En Ucuz Oto Lastik Fiyatları
Kamuajans.com - Soğuk havaların gelmesiyle birlikte Türkiye'nin çoğu ilinde kar yağışları başladı. Kar yağışlarının başlamasıyla birlikte aracı olan vatandaşlar kış lastiği ne zaman takılacak sorusunun cevabını aramaya başladı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından hazırlanan "Araçların Yüklenmesine İlişkin Ölçü ve Usuller ile Tartı ve Boyut Ölçüm Toleransları Hakkında Yönetmelik"  2012'de yürürlüğe girdi. Her yıl araçlara 1 Aralık'ta başlamak üzere 1 Nisan'a kadar kış lastiği takma zorunluluğu var. Kış lastiği kullanmayanın Cezası da 625 lira olarak açıklandı.


Soğuk havaların gelmesiyle birlikte Türkiye'nin çoğu ilinde kar yağışları başladı. Kar yağışlarının başlamasıyla birlikte aracı olan vatandaşlar kış lastiği ne zaman takılacak sorusunun cevabını aramaya başladı.

Her yıl kış ayları gelmeden önce yayınlanan genelgeyle ticari faaliyet gösteren araçlarda kış lastiği takılması zorunlu hale geliyor. Ancak bu konuda tam bir kafa karışıklığı yaşanıyor. Çünkü özel araç sahiplerinin de kış lastiği kullanıp kullanmayacağı net bir şekilde ifade edilmiyor. Ayrıca 1 Nisan’da Bakanlık tarafından yayınlanan tebliğe göre otomobillere de kış lastiği zorunluluğu getirilirken, Emniyet Genel Müdürlüğü ve KHK’da ise sadece yolcu ve eşya taşımalarında kullanılan araçlara ilişkin bir zorunluluk olduğu yer alıyor.


1 Aralık itibariyle tüm araçlar kış lastiği takmak zorunda. Kış lastiğini takmayan araç sürücülerinin geçişine izin verilmeyecek ayrıca para cezası ile cezalandırılacaklar. Kış lastiği takma zorunluluğunun başlamasına az bir zaman kala en ünlü kış lastiği markaları kış lastiği kampanyaları düzenlemeye başladılar. İşte o kampanyalardan bazıları:

Goodyear Kış Lastiği Kampanyası 2017

Goodyear, 2017 yılı kış kampanyası kapsamında 1 Kasım 2017 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında 17” ve üzeri Goodyear marka kış lastiği alanlar, goodyearclub.com.tr’de geçerli 100 TL, 4 adet 16” Goodyear marka kış lastiği alanlar 50 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.

Goodyear kış kampanyası ile hediye çeki kazananlar, akaryakıttan küçük ev aletlerine, süpermarketten teknolojik ürünlere kadar 50’nin üzerinde hediyeden istediğini seçebiliyor.

Goodyear kampanya koşulları:

Türkiye genelinde sadece kampanya uygulayıcısı olan Goodyear bayilerinden ve satış noktalarından kampanya tarihleri arasında 16 inç ve üzeri Goodyear marka binek, 4×4, kış lastiği ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alan Türkiye’de ikamet eden 18 yaşını doldurmuş gerçek ve tüzel kişilere, www.gooodyearclub.com.tr adresinde bulunan Goodyear Club Kış Kampanyası linkine tıklayarak kampanya katılım koşullarını okumak, kabul etmek ve kendisine teslim edilecek kupon üzerinde yer alan aktivasyon kodu ile uygun başvuruda bulunmak şartıyla ilgili başvuru adımlarını izlemeleri halinde 16 inç lastikler için 50-TL, 17 inç ve üzeri lastikleri için 100-TL değerinde GoodyearClub alışveriş çeki hediye edilecektir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Goodyear Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Otomobil Lastikleri Hakkında
Lastik Boyutları – Lastik Denklik Tablosu
Kış Lastiği Zorunluluğu
Otomobil Segmentleri
Lastik Etiketlerinin Anlamı

Bridgestone Kış Lastiği Kampanyası 2017

15 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli Bridgestone 2017 yılı kampanyası kapsamında, 4 adet Bridgestone kış lastiği alana 400 TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca kampanya dahilinde, Bonus’a özel 9 taksit imkanı da bulunuyor.

Bridgestone kampanya koşulları:

TL indirim kampanyası 15 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Bridgestone markalı kış otomobil, 4×4 (SUV) ya da hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır. Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 08502101300’ı arayabilirsiniz.

Garanti Bankası Taksit Kampanyası 15 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Bonus Üyesi Bridgestone ve Lassa yetkili satıcılarında geçerlidir. 9 taksit kampanyası bayi tarafından seçmeli taksit adımından yapılacak 3 taksitli işlemlere 6 taksit veya 3 ay erteleme eklenerek gerçekleştirilecektir.

Bridgestone Fiyat Listesi

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Bridgestone Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Kış Lastiği Zorunluluğu
Lastik Etiketleri
Lastik Boyutları – Lastik Denklik Tablosu
Otomobil Lastikleri Hakkında
Trafik Denetimi

Lassa Kış Lastiği Kampanyası 2017

Lassa marka kış lastikleri, 15 Ekim 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli 2017 yılı Lassa kampanyası kapsamında indirim fırsatları ve avantajlı taksit seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Lassa’dan 4 adet kış lastiği alana 300 TL’ye varan indirim ve Bonus’a özel peşin fiyatına 9 taksit imkanı sağlanıyor. Ayrıca BonusFlaş’tan katılanlara 600 TL ve üzeri harcamada 60 TL Bonus hediyesi bulunuyor.

Lassa kampanya koşulları:

TL indirim kampanyası, 15 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Lassa markalı kış otomobil, 4×4 (SUV) ya da hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır. Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 08502101300’ı arayabilirsiniz.

Garanti Bankası taksit kampanyası, 15 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Bonus Üyesi Bridgestone ve Lassa yetkili satıcılarında geçerlidir. 9 taksit kampanyası bayi tarafından seçmeli taksit adımından yapılacak 3 taksitli işlemlere 6 taksit veya 3 ay erteleme eklenerek gerçekleştirilecektir.

BonusFlaş 60 TL bonus kampanyası, 15 Kasım – 15 Aralık 2017 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program üyesi Lassa ve Bridgestone yetkili satıcılarında Garanti Bankası POS’undan Bonus kartlarla yapılacak 600 TL ve üzeri lastik alımlarında geçerlidir.

Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, ParaCard’lar ve sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin Bonus Business ve Easy kredi kartları dahildir. Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 60 TL bonus kazanabilir. Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti alınmayacaktır. Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir.

Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan bonuslar 22 Aralık 2016 tarihinde kartlara yüklenecektir. 30 Aralık 2017’e kadar kullanılmayan bonus, 31 Aralık 2017’de geri alınacaktır. Kazanılan bonuslar, tüm Bonus üyesi işyerlerinde belirtilen tarihler arasında kullanılabilir. BonuşFlaş hakkında detaylı bilgi için BonusFlaş uygulamasını indirebilirsiniz.

Lassa Fiyat Listesi

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Lassa Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Kış Lastiği Zorunluluğu
Lastik Etiketleri
Lastik Boyutları – Lastik Denklik Tablosu
Otomobil Lastikleri Hakkında
Trafik Denetimi

4 Adet Kış Lastiği Alana 300 TL'ye Varan İndirim!

Lassa'dan 4 Adet Kış Lastiği Alın, 300 TL'ye Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın. Üstelik Bonus’a özel peşin fiyatına 9 taksit!

Kampanya Koşulları

TL indirim kampanyası 15 Ekim - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Lassa markalı kış otomobil, 4x4 (SUV) ya da hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır. Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında gerçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 08502101300’ı arayabilirsiniz.PETLAS KIŞ LASTİĞİ KAMPANYASI

7 Temmuz – 31 Aralık 2017 arasında CardFinans kredi kartlarınız veya Artı Paket’e dahil Fix Card’ınızla anlaşmalı Petlas üye işyerlerinde QNB Finansbank POS’larından yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 8 taksit fırsatı!

Banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit  kampanyasına dahil değildir.
100 TL ve üzeri 2 ve 3 taksitli alışverişlere kart hamilinin isteği üzerine +6 taksit imkanı sunulacaktır.


Artı 6 taksit, üye işyerlerinin uyguladığı taksit adedi üzerine müşteri talebine bağlı olarak eklenecektir.


Fix Card “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve Fix Card'ınızdan tahsil edilecektir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz


Artı taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.


Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.


Kampanya kapsamında Petlas üye işyerlerinden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili Petlas’ın 0312 309 30 30 şikayet hattına iletilebilir.

Bridgestone'dan 4 Adet Kış Lastiği Alın 160 TL'ye Varan İndirim Kazanın!

Üstelik Shell'de 75 TL'ye varan akaryakıt hediye! Kampanyaya SMS ile katılanlara 60 TL, Shell Motorist uygulaması ile katılanlara ise 75 TL indirim.

World üyesi Bridgestone ve Lassa bayiilerinde 9 taksit fırsatıyla.

Kampanya Koşulları


Michelin Yaz ve Kış Lastikleri – MICHELIN Servis Kampanyası - Katılım Koşulları:

1. İşbu Michelin Yaz ve Kış Lastikleri – “MICHELIN Servis Kampanyası” (“Kampanya”) Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. tarafından yürütülmektedir.

2. Kampanya 01 Nisan 2017 – 15 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olup bu tarih sonunda herhangi bir ek duyuruya gerek olmaksızın kendiliğinden sona erecektir.

3. 01 Nisan 2017 - 15 Temmuz 2017 tarih aralığı dışındaki tarihlerde düzenlenen faturalar Kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

4. Türkiye Cumhuriyeti genelindeki (K.K.T.C hariç), Kampanya’ya katılan yetkili Michelin perakende bayilerinde geçerlidir.

5. Kampanya katılımı faturada kabul edilen lastik satışlarının toplam tutarından bağımsız satırda gösterilmelidir.

6. 17’’ altı Michelin binek, 4x4 ve LTT yaz ve kış lastik satın alımlarında:

Michelin yetkili bayilerinden 01 Nisan 2017 – 15 Temmuz 2017 tarihleri arasında 4 adet ve üzeri 17” altı Michelin yaz veya kış lastik satın alımlarında ve söz konusu satın alma ile aynı zamanda satın alınacak lastik servis ve araç bakım hizmetlerinde, katılımcılar söz konusu lastik servis ve araç bakım hizmetinin 80 TL + KDV’lik kısmından bedelsiz yararlanabilecektir. Örneğin katılımcı; Michelin yetkili bayisinden 4 adet 205/55 R 16 94 V CrossClimate satın aldı ise ve bu satın alma işlemi ile birlikte ilgili Michelin yetkili bayisinden Kampanya kapsamındaki lastik ve araç bakım hizmetlerinden satın almak istiyorsa, satın alacağı bu hizmetten 80 TL+KDV tutarında bedelsiz yararlanabilir. Bunun için MICHELIN AD SOYAD yazıp 3161 numarasına SMS atıldığında gelecek kampanya katılım kodu Michelin yetkili bayisi ile paylaşılmalıdır. Bu kod bayi tarafından faturaya yazılacaktır.

7. 17’’ ve üstü Michelin binek, 4x4 ve LTT yaz ve kış lastik satın alımlarında:

Michelin yetkili bayilerinden  01 Nisan 2017 – 15 Temmuz 2017 tarihleri arasında 4 adet ve üzeri 17” ve üstü Michelin yaz veya kış lastik satın alımlarında ve söz konusu satın alma ile aynı zamanda satın alınacak lastik servis ve araç bakım hizmetlerinde, katılımcılar söz konusu lastik servis ve araç bakım hizmetinin 160 TL+ KDV’lik kısmından bedelsiz yararlanabilecektir. Örneğin katılımcı; Michelin yetkili bayisinden 4 adet 225/50 R 17 94 W Primacy 3 satın aldı ise ve bu satın alma işlemi ile birlikte ilgili Michelin yetkili bayisinden Kampanya kapsamındaki lastik ve araç bakım hizmetlerinden satın almak istiyorsa, satın alacağı bu hizmetten 160 TL+KDV tutarında bedelsiz yararlanabilir. Bunun için MICHELIN AD SOYAD yazıp 3161 numarasına SMS atıldığında gelecek kampanya katılım kodu Michelin yetkili bayisi ile paylaşılmalıdır. Bu kod bayi tarafından faturaya yazılacaktır.

8. Kampanyaya katılım her bir cep numarasından bir defa ile sınırlandırılmıştır. Her bir sms kodu satın alınan lastik jantına göre 80 TL veya 160 TL ile sınırlıdır.

9. Kampanya, Michelin markalı binek, 4X4 ve LTT yaz veya kış lastiklerinde geçerlidir. Hediye edilen servis tutarı sadece bu lastiklerin faturalanması ile ve söz konusu lastikler için servis ve araç bakım hizmetinin lastik satın alma işlemi ile birlikte satın alınması halinde geçerlidir.

10. Kampanya, yetkili Michelin perakende bayilerinden satın alınan lastikler için geçerlidir. Diğer kanallardan (araç bayileri, ara satıcılar, e-ticaret siteleri, vb.) yapılan satın alımlarda geçerli değildir.

11. Yetkili Michelin bayilerinin bilgilerine www.michelin.com.tr üzerindeki "bayi bulma aracı" sayfalarından ulaşılabilir.

12. Kampanya’ya dahil olan hizmetler;

Tüm lastik servis hizmetleri (rot balans, lastik oteli, ön arka lastik değişimi, nitrojen gibi..) ile Araç bakım hizmetlerinde; yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü ve silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu Ayrıca ilave lastik garantisi hizmetleri ile sınırlandırılmıştır.

13. Bir fatura ile bir katılımcı adına katılınabilir ve Kampanya’ya katılabilmek için Kampanya kapsamındaki lastiklerden en az 4 lastik ve üzeri satın alınması ve bununla birlikte lastik servis ve araç bakım hizmeti alınması gerekmektedir. Kampanya kapsamında hak edilen hediye servis bakım tutarı, miktardan bağımsız olarak her satın alım için sadece bir kere verilecektir. Örneğin, aynı fatura ile 8 adet lastik satın alan katılımcı sadece bir kere hediye servis bakımı hakedebilecektir.

14. Kampanya’dan yararlanma hakkı; peşin, kredi kartı ya da diğer tüm ödeme şekillerinde geçerlidir.

15. Kampanyaya Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilecektir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilecektir.

16. Kampanya ile ilgili konularda sorular ve yardım talepleri için Kampanya Operasyon Destek Birimine başvurulabilir.

17. İletişim Bilgileri:

Kampanya Operasyon Destek Birimi

Tel: 0212 274 63 88

Faks: 0212 272 39 60

GSM: 0532 788 10 27

E-posta: serviskampanyasi@btl.com.tr

(Mesai Saatleri: Hafta içi günler: 09.00-18.00 arasıdır.)

18. 18 yaşından küçük olanlar bu Kampanya’ya katılamaz. Michelin, 18 yaşından küçüklerin Kampanya’ya katılmalarından sorumlu tutulamaz.

19. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. personeli, bayi sahipleri, bayi personeli ve BTL Tanıtım Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri ajans çalışanları Kampanya’ya katılamaz, Kampanya tüketiciye (son kullanıcıya) yöneliktir.

20. Kampanya hediyeleri bayilerin Kampanya kapsamında satın almış oldukları lastik stokları ile sınırlıdır.

21. Kampanya katılımı için beyan edilecek satış faturası üzerinde, fatura numarası, fatura tarihi, müşteri adı, satın alınan ürünün markası, deseni, ebatları ve satış tutarı ile satın alınan servis paketinin adı, adedi ve tutarı ile uygulanan indirim tutarı ve bayi adı bilgileri net bir şekilde yazılmış, görünür ve okunaklı olmalıdır. Bilgileri eksik olan ve/veya okunamayan faturalar işleme alınmayacaktır.

22. Kampanya ile ilgili tüketiciye sms ile gönderilen kod, bayiler tarafından faturanın üzerine mutlaka yazılacak ve tüketici tarafından da kontrol edilecektir. Kampanya kodu yazılı olmayan, eksik ya da yanlış kod yazılan faturalar Kampanya kapsamında değerlendirilemeyecektir. Fatura üzerinde yazılan kodun sistemde tanımlı bir kod olmaması halinde ilgili fatura kabul edilmeyecektir. Tüketicilere yapılan satışlara ait faturalar Kampanya ekibi tarafından kontrol edilecektir. İlgili faturaların kontrolü sırasında faturaların usulsüzce çoğaltılmış olduğu veya birden çok defa kullanılması suretiyle faturalarda tahrifat ve usulsüzlük yapıldığı, sahte faturaların düzenlenmiş olduğu veya mevcut faturalar üzerine farklı tüketici isimleri yazılarak fazla hediye talep edilmesine neden olunduğunun tespit edilmesi halinde bu faturalar Kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu faturalar için ilgili bayilere indirim geri ödemesi yapılamayacaktır.

23. Bayiler lastikleri son kullanıcılara kendi belirleyecekleri yeniden satış fiyatı üzerinden satmakta özgürdür.

24. Kazanılan bedelsiz hizmet tutarı devredilemez, değiştirilemez ve/veya nakit karşılığı talep edilemez.

25. Kazanılan bedelsiz hizmet tutarı lastik satış fiyatına indirim olarak uygulanamaz. Sadece Kampanya kapsamındaki lastik servis ve araç bakım hizmetlerinin satış tutarından düşülebilir. Kampanya’dan yararlanmak isteyen tüketicilerin katılım kodu edinme ve bunu bayiye bildirerek indirim talep etmesi katılımcıların kendi sorumluğundadır. Kampanya’dan lastik satın alma anında faydalanılabilir. Tüketicilerin satın alma anında Kampanya kodu beyan edememesi ve/veya servis indirimini talep etmemesi dolayısıyla Kampanya’dan faydalanamaması ve buna bağlı olarak uğranabilecek olası indirim hakkı kayıplarından Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.

26. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. Kampanya süresince katılım şartlarını değiştirme, Kampanya’yı durdurma, iptal etme sona erdirme ve/veya süresini değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir durdurma, iptal etme veya sona erme durumunda Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. tarafından bayilere ilgili duyuru yapılacaktır. Ancak bayinin Kampanya’nın iptal edildiği tarihe kadar son kullanıcılara yaptığı lastik satışları söz konusu iptalden etkilenmeyecektir. Bayi, Kampanya’nın iptal edilmesi durumunda söz konusu iptal tarihine kadar satmış olduğu lastikler için bu Kampanya koşulları uyarınca belirlenen hediyelerden faydalandırılacaktır.

27. Kampanya, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda geçerli değildir, sadece perakende faaliyetler için geçerlidir. Kampanya sadece son kullanıcılara satılan lastikler için geçerlidir. Yeniden satış amaçlı veya Kampanya'ya katılamayacağı belirtilen kişilerce yapılan satın alımlar  tespit edildiğinde bu satın alımlarda uygulanan servis indirimi bayilere geri ödenmeyecektir.

28. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Katılımcıların Kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerini altyapı sağlayan ve Kampanya’nın uygulanması için gerekli firmalar hariç olmak üzere 3. kişi/kişilerle paylaşmayacaktır. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.'nin kanunlara karşı Kampanya ile ilgili olarak, dolandırıcılık ve benzeri bir şüphe üzerine, herhangi birisinin güvenliğine yönelik potansiyel ya da müsbet bir tehdit ya da tehdit şüphesi üzerine veya herhangi bir başka yasal zorunluluk nedeniyle araştırma yapmak, bunları engellemek veya bunlara karşı önlem almak üzere Kampanya katılımcılarına ait her türlü bilgi toplamak ve bu bilgileri ilgili 3. kişiler ile paylaşma hakkı saklıdır.

29. Kampanya sırasında ve sonunda, katılımcılarla, başvuru sırasında beyan etmiş oldukları iletişim bilgileri (E-posta adresi, Cep telefon bilgileri, vb.) üzerinden iletişim kurulabilir. Tüm katılımcılar bu bilgilerin güncel ve geçerli olmasından sorumludur, aksi takdirde meydana gelebilecek aksaklıktan Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.  sorumlu olmayacaktır.

30. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Kampanya’nın güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Katılımcının Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş tarafından istenen bilgi ve belgeleri talebin kendilerine iletilmesini takiben 1 hafta içinde sunamaması halinde Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.’nin katılımcıyı Kampanya’dan çıkarma hakkı vardır.

31. Her katılımcı, Kampanya’ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan, öngörülemeyen ve kontrol dışı olası teknik problemlerden, Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. ve ilgili servis sağlayıcılarının sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder.

32. Kampanya’da öngörülmemiş açıkları kullanarak, kendisine avantaj sağladığı tespit edilen katılımcılar derhal kampanyadan men edilecek ve şayet hediye kazanmışlar ise hediyeleri verilmeyecektir. Bu kişiler için her türlü yasal işlem başlatılma hakkı saklıdır.

33. Katılımcı, Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. ve/veya Kampanya ortağı şirketlerden kaynaklanan nedenlerle katılmış olduğu bir Kampanya’dan faydalanamadığı takdirde Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. katılımcıya karşı yükümlülüğünü mevcut diğer Kampanyalar’ından herhangi birinden katılımcıyı yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.

34. Kampanya’ya, katılırken temin etmiş olduğunuz kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Michelin Lastikleri Ticaret veya bu Kampanya ile ilgili olarak tayin ettiği üçüncü kişiler tarafından kullanılmasına, işlenmesine ve aktarılmasına onay verdiğinizi peşinen kabul ve beyan etmektesiniz. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. Kampanya’ya katılan katılımcılardan hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir ve şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, sizinle ilgili olan bilgilere erişme, itiraz etme, bu bilgileri düzeltme, değiştirme ve/veya silme hakkına sahipsiniz. Bu hakların birini veya birkaçını kullanmak isterseniz, sizinle ilgili bilgilerin size gönderilmesini isterseniz ya da bu bilgilerin işlenmesine itiraz etmek isterseniz, aşağıdaki adresten bize ulaşmanız yeterlidir.

Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.

Eski Büyükdere Cad. Tekfen Tower No.209, 4.Levent, İstanbul

Tel: 0212 317 52 00

35. Kampanya’ya katılan herkes işbu Kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

KamuAjans.com - Özel Haber
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.