692 Sayılı KHK İle Diğer Kamu Kuruluşlarından İhraç Edilenler
Kamuajans.com - 692 Sayılı KHK ile Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı, Yargutay, Sayıştay, Başbakanlık Merkez Teşkilatı, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, Diyanet İşleri Başkanlığı, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı, Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş., Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, Adalet Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türk Standartları Enstitüsü (TSE), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (Merkez Teşkilatı), Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Dışişleri Bakanlığı, Türk Eximbank Türkiye İhracaat Kredi Bankası A.Ş., T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu - Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü - Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü - Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü - Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Bağlı Kuruluşları - Spor Genel Müdürlüğü, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı, İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Personeli, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu, Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı, Milli Savunma Bakanlığı Türk Silahlı Kuvvetleri (Kara Kuvvetleri Komutanlığı), Deniz Kuvvetleri Bakanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü, Posta ve Telgraf Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü, Yükseköğretim Kurumu'ndan ihraçlar meydana geldi.

1 SAYILI LİSTE
(İHRAÇ EDİLEN PERSONEL LİSTESİ)

2 SAYILI LİSTE
(GÖREVE İADE EDİLEN PERSONEL LİSTESİ)

3 SAYILI LİSTE
(RÜTBELERİ ALINAN EMEKLİ 
TSK PERSONELİ STESİ)

4 SAYILI LİSTE
(
AÇILAN DERNEK LİSTESİ)

5 SAYILI LİSTE
(ÖĞRENCİLİK İLE İLİŞKİLERİ KESİLENLER LİSTESİ)

6 SAYILI LİSTE
(ÖĞRENCİLİKLERİ İADE
 EDİLENLER LİSTESİ)

7 SAYILI LİSTE
(MADALYA VE NİŞANLARI ALINANLAR LİSTESİ)KHK/689 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname 29 Nisan 2017 Tarihli ve 30052 Sayılı Resmî Gazete - Mükerrer'de yayınlandı. Buna göre tüm kamu kuruluşlarından ihra. edilen kamu personellerinin unvanları ve görev yaptıkları kamu kuruluşları il/ilçe detayları belli oldu.

1 SAYILI LİSTE

(İHRAÇ EDİLEN PERSONEL)

2 SAYILI LİSTE

(GÖREVİNE İADE EDİLEN PERSONEL

3 SAYILI LİSTE

(KAPATLAN KURUM VE KURULUŞLAR

4 SAYILI LİSTE

(AÇILMASINA İZİN VERİLEN KURUM VE KURULUŞLAR)

5 SAYILI LİSTE

(İLİŞİĞİ KESİLEN YURT DIŞINDAKİ BURSLU ÖĞRENCİLER)


KHK/679 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname 6 Ocak 2017 Tarihli ve 29940 Sayılı Resmî Gazete - Mükerrer'de yayınlandı. Buna göre ihraç edilen diğer kamu personeli sayısı belli oldu.

Yayınlanan KHK/679 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile ihraç edilen kamu personelleri tek tek aşağıdaki listelerde yer almaktadır.


1 SAYILI LİSTE

(1. KISIM)

1 SAYILI LİSTE

(2. KISIM)

2 SAYILI LİSTE

3 SAYILI LİSTE

4 SAYILI LİSTE

5 SAYILI LİSTE

6 SAYILI LİSTE

7 SAYILI LİSTE


22 Kasım 2016 Tarihli ve 29896 Sayılı Resmî Gazete'de yayınlanan KHK/677 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile toplamda 5676 kişi ihraç edildi.Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (14), Diyanet İşleri Başkanlığı (94), Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (1), Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (45), Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı (131), T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (3), T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Boru Hatları İle Petrol Taşıma A. Ş. Genel Müdürlüğü (12) ve daha bir çok Bakanlıktan ihraçlar gerçekleşti.

(4) SAYILI LİSTE

Diğer Kamu Kuruluşlarından ihraç edilenler

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.