banner183

2017 Yılı Ağustos Ayı Güncel Araba Kampanyaları
KamuAjans.Com - Türkiye’nin dış üretime bağımlı ülke olması nedeniyle ürün fiyatları da yükseldi. Bu artış otomobil sektöründe de kritik değişikliklere neden oldu. Vergilerin de artması ile otomobiller zamlanınca vatandaş sıfır araba kampanyalarına yöneldi. Kampanyalı olarak daha ucuza otomobil almak isteyenler araştırmalarına devam ediyorlar.

2017 Ağustos ayı otomobil fiyatları listesi de güncellendi. Firmalar, faizsiz kredi, ÖTV desteği, takas desteği, döviz kuru sabitleme seçenekleriyle müşterilerine Ağustos ayı otomobil fiyatları nda cazip fırsatlar sunuyor. ÖTV değişikliği nedeniyle artan fiyatlar ise vatandaşın bütçesini zorlayacak gibi görünüyor. Birçok modelin sunduğu indirimli fiyatlara karşın, ÖTV ile birlikte birçok otomobil markasının baz modellerinde dahi önemli artışlar ortaya çıktı.

Otomobil fiyatlarının en yüksek olduğu Türkiye'de sıfır araba satışlarıda zirvede olunca bir çok araba üreticisi firma yüksek fiyatları daha cazip kampanyalar ile satışa sunuyor. Sıfır faizsiz taksit ve çeşitli satış politikaları düzenleyen firmaların haziran ayına özel araç kampanyalarını sizler için derledik.

2017’nin ilk yarısını tamamladık, araba markaları geçen yıla göre ciddi şekilde düşmüş olan satışları artırmak için birbirinden cazip kampanyalar hazırlıyor.Kampanyalı olarak daha ucuza otomobil almak isteyenler araştırmalarına devam ediyorlar.

Türkiye'de vergi oranlarının yüksek olmasına rağmen satışların normal düzeyden yüksek olması da bu durumun gerçekliğini kanıtlıyor. Özellikle Alman menşeyli arabalarının fazlaca talep gördüğü ülkemizde alım gücünü zorlayacak limitler konuşuluyor olsa da banka kredisi ve diğer seçenekler ile bu engeller aşılabiliyor. Dünyada cep telefonu ve araç kullanımı açısından en çok talep gören ülkeler arasında olan Türkiye durum böyle olunca otomobil üreticilerinin de pazarı halini alıyor. Dünyaca ünlü otomobil üreticilerinin göz bebeği olan Türkiye'de neredeyse her ailede ortalama 2 araç bulunuyor.

 
İşte bu (Ağustos) ayın sıfır otomobil kampanyaları:


Renault Ağustos Kampanyası

Ağustos ayında sıfır km yeni Renault otomobil almak isteyenler için cazip kampanya fırsatları Renault Yetkili Satıcıları’nda.

Renault CLIO HB, Renault CLIO SPORT TOURER ve Renault MEGANE HB Kampanyası

Ağustos ayı Renault kampanyası kapsamında; Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer ve Renault Megane HB satın almak isteyenler sıfır km araçlarını şimdi alıyor, kredi taksit ödemelerine ise 2018’de başlıyor.

Kampanya kapsamında satın alınacak sıfır km aracın fatura bedelinin minimum yarısı kadar tutar nakit olarak ya da takas araç ile ödenebilir. Fatura bedelinin diğer yarısı ise anlaşmalı finans kuruluşundan kredi kullanılarak ödenmelidir. İlgili kredinin ilk taksit ödemesi, 2018 yılı Ocak ayında yapılacaktır. Maksimum kredi tutarı; araç fatura bedelinin yarısı, maksimum vade; 48 ay ve kredi faiz oranı %1,19’dur.

Kredi ödemelerine hemen başlamak isteyenler ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %0,99 faiz oranından yararlanabilirler.

Her iki finansman kampanyası da, tüm model yıllarındaki Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer ve Renault Megane HB modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları ve taksit erteleme seçeneği, sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır ve taksit erteleme uygulanmaz. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault CAPTUR ve Renault MEGANE SEDAN* Kampanyası

Ağustos ayında Renault Captur ve Renault Megane Sedan* satın almak isteyenler, 20.000 TL kredi ve 12 aya kadar %0 faiz fırsatından yararlanabilirler.

Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %1,14 faiz oranından yararlanabilirler.

Renault finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Captur ve Renault Megane Sedan* (Joy 1.6 versiyonu hariç) modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır.

Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

*İlgili kampanya koşulları, Renault Megane Sedan Joy 1.6 versiyonu için geçerli değildir. Belirtilen versiyon hariç, diğer tüm Renault Megane Sedan versiyonları kampanya koşullarından yararlanabilir.

Renault TALISMAN, Renault KADJAR VE Renault SYMBOL Kampanyası

Renault Ağustos ayı kampanyası ile Renault Talisman, Renault Kadjar ve Renault Symbol satın almak isteyenler, 12.000 TL kredi ve 12 aya kadar %0 faiz fırsatından yararlanabilirler.

Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %1,24 faiz oranından yararlanabilirler.

Renault finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Talisman, Renault Kadjar ve Renault Symbol modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault KANGOO MULTİX ve Renault KANGOO EXPRESS Kampanyası

Ağustos ayında Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express satın almak isteyenler sıfır km araçlarını şimdi alıyor, kredi taksit ödemelerine ise 2018’de başlıyor.

Kampanya kapsamında satın alınacak sıfır km aracın fatura bedelinin minimum yarısı kadar tutar nakit olarak ya da takas araç ile ödenebilir. Fatura bedelinin diğer yarısı ise anlaşmalı finans kuruluşundan kredi kullanılarak ödenmelidir. İlgili kredinin ilk taksit ödemesi, 2018 yılı Ocak ayında yapılacaktır. Maksimum kredi tutarı, araç fatura bedelinin yarısı; maksimum vade, 48 ay ve kredi faiz oranı %1,19’dur.

Kredi ödemelerine hemen başlamak isteyenler ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %0,99 faiz oranından yararlanabilirler.

Her iki finansman kampanyası da, tüm model yıllarındaki Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları ve taksit erteleme seçeneği, sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır ve taksit erteleme uygulanmaz. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault MASTER ve Renault TRAFIC Kampanyası

Ağustos ayında, Renault Master ve Renault Trafic modellerinin satın alımlarında, ticari müşteriler için 34.000 TL kredi ve 12 aya kadar %0 faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla kredi ve vade talebinde ise 48.000 TL kredi ve 24 aya kadar %0,79 sabit faiz oranı ile finansman imkanı sağlanıyor. Bu tutar ve vadenin üzerindeki talepler için ise yasal mevzuatın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve vadeye kadar, kademeli olarak artan faiz oranları bulunuyor.

Renault finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Renault Master ve Renault Trafic satın alımlarında ise 2.000 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

Ağustos ayı Renault kampanyası dahilinde belirtilen faiz oranları, Renault Master ve Renault Trafic modellerinin, ticari müşteriler tarafından satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

• 34.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0.34, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %4.22
• 48.000 TL 24 Ay %0,79 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0.96, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %12.16

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

VW Ağustos Fiyat Listesi

Volkswagen otomobil ve SUV modelleri 01 Ağustos 2017 tarihinden itibaren geçerli 2017 model yılı anahtar teslim Euro 6 fiyat listesi

VW Yeni GOLF Fiyat Listesi

Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS Manuel Midline Plus 87.900,00 TL
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS DSG Midline Plus 99.500,00 TL
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS Manuel Comfortline 92.700,00 TL
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS DSG Comfortline 104.300,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 96.900,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 108.500,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 105.800,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 117.400,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 150 PS DSG Comfortline 115.600,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 150 PS DSG Highline 124.500,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 90 PS Manuel Midline Plus 104.000,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS Manuel Comfortline 111.300,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Comfortline 122.900,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS Manuel Highline 120.200,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Highline 137.200,00 TL

VW Yeni GOLF R Fiyat Listesi

Yeni Golf R 2.0 TSI 310 PS 4MOTION DSG R 74.400,00 € 271.944,00 TL

01 Ağustos 2017 / 2017 Model VW Yeni GOLF R Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,63 TL

VW POLO Fiyat Listesi

Polo 1.0 75 PS Manuel Trendline 56.200,00 TL
Polo 1.2 TSI 90 PS Manuel Comfortline 65.000,00 TL
Polo 1.2 TSI 90 PS DSG Comfortline 73.800,00 TL
Polo 1.4 TDI 75 PS Manuel Trendline 77.100,00 TL
Polo 1.4 TDI 90 PS Manuel Comfortline 82.000,00 TL
Polo 1.4 TDI 90 PS DSG Comfortline 88.200,00 TL

VW SCIROCCO Fiyat Listesi

Scirocco 1.4 TSI 125 PS Manuel Sportline 31.600,00 € 117.238,50 TL
Scirocco 1.4 TSI 150 PS DSG Sportline 38.500,00 € 142.630,50 TL

01 Ağustos 2017 / 2017 Model VW Scirocco Allstar Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,68 TL

VW SCIROCCO Allstar Fiyat Listesi

Scirocco 1.4 TSI 125 PS Manuel Allstar 36.800,00 € 136.374,50 TL
Scirocco 1.4 TSI 150 PS DSG Allstar 41.600,00 € 154.038,50 TL

01 Ağustos 2017 / 2017 Model VW Scirocco Allstar Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,68 TL

VW Yeni BEETLE Fiyat Listesi

Yeni Beetle 1.2 TSI 105 PS Manuel Style 26.800,00 € 99.380,00 TL
Yeni Beetle 1.2 TSI 105 PS DSG Style 29.600,00 € 109.684,00 TL
Yeni Beetle 1.2 TSI 105 PS Manuel Design 31.300,00 € 115.940,00 TL
Yeni Beetle 1.2 TSI 105 PS DSG Design 36.400,00 € 134.708,00 TL
Yeni Beetle 1.4 TSI 150 PS DSG Design 38.600,00 € 142.998,50 TL

01 Ağustos 2017 / 2017 Model VW Beetle Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,68 TL

VW JETTA Fiyat Listesi

Jetta 1.2 TSI 105 PS Manuel Trendline 82.600,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS DSG Trendline 93.400,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS Manuel Comfortline 91.100,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS DSG Comfortline 101.900,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS Manuel Highline 96.600,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS Manuel Trendline 86.700,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS DSG Trendline 97.500,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 95.200,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 106.000,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 100.700,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 111.500,00 TL
Jetta 1.4 TSI 150 PS DSG Comfortline 109.800,00 TL
Jetta 1.4 TSI 150 PS DSG Highline 115.300,00 TL

VW PASSAT Fiyat Listesi

Passat 1.4 TSI 125 PS Manuel Trendline 102.800,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS DSG Trendline 122.100,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 116.300,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 143.600,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 148.300,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 167.600,00 TL
Passat 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 155.000,00 TL
Passat 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 179.000,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS Manuel Trendline 123.300,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Trendline 151.300,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Impression 157.500,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS Manuel Comfortline 145.500,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Comfortline 164.800,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS Manuel Highline 169.500,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Highline 188.800,00 TL
Passat 2.0 TDI 150 PS DSG Comfortline 198.600,00 TL
Passat 2.0 TDI 150 PS DSG Highline 222.600,00 TL
Passat 2.0 TDI SCR 190 PS DSG Highline 237.300,00 TL
Passat 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Highline 277.200,00 TL

VW PASSAT VARIANT Fiyat Listesi

Passat Variant 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 143.600,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 167.600,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 155.000,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 179.000,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS Manuel Comfortline 145.500,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS DSG Comfortline 164.800,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS Manuel Highline 169.500,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS DSG Highline 188.800,00 TL
Passat Variant 2.0 TDI SCR 190 PS DSG Highline 237.300,00 TL
Passat Variant 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Highline 277.200,00 TL

VW Yeni ARTEON Fiyat Listesi

Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Elegance 285.800,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Elegance 317.700,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG R-Line 317.700,00 TL

VW TIGUAN Fiyat Listesi

Tiguan 1.4 TSI 125 PS Manuel Trendline 31.200,00 € 114.206,50 TL
Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Trendline 39.300,00 € 143.609,50 TL
Tiguan 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 36.600,00 € 133.808,50 TL
Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 42.700,00 € 155.951,50 TL
Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 46.800,00 € 170.834,50 TL
Tiguan 1.6 TDI SCR 115 PS Manuel Trendline 38.300,00 € 139.979,50 TL
Tiguan 1.6 TDI SCR 115 PS Manuel Comfortline 41.600,00 € 151.958,50 TL
Tiguan 1.6 TDI SCR 115 PS Manuel Highline 45.800,00 € 167.204,50 TL
Tiguan 2.0 TDI SCR 150 PS 4MOTION DSG Comfortline 56.700,00 € 207.693,00 TL
Tiguan 2.0 TDI SCR 150 PS 4MOTION DSG Highline 61.900,00 € 226.569,00 TL

01 Ağustos 2017 / 2017 Model VW Yeni Tiguan Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,63 TL

VW TOUAREG Fiyat Listesi

Touareg V6 3.0 TDI SCR 262 PS Tiptronik Premium 138.500,00 € 529.742,50 TL
Touareg V6 3.0 TDI SCR 262 PS Tiptronik Premium Terrain Tech. 142.800,00 € 546.082,50 TL

01 Ağustos 2017 / 2017 Model VW Touareg Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,80 TL

FIAT Ağustos Fiyat Listesi

Fiat otomobiller Ağustos ayı fırsatlarıyla Fiat Yetkili Satıcıları’nda.

Fiat 02 Ağustos 2017 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyat listesi.

Fiat EGEA SEDAN Fiyat Listesi

Fiat Egea Sedan Modelleri 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Easy 1.4 Fire 95  HP 58.900 TL
Easy 1.3 M.Jet 95 HP 73.700 TL
Comfort 1.6 M.Jet 120 HP DCT 89.900 TL
Urban 1.4 Fire 95 HP 63.900 TL
Urban 1.6 E-Torq 110 HP AT6 74.900 TL
Urban 1.3 M.Jet 95 HP 78.900 TL
Urban 1.6 M.Jet 120 HP 82.900 TL
Urban 1.6 M.Jet 120 HP DCT 90.900 TL
Lounge 1.4 Fire 95 HP 68.900 TL
Lounge 1.6 E-Torq 110 HP AT6 79.900 TL
Lounge 1.3 M.Jet 95 HP 83.900 TL
Lounge 1.6 M.Jet 120 HP 87.900 TL
Lounge 1.6 M.Jet 120 HP DCT 95.900 TL
Lounge Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 82.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP 90.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 98.900 TL

Fiat EGEA HB (Hatchback) Fiyat Listesi 
Fiat Egea HB Modelleri 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Easy Plus 1.4 Fire 95  HP 63.900 TL
Easy Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 74.900 TL
Easy Plus 1.3 M.Jet 95 HP 79.900 TL
Easy Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 95.900 TL
Urban Plus 1.4 Fire 95 HP 72.400 TL
Urban Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 80.900 TL
Urban Plus 1.3 M.Jet 95 HP 86.400 TL
Urban Plus 1.6 M.Jet 120 HP 89.400 TL
Urban Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 96.900 TL
Lounge Plus 1.4 Fire 95 HP 78.900 TL
Lounge Plus 1.4 T-Jet 120 HP 83.900 TL
Lounge Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 87.400 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP 95.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 103.400 TL

Fiat EGEA SW (Stationwagon) Fiyat Listesi

Fiat Egea SW Modelleri 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Urban Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 82.900 TL
Urban Plus 1.6 M.Jet 120 HP 91.400 TL
Urban Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 98.900 TL
Lounge Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 89.400 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP 97.900 TL
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 105.400 TL

Fiat 500X Fiyat Listesi

Fiat 500X Modelleri 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Pop Plus 1.6 E-TORQ 110 HP 91.900 TL
Cross 1.4 Multi Air 140 HP DCT 105.900 TL
Cross 1.3 M.Jet 95 HP 102.900 TL
Cross 1.6 Multi Jet 120 HP DCT 111.900 TL
Cross Plus 1.4 Multi Air 140 HP DCT 110.900 TL
Cross Plus 1.6 Multi Jet 120 HP 110.900 TL
Cross Plus 1.6 Multi Jet 120 HP DCT 116.900 TL
Cross Plus 1.4 Multi Air 170 HP AT9 4X4 135.900 TL

Fiat 500 Fiyat Listesi

Fiat 500 Modelleri 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
500 Pop 1.2 Fire 69 HP 65.900 TL
500 Lounge 1.2 Fire 69 HP Dualogic 81.900 TL
500 Anniversario 1.2 Fire 69 HP 85.900 TL
500 Sport 1.2 Fire 69 HP Dualogic 87.900 TL
500 Sport 0.9 85 HP Twinair Dualogic 91.900 TL
500 Sport 0.9 105 HP Twinair 91.900 TL
500C Lounge 1.2 Fire 69 HP Dualogic 88.900 TL
500C Anniversario 1.2 Fire 69 HP 92.900 TL
500C Riva 1.2 Fire 69 HP Dualogic 106.900 TL

Fiat 500L Fiyat Listesi

Fiat 500L Modelleri 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Popstar 1.4 Fire 95 HP 73.900 TL
Popstar 1.3 M.Jet 95 HP 87.900 TL
Popstar 1.3 M.Jet 95 HP Dualogic 91.900 TL
Rockstar 1.3 M.Jet 95 HP 93.900 TL
Rockstar 1.3 M.Jet 95 HP Dualogic 97.900 TL
Rockstar 1.6 M.Jet 120 HP 98.900 TL

Fiat 500L LIVING Fiyat Listesi

Fiat 500L Living Modelleri 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Lounge 1.3 M.Jet 95 HP Dualogic (5 Koltuk) 96.900 TL
Lounge 1.3 M.Jet 95 HP Dualogic (7 Koltuk) 99.900 TL
Lounge 1.6 M.Jet 120 HP (7 Koltuk) 99.900 TL

Fiat 124 SPIDER Fiyat Listesi

Fiat 124 Spider Modelleri 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Classica 1.4 M.Air 140 HP 145.000 TL
Lusso 1.4 M.Air 140 HP 155.000 TL
Lusso 1.4 M.Air 140 HP AT6 170.000 TL

Fiat LINEA Fiyat Listesi

Fiat Linea Modelleri 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Pop 1.4 77 HP 52.900 TL
Pop 1.3 M.Jet 95 HP 64.900 TL
Urban 1.3 M.Jet 95 HP 67.900 TL

Fiat PUNTO Fiyat Listesi

Fiat Punto Modelleri 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
54.900 TL

Fiat PANDA Fiyat Listesi

Fiat Panda Modelleri 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Pop S1 1.2 69 HP 53.900 TL
Lounge S1 0.9 85 HP Twinair Dualogic 62.900 TL
Cross S1 1.3 M.Jet 95 HP 91.900 TL

Fiat FIORINO PANORAMA Fiyat Listesi

Fiat Fiorino Panorama Modelleri 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Pop 1.3 M.Jet 75 HP 67.000 TL
Emotion 1.3 M.Jet 75 HP 72.644 TL
Premio 1.3 M.Jet 95 HP 76.351 TL

Fiat DOBLO PANORAMA Fiyat Listesi

MODELLER 2017 Model Yılı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Easy 1.6 M.Jet 105 HP 84.900 TL
Easy Maxi 1.6 M.Jet 105 HP 87.400 TL
Safeline 1.6 M.Jet 105 HP 87.400 TL
Premio Plus (Gri / Black) 1.6 M.Jet 105 HP 93.400 TL
Premio Plus (Gri / Black) 1.6 M.Jet 90 HP Conformatic 97.400 TL

FIAT Ticari Araç Modelleri Fiyat Listesi

FIAT fiyat listesi bilgileri:
FIAT model fiyat tablosundaki fiyatlar 02.08.2017-31.08.2017 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlar KKTC’de farklılık gösterebilir. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına trafik sigortası bedeli dahil değildir. FIAT, haber vermeksizin tüm satış koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Fiat Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Renault Fiyat Listesi

2017 model yılı Renault marka otomobiller 1 Ağustos – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli kampanya fiyat listesi. Ağustos ayında sıfır km yeni Renault otomobil almak isteyenler için cazip kampanya fırsatları Renault Yetkili Satıcıları’nda.

Renault MEGANE HB Fiyat Listesi

MEGANE HB 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Joy 1.6 16V 115 bg 67.750 TL
Joy 1.5 dCi 90 bg 92.100 TL
Joy 1.5 dCi EDC 110 bg 101.050 TL
Touch 1.2 Tce 130 bg 82.550 TL
Touch 1.2 Tce EDC 130 bg 92.400 TL
Touch 1.5 dCi 110 bg 98.000 TL
Touch 1.5 dCi EDC 110 bg 105.750 TL
Touchrome 1.2 Tce 130 bg 85.250 TL
Touchrome 1.2 Tce EDC 130 bg 95.000 TL
Touchrome 1.5 dCi 110 bg 100.600 TL
Touchrome 1.5 dCi EDC 110 bg 108.250 TL
Icon 1.2 Tce 130 bg 93.700 TL
Icon 1.2 Tce EDC 130 bg 101.500 TL
Icon 1.5 dCi 110 bg 107.600 TL
Icon 1.5 dCi EDC 110 bg 115.350 TL
GT Line 1.5 dCi EDC 110 bg 117.800 TL
GT Line 1.6 dCi 130 bg 115.350 TL

Renault MEGANE SEDAN Fiyat Listesi

MEGANE SEDAN 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Joy 1.6 16V 115 bg 68.000 TL
Joy 1.5 dCi 90 bg 99.900 TL
Joy 1.5 dCi EDC 110 bg 108.800 TL
Touch 1.2 Tce 130 bg 92.450 TL
Touch 1.2 Tce EDC 130 bg 100.100 TL
Touch 1.5 dCi 110 bg 106.050 TL
Touch 1.5 dCi EDC 110 bg 113.700 TL
Icon 1.2 Tce EDC 130 bg 109.550 TL
Icon 1.5 dCi 110 bg 115.500 TL
Icon 1.5 dCi EDC 110 bg 123.150 TL
Icon 1.6 dCi 130 bg 120.850 TL

Renault CLIO Fiyat Listesi

CLIO 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Joy 1.2 75 bg 55.800 TL
Joy 1.2 EDC 120 bg 67.350 TL
Joy 1.5 dCi 75 bg 69.500 TL
Touchrome 1.2 75bg 61.400 TL
Touchrome 1.2 EDC 120 bg 69.000 TL
Icon 1.2 75 bg 65.400 TL
Icon 1.2 120 bg 74.450 TL
Icon 1.2 EDC 120 bg 76.300 TL
Icon 1.5 dCi 90 bg 79.500 TL
Icon 1.5 dCi EDC 90 bg 87.250 TL
GT Line 1.2 120 bg 77.450 TL
GT Line 1.2 EDC 120 bg 82.700 TL
GT Line 1.5 dCi 90 bg 86.050 TL
GT Line 1.5 dCi EDC 90 bg 93.800 TL

Renault CLIO SPORT TOURER Fiyat Listesi

CLIO SPORT TOURER 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Joy 1.2 75bg 65.050 TL
Joy 1.5 dCi 75 bg 79.850 TL
Icon 1.2 Turbo EDC 120 bg 83.450 TL
Icon 1.5 dCi 90 bg 85.900 TL
Icon 1.5 dCi EDC 90 bg 93.500 TL

Renault SYMBOL Fiyat Listesi

SYMBOL 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Joy 1.0 SCe 75bg 56.450 TL
Joy 1.5 dCi 90bg 66.750 TL
Touch 1.0 SCe 75bg 60.800 TL
Touch 1.5 dCi 90bg 75.450 TL
Touch 1.5 dCi 90bg Easy-R 78.650 TL

Renault CAPTUR Fiyat Listesi

CAPTUR 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Touch 1.2 TCe EDC 120 bg 83.850 TL
Touch 1.5 dCi 90 bg 87.500 TL
Touch 1.5 dCi EDC 90 bg 94.400 TL
Icon 1.2 TCe 120 bg 84.100 TL
Icon 1.2 TCe EDC 120 bg 89.850 TL
Icon 1.5 dCi 90 bg 93.600 TL
Icon 1.5 dCi EDC 90 bg 100.550 TL
Outdoor 1.2 TCe EDC 120 bg 93.500 TL
Outdoor 1.5 dCi 90 bg 97.350 TL
Outdoor 1.5 dCi EDC 90 bg 104.200 TL

Renault KADJAR Fiyat Listesi

KADJAR 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Touch 1.2 Turbo 130 bg 99.300 TL
Touch 1.2 TCe EDC 130 bg 111.750 TL
Touch 1.5 dCi 110 bg 108.600 TL
Touch 1.5 dCi EDC 110 bg 120.900 TL
Icon 1.2 TCe EDC 130 bg 121.600 TL
Icon 1.5 dCi 110 bg 118.450 TL
Icon 1.5 dCi EDC 110 bg 139.350 TL
Icon 1.6 dCi 130 bg 4×4 140.900 TL
Black Edition 1.2 TCe EDC 130 bg 124.750 TL
Black Edition 1.5 dCi 110 bg 123.000 TL
Black Edition 1.5 dCi EDC 110 bg 144.250 TL

Renault TALISMAN Fiyat Listesi

TALISMAN 2016 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Touch 1.5 dCi 110 bg 102.850 TL 135.100 TL
Touch 1.5 dCi EDC 110 bg 113.600 TL 146.150 TL
Touch 1.6 dCi 130 bg 107.700 TL 140.950 TL
Touch 1.6 dCi EDC 130 bg 117.850 TL 153.900 TL
Icon 1.5 dCi EDC 110 bg 133.300 TL 161.900 TL
Icon 1.6 dCi EDC 130 bg 139.350 TL 168.800 TL
Icon 1.6 dCi EDC 160 bg 144.250 TL 174.350 TL

Renault KOLEOS Fiyat Listesi

KOLEOS 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Touch 1.6 dCi X-tronic 130bg 173.150 TL
Icon 1.6 dCi X-tronic 130bg 183.050 TL

Renault fiyat listesi bilgisi

İlgili fiyatlar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda ve 31.08.2017 tarihine kadar geçerlidir. Mevzuat gereği eklenecek opsiyonlar ve metalik renge göre ÖTV oranı değişebilmektedir. ÖTV oranında meydana gelebilecek değişiklikler Renault MAİS A.Ş., tarafından tavsiye edilen perakende anahtar teslim satış fiyatına yansıtılacaktır. Renault MAİS A.Ş., haber vermeksizin ticari koşullarını ve ilgili fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Toyota Ağustos Fiyat Listesi

Toyota marka otomobil ve SUV modelleri Ağustos ayı tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyat listesi. Ağustos ayı Toyota kampanya fırsatları Toyota Yetkili Satıcıları’nda.

Toyota C-HR Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY
Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017
MY Kampanyalı Fiyatları (TL)
Toyota C-HR 1.2 Turbo Advance 4×2 101,900 95,800
Toyota C-HR 1.2 Turbo Advance 4×2 Multidrive S 109,900 103,900
Toyota C-HR 1.2 Turbo Dynamic 4×2 114,350 108,350
Toyota C-HR 1.2 Turbo Dynamic Multidrive S 4×2 122,350 116,350
Toyota C-HR 1.2 Turbo Diamond 4×2 115,250 109,250
Toyota C-HR 1.2 Turbo Diamond 4×2 Multidrive S 123,250 117,250
Toyota C-HR 1.2 Turbo Dynamic 4X4 Multidrive S 147,900 141,900
Toyota C-HR 1.2 Turbo Diamond 4×4 Multidrive S 150,450 144,450

Toyota C-HR Hybrid Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY
Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017 MY
ÖTV Teşvikli Fiyatları (TL)
Toyota C-HR Hybrid 1.8 Hybrid Advance 4×2 e-CVT 161,750 121,600
Toyota C-HR Hybrid 1.8 Hybrid Dynamic 4×2 e-CVT 175,500 131,900
Toyota C-HR Hybrid 1.8 Hybrid Diamond 4×2 e-CVT 176,700 132,800

Toyota Yeni Yaris Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL)
Yeni Yaris 1.0 Life 54,500
Yeni Yaris 1.5 Fun Special MT 65,300
Yeni Yaris 1.5 Fun Special MDs 72,300
Yeni Yaris 1.5 Style X-Trend MDs 85,150
Yeni Yaris 1.5 Style MDs 86,750

Toyota Yeni Yaris Hybrid Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL)
Yeni Yaris Hybrid 1.5 Hybrid Cool 88,000
Yeni Yaris Hybrid 1.5 Hybrid X-Trend 100,300
Yeni Yaris Hybrid 1.5 Hybrid Spirit 101,650

Toyota Auris Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY
Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
Auris 1.33 Life 72,540 65,500
Auris 1.6 Active 88,750 80,450
Auris 1.6 Active Multidrive S 95,650 87,350
Auris 1.6 Active Skypack Multidrive S 98,850 90,550
Auris 1.6 Advance 93,250 84,950
Auris 1.6 Advance Multidrive S 100,150 91,850
Auris 1.6 Advance Skypack Multidrive S 103,350 95,050
Auris 1.6 Premium Multidrive S* 113,080 104,780
Auris 1.6 Premium Multidrive S Navi* 117,330 109,030
Auris Dizel 1.4 D-4D Active 103,850 103,850
Auris Dizel 1.4 D-4D Active Skypack 107,050 107,050
Auris Dizel 1.4 D-4D Advance 108,350 108,350
Auris Dizel 1.4 D-4D Advance Skypack 111,550 111,550
Auris Dizel 1.4 D-4D Premium 118,780 118,780
Auris Dizel 1.4 D-4D Premium Navi 123,030 123,030

Toyota Yeni Auris Hybrid Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017 ÖTV Teşvikli Fiyatları (TL) Tavsiye Edilen 2017 MY ÖTV Teşvikli Lansman Özel Fiyatları (TL)
Yeni Auris Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Active 147,100 111,950 102,950
Yeni Auris Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Active Skypack 150,250 115,100 106,100
Yeni Auris Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Advance 156,500 119,150 110,150
Yeni Auris Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Advance Skypack 159,650 122,300 113,300
Yeni Auris Hybrid 1.8 Hybrid e-CVT Premium 174,100 132,500 123,500

Toyota Auris Touring Sports Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY
Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
Auris TS 1.6 Advance Multidrive S* 107,650 99,350
Auris TS 1.6 Advance Skypack Multidrive S* 110,850 102,550
Auris TS 1.6 Premium Multidrive S* 118,080 109,780
Auris TS Dizel 1.4 D-4D Advance 112,650 112,650
Auris TS Dizel 1.4 D-4D Advance Skypack 115,850 115,850
Auris TS Dizel 1.4 D-4D Premium 123,080 123,080
Auris TS Dizel 1.4 D-4D Premium Navi 135,760 135,760

Toyota Corolla Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017
MY Liste Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
Corolla 1.33 Life 72,330 65,950
Corolla 1.6 Touch 87,300 79,050
Corolla 1.6 Touch Multidrive S 94,700 86,450
Corolla 1.6 Active 90,200 81,950
Corolla 1.6 Active Multidrive S 97,600 89,350
Corolla 1.6 Advance (yeni*) 93,850 85,600
Corolla 1.6 Advance Multidrive S (yeni*) 101,250 93,000
Corolla 1.6 Premium 50.Yıl 107,050 98,800
Corolla 1.6 Premium 50.Yıl Multidrive S 114,450 106,200
Corolla 1.6 Premium 50.Yıl Navi 110,050 101,800
Corolla 1.6 Premium 50.Yıl Multidrive S Navi 117,450 109,200
Corolla 1.6 Premium 50.Yıl (17” jant ile) 108,150 99,900
Corolla 1.6 Premium 50.Yıl Multidrive S (17” jant ile) 115,550 107,300
Corolla Dizel 1.4 D-4D Life 96,500 92,000
Corolla Dizel 1.4 D-4D Touch 100,500 96,000
Corolla Dizel 1.4 D-4D Touch M/M 105,800 101,300
Corolla Dizel 1.4 D-4D Active 103,400 98,900
Corolla Dizel 1.4 D-4D Active M/M 108,700 104,200
Corolla Dizel 1.4 D-4D Advance (yeni*) 107,050 102,550
Corolla Dizel 1.4 D-4D Advance M/M (yeni*) 111,800 107,300
Corolla Dizel 1.4 D-4D Premium 50.Yıl 117,850 113,350
Corolla Dizel 1.4 D-4D Premium 50.Yıl M/M 122,600 118,100
Corolla Dizel 1.4 D-4D Premium 50.Yıl Navi 120,850 116,350
Corolla Dizel 1.4 D-4D Premium 50.Yıl M/M Navi 133,920 121,100
Corolla Dizel 1.4 D-4D Premium 50.Yıl (17” jant ile) 118,950 114,450
Corolla Dizel 1.4 D-4D Premium 50.Yıl M/M (17” jant ile) 123,700 119,200

Toyota Verso Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları (TL)
Verso 1.6 Active 92,300
Verso 1.6 Advance 97,650
Verso 1.6 Premium (yeni*) 114,350
Verso 1.6 Premium Navi (yeni*) 117,650
Verso 1.8 Multidrive S Advance 149,240
Verso 1.8 Multidive S Premium 168,740
Verso 1.8 Multidive S Premium Navi 172,040
Verso Dizel 1.6 D-4D Active 108,850
Verso Dizel 1.6 D-4D Advance 114,200
Verso Dizel 1.6 D-4D Premium (yeni*) 139,570
Verso Dizel 1.6 D-4D Premium Navi (yeni*) 143,090

Toyota Avensis Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY
Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
Avensis* 1.6 Advance 106,800 99,600
Avensis* 1.6 Premium 121,800 114,600
Avensis* 1.8 Premium Multidrive S 186,100 186,100
Avensis* 2.0 Premium Multidrive S 193,510 193,510
Avensis* 2.0 Premium Plus Multidrive S 209,250 209,250
Avensis* 2.0 Premium Multidrive S Touring Sports 207,570 207,570
Avensis* 2.0 Premium Plus Multidrive S Touring Sports 223,310 223,310
Avensis* Dizel 1.6 D-4D Advance 137,300 121,080
Avensis* Dizel 1.6 D-4D Premium 152,300 144,100
Avensis* Dizel 1.6 D-4D Premium Plus 160,500 152,300
Avensis* Dizel 2.0 D-4D Premium Plus 234,200 226,000

Toyota RAV4 Hybrid Fiyat Listesi

RAV4 Hybrid 2.5 Hybrid Advance 4×4 260,200 200,750 179,850
RAV4 Hybrid 2.5 Hybrid Premium 4×4 297,600 229,500 206,900
RAV4 Hybrid 2.5 Hybrid Premium Plus 4×4 340,900 252,300 219,800
RAV4 Hybrid 2.5 Hybrid Premium Plus Navi 4×4 346,000 256,800 224,900

Toyota Land Cruiser Prado Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY Fiyatları
Land Cruiser Prado Dizel Land Cruiser Prado 2.8 D-4D 155,000 € + 3.309 TL

Toyota Hilux Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY
Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2017 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
Hilux Dizel 2.4L 4×2 Active 99,400 99,400
Hilux Dizel 2.4L 4×2 Adventure 109,150 106,150
Hilux Dizel 2.4L 4×2 Adventure A/T 117,500 114,500
Hilux Dizel 2.4L 4×4 Active 117,200 117,200
Hilux Dizel 2.4L 4×4 Adventure 126,450 126,450
Hilux Dizel 2.8L 4×4 Hi-Cruiser A/T (yeni*) 149,000 142,500

Toyota Prius Fiyat Listesi

Model Versiyon Tavsiye Edilen 2017 MY
Fiyatları
Tavsiye Edilen 2017 MY
ÖTV Teşvikli Fiyatları
Prius 1.8L Hybrid Advance 56.150 € + 1.213 TL 44.900 € + 1.213 TL
Prius 1.8L Hybrid Premium 63.700 € + 1.213 TL 48.500 € + 1.213 TL

Toyota fiyat listesi bilgileri

1 Ağustos 2017 itibariyle geçerli, tavsiye edilen perakende satış anahtar teslim fiyat listesidir. Trafik Sigota bedeli fiyatlara dahil değildir. Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. araçların teknik özellik, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. EURO, T.C Merkez Bankası Günlük Döviz Satış Kur’u üzerinden TL’sına çevrilecektir. Araç fiyatına dahil edilen tüm vergiler ve vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler araç fiyatına yansıtılacaktır.

MT : Düz Vites, SR : Sunroof, AT : Otomatik Vites, M/M : MultiMode Vites, CC :Cruise Control, AC : Klima

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Citroen Kampanyaları

Citroen Yeni C3 ve Citroen C4 Cactus modelleri Ağustos ayına özel kampanya fırsatlarıyla Citroen Yetkili Satıcıları’nda.

Citroen C4 Cactus Kampanyası

Citroen Ağustos ayı kampanyası çerçevesinde, Citroen C4 Cactus 30.000 TL kredi, 20 ay vade, %0 faiz fırsatıyla sunuluyor.

Kampanya 31.08.2017 tarihine kadar Citroen Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir. Belirtilen aylık % 0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL 20 ay vadeli Citroen Kredi’de geçerlidir. Gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.

Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Bu kredi tutarı ve vade için bireysel amaçlı araç alımlarında bir kereye mahsus ve peşin olarak alınan 157,50 TL kredi tahsis ücreti, tüm vergiler ve masraflar dahil edildiğinde, Citroen Kredi’nin aylık toplam basit maliyet oranı 0,05%, yıllık toplam basit maliyet oranı 0,60%, aylık taksit tutarı 1.500 TL olmaktadır.

Tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımları için 750 TL kredi tahsis ücreti, tüm vergiler ve masraflar dahil edildiğinde, Citroen Kredi’nin aylık toplam basit maliyet oranı 0,24%, yıllık toplam basit maliyet oranı 2,91%, aylık taksit tutarı 1.500 TL olmaktadır. Citroen Kredi’nin finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır.”

* Kredi kampanyaları; Citroen C4 Cactus model araçlarda geçerlidir.

Citroen Yeni C3 Kampanyası

Ağustos ayı Citroen kampanyası kapsamında, Citroen Yeni C3 modeli 20.000 TL kredi, 20 ay vade, %0,69 faizli finansman imkanıyla Citroen Yetkili Satıcıları’nda. Kampanya 31/08/2017 tarihine kadar Citroen Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir. Belirtilen aylık % 0,69 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL 20 ay vadeli Citroen Kredi’de geçerlidir. Gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.

Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Bu kredi tutarı ve vade için bireysel amaçlı araç alımlarında bir kereye mahsus ve peşin olarak alınan 105 TL kredi tahsis ücreti, tüm vergiler ve masraflar dahil edildiğinde, Citroen Kredi’nin aylık toplam basit maliyet oranı 0,05%, yıllık toplam basit maliyet oranı 0,60%, aylık taksit tutarı 1.000 TL olmaktadır.

Tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımları için 750 TL kredi tahsis ücreti, tüm vergiler ve masraflar dahil edildiğinde, Citroen Kredi’nin aylık toplam basit maliyet oranı 0,37%, yıllık toplam basit maliyet oranı 4,40%, aylık taksit tutarı 1.000 TL olmaktadır. Citroen Kredi’nin finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır.”

* Kredi kampanyaları; Citroen Yeni C3 model araçlarda geçerlidir.

* Citroen Yeni C3 1.2 PureTech versiyonlarında 30.000 TL kredi, 20 ay vade, 0% faiz kampanyası geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Citroen Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

SEAT Fiyat Listesi

SEAT 2017 model tavsiye edilen anahtar teslim kampanyalı fiyat listesi.

SEAT Yeni Ibiza Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı (TL)
Reference 57.000
Style 64.000
Style 75.000

SEAT Ibiza Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı (TL)
IBIZA 1.0 75 HP Reference 52.900 TL
IBIZA 1.2 TSI 90 HP Reference 55.900 TL
IBIZA 1.2 TSI 90 HP Style 60.900 TL
IBIZA 1.0 EcoTSI 110 HP DSG Style 71.600 TL

SEAT Ateca Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen
Anahtar Teslim
Liste Fiyatı
ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 HP Style 114.000 TL
ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 HP DSG Style 121.000 TL
ATECA 1.6 TDI 115 HP Ecomotive Style 121.000 TL
ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 HP DSG Xcellence 124.700 TL
FR 124.700 TL
ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 HP 4Drive DSG Xcellence 143.000 TL

SEAT Yeni Leon Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen
Anahtar Teslim
Liste Fiyatı (TL)
Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Kampanyalı
Liste Fiyatı (TL)
Yeni LEON 1.2 TSI 110 HP Style 77.900 TL 76.400 TL
Yeni LEON 1.2 TSI 110 HP DSG Style 84.700 TL 83.200 TL
Yeni LEON 1.0 EcoTSI 115 HP DSG Ecomotive Style 85.700 TL 84.200 TL
Yeni LEON 1.4 TSI 125 HP FR 90.700 TL 89.200 TL
Yeni LEON 1.4 TSI 150 HP DSG FR 101.000 TL 99.500 TL
Yeni LEON 1.4 TSI 150 HP DSG Xcellence 101.000 TL 99.500 TL
Yeni LEON 1.4 EcoTSI ACT 150 HP DSG FR 103.400 TL 101.900 TL
Yeni LEON 1.4 EcoTSI ACT 150 HP DSG Xcellence 103.400 TL 101.900 TL
Yeni LEON 1.6 TDI 115 HP Style 96.400 TL 92.900 TL
Yeni LEON 1.6 TDI 115 HP DSG Style 108.900 TL
Yeni LEON 2.0 TSI 300 HP DSG CUPRA 200.000 TL
Yeni LEON ST 1.6 TDI 115 HP DSG Style 107.900 TL

SEAT Toledo Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı (TL)
TOLEDO 1.4 TSI 125 HP DSG Style 87.800 TL
TOLEDO 1.4 TDI 90 HP Style 93.300 TL
TOLEDO 1.4 TDI 90 HP DSG Style 101.500 TL

SEAT Alhambra Fiyat Listesi

Model Donanım Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı (TL)
ALHAMBRA 1.4 TSI 150 HP DSG Style 164.000 TL

SEAT Fiyat Listesi Bilgisi

1 Ağustos 2017 tarihinden itibaren geçerli SEAT tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesi.

1- Doğuş Otomotiv üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart ve opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
2- Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi yenisi yayınlanana kadar geçerlidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Kesin sipariş verilmesi halinde ifa tarihinde yürürlükte olacak tavsiye edilen fiyat listesindeki fiyatlar geçerli olacaktır. Bu nedenle, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı değişebilecektir.
3- Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. Araca opsiyonel ekipman eklenmesi durumunda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın Özel Tüketim Vergisi matrahı ve vergi oranı değişebilecektir. Vergi mevzuatından kaynaklanan bu değişiklik, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.
4- Araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, bu değişikliklerden kaynaklanabilecek fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen ÖTV oranları; a- aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, b- 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebileceğinden, oluşabilecek fiyat farkı müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu fark aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.
5- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.
6- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılabilmektedir. Müşterinin trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmetinin yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılmasını istemesi halinde, hizmet bedeli yetkili satıcı ile müşteri arasında belirlenir. Bu nedenle, trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmet bedeli yetkili satıcıdan yetkili satıcıya değişkenlik gösterebilir.
7- Trafik sigorta poliçe bedeli yukarıda belirtilmiş olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına dahil olmayıp, bu bedel müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Seat Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Opel Ağustos Kampanyaları

Opel duyurduğu kampanyalarla Ağustos ayına hızlı bir giriş yaptı. Opel Astra HB, Opel Astra Sports Tourer, Opel Yeni Insignia Grand Sport, Opel Insignia Yeni Sports Tourer ve Opel Insignia Sedan modelleri, sıfır faizli kredi olanakları ve fiyat avantajlarıyla Opel Yetkili Satıcıları’nda.

Opel Astra Kampanyası

Opel kampanyası dahilinde Opel Astra Hatchback ve Sports Tourer modellerinde otomatik vitese sıfır fiyat farkı ve 12.000 TL kredi, 12 ay vade, sıfır faiz fırsatı Ağustos ayı boyunca devam ediyor.

Bu kampanyalar ile Opel müşterileri, otomatik vitesli Opel Astra HB modellerine 85.300 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler. Sportif görünümü ile dikkatleri çeken OPC Line Sport donanım paketinde fiyatlar 102.400 TL’den başlıyor. Geniş ailelerin tercihi Opel Astra Sports Tourer’da ise tavsiye edilen kampanyalı baz fiyat 99.700 TL.

Opel Astra HB; Enjoy, Design, Dynamic, OPC Line Sport ve Excellence olmak üzere beş farklı model seçeneğiyle satışa sunuluyor. Yenilikçi sürücü asistanı sistemler ile birlikte Opel Astra daha güvenli ve daha rahat bir sürüş deneyimi sunuyor.

Opel’in yeni nesil motor ve şanzıman seçenekleri ile 100 kW (136 HP)’ye kadar güç üreten dizel motorları veya 147 kW (200 HP)’ye kadar güç üreten benzinli motorları,  5- veya 6-ileri manuel şanzımanlar ya da 6 ileri otomatik şanzımanları tercih edebilirsiniz.

Opel Yeni Insignia Kampanyası

Opel kampanyası kapsamında markanın yeni amiral gemisi Opel Insignia Grand Sport ve Sports Tourer’da Ağustos boyunca 36.000 TL, 12 ay vade, sıfır faizli kredi fırsatı bu ayın öne çıkan fırsatlarından.

Opel Yeni Insignia’da başlangıç fiyatı 124.750 TL. Ülkemizde yoğun şekilde talep edilen 1.6 dizel otomatik motor-şanzıman kombinasyonu ile Opel Yeni Insignia 150.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Opel’in yeni Insignia modeliyle birlikte sunmaya başladığı ikinci nesil IntelliLux LED matrix farlar, birbirinden bağımsız 32 LED aydınlatma hücresinden oluşuyor. Sistem, çevre koşullarını algılıyor ve gerekli hücreleri açıp kapatarak her durumda en iyi aydınlatmayı sağlıyor. Opel yeni Insignia’da geliştirilmiş adaptif IntelliLux LED matrix sistemi ile sınıfının en gelişmiş aydınlatma sistemini sunuyor. Yeni nesil IntelliLux LED matrix farlar daha hızlı, daha keskin ve 400 metreye kadar aydınlatma sağlıyor.

Opel Insignia Sedan Kampanyası

Opel Insignia Sedan modelinde 40.000 TL, 30 ay vade, %0,99 faizli kredi fırsatı da Ağustos ayı boyunca Opel Yetkili Satıcıları’nda. Opel Insignia Sedan 118.200 TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

Opel’in perakende satış finansmanında müşterilerine sunduğu çözüm ortağı Opel Finans Sistemi (OFS) Ağustos boyunca 1,27 gibi uygun koşullarda ve rekabetçi faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlıyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Honda Otomobil Fiyat Listesi

2017 model Honda otomobiller 01 Ağustos 2017 tarihinden 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli tavsiye edilen satış fiyat listesi.

Honda Jazz Fiyat Listesi

Honda Jazz Modelleri 2017 Model Tavsiye Edilen Satış Fiyatı
1.3L Premium 1318 cc Otomatik Benzin 77.350 TL
1.3L Elegance 1318 cc Otomatik Benzin 81.550 TL

Honda Yeni Civic Hatchback Fiyat Listesi

Honda Yeni Civic Hatchback Modelleri 2017 Model Tavsiye Edilen Satış Fiyatı
Sport 1.498 cc Otomatik Benzin 105.950 TL

Honda Yeni Civic Sedan Fiyat Listesi

Honda Yeni Civic Sedan Modelleri 2017 Model Tavsiye Edilen Satış Fiyatı
1.6 Premium 1597 cc Düz Benzin 88.700 TL
1.6 Elegance 1597 cc Düz Benzin 91.900 TL
1.6 Elegance 1597 cc Otomatik Benzin 94.350 TL
1.6 Executive 1597 cc Otomatik Benzin 104.300 TL
1.6 Premium Eco 1597 cc Düz Benzin/LPG 94.450 TL
1.6 Premium Eco 1597 cc Otomatik Benzin/LPG 96.950 TL
1.6 Elegance Eco 1597 cc Düz Benzin/LPG 97.650 TL
1.6 Elegance Eco 1597 cc Otomatik Benzin/LPG 100.150 TL
1.6 Executive Eco 1597 cc Düz Benzin/LPG 107.550 TL
1.6 Executive Eco 1597 cc Otomatik Benzin/LPG 110.050 TL
1.5 RS 1498 cc Otomatik Benzin 120.900 TL

Honda HR-V Fiyat Listesi

Honda HR-V 2017 Model Tavsiye Edilen Satış Fiyatı
1.5L Executive 1498 cc Otomatik Benzin 122.600 TL

Honda CR-V Fiyat Listesi

Honda CR-V Modelleri 2017 Model Tavsiye Edilen Satış Fiyatı
1.6 Premium 1597 cc Düz Dizel 154.050 TL
1.6 Elegance 1597 cc Düz Dizel 160.750 TL
1.6 Premium 1597 cc Otomatik Dizel 170.250 TL
1.6 Elegance 1597 cc Otomatik Dizel 178.050 TL
1.6 Executive 1597 cc Otomatik Dizel 187.150 TL
1.6 Executive + 1597 cc Otomatik Dizel 195.500 TL

Honda NSX Fiyat Listesi

Honda NSX 2017 Model Tavsiye Edilen Satış Fiyatı
V6 Twin Turbo 3.5L DOHC 3493 cc DCT Hibrit 500.000 EUR*

Honda otomobil fiyat listesi bilgileri

*NSX modeli, belirtilen opsiyonel seçenekleri ile kişiselleştirilebilir. Burada belirtilen fiyat baz model için geçerli olup, ürünlerin müşteri tarafından özel siparişi ile birlikte araç fiyatı değişiklik gösterebilir.
LPG sistemli modellerde, tescil sırasında ödenmesi gerekli Araç Trafik Tescil Müracaat ve İşlem formu bedeli fiyata dahil değildir.
Sitede belirtilen tavsiye edilen perakande satış fiyatları, 01/08/2017 tarihinden 31/08/2017 tarihine kadar geçerlidir. Ancak tavsiye edilen perakende satış fiyatları Honda Türkiye A.Ş. tarafından ara dönemlerde yapılacak duyurularla da değiştirilebilir. Bu sebeple araçların fatura döneminde yürürlükte olan tavsiye edilen perakende satış fiyatı geçerlidir.
Bu fiyatlar hiç bir şekilde asgari veya sabit fiyat listesi niteliğini taşımamaktadır, tavsiye niteliğindedir. Bayiler kendi fiyatlarını belirlemekte serbesttirler.
Trafik sigorta bedelleri plaka masraflarının içerisinde yer almamaktadır. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.
Honda Türkiye A.Ş.; model, teknik özellik, renk, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Araç fiyatına dahil edilen tüm vergi miktarları bilgi mahiyetinde olup vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler araç fiyatına yansıtılacaktır ve araç teslimatında müşteri tarafından karşılanacaktır. KDV-ÖTV oranlarındaki değişiklikler de teslimat sırasında müşteriye yansıtılacaktır.
Tavsiye edilen perakende satış fiyatının hesaplanmasında Honda Türkiye A.Ş. tarafından nazara alınan plaka masrafları, İstanbul ili baz alınarak değerlendirilmiş olup bu masraflar şehirler arasında farklılık gösterebilir.
Yazım hatalarından kaynaklanan farklılıklardan Honda Türkiye A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Honda Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Opel Fiyat Listesi

Opel, 2017 model yılı araçlarla ilgili tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyat listesi.

Opel duyurduğu kampanyalarla Ağustos ayına hızlı bir giriş yaptı. Opel Astra HB, Opel Astra Sports Tourer, Opel Yeni Insignia Grand Sport, Opel Insignia Yeni Sports Tourer ve Opel Insignia Sedan modelleri, sıfır faizli kredi olanakları ve fiyat avantajlarıyla Opel Yetkili Satıcıları’nda.

Opel Corsa 5 Kapı Fiyat Listesi

 Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Corsa 5 Kapı 1.2 70 HP MT-5 Essentia 54.200
Corsa 5 Kapı 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Essentia 63.100
Corsa 5 Kapı 1.3 CDTI 75HP Essentia 74.800
Corsa 5 Kapı Essentia 79.100
Corsa 5 Kapı 1.2 70 HP MT-5 Design 57.800
Corsa 5 Kapı 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Design 66.100
Corsa 5 Kapı 1.3 CDTI 75HP Design 76.600
Corsa 5 Kapı Design 80.400
Corsa 5 Kapı 1.2 70 HP MT-5 Enjoy 58.000
Corsa 5 Kapı 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Enjoy 66.900
Corsa 5 Kapı 1.3 CDTI 75HP Enjoy 77.100
Corsa 5 Kapı Enjoy 81.000
Corsa 5 Kapı 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Color Edition 69.300

Opel Yeni Astra HB Fiyat Listesi

 Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 110 HP MT6 Design 102.500
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 136 HP AT6 Design 103.500
Yeni Astra HB 1.4 Benzinli 100 HP MT5 Enjoy 75.900
Yeni Astra HB Enjoy 85.300
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 110 HP MT6 Enjoy 98.100
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 136 HP AT6 Enjoy 99.100
Yeni Astra HB 1.4 Benzinli 150 HP MT6 Dynamic 97.400
Yeni Astra HB Dynamic 97.400
Yeni Astra HB Dynamic 111.300
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 136 HP AT6 Dynamic 111.300
Yeni Astra HB OPC Line Sport 102.400
Yeni Astra HB OPC Line Sport 107.900
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 136 HP AT6 OPC Line Sport 116.300
Yeni Astra HB 1.4 Benzinli 150 HP MT6 Excellence 107.600
Yeni Astra HB Excellence 107.600
Yeni Astra HB Excellence 121.400
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 136 HP AT6 Excellence 121.400

Opel Yeni Astra Sports Tourer Fiyat Listesi

 Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Yeni Astra Sports Tourer Dynamic 99.700
Yeni Astra Sports Tourer 1.6 Dizel 136 HP AT6 Dynamic 113.500
Yeni Astra Sports Tourer Excellence 109.900
Yeni Astra Sports Tourer 1.6 Dizel 136 HP AT6 Excellence 123.900

Opel Astra Sedan Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Astra Sedan 1.6 Benzinli 115 HP MT Edition 63.950
Astra Sedan 1.6 Benzinli 115 HP MT Edition Plus 67.550
Astra Sedan 1.4 Benzinli 140 HP AT Edition Plus 81.700
Astra Sedan 1.4 Benzinli 140 HP AT Design 90.050
Astra Sedan Design 106.050
Astra Sedan 1.6 Dizel 136 HP AT Design 111.850
Astra Sedan 1.4 Benzinli 140 HP MT Sport 86.050
Astra Sedan 1.4 Benzinli 140 HP AT Sport 90.250
Astra Sedan Sport 108.150
Astra Sedan 1.6 Dizel 136 HP AT Sport 112.150
Astra Sedan Elite 117.350
Astra Sedan 1.6 Dizel 136 HP AT Elite 121.450

Opel Crossland X Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Crossland X 1.2 Benzinli 81 HP MT Enjoy 78.900
Crossland X 1.2Benzinli 110 HP AT Enjoy 86.900
Crossland X 1.6 Dizel 99 HP MT Enjoy 91.900
Crossland X 1.2 Benzinli 81 HP MT Excellence 90.900
Crossland X 1.2Benzinli 110 HP AT Excellence 98.900
Crossland X 1.6 Dizel 99 HP MT Excellence 103.900

Opel Mokka X Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Yeni Mokka X 1.4 140 AT FWD design-Benzinli Design 99.950
Yeni Mokka X 1.6 136 HP AT FWD design-Dizel Design 111.350
Yeni Mokka X 1.6 136 HP MT FWD design-Dizel Design 106.850
Yeni Mokka X Enjoy 90.350
Yeni Mokka X 1.4 140 AT FWD -_Benzinli Enjoy 100.650
Yeni Mokka X Enjoy 96.750
Yeni Mokka X 1.6 136 HP AT FWD -Dizel Enjoy 111.850
Yeni Mokka X 1.6 136 HP MT FWD -Dizel Enjoy 107.450
Yeni Mokka X 1.4 140 AT FWD Excellence-Benzinli Excellence 112.550
Yeni Mokka X Excellence 108.650
Yeni Mokka X 1.4 140 HP MT AWD Excellence-Benzinli Excellence 115.850
Yeni Mokka X 1.4 152 HP AT AWD Excellence-Benzinli Excellence 124.250
Yeni Mokka X 1.6 136 HP AT FWD Excellence-Dizel Excellence 124.050
Yeni Mokka X 1.6 136 HP MT FWD Excellence-Dizel Excellence 119.250
Yeni Mokka X 1.6 136 HP MT AWD Excellence-Dizel Excellence 124.750
Yeni Mokka X 1.4 140 AT FWD Color Edition-Benzinli Color Edition 113.950
Yeni Mokka X Color Edition 110.150
Yeni Mokka X 1.4 140 HP MT AWD Color Edition-Benzinli Color Edition 117.350
Yeni Mokka X 1.4 152 HP AT AWD Color Edition-Benzinli Color Edition 124.050
Yeni Mokka X 1.6 136 HP AT FWD Color Edition-Dizel Color Edition 123.950
Yeni Mokka X 1.6 136 HP MT FWD Color Edition-Dizel Color Edition 120.750
Yeni Mokka X 1.6 136 HP MT AWD Color Edition-Dizel Color Edition 124.750

Opel Yeni Insignia Grand Sport Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Yeni Insignia Grand Sport 1.5 Benzinli 165HP MT6 Enjoy 124.750
Yeni Insignia Grand Sport 1.5 Benzinli 165HP AT6 Enjoy 141.000
Yeni Insignia Grand Sport 1.6 Dizel 136HP MT6 Enjoy 143.000
Yeni Insignia Grand Sport 1.6 Dizel 136HP AT6 Enjoy 150.500
Yeni Insignia Grand Sport 1.5 Benzinli 165HP AT6 Design 141.000
Yeni Insignia Grand Sport 1.6 Dizel 136HP AT6 Design 150.500
Yeni Insignia Grand Sport 1.5 Benzinli 165HP AT6 Excellence 157.000
Yeni Insignia Grand Sport 1.6 Dizel 136HP MT6 Excellence 159.000
Yeni Insignia Grand Sport 1.6 Dizel 136HP AT6 Excellence 166.500
Yeni Insignia Grand Sport 2.0 Benzinli 260HP AT8 4×4 Excellence 273.500
Yeni Insignia Grand Sport 1.5 Benzinli 165HP AT6 Elite 158.500
Yeni Insignia Grand Sport 1.6 Dizel 136HP AT6 Elite 168.000
Yeni Insignia Grand Sport 2.0 Benzinli 260HP AT8 4×4 Elite 275.500

Opel Yeni Insignia Sports Tourer Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Yeni Insignia Sports Tourer 1.5 Benzinli 165HP AT6 Enjoy 143.500
Yeni Insignia Sports Tourer 1.5 Benzinli 165HP AT6 Excellence 159.500
Yeni Insignia Sports Tourer 2.0 Benzinli 260HP AT8 4×4 Excellence 276.000

Opel Adam Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Adam 1.2lt XEL 70 hp MT5 JAM 61.200
Adam 1.4lt XEL 87 hp MTA JAM 64.700
Adam 1.4lt XEL 87 hp MTA GLAM 68.800
Adam 1.4lt XEL 87 hp MTA SLAM 71.900
Adam 1.4lt XEL 87 hp MTA ROCKS 77.500
Adam 1.4lt NEH TURBO 150 hp-MT6 Adam S 79.200

Opel Cascada Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Cascada 1.6 XHT 170 HP AT6 Cosmo 169.600

Opel fiyat listesi bilgileri

Opel, 2017 model yılı araçlarla ilgili tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim perakende fiyat listesi.

1- Yukarıdaki perakende fiyatlar bağlayıcı olmayan tavsiye niteliğindedir. Bayiler satış fiyatlarını serbestçe tayin edebilirler.
2- İmalatçı/İthalatçı şirket önceden haber vermeksizin otomobilin fiyat, tip ve özelliklerinde değişiklik yapabilir.
3- Yukarıda yazılı anahtar teslim fiyatına ilk yardım çantası bedeli dahildir.
4- İmalatçı/İthalatçı ve satıcı şirket yukarıda belirtilen vergi miktarları ile bağlı olmayıp, alıcının ödemekle yükümlü olduğu vergilerdeki değişiklikler fiyatlara yansıtılır.
5- Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle imalatçı/ithalatçı ve satıcı şirket hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
6- Plaka – Ruhsat masrafları bilgi için olup şirketin taahhüdü değildir.

Trafik Sigorta bedeli Liste Fiyatlarında bulunmamaktadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

SKODA Yaza Merhaba Kampanyaları

2017 model Skoda otomobiller Ağustos ayına özel avantajlarla Skoda Yetkili Satıcıları’nda.

SKODA 2017 model yılı otomobiller Ağustos ayı kampanyaları

Skoda Fabia 2017 Kampanyası

Skoda Ağustos kampanyası kapsamında, yenilenen yüzü, yüksek verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ve segmentinin standartlarını yeniden belirleyen bir çok üstün özelliği ile SKODA Fabia’da ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %2’lik indirim avantajı sunuluyor.Ağustos ayı Skoda kampanyası dahilinde, yenilenen tasarımı, yüksek sürüş keyfi ve gelişmiş zengin donanım özellikleriyle 2017 model yılı Skoda Rapid ve Skoda Rapid Spaceback modellerinde ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %2* indirim avantajı Skoda Yetkili Satıcıları’nda.

Skoda Yeni Octavia Kampanyası

Skoda markasının C segmentinde başarılı sedan modeli Skoda Octavia, yenilenen yüzü ile Ambition, Optimal, Style ve Sport olmak üzere dört donanım seviyesinde satışa sunuluyor. Skoda Yeni Octavia’da ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %2* indirim avantajı Ağustos ayında Skoda Yetkili Satıcıları’nda.

Skoda Superb 2017 MY Kampanyası

Ayırt edici ve güçlü tasarımı, zengin donanımı, yüksek verimli motorları ile SKODA’nın amiral gemisi Skoda Superb modelinde Ağustos ayına özel indirim avantajı sunuluyor. Skoda kampanyasıyla Ağustos ayında ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %3* indirim avantajı sunuluyor.

*Skoda Rapid Spaceback Dynamic 1.0 TSI 95 PS DSG, Skoda Octavia Ambition 1.2 TSI 86 PS, Skoda Octavia Sport 1.4 TSI 150 PS DSG ve Skoda Superb Comfort 1.6 TDI 120 PS DSG versiyonları ZUBIZU aracılığı ile sunulan indirim kampanyasına dahil değildir.

Burada belirtilen kampanya ve fiyat içerikleri bilgi amaçlı olup, Yüce Auto A.Ş. değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı ve güncel bilgileri Skoda Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Hyundai Ağustos kampanyaları

Hyundai, Ağustos ayında sıfır kilometre bir otomobil almak isteyen müşterilerine sıfır faiz kampanyası ve takas desteği sunuyor. Aynı zamanda peşin alımlarda nakit desteği de bulunuyor.

Hyundai, Ağustos ayı kampanyası kapsamında, şehir içi kullanımlarda pratikliğiyle öne çıkan Hyundai i10 için 12.000 TL krediye 12 ay vade %0 faiz imkanı sunuluyor.

Daha fazla konfor için Hyundai i20 modelini tercih eden müşteriler ise 15.000 TL krediye 15 ay vade %0 faiz imkanıyla satın alabilecekler.

Hyundai’nin C segmentindeki yeni oyuncusu Hyundai i30 ise 30.000 TL kredi, 15 ay vade %0 faiz imkanıyla satın alınabiliyor.

Daha büyük bagaj ve konfor isteyen müşteriler ise Hyundai Elantra modelini de 4.000 TL’ye varan indirim veya 40.000 TL, 36 ay vade %0.99 faiz oranlı kredi seçeneğiyle satın alabiliyorlar.

SUV-C segmentinin iddialı modeli Hyundai Tucson ise, 50.000 TL kredi için 24 ay vadede %0.99 faizle veya 4.500 TL’ye varan nakit desteğiyle tercih edilebiliyor.

Detaylı ve güncel bilgileri Hyundai Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Hyundai Fiyat Listesi

Hyundai 2017 model yılı tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyat listesi.

Hyundai i10 Fiyat Listesi

2017 Model Yılı Liste Fiyatı Önerilen Satış Fiyatı
i10 1.0 D-CVVT JUMP (BENZİNLİ) 52.100 TL 49.600 TL
i10 1.0 D-CVVT JUMP (LPG) 56.100 TL 54.600 TL
i10 1.0 D-CVVT JUMP OTM. (BENZİNLİ) 56.100 TL 54.600 TL
i10 1.0 D-CVVT STYLE OTM. (BENZİNLİ) 58.600 TL 57.100 TL
i10 1.2 D-CVVT ELITE OTM. (BENZİNLİ) 62.100 TL 60.600 TL
i10 1.2 D-CVVT STAR OTM. (BENZİNLİ) 66.100 TL 64.600 TL

Hyundai i20 Fiyat Listesi

2017 Model Yılı Liste Fiyatı Önerilen Satış Fiyatı
i20 1.2 MPI JUMP (BENZİNLİ) 58.500 TL 56.000 TL
i20 1.2 MPI STYLE (BENZİNLİ) 62.000 TL 61.500 TL
i20 1.2 MPI ELITE (BENZİNLİ) 66.000 TL 65.500 TL
i20 1.4 MPI JUMP OTM. (BENZİNLİ) 64.000 TL 63.500 TL
i20 1.4 MPI STYLE OTM. (BENZİNLİ) 67.500 TL 67.000 TL
i20 1.4 MPI ELITE OTM. (BENZİNLİ) 74.000 TL 73.300 TL
i20 1.4 CRDi JUMP (DİZEL) 68.500 TL 68.000 TL
i20 1.4 CRDi STYLE (DİZEL) 74.500 TL 74.000 TL
i20 1.4 CRDi ELITE (DİZEL) 78.500 TL 78.000 TL
i20 1.0 T-GDI STAR (BENZİNLİ) 74.000 TL 73.500 TL
i20 1.4 MPI STAR OTM. (BENZİNLİ) 75.000 TL 74.500 TL

Hyundai i20 Coupe Fiyat Listesi

2017 Model Yılı Liste Fiyatı Önerilen Satış Fiyatı
i20 COUPE 1.4 MPI (BENZİNLİ) 67.000 TL 66.500 TL
i20 COUPE 1.4 MPI OTM. (BENZİNLİ) 74.500 TL 74.000 TL

Hyundai i20 Active Fiyat Listesi

2017 Model Yılı Liste Fiyatı Önerilen Satış Fiyatı
i20 ACTIVE 1.0 T-GDI ELITE (BENZİNLİ) 74.500 TL 74.000 TL
i20 ACTIVE 1.4 MPI ELITE OTM. (BENZİNLİ) 75.500 TL 74.500 TL

Hyundai IONIQ Hybrid Fiyat Listesi

2017 Model Yılı Liste Fiyatı Önerilen Satış Fiyatı
IONIQ Hybrid 1.6 GDI HEV 6 DCT Elite Plus 123.900 TL 123.900 TL

Hyundai Accent Blue Fiyat Listesi

2017 Model Yılı Liste Fiyatı Önerilen Satış Fiyatı
1.4 D-CVVT MODE (BENZİNLİ) 65.500 TL 61.700 TL
1.4 D-CVVT MODE PLUS (BENZİNLİ) 67.500 TL 63.700 TL
1.4 D-CVVT MODE PLUS CVT OTM. (BENZİNLİ) 72.500 TL 68.700 TL
1.4 D-CVVT PRIME (BENZİNLİ) 73.000 TL 69.200 TL
1.4 D-CVVT PRIME CVT OTM. (BENZİNLİ) 78.000 TL 74.200 TL
1.6 CRDI MODE (DİZEL) 81.200 TL 80.300 TL
1.6 CRDI MODE DCT (DİZEL) 89.200 TL 88.300 TL
1.6 CRDI MODE PLUS (DİZEL) 83.200 TL 82.300 TL
1.6 CRDI MODE PLUS DCT (DİZEL) 91.200 TL 90.300 TL
1.6 CRDI PRIME (DİZEL) 87.200 TL 86.300 TL
1.6 CRDI PRIME DCT (DİZEL) 95.200 TL 94.300 TL

Hyundai Elantra Fiyat Listesi

2017 Model Yılı Liste Fiyatı Önerilen Satış Fiyatı
ELANTRA 1.6 D-CVVT STYLE (BENZİNLİ) 75.600 TL 69.900 TL
ELANTRA 1.6 D-CVVT STYLE OTM. (BENZİNLİ) 81.600 TL 75.900 TL
ELANTRA 1.6 CRDi STYLE PLUS (DİZEL) 96.500 TL 96.500 TL
ELANTRA 1.6 CRDi ELITE (DİZEL) 101.000 TL 99.000 TL
ELANTRA 1.6 CRDi STYLE PLUS DCT (DİZEL) 103.500 TL 103.500 TL
ELANTRA 1.6 CRDi ELITE DCT (DİZEL) 108.000 TL 106.000 TL
ELANTRA 1.6 CRDi ELITE PLUS DCT (DİZEL) 112.000 TL 110.000 TL
ELANTRA 1.6 CRDi ELITE PLUS DCT (SUNROOF) (DİZEL) 115.000 TL 113.000 TL

Hyundai Yeni i30 Fiyat Listesi

2017 Model Yılı Lansman Fiyatı
YENİ i30 1.4 MPI STYLE (BENZİNLİ) 75.950 TL
YENİ i30 1.4 TGDI ELITE (BENZİNLİ) 103.550 TL
YENİ i30 1.4 TGDI ELITE DCT (BENZİNLİ) 109.550 TL
YENİ i30 1.6 CRDi STYLE (DİZEL) 95.050 TL
YENİ i30 1.6 CRDi ELITE (DİZEL) 105.050 TL
YENİ i30 1.6 CRDi ELITE DCT (DİZEL) 111.050 TL

Hyundai Tucson Fiyat Listesi

2017 Model Yılı Liste Fiyatı Önerilen Satış Fiyatı
Tucson 1.6 GDI STYLE (BENZİNLİ) 99.100 TL 94.600 TL
Tucson 1.6 GDI STYLE OTM. (BENZİNLİ) 105.100 TL 100.600 TL
Tucson 1.6 GDI ELITE OTM. (BENZİNLİ) 117.100 TL 115.100 TL
Tucson 1.6 T-GDI STYLE (BENZİNLİ) 109.700 TL 106.200 TL
Tucson 1.6 T-GDI STYLE 4X2 DCT (BENZİNLİ) 115.700 TL 112.200 TL
Tucson 1.6 T-GDI STYLE 4X4 DCT (BENZİNLİ) 121.700 TL 118.200 TL
Tucson 1.6 T-GDI ELITE (BENZİNLİ) 119.100 TL 117.100 TL
Tucson 1.6 T-GDI ELITE 4X2 DCT (BENZİNLİ) 125.100 TL 123.100 TL
Tucson 1.6 T-GDI ELITE 4X4 DCT (BENZİNLİ) 131.100 TL 127.600 TL
Tucson 1.6 T-GDI ELITE PLUS 4X2 DCT (BENZİNLİ) 146.700 TL 144.700 TL
Tucson 1.6 T-GDI ELITE PLUS 4X4 DCT (BENZİNLİ) 153.200 TL 151.200 TL
Tucson 1.6 T-GDI ELITE PLUS 4X4 DCT RED PACK (BENZİNLİ) 153.200 TL 151.200 TL
Tucson 2.0 CRDi EXECUTIVE 4X4 OTM. (DİZEL) 214.300 TL 212.300 TL

Hyundai Santa Fe Fiyat Listesi

2017 Model Yılı Liste Fiyatı Önerilen Satış Fiyatı
SANTA FE 2.0 CRDi (DİZEL) 6 İLERİ OTOMATİK SHIFTRONIC 297.900 TL 297.900 TL

Hyundai H-100 Kamyonet Fiyat Listesi

2017 Model Yılı Liste Fiyatı Önerilen Satış Fiyatı
H100 KAMYONET 2.5 A2 KASALI (ESP) (DİZEL) 64.000 TL 64.000 TL
H100 KAMYONET 2.5 A2 KASALI KLM (ESP) (DİZEL) 65.500 TL 65.500 TL

Hyundai fiyat listesi bilgileri

• Hyundai 01 Ağustos 2017 itibariyle önerilen satış fiyatları.
• Zorunlu Trafik Sigortası bedeli önerilen satış fiyatlarına dahil edilmemiştir.
• Hyundai Assan Otomotiv San. ve Tic. A.Ş., araçların model, kampanya, fiyat, teknik özellik, donanım ve renklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Belirtillen fiyatlar, standart donanımlı opak araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ve aksesuarlar ayrıca fiyatlandırılır. Araca opsiyonel ekipmanlar ve aksesuarlar eklenmesi durumunda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” ve bu tarihten itibaren yayımlanabilecek tüm kararname ve mevzuatlar uyarınca aracın Özel Tüketim Vergisi matrahı ve her türlü vergi oranı değişebilecektir. Vergi mevzuatından kaynaklanan bu değişiklik, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.
• Araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, bu değişikliklerden kaynaklanabilecek fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen ÖTV oranları; a- aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, b- yerli üretim araçlar için ay içerisinde yaşanabilecek maliyet değişikliğinden, c- 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” ve daha sonra yayımlanabilecek tüm kararname ve mevzuatlar uyarınca aracın motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebileceğinden, c- yerli üretim araçlar için ay içerisinde yaşanabilecek maliyet değişikliğinden, oluşabilecek fiyat farkı müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu fark aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

Hyundai Yetkili Satıcıları’ndan detaylı ve en güncel bilgileri edinebilirsiniz.

Toyota Kampanyaları

Toyota Ağustos ayı kampanyası ile Toyota Corolla dizel modellerinde 20.000 TL kredi, 24 ay vade, %0,99 faiz fırsatı Toyota Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanyada belirtilen kredi koşulları anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Toyota Finans tüketici kredilerinde %0,99 faiz fırsatı, Toyota Corolla Dizel araçlar için 20.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı %1,2327, yıllık toplam maliyet oranı %15,8374 tahsis ücreti 105 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir.

İlanda yer verilen modelin CO2 salımı 106-144 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.1-6.3 lt/100 km değerleri arasındadır.

Belirtilen Toyota kampanyası 01.08.2017 ile 31.08.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Toyota Corolla

Led Farlar
4,2” Renkli TFT Ekranlı gösterge paneli
7″ Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi
Touch Ekrana Entegre Geri Görüş Kamerası
Led Arka Stop Lambaları
Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi
Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
Yağmur Sensörü
Otomatik Yanan Farlar
Far yıkama sistemi
Led Arka Stop Lambaları

Akıllı bagaj açma
Yarı deri koltuklar

*Yukarıdaki özellikler Toyota Corolla Dizel versiyonlarına göre farklılık gösterebilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

BMW Ağustos Kampanyası

BMW 1 Serisi ve BMW 3 Serisi otomobiller Ağustos ayına özel avantajlarla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

BMW 1 Serisi Kampanya

BMW Ağustos kampanyasıyla BMW 1 Serisi otomobiller 125.000 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Açılır cam tavanı, 8 ileri otomatik şanzımanı ve ConnectedDrive teknolojileriyle BMW 1 Serisi Ağustos ayına özel fiyatıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

BMW 1 Serisi Kampanya Bilgileri

BMW 118i Joy Plus otomobiller için tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıdır. Trafik sigortası poliçe bedeli bu tutara dahil değildir. Borusan Otomotiv önceden bilgi vermeksizin kampanya şartlarını değiştirme ve/vaya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Satışa sunulan otomobiller görselde yer alan otomobille göre farklılık gösterebilir.

BMW 3 Serisi Kampanya

Ağustos ayı BMW kampanyası dahilinde BMW 3 Serisi otomobiller 172.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Metalik boya, 8 ileri otomatik şanzıman, elektrikli açılır tavan, fren fonksiyonlu cruise control, sürüş asistanı ve ConnectedDrive teknolojileriyle BMW 3 Serisi Ağustos ayına özel fiyatıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.

BMW 3 Serisi Kampanya Bilgileri

BMW 318i Sedan Prestige otomobiller için tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıdır. Trafik sigortası poliçe bedeli bu tutara dahil değildir. Borusan Otomotiv önceden bilgi vermeksizin kampanya şartlarını değiştirme ve/vaya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Satışa sunulan otomobiller görseldeki otomobile göre farklılık gösterebilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

BMW Fiyat Listesi
Yeni BMW 5 Serisi
BMW 1 Serisi
Yeni BMW 7 Serisi
Yeni BMW M2 Coupe


Peugeot Fiyat Listesi

Peugeot binek ve ticari araç modelleri Ağustos ayı tavsiye edilen anahtar teslim kampanya fiyatları.


Peugeot 208 Fiyat Listesi

Peugeot 208 Modelleri 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı 2017 MY Tavsiye Edilen Kampanya Fiyatı
208 ACCESS PureTech 82 hp 60.000 54.300
65.300 62.800
208 ACTIVE PureTech 82hp 66.700 64.200
69.100 67.400
78.200
82.400
89.700
208 ACCESS 1.6 HDi 92 hp 75.700
208 ACTIVE 1.6 HDi 92 hp 81.000
85.600

Peugeot 208 Techno Edition Fiyat Listesi

Peugeot 208 Techno Edition Modelleri 2017 MY Tavsiye Edilen Kampanya Fiyatı
208 Techno Edition 1.2 PureTech 82hp 60.000
63.200

Peugeot 208 GTi by Peugeot Sport Fiyat Listesi

Peugeot 208 GTi by Peugeot Sport 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
208 GTi 1.6 THP 208hp by Peugeot Sport 114.000
Peugeot Yeni SUV 2008 Fiyat Listesi
Peugeot Yeni SUV 2008 Modelleri 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı 2017 MY Tavsiye Edilen Kampanya Fiyatı
97.400
101.500
104.700
2008 ACTIVE 1.6 e-HDi 92hp 96.400 89.900
102.600 99.600
2008 ALLURE 1.6 e-HDi 92hp 100.500 99.000
106.800 103.800

Peugeot 2008 Techno Edition Fiyat Listesi

Peugeot 2008 Techno Edition Modelleri 2017 MY Tavsiye Edilen Kampanya Fiyatı
91.400
96.600

Peugeot Yeni 301 Fiyat Listesi

Peugeot Yeni 301 Modelleri 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Yeni 301 ACCESS PureTech 82hp Euro6 61.100
Yeni 301 ACTIVE PureTech 82hp Euro6 64.200
Yeni 301 ACCESS 1.6 HDi 92hp 72.600
Yeni 301 ACTIVE 1.6 HDi 92hp 77.700
Yeni 301 ALLURE 1.6 HDi 92hp (1) 78.200

Peugeot 308 Fiyat Listesi

Peugeot 308 Modelleri 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı 2017 MY Tavsiye Edilen Kampanya Fiyatı
308 ACCESS PureTech 82hp (1) 88.000 85.000
308 ACTIVE PureTech 82hp (1) 94.200 91.200
308 ACTIVE PureTech 130hp (1) 97.300 94.300
103.400 100.400
308 ALLURE PureTech 130hp (1) 105.500 102.500
111.600 108.600
308 ACCESS 1.6 HDi 92hp (1) 101.400 95.400
308 ACTIVE 1.6 HDi 92hp (1) 107.500 101.500
109.600 103.600
117.800 111.800
119.300 113.300
117.800 111.800
124.600 118.600

Peugeot 308 Techno Edition Fiyat Listesi

Peugeot 308 Techno Edition Modelleri 2017 MY Tavsiye Edilen Kampanya Fiyatı
88.300
94.500
96.400
103.800

Peugeot 308 GTi by Peugeot Sport Fiyat Listesi

Peugeot 308 GTi by Peugeot Sport 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
177.200

Peugeot Yeni SUV 3008 Fiyat Listesi

Peugeot Yeni SUV 3008 Modelleri 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
3008 ACCESS PureTech 130hp 115.100
3008 ACCESS PureTech 130hp EAT6 124.400
3008 ACTIVE PureTech 130hp 121.300
3008 ACTIVE PureTech 130hp Sport Pack 133.700
3008 ACTIVE PureTech 130hp EAT6 139.200
3008 ACTIVE PureTech 130hp EAT6 Sport Pack 143.600
3008 ALLURE PureTech 130hp EAT6 149.300
3008 ALLURE PureTech 130hp EAT6 Elegance Pack 154.600
3008 GT-Line 1.6 THP 165hp EAT6 171.100
3008 ACTIVE 1.6 BlueHDi 120hp 144.100
3008 ACTIVE 1.6 BlueHDi 120hp Sport Pack 148.500
3008 ACTIVE 1.6 BlueHDi 120hp EAT6 154.300
3008 ACTIVE 1.6 BlueHDi 120hp EAT6 Sport Pack 155.800
3008 ALLURE 1.6 BlueHDi 120hp EAT6 164.700
3008 ALLURE 1.6 BlueHDi 120hp EAT6 Elegance Pack 169.100
3008 GT-Line 1.6 BlueHdi 120hp EAT6 178.300

Peugeot 508 Fiyat Listesi

Peugeot 508 Modelleri 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
144.400
157.000
133.600
150.800
133.600
155.000
167.600
211.700

Peugeot 5008 Fiyat Listesi

Peugeot 5008 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
149.900

Peugeot Partner Tepee Binek Fiyat Listesi

Peugeot Partner Tepee 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
86.600

Ticari Araçlar

Peugeot Partner Tepee Fiyat Listesi

Peugeot Partner Tepee Modelleri 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Partner Tepee ACTIVE 1.6 HDi 92hp (1) 69.500
Partner Tepee ALLURE 1.6 HDi 115hp (1) 75.700
Partner Tepee ZENITH 1.6 HDi 115hp (1) 78.800

Peugeot Partner Van Fiyat Listesi

Peugeot Partner Van 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Partner Van UZUN COMFORT PACK 1.6 HDi 90hp 58.000

Peugeot Expert Van Fiyat Listesi

Peugeot Expert Van 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Expert Van UZUN 2.0 BlueHDi 120hp 84.500

Peugeot Boxer Van Fiyat Listesi

Peugeot Boxer Van Modelleri 2017 MY Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Boxer Van L3H2 2.2 HDi 130hp (13 m3) 88.800
Boxer Van L4H2 2.2 HDi 130hp (15 m3) 91.400
Boxer Van L4H2 2.2 HDi 150hp (15 m3) 92.900
Boxer Van L4H3 2.2 HDi 150hp (17 m3) 95.600
Boxer Van L4H2 2.0 BlueHDi 160hp (15 m3) 4.0T 98.700

Peugeot fiyat listesi bilgisi

Yukarıda yer alan tüm fiyatlar Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. tarafından tavsiye edilen fiyatlardır ve 02.08.2017 tarihinden itibaren geçerlidir. Bu fiyatlar bilgi için olup satın alma anındaki fiyatlar geçerlidir. Trafik sigorta bedeli fiyata dahil değildir. Kampanyalar stoklarla sınırlıdır. Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. ön bildirimde bulunmaksızın araçların fiyat ve özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Peugeot Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Peugeot Ticari Araç Fiyat Listesi 
Peugeot Kampanyaları
Peugeot 5008 SUV
Yeni Peugeot 308
Yeni Peugeot 301

Dacia Ağustos Kampanyaları

Dacia kampanyası kapsamında, sıfır faizli kredi imkanı ve Ağustos ayına özel fiyat avantajları Dacia Yetkili Satıcıları’nda.

Dacia Sandero kampanyası

İster şimdi al, yarısını 2018’de öde; ister %0,99 faiz oranından yararlan 
Ağustos ayında Dacia kampanyası dahilinde Dacia Sandero satın almak isteyenler sıfır km araçlarını şimdi alıyor, kredi taksit ödemelerine ise 2018’de başlıyor.

Kampanya kapsamında satın alınacak sıfır km aracın fatura bedelinin minimum yarısı kadar tutar nakit olarak ya da takas araç ile ödenebilir. Fatura bedelinin diğer yarısı ise anlaşmalı finans kuruluşundan kredi kullanılarak ödenmelidir. İlgili kredinin ilk taksit ödemesi, 2018 yılı Ocak ayında yapılacaktır. Maksimum kredi tutarı, araç fatura bedelinin yarısı; maksimum vade, 48 ay ve kredi faiz oranı %1,19’dur.

Kredi ödemelerine hemen başlamak isteyenler ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %0,99 faiz oranından yararlanabilirler.

Her iki finansman kampanyası da, tüm model yıllarındaki Dacia Sandero modelinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları ve taksit erteleme seçeneği, sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır ve taksit erteleme uygulanmaz. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Dacia Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Dacia Dokker modellerine özel %0 faiz kampanyası

Ağustos ayında Dacia Dokker Combi ve Dacia Dokker Van satın almak isteyenler, 20.000 TL kredi ve 12 aya kadar vade ile %0 faiz fırsatından yararlanabilirler.

Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %1,14 faiz oranından yararlanabilirler.

Finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Dacia Dokker Combi ve Dacia Dokker Van modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Dacia Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Dacia Duster, Dacia Lodgy ve Dacia Logan MCV modellerine özel %0 faiz kampanyası

Dacia Ağustos ayı kampanyası kapsamında Dacia Duster, Dacia Lodgy ve Dacia Logan MCV satın almak isteyenler, 12.000 TL kredi ve 12 aya kadar vade ile %0 faiz fırsatından yararlanabilirler.

Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %1,24 faiz oranından yararlanabilirler.

Finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Dacia Duster, Dacia Lodgy ve Dacia Logan MCV modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Dacia Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Ticari taksilere özel ekstra indirimler

Ağustos ayında Dacia marka ticari taksi sahibi olmak isteyenler, taksilere özel indirimden ve kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişen avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirler.

Belirtilen indirim, Dacia marka tüm binek otomobillerde geçerli olup sadece yasal ticari taksi ruhsatlı ve taksi plakalı araçlar için geçerlidir. Ticari taksi olarak kullanılmayacak, yasal taksi ruhsatı ve plakası olmadan yapılacak satın alımlarda ilgili indirim kullanılamaz. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Dacia Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Dacia Maxxi garanti hediyesi

Ağustos ayı boyunca, Orfin Finansman A.Ş.’den kredi kullanılarak gerçekleşen Dacia marka binek otomobillerin satın alımlarında, Maxxi Garanti ürünü Dacia’dan hediye.

Kampanya 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Dacia Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Dacia Fiyat Listesi
Dacia Servis İndirim Kampanyası
Hangi Otomobil Markası Hangi Ülkenin
Kaza Tespit Tutanağı ve Kaza Sorgulama
Dacia 2. El Fiyat Listesi

Opel Ağustos Kampanyaları

Ağustos ayı Opel kampanyası kapsamında Opel Astra HB, Opel Astra Sports Tourer ve Opel Yeni Insignia modelleri sıfır faizli kredi olanakları ve fiyat avantajlarıyla Opel Yetkili Satıcıları’nda.

Ağustos ayında Opel Corsa 55.200 TL, Opel Yeni Astra HB 76.900 TL, Opel Astra Sedan 63.950 TL, Opel Crossland X 80.900 TL, Opel Mokka X 91.350 TL, Opel Yeni Insignia Grand Sport 124.750 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Opel Astra Kampanyası

Opel kampanyası dahilinde Opel Astra Hatchback ve Opel Astra Sports Tourer modellerinde 12.000 TL kredi, 12 ay vade, sıfır faiz fırsatı Ağustos ayı boyunca Opel Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya 01-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında ve 2017 model 0 km Opel Astra Hatchback ve Opel Astra Sports Tourer model araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısımı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Bireysel müşterilere kullandırılacak 12.0000 TL kredi için aylık % 0 faiz oranı ile 12 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için, Tahsis ücreti 63 TL, toplam geri ödeme tutarı 12.000,00 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı %0,98 dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

Opel Astra HB; Enjoy, Design, Dynamic, OPC Line Sport ve Excellence olmak üzere beş farklı model seçeneğiyle satışa sunuluyor. Opel’in yeni nesil motor ve şanzıman seçenekleri ile 100 kW (136 HP)’ye kadar güç üreten dizel motorları veya 147 kW (200 HP)’ye kadar güç üreten benzinli motorları,  5- veya 6-ileri manuel şanzımanlar ya da 6 ileri otomatik şanzımanları tercih edebilirsiniz.

Opel Yeni Insignia Kampanyası

Opel Ağustos kampanyası ile markanın yeni amiral gemisi Opel Yeni Insignia’da Ağustos boyunca 36.000 TL, 12 ay vade, sıfır faizli kredi fırsatı bu ayın öne çıkan fırsatları arasında.

Kampanya 01-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında ve 0 km Opel Yeni Insignia model araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısımı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Bireysel müşterilere kullandırılacak 36.0000 TL kredi için aylık % 0 faiz oranı ile 12 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için, Tahsis ücreti 189 TL, toplam geri ödeme tutarı 36.000,00 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı %0,98 dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.
*** Kampanya Yeni Insignia modellerinde geçerlidir.

Opel’in yeni Insignia modeliyle birlikte sunmaya başladığı ikinci nesil IntelliLux LED matrix farlar, birbirinden bağımsız 32 LED aydınlatma hücresinden oluşuyor. Sistem, çevre koşullarını algılıyor ve gerekli hücreleri açıp kapatarak her durumda en iyi aydınlatmayı sağlıyor. Opel yeni Insignia’da geliştirilmiş adaptif IntelliLux LED matrix sistemi ile sınıfının en gelişmiş aydınlatma sistemini sunuyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Opel Fiyat Listesi
Yeni Opel Astra
Opel Mokka X
Yeni Opel Insignia Grand Sport
Opel Crossland X

Suzuki Vitara Kampanyası 2017

Ağustos ayı Suzuki kampanyası ile Yeni Suzuki Vitara modellerinde, 3.000 TL takas indirimi veya 20.000 TL, 12 ay vadeli %0 faizli kredi veya 60.000 TL’ye varan kredi olanakları sağlanıyor.

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Kredi Vadesi (Ay) Dosya Masrafı (TL) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%) Aylık Taksit Tutarı (TL)
20.000 TL 0,00 12 100 0,9303 1.666,67
60.000 TL** 0,97 24 300 15,4783 2.879,87

Suzuki Yeni Vitara 1.4S doğrudan enjeksiyonlu turbo Boosterjet motoru, koşullar nasıl olursa olsun, güç ve verimlilik sunarken, aynı zamanda üstün yakıt tasarrufu sağlar.

Suzuki Vitara kampanya bilgileri:

Bu koşullar 31.08.2017 tarihine kadar tüm Suzuki Yetkili Satıcıları’nda ve sadece Suzuki Vitara modelleri için geçerlidir. Tablo bireysel nitelikli taşıt kredisi koşullarına göre hesaplanmıştır. Toplam ücret, tahsis ücreti bedelinden oluşmaktadır.

Kredi tutarı ve vadeye göre tahsis ücreti, yıllık maliyet oranı ve taksit tutarı değişebilecektir. %0 faiz oranı ile 20.000 TL tutarında 12 ay vadeli kredi için 100 TL kredi tahsis ücreti ile yıllık toplam maliyet oranı %0,9303, %0,97 faiz oranı ile 60.000 TL tutarında 24 ay vadeli kredi için 300 TL kredi tahsis ücreti ile yıllık toplam maliyet oranı %15,4783’tür.

Sigorta masrafları yıllık maliyet oranı hesaplamalarına dahil edilmemiştir. Kampanyada belirlenmiş bir kredi tutarı ve vade sınırı olmayıp 31.12.2013 tarih ve 28868 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Kampanya koşulları ING Bank şubelerinde geçerlidir. *İlanda yer alan 3.000 TL takas indirimi desteği Suzuki Vitara modelleri ilk araç alımları için de geçerlidir.

İlanda yer alan görseller standart olmayan ilave aksesuar ve donanımlar içerebilir. Yeni Suzuki Vitara modelinin ortalama yakıt tüketimi 5,2-5,7 l/100 km bileşik CO₂ emisyonu 122-131 g/km arasında değişmektedir.

Suzuki Vitara Kampanya Fiyat Listesi

Model Vites Tipi Motor Gücü 2017 Model Yılı
Tavsiye Edilen Anahtar
Teslim Fiyatı (TL)
2017 Model Yılı
Takas veya İlk Suzuki
Araç Alım Desteği (TL)
1.6 GL+ Benzinli AT (Tek Renk) Otomatik 120 HP 89.900 86.900
1.6 GL+ Benzinli AT (Çift Renk) Otomatik 120 HP 90.900 87.900
1.6 GL+ Benzinli 4X4 AT (Tek Renk) Otomatik 120 HP 98.150 95.150
1.6 GL+ Benzinli 4X4 AT (Çift Renk) Otomatik 120 HP 99.150 96.150
1.6 GLX Benzinli AT (Tek Renk) Otomatik 120 HP 102.300 99.300
1.6 GLX Benzinli AT (Çift Renk) Otomatik 120 HP 103.300 100.300
1.6 GLX Benzinli 4X4 AT (Tek Renk) Otomatik 120 HP 110.050 107.050
1.6 GLX Benzinli 4X4 AT (Çift Renk) Otomatik 120 HP 111.050 108.050
1.4 S Benzinli 4X2 AT (Tek Renk) Otomatik 140 HP 103.800 100.800
1.4 S Benzinli 4X2 AT (Çift Renk) Otomatik 140 HP 105.300 102.300
1.4 S Benzinli 4X4 AT (Tek Renk) Otomatik 140 HP 112.050 109.050
1.4 S Benzinli 4X4 AT (Çift Renk) Otomatik 140 HP 113.550 110.550

Detaylı ve güncel bilgileri Suzuki Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Araç Muayene Ücretleri
2017 Trafik Cezaları
Otoyol ve Boğaz Köprüleri Geçiş Ücretleri 2017
ÖTV Zammı
Araç Bakımında Neler Değişir ?

Opel Fiyat Listesi

Opel, 2017 model yılı araçlarla ilgili tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyat listesi.

Opel duyurduğu kampanyalarla Ağustos ayına hızlı bir giriş yaptı. Opel Astra HB, Opel Astra Sports Tourer, Opel Yeni Insignia Grand Sport, Opel Insignia Yeni Sports Tourer ve Opel Insignia Sedan modelleri, sıfır faizli kredi olanakları ve fiyat avantajlarıyla Opel Yetkili Satıcıları’nda.

Opel Corsa 5 Kapı Fiyat Listesi

 Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Corsa 5 Kapı 1.2 70 HP MT-5 Essentia 55.200
Corsa 5 Kapı 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Essentia 64.100
Corsa 5 Kapı 1.3 CDTI 75HP Essentia 75.800
Corsa 5 Kapı Essentia 80.100
Corsa 5 Kapı 1.2 70 HP MT-5 Design 58.800
Corsa 5 Kapı 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Design 67.100
Corsa 5 Kapı 1.3 CDTI 75HP Design 77.600
Corsa 5 Kapı Design 81.400
Corsa 5 Kapı 1.2 70 HP MT-5 Enjoy 59.000
Corsa 5 Kapı 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Enjoy 67.900
Corsa 5 Kapı 1.3 CDTI 75HP Enjoy 78.100
Corsa 5 Kapı Enjoy 82.000
Corsa 5 Kapı 1.4 90 HP Otomatik Şanzıman AT-6 Color Edition 69.300

Opel Yeni Astra HB Fiyat Listesi

 Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 110 HP MT6 Design 103.500
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 136 HP AT6 Design 104.500
Yeni Astra HB 1.4 Benzinli 100 HP MT5 Enjoy 76.900
Yeni Astra HB Enjoy 86.300
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 110 HP MT6 Enjoy 99.100
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 136 HP AT6 Enjoy 100.100
Yeni Astra HB 1.4 Benzinli 150 HP MT6 Dynamic 98.400
Yeni Astra HB Dynamic 98.400
Yeni Astra HB Dynamic 112.300
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 136 HP AT6 Dynamic 112.300
Yeni Astra HB OPC Line Sport 103.400
Yeni Astra HB OPC Line Sport 108.900
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 136 HP AT6 OPC Line Sport 117.300
Yeni Astra HB 1.4 Benzinli 150 HP MT6 Excellence 108.600
Yeni Astra HB Excellence 108.600
Yeni Astra HB Excellence 122.400
Yeni Astra HB 1.6 Dizel 136 HP AT6 Excellence 122.400

Opel Yeni Astra Sports Tourer Fiyat Listesi

 Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Yeni Astra Sports Tourer Dynamic 100.700
Yeni Astra Sports Tourer 1.6 Dizel 136 HP AT6 Dynamic 114.500
Yeni Astra Sports Tourer Excellence 110.900
Yeni Astra Sports Tourer 1.6 Dizel 136 HP AT6 Excellence 123.900

Opel Astra Sedan Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Astra Sedan 1.6 Benzinli 115 HP MT Edition 63.950
Astra Sedan 1.6 Benzinli 115 HP MT Edition Plus 67.550
Astra Sedan 1.4 Benzinli 140 HP AT Edition Plus 81.700
Astra Sedan 1.4 Benzinli 140 HP AT Design 90.050
Astra Sedan Design 106.050
Astra Sedan 1.6 Dizel 136 HP AT Design 111.850
Astra Sedan 1.4 Benzinli 140 HP MT Sport 86.050
Astra Sedan 1.4 Benzinli 140 HP AT Sport 90.250
Astra Sedan Sport 108.150
Astra Sedan 1.6 Dizel 136 HP AT Sport 112.150
Astra Sedan Elite 117.350
Astra Sedan 1.6 Dizel 136 HP AT Elite 121.450

Opel Crossland X Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Crossland X 1.2 Benzinli 81 HP MT Enjoy 80.900
Crossland X 1.2Benzinli 110 HP AT Enjoy 88.900
Crossland X 1.6 Dizel 99 HP MT Enjoy 93.900
Crossland X 1.2 Benzinli 81 HP MT Excellence 92.900
Crossland X 1.2Benzinli 110 HP AT Excellence 100.900
Crossland X 1.6 Dizel 99 HP MT Excellence 105.900

Opel Mokka X Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Mokka X 1.4 140 AT FWD design-Benzinli Design 100.950
Mokka X 1.6 136 HP AT FWD design-Dizel Design 112.350
Mokka X 1.6 136 HP MT FWD design-Dizel Design 107.850
Mokka X Enjoy 91.350
Mokka X 1.4 140 AT FWD -_Benzinli Enjoy 101.650
Mokka X Enjoy 97.750
Mokka X 1.6 136 HP AT FWD -Dizel Enjoy 112.850
Mokka X 1.6 136 HP MT FWD -Dizel Enjoy 108.450
Mokka X 1.4 140 AT FWD Excellence-Benzinli Excellence 113.550
Mokka X Excellence 109.650
Mokka X 1.4 140 HP MT AWD Excellence-Benzinli Excellence 116.850
Mokka X 1.4 152 HP AT AWD Excellence-Benzinli Excellence 124.250
Mokka X 1.6 136 HP AT FWD Excellence-Dizel Excellence 124.050
Mokka X 1.6 136 HP MT FWD Excellence-Dizel Excellence 120.250
Mokka X 1.6 136 HP MT AWD Excellence-Dizel Excellence 124.750
Mokka X 1.4 140 AT FWD Color Edition-Benzinli Color Edition 114.950
Mokka X Color Edition 111.150
Mokka X 1.4 140 HP MT AWD Color Edition-Benzinli Color Edition 118.350
Mokka X 1.4 152 HP AT AWD Color Edition-Benzinli Color Edition 124.050
Mokka X 1.6 136 HP AT FWD Color Edition-Dizel Color Edition 123.950
Mokka X 1.6 136 HP MT FWD Color Edition-Dizel Color Edition 121.750
Mokka X 1.6 136 HP MT AWD Color Edition-Dizel Color Edition 124.750

Opel Yeni Insignia Grand Sport Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Yeni Insignia Grand Sport 1.5 Benzinli 165HP MT6 Enjoy 124.750
Yeni Insignia Grand Sport 1.5 Benzinli 165HP AT6 Enjoy 142.000
Yeni Insignia Grand Sport 1.6 Dizel 136HP MT6 Enjoy 144.000
Yeni Insignia Grand Sport 1.6 Dizel 136HP AT6 Enjoy 151.500
Yeni Insignia Grand Sport 1.5 Benzinli 165HP AT6 Design 142.000
Yeni Insignia Grand Sport 1.6 Dizel 136HP AT6 Design 151.500
Yeni Insignia Grand Sport 1.5 Benzinli 165HP AT6 Excellence 158.000
Yeni Insignia Grand Sport 1.6 Dizel 136HP MT6 Excellence 160.000
Yeni Insignia Grand Sport 1.6 Dizel 136HP AT6 Excellence 167.500
Yeni Insignia Grand Sport 2.0 Benzinli 260HP AT8 4×4 Excellence 274.500
Yeni Insignia Grand Sport 1.5 Benzinli 165HP AT6 Elite 159.500
Yeni Insignia Grand Sport 1.6 Dizel 136HP AT6 Elite 169.000
Yeni Insignia Grand Sport 2.0 Benzinli 260HP AT8 4×4 Elite 276.500

Opel Yeni Insignia Sports Tourer Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Yeni Insignia Sports Tourer 1.5 Benzinli 165HP AT6 Enjoy 144.500
Yeni Insignia Sports Tourer 1.5 Benzinli 165HP AT6 Excellence 160.500
Yeni Insignia Sports Tourer 2.0 Benzinli 260HP AT8 4×4 Excellence 277.000

Opel Adam Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Adam 1.2lt XEL 70 hp MT5 JAM 61.200
Adam 1.4lt XEL 87 hp MTA JAM 64.700
Adam 1.4lt XEL 87 hp MTA GLAM 68.800
Adam 1.4lt XEL 87 hp MTA SLAM 71.900
Adam 1.4lt XEL 87 hp MTA ROCKS 77.500
Adam 1.4lt NEH TURBO 150 hp-MT6 Adam S 79.200

Opel Cascada Fiyat Listesi

Model Motor Tip Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende (TL)
Cascada 1.6 XHT 170 HP AT6 Cosmo 169.600

Opel fiyat listesi bilgileri

Opel, 2017 model yılı araçlarla ilgili tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim perakende fiyat listesi.

1- Yukarıdaki perakende fiyatlar bağlayıcı olmayan tavsiye niteliğindedir. Bayiler satış fiyatlarını serbestçe tayin edebilirler.
2- İmalatçı/İthalatçı şirket önceden haber vermeksizin otomobilin fiyat, tip ve özelliklerinde değişiklik yapabilir.
3- Yukarıda yazılı anahtar teslim fiyatına ilk yardım çantası bedeli dahildir.
4- İmalatçı/İthalatçı ve satıcı şirket yukarıda belirtilen vergi miktarları ile bağlı olmayıp, alıcının ödemekle yükümlü olduğu vergilerdeki değişiklikler fiyatlara yansıtılır.
5- Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle imalatçı/ithalatçı ve satıcı şirket hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
6- Plaka – Ruhsat masrafları bilgi için olup şirketin taahhüdü değildir.

Trafik Sigorta bedeli Liste Fiyatlarında bulunmamaktadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Opel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Opel Kampanyası
Opel Corsa
Yeni Opel Insignia 
Yeni Opel Astra
Opel Crossland X

Renault Ağustos Kampanyası

Ağustos ayında sıfır km yeni Renault otomobil almak isteyenler için cazip kampanya fırsatları Renault Yetkili Satıcıları’nda.

Renault CLIO HB, Renault CLIO SPORT TOURER ve Renault MEGANE HB Kampanyası

Ağustos ayı Renault kampanyası kapsamında; Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer ve Renault Megane HB satın almak isteyenler sıfır km araçlarını şimdi alıyor, kredi taksit ödemelerine ise 2018’de başlıyor.

Kampanya kapsamında satın alınacak sıfır km aracın fatura bedelinin minimum yarısı kadar tutar nakit olarak ya da takas araç ile ödenebilir. Fatura bedelinin diğer yarısı ise anlaşmalı finans kuruluşundan kredi kullanılarak ödenmelidir. İlgili kredinin ilk taksit ödemesi, 2018 yılı Ocak ayında yapılacaktır. Maksimum kredi tutarı; araç fatura bedelinin yarısı, maksimum vade; 48 ay ve kredi faiz oranı %1,19’dur.

Kredi ödemelerine hemen başlamak isteyenler ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %0,99 faiz oranından yararlanabilirler.

Her iki finansman kampanyası da, tüm model yıllarındaki Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer ve Renault Megane HB modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları ve taksit erteleme seçeneği, sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır ve taksit erteleme uygulanmaz. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault CAPTUR ve Renault MEGANE SEDAN* Kampanyası

Ağustos ayında Renault Captur ve Renault Megane Sedan* satın almak isteyenler, 20.000 TL kredi ve 12 aya kadar %0 faiz fırsatından yararlanabilirler.

Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %1,14 faiz oranından yararlanabilirler.

Renault finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Captur ve Renault Megane Sedan* (Joy 1.6 versiyonu hariç) modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır.

Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

*İlgili kampanya koşulları, Renault Megane Sedan Joy 1.6 versiyonu için geçerli değildir. Belirtilen versiyon hariç, diğer tüm Renault Megane Sedan versiyonları kampanya koşullarından yararlanabilir.

Renault TALISMAN, Renault KADJAR VE Renault SYMBOL Kampanyası

Renault Ağustos ayı kampanyası ile Renault Talisman, Renault Kadjar ve Renault Symbol satın almak isteyenler, 12.000 TL kredi ve 12 aya kadar %0 faiz fırsatından yararlanabilirler.

Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %1,24 faiz oranından yararlanabilirler.

Renault finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Talisman, Renault Kadjar ve Renault Symbol modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault KANGOO MULTİX ve Renault KANGOO EXPRESS Kampanyası

Ağustos ayında Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express satın almak isteyenler sıfır km araçlarını şimdi alıyor, kredi taksit ödemelerine ise 2018’de başlıyor.

Kampanya kapsamında satın alınacak sıfır km aracın fatura bedelinin minimum yarısı kadar tutar nakit olarak ya da takas araç ile ödenebilir. Fatura bedelinin diğer yarısı ise anlaşmalı finans kuruluşundan kredi kullanılarak ödenmelidir. İlgili kredinin ilk taksit ödemesi, 2018 yılı Ocak ayında yapılacaktır. Maksimum kredi tutarı, araç fatura bedelinin yarısı; maksimum vade, 48 ay ve kredi faiz oranı %1,19’dur.

Kredi ödemelerine hemen başlamak isteyenler ise yasal sınırın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade için %0,99 faiz oranından yararlanabilirler.

Her iki finansman kampanyası da, tüm model yıllarındaki Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları ve taksit erteleme seçeneği, sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır ve taksit erteleme uygulanmaz. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

Renault MASTER ve Renault TRAFIC Kampanyası

Ağustos ayında, Renault Master ve Renault Trafic modellerinin satın alımlarında, ticari müşteriler için 34.000 TL kredi ve 12 aya kadar %0 faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla kredi ve vade talebinde ise 48.000 TL kredi ve 24 aya kadar %0,79 sabit faiz oranı ile finansman imkanı sağlanıyor. Bu tutar ve vadenin üzerindeki talepler için ise yasal mevzuatın izin verdiği maksimum kredi tutarı ve vadeye kadar, kademeli olarak artan faiz oranları bulunuyor.

Renault finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Renault Master ve Renault Trafic satın alımlarında ise 2.000 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

Ağustos ayı Renault kampanyası dahilinde belirtilen faiz oranları, Renault Master ve Renault Trafic modellerinin, ticari müşteriler tarafından satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.

• 34.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0.34, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %4.22
• 48.000 TL 24 Ay %0,79 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0.96, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %12.16

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Renault Fiyat Listesi
Renault TALISMAN
Yeni Renault MEGANE SEDAN
Yeni Renault MEGANE HB
Renault KADJAR

VW Ağustos Fiyat Listesi

Volkswagen 10 Ağustos 2017 tarihinden itibaren geçerli 2017 model yılı anahtar teslim Euro 6 fiyat listesi.

VW POLO Fiyat Listesi

Polo 1.0 75 PS Manuel Trendline 56.700,00 TL
Polo 1.2 TSI 90 PS Manuel Comfortline 65.700,00 TL
Polo 1.2 TSI 90 PS DSG Comfortline 74.500,00 TL
Polo 1.4 TDI 75 PS Manuel Trendline 77.900,00 TL
Polo 1.4 TDI 90 PS Manuel Comfortline 82.800,00 TL
Polo 1.4 TDI 90 PS DSG Comfortline 89.100,00 TL

VW Yeni GOLF Fiyat Listesi

Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS Manuel Midline Plus 88.500,00 TL
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS DSG Midline Plus 100.200,00 TL
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS Manuel Comfortline 93.400,00 TL
Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS DSG Comfortline 105.100,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 97.600,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 109.300,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 106.600,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 118.300,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 150 PS DSG Comfortline 116.500,00 TL
Yeni Golf 1.4 TSI 150 PS DSG Highline 133.700,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 90 PS Manuel Midline Plus 104.800,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS Manuel Comfortline 112.100,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Comfortline 123.600,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS Manuel Highline 121.100,00 TL
Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Highline 138.200,00 TL

VW Yeni GOLF R Fiyat Listesi

Yeni Golf R 2.0 TSI 310 PS 4MOTION DSG R 74.400,00 € 274.920,00 TL

10 Ağustos 2017 / 2017 Model VW Yeni GOLF R Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO =  3,67 TL

VW SCIROCCO Fiyat Listesi

Scirocco 1.4 TSI 125 PS Manuel Sportline 31.600,00 € 118.502,50 TL
Scirocco 1.4 TSI 150 PS DSG Sportline 38.500,00 € 144.170,50 TL

10 Ağustos 2017 / 2017 Model VW Scirocco Allstar Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,72 TL

VW SCIROCCO Allstar Fiyat Listesi

Scirocco 1.4 TSI 125 PS Manuel Allstar 36.800,00 € 137.846,50 TL
Scirocco 1.4 TSI 150 PS DSG Allstar 41.600,00 € 155.702,50 TL

10 Ağustos 2017 / 2017 Model VW Scirocco Allstar Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,72 TL

VW Yeni BEETLE Fiyat Listesi

Yeni Beetle 1.2 TSI 105 PS Manuel Style 26.800,00 € 100.452,00 TL
Yeni Beetle 1.2 TSI 105 PS DSG Style 29.600,00 € 110.868,00 TL
Yeni Beetle 1.2 TSI 105 PS Manuel Design 31.300,00 € 117.192,00 TL
Yeni Beetle 1.2 TSI 105 PS DSG Design 36.400,00 € 136.164,00 TL
Yeni Beetle 1.4 TSI 150 PS DSG Design 38.600,00 € 144.542,50 TL

10 Ağustos 2017 / 2017 Model VW Beetle Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,72 TL

VW JETTA Fiyat Listesi

Jetta 1.2 TSI 105 PS Manuel Trendline 83.400,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS DSG Trendline 94.300,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS Manuel Comfortline 92.000,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS DSG Comfortline 102.900,00 TL
Jetta 1.2 TSI 105 PS Manuel Highline 97.600,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS Manuel Trendline 87.500,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS DSG Trendline 98.400,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 96.100,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 107.000,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 101.700,00 TL
Jetta 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 112.600,00 TL
Jetta 1.4 TSI 150 PS DSG Comfortline 110.800,00 TL
Jetta 1.4 TSI 150 PS DSG Highline 116.400,00 TL

VW PASSAT Fiyat Listesi

Passat 1.4 TSI 125 PS Manuel Trendline 104.100,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS DSG Trendline 123.600,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 117.700,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 145.300,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 150.100,00 TL
Passat 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 169.600,00 TL
Passat 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 156.900,00 TL
Passat 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 181.200,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS Manuel Trendline 124.700,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Trendline 153.200,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Impression 159.400,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS Manuel Comfortline 147.300,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Comfortline 166.800,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS Manuel Highline 171.600,00 TL
Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Highline 191.100,00 TL
Passat 2.0 TDI 150 PS DSG Comfortline 201.000,00 TL
Passat 2.0 TDI 150 PS DSG Highline 225.300,00 TL
Passat 2.0 TDI SCR 190 PS DSG Highline 252.100,00 TL
Passat 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Highline 280.600,00 TL

VW PASSAT VARIANT Fiyat Listesi

Passat Variant 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 145.300,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 169.600,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 156.900,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 181.200,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS Manuel Comfortline 147.300,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS DSG Comfortline 166.800,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS Manuel Highline 171.600,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS DSG Highline 191.100,00 TL
Passat Variant 2.0 TDI SCR 190 PS DSG Highline 252.100,00 TL
Passat Variant 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Highline 280.600,00 TL

VW Yeni ARTEON Fiyat Listesi

Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Elegance 288.700,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Elegance 320.900,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG R-Line 320.900,00 TL

VW TIGUAN Fiyat Listesi

Tiguan 1.4 TSI 125 PS Manuel Trendline 31.200,00 € 115.454,50 TL
Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Trendline 39.300,00 € 145.181,50 TL
Tiguan 1.4 TSI 125 PS Manuel Comfortline 36.600,00 € 135.272,50 TL
Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 42.700,00 € 157.659,50 TL
Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 46.800,00 € 172.706,50 TL
Tiguan 1.6 TDI SCR 115 PS Manuel Trendline 38.300,00 € 141.511,50 TL
Tiguan 1.6 TDI SCR 115 PS Manuel Comfortline 41.600,00 € 153.622,50 TL
Tiguan 1.6 TDI SCR 115 PS Manuel Highline 45.800,00 € 169.036,50 TL
Tiguan 2.0 TDI SCR 150 PS 4MOTION DSG Comfortline 56.700,00 € 209.961,00 TL
Tiguan 2.0 TDI SCR 150 PS 4MOTION DSG Highline 61.900,00 € 229.045,00 TL

10 Ağustos 2017 / 2017 Model VW Yeni Tiguan Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,67 TL

VW TOUAREG Fiyat Listesi

Touareg V6 3.0 TDI SCR 262 PS Tiptronik Premium 138.500,00 € 535.282,50 TL
Touareg V6 3.0 TDI SCR 262 PS Tiptronik Premium Terrain Tech. 142.800,00 € 551.794,50 TL

10 Ağustos 2017 / 2017 Model VW Touareg Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi KUR | 1 EURO = 3,84 TL

Volkswagen Yetkili Satıcıları’ndan ayrıntılı ve en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Passat
Volkswagen Yeni Golf
Volkswagen Arteon
Volkswagen Polo
Volkswagen Kampanyaları

AUDI Kampanyası

Audi kampanyası ile Audi A6 Quattro Edition, Audi A3 Sportback, Audi A3 Sedan ve Audi A4 modelleri Ağustos ayına özel cazip finansman koşullarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Audi A6 Quattro Edition Kampanyası

Audi Ağustos ayı kampanyası kapsamında, sınırlı sayıdaki Audi A6 quattro edition’a özel fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

252 hp’lik 2.0 TFSI benzinli motoru, 4 tekerden çekiş sistemi quattro ile ilerici aydınlatma teknolojileri, asistan sistemleri, konfor ve eğlence paketleriyle sınırlı sayıdaki Audi A6 quattro edition, Ağustos ayına özel fırsatlarla Audi Yetkili Satıcıları’nda. Sportif ve dinamik dış tasarımı, yeni bilgi-eğlence sistemleri ve iç tasarımıyla daha kaliteli ve konforlu bir sürüş vadeden Audi A6, sürüş keyfini arttıran yeni bir donanım paketine sahip. “quattro edition” donanım paketi, diğer paketlerde opsiyonel olarak sunulan birçok donanımı standart olarak bünyesinde barındırıyor. 252 hp 2.0 TFSI benzinli motora sahip Audi A6’lar için geliştirilen “quattro edition”, her iklim ve yol koşulunda dinamik ve güvenli sürüş sunan quattro 4 tekerden çekiş sistemine sahip. Öne çıkan diğer donanımlar ise;

LED farlar
Elektrikli-hafızalı koltuklar ve aynalar
18 inch jantlar
Ön ve arka koltuk ısıtması
Elektrikli bagaj kapağı
Dokunmatik MMI®navigasyon plus bilgi eğlence sistemi
4 bölgeli klima
Metalik gövde renkleri
Geri görüş kamerası
Çok fonksiyonlu 3 kollu direksiyon

Audi A6 2.0 TFSI ortalama CO2 emisyonu 153 g/km, ortalama yakıt tüketimi 6,7 l/100 km değerlerindedir.

Audi A3 kampanyası

Ağustos ayı Audi kampanyası dahilinde, sınırlı sayıdaki Audi A3 Sportback ve Audi A3 Sedan özel fiyat avantajlarıyla Audi Yetkili Satıcıların’da müşterilerin beğenisine sunuluyor.

ZUBİZU üyelerine özel, 31 Ağustos 2017’ye kadar devam eden kampanya, 36 ay %0,94 faiz oranı sunuyor. 50.000 TL kredi ile Audi Kasko ve beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilir.

ZUBİZU mobil uygulamasını, Apple Store ve Google Play’dan indirebilirsiniz.

Audi A3 Sportback’in ortalama CO2 emisyonu 101 – 106 g/km, ortalama yakıt tüketimi 3,9 – 4,6 lt/100 km arası değerlerdedir.

Audi A4 kampanyası

Audi Yetkili Satıcıları’nda sınırlı sayıdaki Audi A4’lere 36 ay vade, %0,94 faiz, 70.000 TL kredi avantajıyla sahip olabilirsiniz.

31 Ağustos 2017’ye kadar geçerli olan Audi kampanyası, Audi A4 için ZUBİZU üyelerine özel, belirtilen limitlerde 36 ay vade ile sınırlıdır. 70.000 TL kredi kullanımı ile Audi Kasko zorunlu olup, beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilir.

ZUBİZU mobil uygulamasını, Apple Store ve Google Play’dan indirebilirsiniz.

Audi A4’ün ortalama CO2 emisyonu 119-123 g/km, ortalama yakıt tüketimi 5,2-5,4 l/100 km değerleri arasındadır.

Audi servis kampanyası

Audi Yetkili Servisleri’nde, 4 yaş ve üzeri Audi’niz için, ZUBİZU’ya özel mekanik işçilik hizmetlerinde %30, Castrol yağlarda %15 indirim avantajı sunuluyor.

*Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri AUDI Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Audi Fiyat Listesi
Audi A3 Sedan
Audi Q2
Audi Q7
Audi Yeni Q5

Ford Ağustos Kampanyaları

Ford Ağustos ayı kampanya fırsatları ile tüm Ford binek araç modelleri 4 yıl veya 100.000 km garanti ile sunuluyor. 2017 model Ford otomobiller %0’dan başlayan faiz oranlarıyla Ford Yetkili Satıcıları’nda.

Model Ağustos Ayı Kampanyası Ağustos Ayı Kampanyası
Her Şey Dahil Finans Paketi
2017 MY Ford Binek Araçlar
(Yeni Ford Kuga hariç)
30.000 TL / 15 Ay / %0 Faiz 36.000 TL / 15 Ay / %0 Faiz
2017 MY Ford Tourneo Courier Journey 20.000 TL / 20 Ay / %0,99 Faiz 20.000 TL / 20 Ay / %0,95 Faiz
Yeni Ford Kuga 20.000 TL / 20 Ay / %0,99 Faiz 20.000 TL / 20 Ay / %0,95 Faiz

30.000 TL kredi, 15 ay vade, %0 faiz kampanyası

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 15 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.000 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 158 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0661; yıllık toplam maliyet oranı %0,7933 olmaktadır.

36.000 TL kredi, 15 ay vade, %0 faiz kampanyası

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı Fkaskolu araç alımlarının konu olduğu 36.000 TL tutarlı ve 15 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.400 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 189 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 0,0661% ; yıllık toplam maliyet oranı 0,7933% olmaktadır.

20.000 TL kredi, 20 ay vade, %0,99 faiz kampanyası

20.000 TL, 20 ay ve %0,99 faiz için bireysel alımlarda geçerli olmak üzere belirtilen aylık %0,99 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.129 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 105 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,3290; yıllık toplam maliyet oranı %15,9482 olmaktadır.

20.000 TL kredi, 20 ay vade, %0,95 faiz kampanyası

Belirtilen aylık %0,95 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı Fkaskolu araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.124 TL’dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 105 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 1,2740% ; yıllık toplam maliyet oranı 15,2885% olmaktadır.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Ford Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Ford Edge
Yeni Ford Kuga
Ford Focus
Ford Fiyat Listesi
Ford Ticari Araç Kampanyası

Dacia Fiyat Listesi

Dacia 2017 model araçlar tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyat listesi.

Dacia DUSTER Fiyat Listesi

Dacia DUSTER Modelleri 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Ambiance 4×2 – 1.6 16V 115 bg 60.800 TL
Ambiance 4×2 – 1.5 dCi 90 bg 69.450 TL
Ambiance 4×4 – 1.5 dCi 110 bg 80.950 TL
Laureate 4×2 – 1.5 dCi 90 bg 78.150 TL
Laureate 4×2 – 1.5 dCi 110 bg 80.600 TL
Laureate 4×4 – 1.5 dCi 110 bg 83.750 TL
Laureate 4×2 – 1.5 dCi 110 bg EDC 86.400 TL
Blackshadow – 1.5 dCi 110 bg EDC 89.450 TL

Dacia Yeni SANDERO Fiyat Listesi

Dacia Yeni SANDERO Modelleri 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
 Ambiance 1.0 Sce 75 bg 45.500 TL
Stepway Turbo 90 bg 54.500 TL
Stepway Turbo 90 bg Easy-R 59.000 TL
Stepway 1.5 dCi 90 bg 65.000 TL
Stepway 1.5 dCi 90 bg Easy-R 69.500 TL

Dacia Yeni LOGAN MCV Fiyat Listesi

Dacia Yeni LOGAN MCV Modelleri 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Ambiance 1.0 Sce 75 bg 52.850 TL
Ambiance 1.5 dCi 90 bg 61.500 TL

Dacia LODGY Fiyat Listesi

Dacia LODGY Modelleri 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Laureate 1.5 dCi 90 bg – 5 koltuklu 73.300 TL
Laureate 1.5 dCi 90 bg – 7 koltuklu 77.700 TL
Stepway 1.5 dCi 110 bg – 5 koltuklu 77.550 TL
Stepway 1.5 dCi 110 bg – 7 koltuklu 80.650 TL

Dacia DOKKER COMBI Fiyat Listesi

Dacia DOKKER COMBI Modelleri 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Ambiance 1.5 dCi 90 bg 53.450 TL
Stepway 1.5 dCi 90 bg 56.600 TL
Stepway Plus + 1.5 dCi 90 bg 57.600 TL

Dacia DOKKER VAN Fiyat Listesi

Dacia DOKKER VAN Modelleri 2017 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatları
Ambiance 1.5 dCi 75 bg 45.250 TL

Dacia fiyat listesi bilgisi

İlgili fiyatlar , katılımcı Dacia Yetkili Satıcıları’nda ve 31.08.2017 tarihine kadar geçerlidir. Mevzuat gereği eklenecek opsiyonlar ve metalik renge göre ÖTV oranı değişebilmektedir. ÖTV oranında meydana gelebilecek değişiklikler Renault MAİS A.Ş., tarafından tavsiye edilen perakende anahtar teslim satış fiyatına yansıtılacaktır. Renault MAİS A.Ş., haber vermeksizin ticari koşullarını ve ilgili fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Dacia Kampanyası
Otomobil Segmentleri
Yakıt Tüketimi
Aile Arabaları
Dizel mi Benzin mi

Volkswagen Kampanyaları

Volkswagen Ağustos kampanyaları ile beğendiğiniz VW modellerine; sabit kur avantajları, %5’e varan indirim fırsatları ve cazip finansman koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Volkswagen Auto Credit kampanyası

Volkswagen Auto Credit, yeni bir Volkswagen sahibi olmak isteyenler için cazip koşullarıyla finansman imkanı sağlıyor. Volkswagen Auto Credit ile araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyerek, kalan tutarı, kendi belirleyeceğiniz peşinat ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırabilirsiniz. Volkswagen Auto Credit kampanyası kapsamında 10 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında; VW Polo 687 TL’den, VW Yeni Golf 921 TL’den, VW Jetta 917 TL’den, VW Passat 1.069 TL’den ve VW Tiguan 1.178 TL’den başlayan aylık ödemelerle kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda*.

Volkswagen Auto Credit kampanyasında, taksitleriniz bittiğinde kalan balon ödemeyi ister tek seferde, ister 12 ay daha vade yaparak ödeyebilir ve Volkswagen’inize sahip olabilirsiniz. Volkswagen Finans’ın geri alım garantisi sunduğu VW Auto Credit sisteminde, Volkswagen araç geri alım koşulları kapsamında Volkswagen otomobilinizi yenileme imkanı da bulunuyor.

Ayrıca kampanya çerçevesinde sunulan fırsatlara ek olarak Volkswagen marka aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servisleri’nde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketi ve 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketi de sunuluyor.

*Kampanya, tüm Volkswagen Binek Araç modellerinde geçerlidir.

Volkswagen Auto Credit kampanyası katılım koşulları

– Volkswagen Auto Credit kampanyası 10 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerlidir.
– 2017 model Volkswagen Binek Araçlar için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.
– Volkswagen Auto Credit sistemi için sunulan aşağıdaki bilgiler araç renk ve donanım özelliklerine göre farklılıklar gösterebilirler.
– Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. – Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır.
– Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Volkswagen Auto Credit kampanyası araç geri alım koşulları

– Volkswagen Finans’ın geri alım garantisi sunduğu VW Auto Credit sisteminde aracın 36. ayda ikinci el piyasa değeri tespit edilir.
– Araç alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları belirlenir.
– 36 aylık vade sonunda aracın 75 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 değer kaybı uygulanır.
– Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi tarafından aracın yıpranma durumu da kontrol edilir. Yıpranmaların başlangıçtaki sözleşmede belirtilen koşullardan farklı olması durumunda yüzde 3 değer kaybı uygulanır.
– Aracın değişmiş veya boyanmış parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 değer kaybı daha uygulanır.

ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel fırsatlar

16 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerli ZUBİZU üyelerine özel Volkswagen fırsatlar kampanyası kapsamında, 2017 model VW Jetta ve VW Yeni Golf için 1.0 TSI motora sahip modellerde %5, VW Yeni Golf’ün diğer modellerinde %3, 2017 model VW Polo’da %3 indirim uygulanmaktadır.

ZUBİZU Üyesi Volkswagenseverlere Özel Fırsatlar Kampanyası Katılım Koşulları

– ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel fırsatlar kampanyası, Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından ZUBİZU mobil uygulaması üzerinden düzenlenmektedir.
– Bu kampanya, 01 Ağustos 2017 – 16 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
– Kampanya süresince geçerli olan tavsiye edilen indirimlerden faydalanmak isteyen kullanıcıların, ZUBİZU mobil uygulaması veya www.zubizu.com internet sitesi üzerinden ZUBİZU’ya üye olması gerekmektedir.
– Kullanıcıların, Volkswagen Yetkili Satıcılarına başvurarak ZUBİZU’ya üye olurken kullandıkları e-posta adresi ve cep telefonu numarasını doğru bir şekilde bildirmeleri yeterlidir. Satış Danışmanı arkadaşlarımız, kullanıcının ilettiği bu bilgilerle oluşturdukları müşteri kaydında kendi sistemleri üzerinde ZUBİZU üyeliğini aktif olarak görecekler ve tavsiye edilen indirim oranlarını onaylayacaklardır.
– Kampanya süresince geçerli olan indirim oranları, 2017 model Jetta ve 2017 model Yeni Golf için 1.0 TSI motora sahip modellerimizde %5, Yeni Golf’ün diğer modellerinde %3, 2017 model Polo modelimizde %3 şeklindedir. İndirim oranları ve sabit kur değerleri tavsiye edilen tutarlardır ve Yetkili Satıcıların indirim hakkı saklıdır.
– ZUBİZU üyesi Volkswagenseverlere özel fırsatlar kampanyası, 2017 model Passat, Passat Variant, Yeni Beetle, Scirocco, Golf R, Tiguan ve Touareg modellerinde geçerli değildir.
– Kampanya indirimi, kampanyaya katılan kullanıcı ve birinci derece yakınları tarafından kullanılabilir.
– Volkswagen Binek Araç, bu kampanyayı istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma dâhil dilediği değişikliği yapma hakkını kendinde saklı tutar. Volkswagen Binek Araç, kampanyayla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Volkswagen sabit kur kampanyası

Volkswagen sabit kur kampanyası dahilinde 10 Ağustos 2017 tarihinden itibaren; 2017 model VW Tiguan ve VW Yeni Golf R modelleri 1€ = 3,67 TL, VW Yeni Beetle ve VW Scirocco modelleri 1€ = 3,72 TL, VW Touareg ise 1€ = 3,84 TL sabit kur oranlarıyla Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda.

Volkswagen Finans kampanyası

Volkswagen Finans’tan sadece kredi kullanmanız durumunda %1,29* faiz oranı geçerlidir. Volkswagen Finans’tan kullanacağınız araç kredinize 2 sigorta ürünü ekleyerek %1,24* avantajlı faiz oranından faydalanabilirsiniz.

*Kredilere dosya masrafı dahil edilmemiştir.

Avantaj Paket

4 Yıl garanti (2+2 yıl full life)
1 yıllık kasko
4 yıllık yol yardım hizmeti
Tek sigorta ürünü ile %1,29 (2 sigorta ürünü ile birlikte %1,24 faiz)
*Kasko ürününün tek ürün olarak alındığı satışlarda 3 puanlık faiz indirimi geçerli değildir.

Volkswagen Servis Kampanyası

ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan Volkwagen sahiplerine özel Volkswagen Yetkili Servis kampanyası kapsamında;

– 4 yaş üzeri Volkswagen araçlarda orijinal parça ve işçilikte 16% indirim
– Volkswagen Orijinal Parçalar®da 2 yıl garanti
– Periyodik bakımını Yetkili Servislerde yaptıran Volkswagen sahiplerine 1 yıllık mobilite hizmet paketi hediye*

Bu kampanya trafiğe çıkış tarihi itibariyle 4 yaş üzeri Volkswagen Binek ve Ticari Araçlar için geçerlidir. Tavsiye edilen indirim; mekanik, elektrik atölye işçiliği, yağ, yağ değişimi ve mekanik, elektrik tüm Volkswagen Orijinal Parçalar® ile Continental, Michelin, Bridgestone, Lassa ve Pirelli lastikler için geçerlidir. Kampanya, 22.04.2016 tarihinden itibaren 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.

* Yalnız ücretsiz çekici hizmetini kapsamaktadır. Bakımları düzenli yapılmamış olan araçlar için uygulanamaz.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Volkswagen Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Volkswagen Fiyat Listesi
Volkswagen Polo
Volkswagen Yeni Golf
Volkswagen Passat
Volkswagen Tiguan

Toyota Kampanyası

Toyota Ağustos kampanyası, zengin donanım özellikleriyle markanın başarılı sedan modeli Toyota Corolla, hibrit motor seçeneği bulunan Toyota Auris, 1.2L Turbo benzinli ve 1.8L Hibrit motor seçenekleri ile Toyota C-HR, hibrit motor seçeneği ve gelişmiş özellikleriyle Toyota Yaris modellerini cazip finansman olanakları ve fiyat avantajlarıyla sunuyor.


Toyota Corolla Kampanyası

Toyota Ağustos ayı kampanyası ile Toyota Corolla dizel modellerinde 20.000 TL kredi, 24 ay vade, %0,99 faiz fırsatı Toyota Yetkili Satıcıları’nda.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanyada belirtilen kredi koşulları anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Toyota Finans tüketici kredilerinde %0,99 faiz fırsatı, Toyota Corolla Dizel araçlar için 20.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı %1,2327, yıllık toplam maliyet oranı %15,8374 tahsis ücreti 105 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. İlanda yer verilen modelin CO2 salımı 106-144 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.1-6.3 lt/100 km değerleri arasındadır.

Toyota Corolla
Led Farlar
4,2” Renkli TFT Ekranlı gösterge paneli
7″ Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi
Touch Ekrana Entegre Geri Görüş Kamerası
Led Arka Stop Lambaları
Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi
Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
Yağmur Sensörü
Otomatik Yanan Farlar
Far yıkama sistemi
Led Arka Stop Lambaları

Akıllı bagaj açma
Yarı deri koltuklar

*Yukarıdaki özellikler Toyota Corolla Dizel versiyonlarına göre farklılık gösterebilir.

Toyota Corolla Ağustos ayı kampanya fiyatlarıyla Toyota Yetkili Satıcıları’nda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Toyota Auris Kampanyası

Ağustos ayında Toyota Auris Hybrid 30.000 TL kredi, 24 ay vade, %0,90 faiz fırsatıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kampanyada belirtilen kredi koşulları anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Toyota Finans tüketici kredilerinde %0,90 faiz fırsatı, Toyota Auris Hybrid araçlar için 30.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı %1,1244, yıllık toplam maliyet oranı %14,3598 tahsis ücreti 157,50 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. İlanda yer verilen modelin CO2 salımı 96 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 4.1 lt/100 km değerleri arasındadır.

Toyota Auris Hybrid
LED farlar
Toyota Skyview® panoramik cam tavan
Düz vitesten daha tasarruflu e-CVT şanzıman
4.2” renkli TFT ekranlı gösterge paneli
7″ Dokunmatik Ekranlı Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi
Geri görüş kamerası
Akıllı giriş ve çalıştırma sistemi
Tüm versiyonlarda Yokuşta Kalkış Destek sistemi (HAC), Araç Denge Kontrol Sistemi (VSC), 7 hava yastığı standart
Kolay Akıllı Park Destek Sistemi

*Yukarıdaki özellikler Toyota Auris Hybrid versiyonlarına göre farklılık gösterebilir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Toyota Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Toyota Fiyat Listesi
Toyota Corolla 
Toyota Auris
Toyota Avensis
Toyota C-HR

Kamuajans.com/ÖZEL

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Ahmet Sert..... 1 hafta önce

Güncellerken, lütfen tarih yazarken ayını ve gününü de belirtiniz

Misafir Avatar
Ahmet Sert..... 1 hafta önce

Arkadaşlar buraya araba fiyatlarını belirtiyorsunuz Örnek... Ben buradaki fiyatı baz alıp bayiye gidiyorum diyelim ki 60 lira.... Bayiye varıyorum 75 diyor vatandaş şok oluyor araba almaktan vazgeçiyor, onun için tarihleri yazarken lütfen gününü ayını belirtiniz

banner198