12 Burcun 2019 Yılı Mayıs Ayı Yorumları (Sağlık-Aşk-İş-Para) - Mayıs En Güncel Burç Yorumları
Kamuajans.com - 2019 yılının Mayıs ayı içerisinde olduğumuz şu günlerde bu ayın burç yorumları merak ediliyor. Burç, insanın doğum anında Güneş'in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesidir. Eğer doğduğunuz noktadan gökyüzüne, Güneş’e doğru hayali bir çizgi çizer ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız, bu çizginin bir burca ulaştığını görürsünüz. Bir bilim dalı olan burçlar uzmanlar tarafından her burç haftalık aylık yıllık olarak yorumlanıyor.

Her burcun kendine has özellikleri vardır. Aynı burçtan olan insanlarda, benzer davranışlar görülür. Bu da bize her burcun bir amacı olduğunu kanıtlar. Hangi burç dünyaya ne amaç ile gelmiş ise, özelliklerinden yola çıkarak tespitler yapılmış ve uzmanlar tarafından da doğrulanmıştır. Bu doğrultuda uzmanlar tarafından Mayıs ayı burç yorumlarını araştırdık.

Her gün astrologlar tarafından burçlar yorumlanıyor. Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor.

Teknolojinin altın çağını yaşadığı son yıllarca vatandaşlarda burç merakı artarak devam ediyor. Ocak ayı boyunca burcunuzda yaşanacak gelişmeleri takip edebileceğiniz haberimizi incelemeden geçmeyin. Özellikle aşk ve para yorumları, burç yorumlarında en çok aranan kısımdır. Astroloji meraklısının sayısı bir hayli fazla. ''Fala inanma falsız kalma'' dense de burçların yorumlarına hayatında bir kez bakmayan yoktur sanırım.

Duygu ve düşüncelerimize yön veren burçların yorumları uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Aşk para gibi bir çok beklentinin analizi olan burçların 2019 yılı Mayıs ayındaki yorumları belli oldu.  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak,Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının güncel yorumları.

2019 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Mayıs ayında, ilkbaharın ilk günlerinde, kişilerarası iletişim ihtiyaçlarınız önemli ölçüde artacaktır. Bekar kişiler bir ruh eşi aramaya ve özlem duymaya başlayacaklar. Yıldızlar yeni temaslar kurarken çok başarılı olacağınızı gösteriyor. Nişanlı bir Koç, ilişkisinde uyum sağlamak için sabırsızlanabilir.

Bu dönemde size işler hiç bitmeyecek gibi gelebilir. Kendinizi stres altına sokmamalısınız, bu tehlikeli.

Temiz hava, özellikle yatmadan önce, kesinlikle daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Daha iyi uyuyacaksınız.

Geç uyumaktan çekinmeyin. Gün için daha fazla enerjiye sahip olacaksınız.

BOĞA (21 Nisan - 20 Mayıs)

Mayıs'ta ayrıca entelektüel yönlere odaklanılacaktır. Kişisel başarısızlık olarak gördüğünüz başarısız durumlar. Bu ay en sonunda bunu aydınlanma olarak kabul etmeyi öğreneceksiniz. Bu sayede Boğalar nihayet ilişkilerdeki güçlüklerin ve anlaşmazlıkların üstesinden gelecekler ve ailelerindeki huzurun yanı sıra karşı cinsle olan uyumlu anların da tadını çıkaracak.

Akşam zamanınız az ise bilimsel edebiyat daha sonra kurgu okumalısınız.

Endişelenmenize gerek yok. Doktorlar size zarar vermeyecekler, aksine yardımcı olabilirler.

İKİZLER (21 Mayıs - 20 Haziran)

Her problem, barışçıl, olgun bir konuşma veya uzlaşma yoluyla çözülebilir. Mayıs'ta bu İkizler için çok önemlidir. Şüphesiz her iki taraf da bu problem çözme biçimine açık olmalı, aksi halde işe yaramayacaktır. Anlaşmazlıklarda nasıl davrandığınızın farkına varmalısınız, böylece daha sonra davranışlarınızdan pişman olmayacaksınız.

Zorlu projeler için yıldızların desteğini kullanın. Şimdi yeni bir fikirle ortaya çıkmak ve parlamak için doğru zamandır.

Harika hissediyorsunuz ve durumunuz zirvede. Bunu iyi değerlendirin.

YENGEÇ (21 Haziran - 22 Temmuz)

Bu Mayıs ayında Yengeç burcu neredeyse ütopik olan dünyasından kaçınılmaz olarak koparılacaktır. Gerçekçi olmayan bir şekilde sevinçten havalara uçan insanlar tarafından çevrili olunca gerçekliği unutacaksınız. Hemen dikkatinizi ve acil çözümünüzü gerektiren önemli bir durumu kaçıracağınız bir durum olabilir. Yakalayacak çok şeyiniz olacak, ancak becerileriniz sayesinde bunu hızlı ve başarılı bir şekilde halledebilirsiniz.

Yabancı dil bilginizin tozunu alın. Yakında işinize yarayacak gibi görünüyor.

Dikkatsizlikten kaynaklanabilecek hafif yaralanmalar tehlikesi vardır. Dikkatli olun.

ASLAN (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Mayıs, Aslan burcu için özellikle de iş alanında, çok yoğun aylardan ilki olacak. Aynı anda pek çok acil sorun ortaya çıkacak ve mümkün olan en kısa zamanda çözülmesi gerekecek. Belki sorunlarınızın nedeni olmayacaksınız, ancak iş arkadaşlarınız ve işverenlerinizle çatışmaktan kaçınmaya çalışın. Artık aynı gemidesiniz ve işbirliği yapmanız gerekiyor.

İşlerinizi çok uzun süre boyunca bir kenara bırakmışsanız, onlarla biraz ilgilenin. Daha sonra kelimenin tam anlamıyla sizi yutmak isterler.

BAŞAK (24 Ağustos - 23 Eylül)

Özellikle Mayıs ayında pozitif enerjiyi yayacaksınız. Başaklar'ın pek çok potansiyel partnere sahip olacak olmasına şaşmamalı. Herkes sizin yanınızda olmak istiyor. Komiksiniz ve çevrenize pozitif dalgalar yayıyorsunuz. Bu dönemde kazanılan temasların gelecekte oldukça yararlı olacağı görülecektir.

İntikam almayı düşünmeyin çünkü iş arkadaşınız sizden daha iyi yapıyor. Kötü şans sizin aleyhinize olabilir.

Bir geziye gidin.Hava çok kötü ise, en azından bazı planlar yapın.

TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

Mayıs ayında işte ve kişisel hayatta olacak olan küçük sorunlar, düşünceli bir jest ile kolaylıkla düzeltilebilir. Daha fazla özen göstermek ya da mesela öğle yemeğine davet etmek kesinlikle herkesi mutlu edecektir. Teraziler nihayet istikrarlı ve pozitif bir döneme sahip olacak. Birçok sorunu, hatta uzun vadeli sorunları çözmeyi başaracaklardır.

Arkadaşınızdan tavsiye almalı ve önerdiği yeri ziyaret etmelisiniz.

Sağlık daha önemlidir; uzun vadede bir soğuk algınlığını bile görmezden gelmek kesinlikle iyi bir fikir değildir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım) 

Mayıs ayı ile birlikte uzun vadeli ilişkiler gelişecek. Bazı önceden gelen sorunlar varsa, bu dönemde sizden uzak duracaklar. Eşinizle aynı görüştesiniz ve kelimeler olmadan birbirinizi anlıyorsunuz. Bu dönemde Akrepler planladılarsa bir sonraki adıma geçmekten korkmamalıdırlar.

Kötü alışkanlıkları bırakma zamanı geldi de geçiyor. Yıldızlar bu günlerde sizi gerçekten destekliyor.

YAY (23 Kasım - 21 Aralık)

Bu burç yorumuna göre Mayıs şanslı ayınız olmayacak. Yay burcu gerçekler nedeniyle ilişkilerinde güven eksikliği ile karşılacaklar ve son günlerde başka yerlerde çok fazla zaman harcamış olacaklar. Patnerinizin hislerini anlamaya ve düşünceli olmaya çalışın. Romantik jestler mutlu etmenin kesin bir yoludur.

İlginç fikirlerle dolusunuz. Bunları iyi değerlendirmekten korkmayın!

Zihinsel olarak kötü hissetmeniz gerçeği yorgunluktan kaynaklanmış olabilir. Vücut ve zihin bağlıdır, bunu unutmayın.

OĞLAK (22 Aralık - 20 Ocak)

Kendinizle başbaşa olacaksınız. Bu zamanda yardım beklemeyin. Bir toplulukta iş birliği artık işe yaramıyor ve zamanlar zorlaştığında herkes kendi başkaları ne yaparsa yapsın kendini kurtarmaya çalışıyor. Burçlar Oğlak'a Mayıs ayında arkadaşlarıyla konuşmalarını öneriyor. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Son zamanlarda işlerinizin darmadağın olduğunu düşünmüyor musunuz? Bunların organize edilmesine ve düzenlenmesine dikkat edin.

Kasvet sizi rahatsız etmeyecektir. Sizden pozitif ruh hali ve enerji yayılıyor.

KOVA (21 Ocak - 18 Şubat)

Bu dönem, Kova burcunda içgüdüleri uyandırmaya başlayacak ve ruh eşinizle karşılaşma isteğini hissedeceksiniz. Gerçekten sosyal bir tip olmasanız bile; Mayıs ayında sosyal bir hayat yaşamaktan çekinmeyin. Yıldızlar yüzünden bu dönemde çok fazla çaba veya emek göstermeden gerçekten başarılı olacaksınız.

Yabancı dil bilginizin tozunu alın. Yakında işinize yarayacak gibi görünüyor.

Kötü bir ruh halinin riski sözkonusudur. Herkesin sanki sizin aleyhinize olduğunu hissedersiniz, ama umutsuzluğa kapılmayın. Yeniden iyi olacaktır.


BALIK (19 Şubat - 20 Mart)

Partneriniz Mayıs ayında sizi endişelendirebilir. Belki de bu endişeler yersizdir, ancak sevgilinizi açıklama yapmadan fırçalamamanız gerekir. Bir şeyleri tam olarak anlamak için yapmanız gereken şey birbirinizle konuşmaktır. Ayrıca iki kişi rahatlamak daha kolaydır. Balık burcu aşkına devam ederken problemlerinin tümünü unutacak.

Erken kalkmak ve koşu gitmekten ya da bazı fitness setlerini yapmaktan çekinmeyin. Çok yakında değişiklikleri göreceksiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Raymond Doison 1 hafta önce

Are you an individual businessman or a business organisation that wishes to expand in business ??, we offer financial instrument such as BGs, SBLCs,MTNs, LCs, CDs and others on lease and sales at a rate of 4%+2% of the face value and reasonable conditionfrom a genuine provider. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signatory project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication and any other project(s) etc.

Contact : Mr. Raymond Doison
Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com
skype:crusaderbroker.bgassurance
Whatsapp : +380 50 922 4887

With our financial/bank instrument you can establish line of credit with your bank and/or secure loan for your projects in which our bank instrument will serve collateral in your bank to fund your project.

We deliver with time and precision as set forth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable and we work directly with issuing bank lease providers, this instrum

Misafir Avatar
Arzuw 3 hafta önce

...Teshekurler ...Hepinize saglik ashk ve mutlulukdilerm...

Misafir Avatar
Dilan 1 ay önce

Bu ay beni neler bekliyor akrep burcu aşk hayatım nasil

Misafir Avatar
Mahri 2 ay önce

Arrep burc

Misafir Avatar
Nazan 2 ay önce

çok sikiliyorum sitresliyim sizce neden akrep burcuyum

Misafir Avatar
zeynep 2 ay önce

Bu seneki ask hayatımı ögrenöek istiyorum

Misafir Avatar
Roberto Kenneth 3 ay önce

KREDİ TEKLİFİ!!! Biz Roberto Kenneth kredisi yatırımını yapıyoruz. Hem kısa hem de uzun vadeli kredi finansmanı sağlıyoruz. Her yıl% 2 faiz oranıyla çok düşük ve güvenli bir şekilde, özel krediler, borç konsolidasyon kredisi, risk sermayesi, işletme kredisi, kurumsal krediler, eğitim kredisi, konut kredisi ve krediler sunuyoruz Banka finansmanına güvenilir bir alternatifiz ve başvuru sürecimiz basit ve anlaşılır. Kredimiz 5.000.00 - 25.000.000.000 $ arasında değişmektedir. (Yirmi Beş Milyon Dolar). Ek Bilgi: Genel krediler için hızlı, özel, gizli ve hizmet odaklı bir borç verme seçeneği haline geliyoruz. Geleneksel borç verme kaynaklarının başarısızlığa uğraması gereken şirketiz. Eğer ilgileniyorsanız aşağıdaki e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: robertokennety@gmail.com

Misafir Avatar
Çalışan 4 ay önce

Teşekürler ama bu kadar uzun olmasa kısa ve öz ölüleyim lütfen