İstanbul Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alıyor! Başvurular için son gün 17 Ekim!
İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Misafir Sanatçı sözleşmesi ile bir atölye elemanı yani projeksiyon alınacağını duyurdu. Sınavla yapılacak alım için son başvuru tarihi ve saati 17 Ekim 2018 17:00. Bu tarihe kadar istenilen belgelerle birlikte başvuruda bulunan adaylar 18 Ekim Perşembe günü saat 11'de sınava gireceklerdir. Başvuru belgeleri ve nasıl başvurulacağı ile ilgili bilgiler haber metnimizde...

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü ve İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı yayımladı. Şartları sağlayan adayların en geç 17 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 17.00'ye kadar ilgili Müdürlüğe başvuru yapmaları gerekmektedir.


DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı

Genel Müdürlüğümüz İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Sözleşmesi ile 1 Atölye Elemanı (Projeksiyon) alınacaktır.

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

1- Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

2- İlkokul veya ilköğretim mezunu olmak,

3- İlgili meslek örgütlerinden alınmış en az 3 yıl deneyim sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya iş tecrübesini gösteren önceki işyerinden alınmış deneyim belgesi olması şartları alınır.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda Atölye Elemanı Uygulama Müfredatı

Atölye Elemanı sözleşmesine bağlı olarak çalıştırılacak kişiler;

Müdür veya Yardımcısı başkanlığında, Sanat Teknik Müdürü ve Müdür tarafından branşlarıyla ilgili belirlenecek bir kişiden oluşan en az üç kişilik komisyon tarafından değerlendirilmeye tabi tutularak belirlenir.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvuruların en geç 17 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 17.00'ye kadar ilgili Müdürlüğe;

1- Başvuru Dilekçesi

2- Diploma Örneği,

3- 2 adet Fotoğraf,

4- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

5- Deneyim Belgesi

6- Adli Sicil Kaydı

7- Özgeçmiş

ile şahsen ya da posta yolu ile "Paşalimanı Cad. Eski Tekel Binası 34674

Üsküdar/İstanbul" adresine yapılabilir.

SINAV YERİ, TARİHİ VE SAATİ

Yer : Paşalimanı Cad. Eski Tekel Binası 34674 Üsküdar/İstanbul

Sınav Tarihi ve Saati : 18 Ekim 2018 Perşembe

Saat : 11.00

İRTİBAT TELEFONU : 0216 334 73 82

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.