz oranı olup hesaplamasına kasko ve diğer sigorta masrafları dâhil edilmemiştir. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Opel Fiyat Listesi
Yeni Opel Astra
Opel Mokka X
Yeni Opel Insignia Grand Sport
Opel Crossland X

Volkswagen Modelleri – VW Fiyat Listesi 2017
Volkswagen, 2017 yıl sonu kampanyalarıyla müşterilerine Aralık ayına özel ve modellere göre değişiklik gösteren indirimler, sabit kur avantajları ve cazip finansman seçenekleri sunuyor.

VW binek araçlar 2017 model tavsiye edilen anahtar teslim Euro 6 fiyat listesi.

Volkswagen Yeni POLO Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Yeni Polo 1.0 75 PS Manuel Trendline 67.900,00 TL
Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS Manuel Comfortline 79.600,00 TL
Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Comfortline 86.800,00 TL
Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Highline 92.100,00 TL
Yeni Polo 1.6 TDI SCR 80 PS Manuel Trendline 89.000,00 TL
Yeni Polo 1.6 TDI SCR 95 PS Manuel Comfortline 96.200,00 TL

 

Volkswagen POLO Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı ZUBİZU Kampanyalı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Polo 1.0 75 PS Manuel Trendline 58.700,00 TL 57.100,00 TL
Polo 1.2 TSI 90 PS Manuel Comfortline 67.900,00 TL 66.100,00 TL
Polo 1.2 TSI 90 PS DSG Comfortline 77.200,00 TL 75.100,00 TL
Polo 1.4 TDI 75 PS Manuel Trendline 80.600,00 TL 78.400,00 TL
Polo 1.4 TDI 90 PS Manuel Comfortline 85.700,00 TL 83.400,00 TL
Polo 1.4 TDI 90 PS DSG Comfortline 92.200,00 TL 89.700,00 TL

Volkswagen Yeni GOLF Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı ZUBİZU Kampanyalı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS Manuel Midline Plus 94.700,00 TL 88.300,00 TL
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS DSG Midline Plus 107.200,00 TL 101.000,00 TL
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS Manuel Comfortline 100.100,00 TL 93.300,00 TL
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS DSG Comfortline 112.600,00 TL 102.800,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 104.600,00 TL 98.600,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 117.100,00 TL 106.900,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 114.300,00 TL 111.000,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 135.400,00 TL 123.300,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 150 PS DSG Comfortline 133.600,00 TL 114.400,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 150 PS DSG Highline 143.300,00 TL 139.200,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 90 PS Manuel Midline Plus 112.500,00 TL 106.000,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS Manuel Comfortline 120.300,00 TL 113.300,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Comfortline 141.400,00 TL 121.000,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS Manuel Highline 138.600,00 TL 134.600,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Highline 147.600,00 TL 143.300,00 TL

 

Volkswagen Yeni GOLF R Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Araç Fiyatı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Yeni Golf R 2.0 TSI 310 PS 4MOTION DSG R 74.400,00 € 295.752,00 TL

08 Aralık 2017/ 2017 Model VW Yeni Golf R Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,95 TL

Volkswagen BEETLE Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Araç Fiyatı ZUBİZU Kampanyalı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Beetle 1.2 TSI 105 PS Manuel Style 26.800,00 € 105.156,00 TL
Beetle 1.2 TSI 105 PS DSG Style 29.600,00 € 115.956,00 TL
Beetle 1.2 TSI 105 PS Manuel Design 33.400,00 € 122.356,00 TL
Beetle 1.2 TSI 105 PS DSG Design 36.400,00 € 142.356,00 TL
Beetle 1.4 TSI 150 PS DSG Design 38.600,00 € 150.950,50 TL

08 Aralık 2017/ 2017 Model VW Beetle Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 4,00 TL

Volkswagen JETTA Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı ZUBİZU Kampanyalı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Jetta 1.2 TSI 105 PS Manuel Trendline 89.700,00 TL 83.600,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS DSG Trendline 101.300,00 TL 96.400,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS Manuel Comfortline 98.900,00 TL 92.200,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS DSG Comfortline 110.500,00 TL 105.200,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS Manuel Highline 105.100,00 TL 98.000,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS Manuel Trendline 94.000,00 TL 89.500,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS DSG Trendline 105.600,00 TL 100.500,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 103.200,00 TL 98.200,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 114.800,00 TL 109.300,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 109.400,00 TL 104.100,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 121.000,00 TL 115.200,00 TL
Jetta 1.4 TSI 150 PS DSG Comfortline 118.900,00 TL 113.200,00 TL
Jetta 1.4 TSI 150 PS DSG Highline 133.300,00 TL 119.000,00 TL

Volkswagen PASSAT Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı ZUBİZU Kampanyalı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Passat 1.4 TSI 125 PS Manuel Trendline 111.300,00 TL 108.100,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS DSG Trendline 141.000,00 TL 136.900,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 135.200,00 TL 123.200,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 156.100,00 TL 151.600,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 161.300,00 TL 156.600,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 182.200,00 TL 176.900,00 TL
Passat 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 168.400,00 TL 163.500,00 TL
Passat 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 194.500,00 TL 188.900,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS Manuel Trendline 142.600,00 TL 138.500,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Trendline 163.500,00 TL 154.000,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Impression 171.000,00 TL 161.000,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS Manuel Comfortline 157.700,00 TL 153.100,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Comfortline 178.600,00 TL 173.400,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS Manuel Highline 183.800,00 TL 178.500,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Highline 204.700,00 TL 198.800,00 TL
Passat 2.0 TDI 150 PS DSG Comfortline 215.700,00 TL 209.500,00 TL
Passat 2.0 TDI 150 PS DSG Highline 253.700,00 TL 234.700,00 TL
Passat 2.0 TDI SCR 190 PS DSG Highline 270.400,00 TL 262.600,00 TL
Passat 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Highline 301.000,00 TL 292.300,00 TL

 

Volkswagen PASSAT VARIANT Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı ZUBİZU Kampanyalı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Passat Variant 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 156.100,00 TL 151.600,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 182.200,00 TL 176.900,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 168.400,00 TL 163.500,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 194.500,00 TL 188.900,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS Manuel Comfortline 157.700,00 TL 153.100,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS DSG Comfortline 178.600,00 TL 173.400,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS Manuel Highline 183.800,00 TL 178.500,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS DSG Highline 204.700,00 TL 198.800,00 TL
Passat Variant 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Highline 301.000,00 TL 292.300,00 TL

 

Volkswagen Yeni ARTEON Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Yeni Arteon 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elegance 235.300,00 TL
Yeni Arteon 1.5 TSI ACT 150 PS DSG R-Line 235.300,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Elegance 309.700,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Elegance 344.200,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG R-Line 344.200,00 TL

Volkswagen TIGUAN Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı ZUBİZU Kampanyalı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Tiguan 1.4 TSI 125 PS Manuel Trendline 31.200,00 € 117.080,50 TL
Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Trendline 39.300,00 € 147.100,50 TL
Tiguan 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 36.600,00 € 137.225,50 TL
Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 42.700,00 € 159.740,50 TL
Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 46.800,00 € 175.145,50 TL
Tiguan 1.6 TDI SCR 115 PS Manuel Trendline 38.300,00 € 143.545,50 TL
Tiguan 1.6 TDI SCR 115 PS Manuel Comfortline 41.600,00 € 155.790,50 TL
Tiguan 1.6 TDI SCR 115 PS Manuel Highline 45.800,00 € 171.590,50 TL
Tiguan 2.0 TDI SCR 150 PS 4MOTION DSG Comfortline 56.700,00 € 212.802,00 TL
Tiguan 2.0 TDI SCR 150 PS 4MOTION DSG Highline 65.000,00 € 232.157,00 TL

08 Aralık 2017/ 2017 Model VW Tiguan Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,95 TL

Volkswagen Yeni TIGUAN ALLSPACE Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Araç Fiyatı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Yeni Tiguan Allspace 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 46.900,00 € 186.205,50 TL
Yeni Tiguan Allspace 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 51.800,00 € 205.560,50 TL
Yeni Tiguan Allspace 2.0 TDI SCR 150 PS 4MOTION DSG Highline 70.900,00 € 281.927,00 TL

08 Aralık 2017/ 2017 Model VW Yeni Tiguan Allspace Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,95 TL

Volkswagen TOUAREG Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Araç Fiyatı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Touareg V6 3.0 TDI SCR 262 PS Tiptronik Premium 138.500,00 € 574.062,50 TL
Touareg V6 3.0 TDI SCR 262 PS Tiptronik Premium Terrain Tech. 142.800,00 € 591.778,50 TL

08 Aralık 2017/ 2017 Model VW Touareg Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 4,12 TL

Volkswagen Yetkili Satıcıları’ndan ayrıntılı ve en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Passat
Volkswagen Yeni Golf
Volkswagen Arteon
Volkswagen Yeni Polo
Volkswagen Kampanyaları

Renault Modelleri – Renault Fiyat Listesi
Renault binek araçlar 2017 model yılı kampanyalı anahtar teslim fiyat listesi.

Renault SYMBOL Fiyat Listesi

Joy 1.0 SCe 75bg 60.250 TL
Joy 1.5 dCi 90bg 75.700 TL
Touch 1.0 SCe 75bg 64.600 TL
Touch 1.5 dCi 90bg 80.950 TL
Touch 1.5 dCi 90bg Easy-R 84.150 TL

 

Renault CLIO Fiyat Listesi

Joy 1.2 75 bg 67.600 TL
Joy 1.2 EDC 120 bg 79.250 TL
Joy 1.5 dCi 75 bg 80.950 TL
Touch 1.2 75 bg 77.300 TL
Touch 1.2 EDC 120 bg 83.500 TL
Touch 1.5 dCi 90 bg 83.700 TL
Icon 1.2 75 bg 81.850 TL
Icon 1.2 120 bg 88.700 TL
Icon 1.2 EDC 120 bg 90.600 TL
Icon 1.5 dCi 90 bg 92.700 TL
Icon 1.5 dCi EDC 90 bg 98.600 TL
GT Line 1.2 120 bg 91.100 TL
GT Line 1.2 EDC 120 bg 96.500 TL
GT Line 1.5 dCi 90 bg 99.900 TL
GT Line 1.5 dCi EDC 90 bg 107.900 TL

Renault CLIO SPORT TOURER Fiyat Listesi

Joy 1.2 75bg 81.550 TL
Joy 1.5 dCi 75 bg 93.650 TL
Icon 1.2 Turbo EDC 120 bg 97.150 TL
Icon 1.5 dCi 90 bg 99.600 TL
Icon 1.5 dCi EDC 90 bg 107.050 TL

 

Renault CAPTUR Fiyat Listesi

Touch 1.2 TCe EDC 120 bg 90.200 TL
Touch 1.5 dCi 90 bg 93.800 TL
Touch 1.5 dCi EDC 90 bg 100.550 TL
Icon 1.2 TCe 120 bg 90.450 TL
Icon 1.2 TCe EDC 120 bg 96.100 TL
Icon 1.5 dCi 90 bg 99.750 TL
Icon 1.5 dCi EDC 90 bg 106.600 TL
Outdoor 1.2 TCe EDC 120 bg 99.650 TL
Outdoor 1.5 dCi 90 bg 103.450 TL
Outdoor 1.5 dCi EDC 90 bg 110.150 TL

 

Renault MEGANE HB Fiyat Listesi

Joy 1.6 16V 115 bg 76.450 TL
Joy 1.5 dCi 90 bg 99.550 TL
Joy 1.5 dCi EDC 110 bg 108.300 TL
Touch 1.2 Tce 130 bg 90.150 TL
Touch 1.2 Tce EDC 130 bg 97.850 TL
Touch 1.5 dCi 110 bg 105.300 TL
Touch 1.5 dCi EDC 110 bg 112.900 TL
Touchrome 1.2 Tce 130 bg 90.150 TL
Touchrome 1.2 Tce EDC 130 bg 97.850 TL
Touchrome 1.5 dCi 110 bg 105.300 TL
Touchrome 1.5 dCi EDC 110 bg 112.900 TL
Icon 1.2 Tce 130 bg 101.100 TL
Icon 1.2 Tce EDC 130 bg 106.800 TL
Icon 1.5 dCi 110 bg 114.750 TL
Icon 1.5 dCi EDC 110 bg 122.350 TL
GT Line 1.5 dCi EDC 110 bg 124.650 TL
GT Line 1.6 dCi 130 bg 122.350 TL

 

Renault MEGANE SEDAN Fiyat Listesi

Joy 1.6 16V 115 bg 76.450 TL
Joy 1.5 dCi 90 bg 111.600 TL
Joy 1.5 dCi EDC 110 bg 120.300 TL
Touch 1.2 Tce 130 bg 104.300 TL
Touch 1.2 Tce EDC 130 bg 111.800 TL
Touch 1.5 dCi 110 bg 117.600 TL
Touch 1.5 dCi EDC 110 bg 133.250 TL
Icon 1.2 Tce EDC 130 bg 121.050 TL
Icon 1.5 dCi 110 bg 135.050 TL
Icon 1.5 dCi EDC 110 bg 140.200 TL
Icon 1.6 dCi 130 bg 138.800 TL

Renault KADJAR Fiyat Listesi

Touch 1.2 Turbo 130 bg 106.100 TL
Touch 1.2 TCe EDC 130 bg 118.300 TL
Touch 1.5 dCi 110 bg 115.200 TL
Touch 1.5 dCi EDC 110 bg 135.400 TL
Touch Roof 1.2 TCe EDC 130 bg 122.000 TL
Touch Roof 1.5 dCi 110 bg 118.900 TL
Touch Roof 1.5 dCi EDC 110 bg 139.350 TL
Icon 1.2 TCe EDC 130 bg 138.300 TL
Icon 1.5 dCi 110 bg 136.200 TL
Icon 1.5 dCi EDC 110 bg 148.350 TL
Icon 1.6 dCi 130 bg 4×4 150.100 TL
Black Edition 1.2 TCe EDC 130 bg 138.300 TL
Black Edition 1.5 dCi 110 bg 136.200 TL
Black Edition 1.5 dCi EDC 110 bg 148.350 TL

 

Renault KOLEOS Fiyat Listesi

Touch 1.6 dCi X-tronic 130bg 183.200 TL
Icon 1.6 dCi X-tronic 130bg 192.900 TL
Icon 2.0 dCi X-tronic 175 bg 4WD 275.650 TL

 

Renault TALISMAN Fiyat Listesi

Touch 1.5 dCi 110 bg 150.750 TL
Touch 1.5 dCi EDC 110 bg 161.600 TL
Touch 1.6 dCi 130 bg 156.500 TL
Touch 1.6 dCi EDC 130 bg 169.200 TL
Icon 1.5 dCi EDC 110 bg 177.050 TL
Icon 1.6 dCi EDC 130 bg 183.800 TL
Icon 1.6 dCi EDC 160 bg 189.250 TL

Renault ZOE Fiyat Listesi

Life 92 bg (%100 Elektrikli) 129.900 TL

 

Renault fiyat listesi bilgisi:
İlgili fiyatlar, katılımcı Renault Yetkili Satıcılarında ve 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir. Mevzuat gereği eklenecek opsiyonlar ve metalik renge göre ÖTV oranı değişebilmektedir. ÖTV oranında meydana gelebilecek değişiklikler Renault MAİS A.Ş., tarafından tavsiye edilen perakende anahtar teslim satış fiyatına yansıtılacaktır. Renault MAİS A.Ş., haber vermeksizin ticari koşullarını ve ilgili fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Renault Kampanyalar
Renault Kadjar
Renault Clio
Renault Talisman
Yeni Renault Megane

Opel Yıl Sonu Kampanyası 2017
Opel, Aralık ayı 2017 yıl sonu kampanyası ile tüm Opel modellerinde geçerli cazip kredi fırsatları sunuyor. Opel müşterileri, 30.000 TL’lik krediye 685 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabiliyorlar. Arzu eden müşteriler alternatif olarak 30.000 TL’lik kredi için şimdi al altı ay sonra ödemeye başla seçeneğini de tercih edebiliyorlar.

Opel Grandland X kampanyası
Opel’in kompakt SUV modeli Opel Grandland X, Aralık ayında 136.900 TL başlangıç fiyatıyla Opel Showroom’larında. Opel yıl sonu kampanyası dahilinde Opel Yeni Grandland X’te lansmana özel 50.000 TL kredi, 30 ay vade, %0,94 faiz fırsatı bulunuyor.

Opel Grandland X’in lansmana özel kampanyası 01-31 Aralık 2017 tarihleri arasında ve 0 km Opel Yeni Grandland X model araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir.

Kampanya kapsamında araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısımı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Bireysel müşterilere kullandırılacak 50.000 TL kredi için aylık % 0,94 faiz oranı ile 30 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için, Tahsis ücreti 262,50 TL, toplam geri ödeme tutarı 59.215.,20 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı %14,94 dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

Opel Yeni Insignia kampanyası
Opel markasının yeni amiral gemisi Opel Insignia Aralık ayı boyunca 50.000 TL, 30 ay vade, %0,94 faizli kredi fırsatı da Opel müşterilerinin yararlanabileceği seçenekler arasında bulunuyor. 2017 yılı Aralık ayı Opel kampanyası kapsamında Opel Yeni Insignia 150.000 TL başlangıç fiyatı ile satışa sunuluyor. Opel Yeni Insignia 1.6 dizel otomatik motor-şanzıman kombinasyonu 167.000 TL’den başlayan fiyatlarla Opel Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya 01-31 Aralık 2017 tarihleri arasında ve 0 km Opel Yeni Insignia model araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısımı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Bireysel müşterilere kullandırılacak 50.000 TL kredi için aylık % 0,94 faiz oranı ile 30 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için, Tahsis ücreti 262,50 TL, toplam geri ödeme tutarı 59.215.,20 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı %14,94 dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.

Opel Astra HB ve Opel Astra Sports Tourer kampanyaları
Yeni Opel Astra modellerinde 12.000 TL kredi, 12 ay vade, sıfır faiz fırsatı Aralık ayında da devam ediyor. Bu kampanya ile Opel müşterileri, Opel Astra Hatchback modellerine 87.400 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyorlar.

Ayrıca, Intellilux Led Matrix Farları, masaj özellikli sürücü koltuğu ve Opel Eye Güvenlik Sistemiyle Opel Astra HB 30.000 TL, 48 ay vade, %1,34 faiz ve 685 TL’den başlayan taksit seçeneğiyle Opel Showroom’larında. Sportif görünümü ile dikkatleri çeken OPC Line Sport donanım paketinde fiyatlar 118.150 TL’den başlıyor. Geniş ailelerin tercihi Opel Astra Sports Tourer’da ise tavsiye edilen kampanyalı baz fiyat 120.000 TL.

Kampanya 01-31 Aralık 2017 tarihleri arasında ve 0 km 2017 model yılı Opel Astra HB ve Opel Astra Sports Tourer model araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısımı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Bireysel müşterilere kullandırılacak 12.0000 TL kredi için aylık % 0 faiz oranı ile 12 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için, Tahsis ücreti 63 TL, toplam geri ödeme tutarı 12.000,00 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı %0,98 dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

Opel Corsa kampanyası
Opel Corsa, gelişmiş park pilotu, gelişmiş bağlantı teknolojileri ve Opel Eye Güvenlik Sistemiyle yıl sonuna özel 30.000 TL kredi, 48 ay vade, %1.34 faiz oranı  ve 685 TL’den başlayan taksitlerle Opel Yetkili Satıcıları’nda.

Opel Crossland X kampanyası
Güçleri 81 hp ile 110 hp arasında değişen benzinli veya dizel motorları ile Opel Crossland X, Aralık ayında 96.400 TL ‘den başlayan fiyatlarıyla Opel Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Opel Mokka X kampanyası
Opel yıl sonu kampanyası dahilinde, Opel Eye Güvenlik Sistemi, AFL Led ön farları, gelişmiş bilgi ve eğlence sistemleri ile Opel Mokka X, 30.000 TL, 48 ay vade, %1.34 faiz ve 685 TL’den başlayan taksit seçeneğiyle Opel Showroom’larında.

Kampanya 01 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında ve 0 km Opel marka binek araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisi olup araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısımı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Bireysel müşterilere kullandırılacak 30.000 TL kredi için aylık % 1,34 faiz oranı ile 48 ay vadeli, artan taksitli kredi için, Tahsis ücreti 158 TL, toplam geri ödeme tutarı 45.379 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı %21,44 dir. Örnek hesaplamada 685 TL’den başlayan taksit, 13. aydan başlayarak 12 ayda bir %22 oranında artış göstermektedir. Aylık – yıllık maliyet oranı efektif yıllık faiz oranı olup hesaplamasına kasko ve diğer sigorta masrafları dâhil edilmemiştir. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

Tüm Opel Modellerinde “Şimdi Al, 6 Ay Sonra Öde” Finansman Seçeneği
Aralık ayı boyunca tüm Opel modellerinde geçerli  “Şimdi Al, 6 Ay Sonra Öde”  finansman seçeneği sunuluyor.

Kampanya 01-31 Aralık 2017 tarihleri arasında ve 0 km Opel marka araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısmı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır.

Bireysel müşterilere kullandırılacak 30.000 TL kredi için aylık % 1,40 faiz oranı ile 48 ay vadeli, taksit ödemeleri 6. aydan itibaren 43 eşit taksit ödemeli kredi için, tahsis ücreti 157,50 TL, toplam geri ödeme tutarı 45.769,33 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı %22,11 dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Opel Fiyat Listesi
Yeni Opel Astra
Opel Mokka X
Yeni Opel Insignia Grand Sport
Opel Crossland X

Kamuajans.com/ÖZEL

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Mehmet Erdi Durucu 3 ay önce

Bu araçlara bu paralar verilmez. Yazık günah ya piyasanın en fason vasıtaları 60 bin liradan başlıyor. Eğer adamlar bu fiyata bu araçları satabiliyorsa her kör satıcının bir kör alıcısı var derim

Misafir Avatar
Ahmet Sert..... 5 ay önce

Arkadaşlar buraya araba fiyatlarını belirtiyorsunuz Örnek... Ben buradaki fiyatı baz alıp bayiye gidiyorum diyelim ki 60 lira.... Bayiye varıyorum 75 diyor vatandaş şok oluyor araba almaktan vazgeçiyor, onun için tarihleri yazarken lütfen gününü ayını belirtiniz

Misafir Avatar
Ahmet Sert..... 5 ay önce

Güncellerken, lütfen tarih yazarken ayını ve gününü de belirtiniz

Misafir Avatar
Halil 4 ay önce

MaşAllah çok ucuz. Bu ne böyle piyasanın tadı tuzu kaçtı

Misafir Avatar
Mustafa S. 3 ay önce

Arabaya alacak zaman kalmamış. Fiyatlar çok uçuk.

Misafir Avatar
Sahin sez 3 ay önce

Asiri pahali arac almaktan vazgectim

Misafir Avatar
Cengiz Şanlı 3 ay önce

Bari kopyala yapıştır yapsaydınız. MaşAllah makale değil kitap olmuş resmen.

Misafir Avatar
Ömer 2 ay önce

Arac fiyatları çok yüksek ömrümüz sıfır araç almayi hayal Etimesgut olmadı reno 9 zaman devam