Memura 1 Derece Müjdesi

2005 yılından sonra göreve başlayanlara 1 derece verilmesi konusunda Kamu Personeli Danışma Kurulunda mutabakata varıldı. Son kararı Bakanlar Kurulu verecek.

 

Anahtar Kelimeler
Memura 1 Derece Müjdesi
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
kenan karasaban 2 yıl önce

bu 1 derece yaklaşık 5 yıldır hükumetin dilinden düşmüyor sanırım bunu seçim öncesine saklıyorlar. ne kadar ekmek o kadar köfte...

Misafir Avatar
Adem Kul 2 yıl önce

sayın editör, bu haberi doğrulayan en ufak bir bilgi yok, insanları yanlış bilgilendirmeyin lütfen. bakan çelik 10 gün önce gündemlerinde olmadığını trt'de açıkladı. haberin kaynağı yok. daha önce de bu konuda tasarı metni tamamlandı, müjde tarzında mesnetsiz yazılar internete düşmüştü, kamu personeli danışma kurulunda konuşulan konulara bir bakın 1 derece meselesinin adı bile geçmemiş. benim bilmediğim bir yerde geçtiyse lütfen bilgilendirin!

Misafir Avatar
cahid öz 2 yıl önce

2003/2004 yıllarında mebde 16 ay kadar çalıştım. stajyerlik kalkınca istifa ettim. 2009'da açıktan atamayla tekrar atandım. 2005'ten sonrakilere bir derece verilirse ben de alır mıyım?

Misafir Avatar
Serkan 2 yıl önce

4 gözle bekliyoruz

Misafir Avatar
SERPİL ERDAL ARAS 2 yıl önce

sayın editör.bu konuda kimsenin söz etmediği bir durum var.daha önce memur olarak çalışıp ta derece verildiği dönemlerde istifa etmiş ve verilen bu dereceleri alamamış memurlar da var.bu memurları da kapsamalı.

Misafir Avatar
afyon03 2 yıl önce

kusura bakmayın arkadaşlar 16 ocak 2005 ve sonrası

Misafir Avatar
AFYON 03 2 yıl önce

kusura bkmayın arkadaşlar 16 ocak 2005 ve sonrası

Misafir Avatar
Bu güzel oldu 2 yıl önce

18 şubat atamasıyım 30 ocak tarihine kadar atananlara verilmişti en son 120 günle kaçırmıştık. iyi 3 senemizi kurtaralım bari. çok sevindim.