6 YILDIR MAAŞ ALMAYAN BAKAN !!

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, "Geçmişte çok zor okumuş biri olarak -söylememem lazım ama madem oldu söyleyeyim- ben 6 yıldır milletvekili maaşımın tek kuruşuna elimi sürmedim. Benim maaşımın tamamı bursa gider" dedi.

İngiltere'nin başkenti Londra'da gazetecilerle biraraya gelen Bakan Çağlayan, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

"Gençlere büyük bir keyifle burs desteği veriyorum'

Çağlayan, memleketi Muş'ta liseyi bitiren bir gencin, Ankara'da, İstanbul'da liseyi bitiren bir gençle üniversite sınavında "çatır çatır" yarışabildiğini ifade etti.

Muş'a gittiğinde her yıl 150-200 gencin kendisinden burs konusunda yardım istediğini anlatan Çağlayan, "Bu konuda kendilerine destek veriyorum ve bunu da büyük bir keyifle yapıyorum. Geçmişte çok zor okumuş biri olarak -söylememem lazım ama madem oldu söyleyeyim- ben 6 yıldır milletvekili maaşımın tek kuruşuna elimi sürmedim. Benim maaşımın tamamı bursa gider" bilgisini verdi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
çok büyük marifet 2 yıl önce

benim de memurluktan başka gelir kaynağım olsun, maaşıma % 70 zam yapsınlar. bende ayda 20 bin tl maaş alayım gör neler oluyor. marifetmiş gibi anlatıyor. kibir böyle bişey olsa gerek.

Misafir Avatar
GAYRET 2 yıl önce

Allah sayılarınızı artırsın.güzel davranışlar paylaşıldıkca çoğalır.kime verdiğini söylemediği sürece teşvik olması açısından önemli.

Misafir Avatar
zafer çağlayan 2 yıl önce

reklam kokan hareketler bunlar

Misafir Avatar
sadaka ekonomisi 2 yıl önce

veriyorsan kendi hemşerine veriyon.bölgesel milliyetçilik.bakanın hayliyle maaşa ihtiyacı yok.halka insanca yaşayabilecek para verin hiç kimse burs almadan okuyabilsin.gerçi bu ülkede asgari ücret 800 tl çok iyi para.herkes çocuğunu rahatça okutur.10 yıldır sadaka ,yardım ekonomisi başka bir şey yok.

Misafir Avatar
sinan 2 yıl önce

Allah siz ve sizin gibilerden razı olsun sayınızı artırsın

Misafir Avatar
cemil 2 yıl önce

acaba sayın bakanımız neyle geçiniyorlar

Misafir Avatar
m.ali 2 yıl önce

ak parti 10 yıldır böyle bakanlar sayesinde halk tarafından el üstünde tutuluyor söylemese iyi olurdu ama söylemese biz nasıl bilecektik

Misafir Avatar
What 2 yıl önce

sağ elin verdiğini sol el bilmeyecek...