Zeytinburnu Belediye Başkanlığı 657'ye Tabi Avukat Alıyor!

Zeytinburnu Belediyesine açıktan atama yoluyla iki avukat alımı yapılacak. Başvurular 22 Ekim'de başlıyor ve 26 Ekim'de bitiyor. Zeytinburnu Yazı İşleri Müdürlüğü'ne yapılması gereken başvurularda KPSSP3 puan türünde en az 80 puan şartı aranıyor. Başvuru için istenilen belgeler ve diğer detaylara haber içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere boş kadrolara açıktan atama yoluyla avukat alımı yapılacak. Başvurular 22-26 Ekim 2018 tarihleri arasında olacaktır. Başvuru yapmak isteyenlerin KPSSP3 puan türünden en az 80 puan almış olmaları gerekiyor.

Zeytinburnu Belediye Başkanlığı 657'ye tabi avukat alımı yapacak. 2018 KPSSP3 puan türünden en az 80 puan şartının arandığı iş pozisyonu için açılan istihdam sayısı iki. Başvurular Zeytinburnu Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne 22 Ekim-26 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuran adaylardan genel ve özel şartları taşıyanlar 12 Kasım 2018 tarihinde 09:30'da başlamak üzere sözlü sınava tabi tutulacaklardır. 

Zeytinburnu Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere boş kadrolara açıktan atama yoluyla Avukat alımı yapılacaktır. 22–26 Ekim 2018 tarihleri arasında olacak başvurular için kamuya atanmak için aranan genel şartları taşıması gerekmektedir. Alım yapılacak 2 avukat kadrosuna başvurularda 2018 yılı KPSS P3 puanı esas alınacaktır. Başvurular arasından kabul edilen adaylar 12 Kasım 2018 tarihinde sözlü sınava da tabi tutulacaklardır.

İlan edilen Avukat kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan ve kamuya atanmak için aranan genel şartları taşıyor olması gerekmektedir.

Kamu personeli alımı genel başvuru şartları! Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak, Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak gerekiyor.

Personel alımı TCK cezai hükümleri! Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak gerekiyor. Kaynak: Memur Alımı: Zeytinburnu Belediyesi Kadrolu 2 Kamu Personeli Alımı Yapıyor.

Memur alımı askerlik şartı! Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak gerekiyor.Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekiyor.

Başvuru özel şartları ve ilan metni;
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.