Memurlara Elektrik Faturasında İndirimli Dönem
Kamuajans.com - Antalya, Burdur ve Isparta başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde elektrik satış hizmeti veren CK Akdeniz Elektrik'in yeni tarifesi 'Enerjim Kamu', sektörde kamu personeline sunulan ilk ve tek tarife olma özelliğini taşıyor.

Aylık elektrik faturası ortalama 82 lira ve üzerinde olan kamu çalışanı ya da emeklilerinin yararlanabileceği tarifede ulusal elektriğin birim fiyatı üzerinden yüzde 5 indirim yapılıyor. Söz konusu tarifeden kamu personelinin yanı sıra serbest tüketici hakkı olan üç yakını da faydalanabiliyor.

TÜM KAMU PERSONELİ FAYDALANABİLECEK


Elektrik perakende satışında kamu segmentine yönelik başka bir tarife olmadığının altını çizen CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, "Bu alanda bir eksik olduğunu görerek çalışan ve emekli ayrımı yapmaksızın tüm kamu personelini kapsayan 'Enerjim Kamu' tarifesini çıkardık. Abonelerimizin farklı beklentilerine yanıt vermek, sektörde ilklere imza atmak bizi mutlu ediyor. Enerjim Kamu tarifesine geçmek isteyenlerin serbest tüketici şartlarını taşımaları ve kamu personel kimliğini ibraz etmeleri gerekiyor" dedi.

CK Akdeniz Elektrik, 'Enerjim Organik' tarifesiyle her tüketicisi için bir fidan dikerek 'Yeşil Gelecek Sertifikası', 'Enerjim Eğitiyor' ile ilk ve orta okul öğrencilerine 6 aylık 'Okulustik' paket ve 'Enerjim Kamu' ile de çalışan ya da emekli kamu personeline indirim hediye edecek. 3 yeni tarifeyi müşterilerine sunduklarını söyleyen CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, doğal yaşama ve çevreye büyük önem verdiklerini söyledi.

"ŞİRKET OLARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARMAK İSTİYORUZ"


İlklere imza atan tarifeleri olduğunu ifade eden CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, "Günümüz müşteri memnuniyetinin en çok ön plana çıktığı zamanlar. Bu durum giderek artacak. Bizim sektörümüzde yavaş yavaş müşteri potansiyelini arttıran bir sektör. Özellikle elektrik tarifesinde 82 TL ve üzeri fatura ödeyenlerin artık tedarikçisini seçtiği bir dünya da müşteri memnuniyeti ön planda. Biz de şirket olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak istiyoruz ve önümüze koyduğumuz en büyük hedef bu" şeklinde konuştu.

"ENERJİM ORGANİK TARİFESİYLE HER MÜŞTERİ ADINA BİR AĞAÇ DİKECEĞİZ"


CK Akdeniz Elektrik dendiği zaman insanların aklına müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan şirket gelmesini istediklerini belirten Değerli, "Yeni dönemde perakende şirketleri içerisinde müşterisini tanıyan şirketlerin, müşterisini mutlu edeceğini düşünüyoruz. Bu sebepten dolayı da her müşteri segmentine ve her türlü müşteriyi tatmin etmek adına tarifelerimizi sürekli yenilemek adına taahhüt tarifelerimizi sürekli yeniliyoruz. Yeni 3 tarifemize kısaca değinmek gerekirse şu anda yaşadığımız dünya çocuklarımızdan emanet aldığımız bir dünya. Burada yaşadığımız doğa ve çevre hiçbiri bizim değil. Hepsi çocuklarımızın, hepsi onlara miras bırakacağımız bir varlık. Onları maksimum derece de iyi korumalı, çevreye ve doğaya özen göstermeliyiz. Bizlerin yetişkinler olarak ileride çocuklarımıza şuana kadar çevreye ve doğaya verilen zararı toparlamakta yardımcı olmamız lazım. Biz şirket olarak sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra ana işimize koyarak çocuklarımıza daha iyi bir miras bırakmak adına tarifeler geliştirdik. Enerjim Organik'de buradan çıktı. Bu tarifeyle bir orman kurmayı hedefliyoruz. Bu kurduğumuz ormanla bu tarifeden yararlanan müşterilerimiz adına ağaç dikmek istiyoruz. Dolayısıyla tüm para gelir elektrik geçici ama orada bir ormanınızın olması çocuklarımıza bırakacağımız bir miras. Çocuklarımıza bırakacağımız ikinci mirasımız bir de sertifika göndermeyi planlıyoruz. Bunu da gururla duvarlarına assınlar" dedi.

"ENERJİM EĞİTİYOR İLE OKULUSTİK PAKET HEDİYE"


Çocuklara daha iyi bir dünya bırakmak için ikinci kere düşündüklerinde 'Enerjim Eğitiyor' tarifesini geliştirdiklerini dile getiren Erol Değerli, "Bu tarifeyle abonelerimize 'Okulustik paketi' hediye ediyoruz. En azından eğitime katkı sağlamak adına çok önemli bir tarife, çok güzel bir paket. Enerjim Organik ve Enerjim Eğitiyor tarifeleriyle bizim için çok önemli ve geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar olarak görüyoruz. Şirket olarak sadece kar etmek, para kazanmak değil. Hakikaten bizim için geleceğe yatırım yapmak" diye konuştu.

"ENERJİM KAMU İLE İLAVE İNDİRİM PLANLIYORUZ"


Üçüncü tanıtacakları tarifenin 'Enerjim Kamu' olduğunu söyleyen CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli konuşmasını "Geleceğe yatırım yapmanın yanı sıra dediğimiz gibi her türlü her segmentten müşteriye hitap etmemiz gerekiyor. dolayısıyla şuana kadar enerji sektöründe kamuya yönelik hiçbir tarife çıkarılmadı. Bu alanda da biz bir ilk olmak istiyoruz. Enerjim Kamu ile kamu çalışanları ya da emeklilerini ayırmadan tüm kamu personeli ve en az 3 yakınına ilave indirimler planlıyoruz." diyerek tamamladı.

Genel Müdür Erol Değerli'nin konuşmasının ardından CK Akdeniz Elektrik Pazarlama Satış Direktörü Ozan Emre Erol, "2013 yılından bu yana yaptığımız kampanyalar ve indirimli tarifelerle abonelerimize yaklaşık 200 milyon TL avantaj sağlandı" dedi. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.