NVİ Sözleşmeli Bilişim Personeli Alacak! Başvurular Sürüyor
İçişleri Bakanlığı; Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam etmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun ve PMP sertifikasına sahip adayların başvurabildiği alımlar için son başvuru tarihi 24 Ekim 2018. Başvurular sonrasında yazılı sınava girmeye hak kazananlar 5 Kasım'da açıklanacak. Yazılı sınav ise 11 Kasım'da yapılacak. Müracaatlar elektronik ortamda alınacağından posta yolu ile veya bizzat müracaatlar kabul edilmeyecek. Peki diğer başvuru şartları nelerdir? Başvuruda istenilen belgeler nelerdir? Hepsi haberimizde yer alıyor...

İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 15 Sözleşmeli Bilişim Personeli (Veri Tabanı Yöneticisi, Veri Tabanı Uzmanı, Uygulama Geliştirme Uzmanı, Kıdemli Ağ Uzmanı, Sistem Yöneticisi, Sistem Uzmanı, Kıdemli Bilgi Güvenliği Uzmanı) alınacaktır.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü 15 sözleşmeli bilişim personeli alınacak. Yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre alım yapılacaktır. Bu sınava girmek için Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru Formu 16 Ekim - 24 Ekim tarihleri arasında www.icisleri.gov.tr sitesinden yayınlanacaktır. Başvuranlar arasından yazılı sınava girmeye hak kazananlar ise 5 Kasım 2018 tarihinde ilan edilecektir. 

İçişleri Bakanlığına bağlı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, bünyesinde çalıştırmak üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilan için başvurular 16 Ekim 2018 ile 24 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuran adaylar; www.icisleri.gov.tr adresli internet sitesinde yer alan '2018 yılı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru Formu’na, e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir. Müracaatlar sadece elektronik ortamda alınacaktır. Posta yoluyla veya şahsen müracaatlar kabul edilmeyecektir. 

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere, İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 15 (onbeş) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. Başvurular 16 Ekim 2018'de başlıyor, 24 Ekim 2018 tarihinde sona eriyor.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun, Büyük ölçekli bilgi işlem birimlerinde en az beş (5) yıl çalışmış ve bunu belgelemiş, Proje Yönetimi/Mühendisliği konusunda tecrübe ve bilgi sahibi, PMP sertifikasına sahip adaylar başvuru yapabilir.

Adaylar Başvurularını www.icisleri.gov.tr adresli internet sitesinde yer alan "2018 yılı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru Formu’na, 16 - 24 Ekim 2018 tarihleri arasında ilgili sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linki aracılığıyla e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir. Müracaatlar elektronik ortamda alınacağından posta yolu ile veya bizzat müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Yazılı sınava girmeye hak kazanan adayların listesi www.icisleri.gov.tr, www.icisleribilgiislem.gov.tr ve www.nvi.gov.tr sitelerinde 05 Kasım 2018 tarihinde ilan edilecektir. 

Yazılı sınav 11 Kasım 2018 Pazar Günü yapılacaktır. Sınav yeri ve saati, yazılı sınava hak kazanan aday listesi ile birlikte yayınlanacaktır.

Sözlü sınav 26 - 30 Kasım 2018 tarihlerinde İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonu’nda (İnönü Bulvarı No: 4 A- Blok Kat: 2 Bakanlıklar/ANKARA) adresinde yapılacaktır.

İLAN
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.