Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı Alacak

Kamuajans.com - Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, 01.01.1987 ve sonrası doğumlu, üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olan (Mülakat sırasında diploma/öğrenci belgesi kontrolü yapılacaktır) adaylar başvuru yapabilecek.

Ayrıca kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesi çerçevesinde belirtilen haklardan mahrum olmamak, taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affedilmiş olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyet kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, Devlet sırlarını açığa vurma, vergi kaçakçılığı veya vergi kaçakçılığına teşebbüs ya da iştirak suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak da yine adaylarda aranan en önemli kriterlerdendir.

Devamlı görev yapmasına engel olabilecek beden veya akıl hastalığı bulunmadığını resmi sağlık kurulu raporu ile belgelemek, (Başarılı olan adaylardan işe başlama öncesinde istenecektir), erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olan ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak da aranan diğer şartlardandır.

Ziraat Katılım Bankası A.Ş. bünyesinde İstanbul’da görev alacak 70, Ziraat Leasing A.Ş. bünyesinde Adana, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır veya İstanbul’da görev alacak 15, Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş. ve Ziraat Yatırım A.Ş. bünyesinde İstanbul’da görev alacak 20 olmak üzere toplam 105 Uzman Yardımcısı istihdam edilecektir.

İLAN

Sınav, 06 Ağustos 2017 Pazar günü yapılacak. Sınava başvuru ücreti 85 TL’dir. Sınav ücreti 05 Haziran 2017 – 23 Haziran 2017 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası şubelerinden, internet şubesinden, ATM’lerinden veya Ziraat Katılım Bankası Şubelerinden Ziraat Finans Grubu-Uzman Yardımcısı belirtilmek suretiyle, TC Kimlik Numarası, Ad Soyad, cep telefonu ve doğum tarihi bilgileri verilerek yatırılacaktır. EFT, Havale ve PTT kanalıyla yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir. 

Sınav ücretini yatıran adaylar, başvurularını 06 Haziran 2017 – 27 Haziran 2017 Salı günü saat 24.00’e kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet adresine üye olmak suretiyle yapacaklardır.


KamuAjans.com - özel haber
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Ismaıl Ardic 1 yıl önce

Ziraat bankasının emekli müşterisiyim bankanızdan kredi kartı talep ettim işlemlerim yapıldı kabul edildi ama çalışmış olduğunuz kurye nette kartımın verildiğini öğrendim ama kartım gelmedi tekrar telefon edip bilgi amaclı sorduğumda kurye tarafından şahsıma teslim edilemediği evde olmadigim yalanı ile kredi kartı tarafına verilmemiştir.oturdugum yerde her tarafta güvenlik kamaraları var tespit edilebilir bu net kurye yalan söylüyor lütven bunlarla çalışmayın bankanızın adını koyuluyorlar lekeliyorlar devlettin bankasını rencide etmeye çalışıyorlar kartım henüz gelmedi bekliyorum