Tüm 12 Burcun Burç Yorumları 2018 Haziran Ayı
Kamuajans.com - Burç, insanın doğum anında Güneş'in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesidir. Eğer doğduğunuz noktadan gökyüzüne, Güneş’e doğru hayali bir çizgi çizer ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız, bu çizginin bir burca ulaştığını görürsünüz. Bir bilim dalı olan burçlar uzmanlar tarafından her burç haftalık aylık yıllık  olarak yorumlanıyor.

Her burcun kendine has özellikleri vardır. Aynı burçtan olan insanlarda, benzer davranışlar görülür. Bu da bize her burcun bir amacı olduğunu kanıtlar. Hangi burç dünyaya ne amaç ile gelmiş ise, özelliklerinden yola çıkarak tespitler yapılmış ve uzmanlar tarafından da doğrulanmıştır.

Duygu ve düşüncelerimize yön veren burçların yorumları uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Aşk para gibi bir çok beklentinin analizi olan burçların 2018 yılı Haziran ayındaki yorumlarını sizler için derledik.

Teknolojinin altın çağını yaşadığı son yıllarca vatandaşlarda burç merakı artarak devam ediyor. Haziran ayı boyunca burcunuzda yaşanacak gelişmeleri takip edebileceğiniz haberimizi incelemeden geçmeyin. Özellikle aşk ve para yorumları, burç yorumlarında en çok aranan kısımdır. İşte o yorumlar:

Koç Burcu 


Bu, ay cesaretiniz her konuda şansınızı yükseltecektir.. Zenginlik bu ay maddi manevi sizleri karşılıyor. Kısa yolculuklarınız iş hayatınızda istikrarlı gelişmeleri beraberinde getirebilir. İnançlarınız sayesinde zorlukların üstesinden gelecek ve maddi durumunuzu daha iyi hale getirebileceksiniz. Akıllıca kararları uygulamakta tereddüt etmeden hareket etmeniz çok iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacak güçte.

Özel yaşamınızda ise sürpriz gelişmeler ile aşk hayatınızda heyecan verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Koç, Haziran ayında sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken ay. Ancak endişelenmeyin tedbirli olup rahatsızlıklarınızın kendi kendine iyileşmesini beklemezseniz şayet şifa enerjisi sizlerle olacaktır. Bu ay parlak fikirlerinizi hayata geçirmekte tereddüt etmemelisiniz.

Ay karşıt burcunuz Terazi’de olduğu günler de tıbbi müdahaleler estetik operasyonlar beklediğiniz sonuçları vermeyebilir. Ay Terazi burcunda ilerlerken sağlıklı kararlar almanız güçtür. Tıbbi konular ve yeni başlangıçlar içinde olmamaya dikkat etmelisiniz.

Boğa Burcu 

Boğa burçları Haziran ayında adeta enerjilerini şarj edecekler. Önceki ayın disiplinli enerjilerinden sonra Haziran, istikrarlı ve sağlıklı gelişmeleri getirecek sizlere. Güvenilir insanlar ile iş hayatınızda tanınırlığınızı arttırabilir önemli iş birliklerinin baş rolünde olabilirsiniz.

Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizden gelecek maddi ve manevi destek ile birlikte olduğunuz kişi için ne kadar önemli olduğunuzu uzun bir aradan sonra yeniden hissetmeye başlayacak ilişkinizi sahiplenerek üçüncü şahıslardan kaynaklanan sorunları tam anlamı ile uzaklaştırmayı başaracaksınız. Bekar Boğa burçları alışkanlıklarınızın esiri olmaktan uzaklaştığınız anda AŞK hiç beklenmedik şekilde hayatınızda yerini alabilir.

Ay karşıt burcunuz Akrep burcunda olduğu günler de önemli kararlar cilt bakımı estetik müdahale gibi uygulamalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.
İkizler Burcu 


Haziran, ayında da kazançlar çok yüksek olmayabilir, ancak makul ve orta düzeyde kalıcı enerjiler söz konusu. Bu ay sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısınız. Üst solunum yolları ve karaciğerleriniz ile ilgili sağlık sorunlarına dikkat edin. Arkadaşlarınızla para alışverişlerinde bulunurken dikkatli olun ve vereceğiniz finansal desteğin geri ödemesinin yapılmayacağının bilinci ile hareket edin.

Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin yeteri kadar yanınızda yer almadığı düşüncesi ile yalnız kalmış hissedebilir bunun yansıması ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kısacası ay boyunca özel yaşamınız ile ilgili konularda kararlar almadan önce iki kez düşünün.

Ay karşıt burcunuz Yay’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Yengeç Burcu Bu ay finansal konularda dolandırılabilir ortak bir işte bilginiz dışında yapılan işlemler yüzünden kayıplar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalı resmi belge ve evraklarda yetkiniz dışında imzanızın kullanılmamasına her zamankinden fazla önem vermelisiniz.

Haziran ayında özel yaşamınızda bitti diye endişelendiğiniz ilişkinizde gerçek arkadaşlardan gelecek öneri ve teklifleri değerlendirmeniz barışma ve kaldığınız yerden daha güçlü bir aşkla başlangıç yapabilme enerjisini sizlere sunmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Yengeç burçları ise başkalarının etkisi altında kalarak ilişkinize zarar verecek şeyler yapabilme potansiyeliniz yüksek çok dikkatli davranın.

Ay karşıt burcunuz Oğlak’ta olduğu günler de resmi işleriniz ile ilgili konularda ve yeni kararlar alırken ayrıntıları kaçırmamak için dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu

Bu ay, Kariyer hayatınızda da eğitim hayatınızda da olağanüstü bir büyüme yaşanabilir. Yeni projeler beklenmedik kazanımlar elde etmenize finansal kaygılarınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Güçlü insanlarla ile yapacağınız diyaloglar sayesinde yurt dışında önemli gelişmelerin içinde yer alabilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin ilişkinize karşı dürüst olmayan yaklaşımlarının ortaya çıkması ile güvene bağlı problemler söz konusu olabilir. Bekar Aslan burçları sabırla hareket etmenin güzellikleri ile aşk hayatınızda kalıcı ve olumlu enerjiler sizler için etkili olmakta.

Ay karşıt burcunuz Kova da olduğu günlerde sinirleriniz gerilebilir. Öfke kontrolü yapmakta zorlanarak ikili ilişkileriniz ve iş hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.
Başak Burcu 

Bu ay sizin için genel anlamı ile manevi bir yolculuğun idrakinde yenileneceğiniz ruhsal olarak arınacağınız bir ay olacaktır. Genel olarak gökyüzü bu ay iş ve eğitim hayatınızda mutlu ve başarılı kılacak sizleri.

Aile ilişkilerinizde ise özellikle üvey kardeşleri olan Başaklar sorunlar ve haksızlıklar ile karşılaşabilirler dikkatli olun ve tepkinizi yerinde ortaya koyun. Bu konuda haklılığınızı bilen insanlarda sessiz kalmayacaklardır. Bu ay yerleşim değişikliği ya da yeni başlangıçlar içinde olmamaya da özen gösterin. Özel yaşamınızda ise vicdanınıza ters düşecek anlık öfkeler ile yaklaşımlar içinde olmamaya özen gösterin.

Ay karşıt burcunuz Balık’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya tıbbi müdahaleler yaptırmamaya özen göstermelisiniz.


Terazi Burcu Bu ay dedikoducu arkadaşlarınız gerçek dostlarınız ile ilişkilerinizin bozulmasına neden olabilir dikkatli olun ve kimsenin dolduruşu ile dostlarınızı sorgular bir tutum içine girmeyin sonunda üzülen siz olabilirsiniz.

İş hayatınızda ise var olan şartlarınızın kıskanıldığını daha da yakından anlayabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız gözünüzü dört açın özellikle iş hayatınızda aranıza yeni katılan insanlara karşı dikkatli olun. Bekar Teraziler bu ay ansızın olacak gelişmeler ile duygusal yoğunluğu doyasıya yaşayacağınız bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Koç burcunda olduğunda agresif huzursuz hissedebilir ikili ilişkilerinizde gerginlikler ruhsal sorunlar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu 


Bu ay kredi yatırım gibi planlarınızı Haziran ayının ilk haftası yapmamaya özen gösterin. Verilen sözler yerine gelmeyebilir dolandırılabilir ortaklıklardan zararlar görebilirsiniz.

Özel yaşamınızda; eş ya da sevgilinizin başına buyruk tavırları yüzünden sert tartışmalar yaşayabilirsiniz onu uyarırken işinizle ilgilenememenin getirisi finansal problemler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, bu ay boyunca finansal yönetime dikkat etmeli tasarruf planlarınızı dikkatle yapmaya özen göstermelisiniz.

Genel olarak, bu dönem her seviyede yeni büyüme ve ilerleme umutları vaat etmekte sizler için. Bekar Akrepler hayal kırıklıkları yaşamak istemiyorsanız seçici davranmalısınız.

Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ve hızla kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Yay Burcu 


Bu ay yolculuklar iş ve özel yaşamınızda şansınızı arttıracaktır. Bu ay zarfında hedeflerinize karşı çok çalışmaya hazır olmanız gerekir. Tartışmalar ve karşıt fikir çatışmalarından ay boyunca kaçınmalısınız.

Bu ay evli Yay burçları eşinizin aşırı duygu değişimi ve farklı bir mizaç sergilemesi sizleri şaşırtabilir ve onu anlamakta zorlanarak ilişkinizin gidişatından dolayı endişelenebilirsiniz. Dikkatli davranın sabırlı olmaya özen gösterin.

Bekar Yay burçları sizlerse ay ortasından itibaren heyecan verici birlikteliklere adım atabilirsiniz. Haziran ayının ilerleyen günlerinde eşinizle ilişkiniz düzelecektir ve onun iş hayatında yaşanan olumlu gelişmeler sizleri rahatlatacaktır.. İş ortakları, bu dönem boyunca finansal kazanç getirerek önemli gelişmeler ile faydalı olabilirler sizlere.

Ay karşıt burcunuz İkizler’de olduğu günler de enerjiniz diğer günlere nazaran düşük olacağından keskin kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu 


Bu ay iş ve eğitim hayatınızda Yeni projelere girmek değişimleri gerçekleştirmek için olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin. Başarınız kayıpları kazanca çevirmeniz. Çevrenizdeki kıskanç insanları saldırgan bir tutumla harekete geçirebilir ve sizi zayıf karnınızdan vurmaya kalkabilirler. Dikkat edin.

Haziran ayında hukuki ve resmi işlerinizde dikkati elden bırakmayın ve kendi işinizin takibini kendiniz yapın aksi takdirde üzülebilirsiniz. Haziran ayının ikinci yarısında direksiyon başına geçerken dikkatli olmalısınız anlık dalgınlıklar yüzünden maddi hasarlı kazalar yaşanabilir.

Özel yaşamınızda ise hassasiyetin önem kazandığı enerjiler söz konusu. Hata yaptıysanız özür dileyin ve olaylar kontrolünüzden çıkmadan çabuk bir şekilde hareket edin. Bekar Oğlaklar sizlerde anlık kararlar ile birlikteliklere başlayıp pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Yengeç’te olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya hiç kimse ile tartışmamaya özen göstermelisiniz.

Kova Burcu 


Bu ay iş hayatınızda sorumluluklarını yerine getirmeyen ve arkanızdan iş çeviren çalışma arkadaşlarınızdan dolayı zorluklar yaşayabilir kızgınlıklar la kendinize zarar veren davranışlarda bulunabilirsiniz. Dikkat edin. Yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler bu ay olumlu enerjiler bu anlamda sizleri desteklerken girişimci olmalı ve istemeyi bilmelisiniz.

Özel yaşamınızda ise Evli Kova burçları eşinizle başkalarının etkisi altında kalarak tartışmalarda bulunmamaya özen gösterin bu ay yapmadığı şeylerle suçlamalarda bulunabilir gerçekler ortaya çıktığında yaptıklarınızdan dolayı derin bir vicdan azabı çekebilirsiniz.

Özel hayatınızda mahremiyetinize önem vermeli yaşadığınız duygusal ya da cinsel durumları arkadaşlarınız ile paylaşmamanız gerektiğini öğrenmelisiniz. Bekar Kova burçları aşk sizi hiç beklemediğiniz bir anda bulabilir ve heyecan dolu bir birlikteliğe başlayabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Aslan’da olduğunda yeni başlangıçlar kararlar almamaya dikkat etmelisiniz.

Balık Burcu 


Haziran ayı boyunca hiç kimsenin avukatlığına soyunmamalısınız. Kişisel ilişkileriniz yakınlar ya da dostlarınız ile ilgili pek çok doğru bildiğiniz şey yanlış çıkabilir sizin değerlerinizden çok uzak kişileri tanıyamamış olmanın hayal kırıklıklarını yaşayabilirsiniz. Siz kendi geminizi doğru götürmeye çalışın ve tama olarak gerçekliğini bilmediğiniz hiç bir işin içinde olmamaya özen gösterin bu ay.

İş ve özel yaşamınızda ise aşırı bencil aşırı duygusal yaklaşımlar içinde olmamalısınız. Aksi takdirde bu durum küçük sorunların büyük meseleler haline gelmesine ve çevrenizde yayılan dedikodular yüzünden zor durumda kalmanıza neden olabilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Balık burcu mensupları ön yargılı olmamayı başardığınız anda sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Başak burcunda olduğu günler de enerjiniz düşük olabilir karamsarlıkla pişmanlık duyacağınız davranışlar ve kararlar alabilirsiniz bu tarz davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Mr Mathias Ackerman 3 hafta önce

Sadece bir finansal hizmet olarak yayınlandığında gülümsüyorum Bay Mathias Ackerman bana ve ailemin borçlarını ödemesine yardım etti. Her şey, borcunu ödemek için 90 000 avroluk bir kredi gerektiğinde başladı, bu yüzden internetteki iletişim e-postasına rastladım, bu yüzden ondan bir kredi başvurusu yapmaya karar verdim ve şimdi ben çok iyiyim mutlu bana ve bana borç veren finansal hizmetler için Mr Mathias Ackerman yardım için minnettar, sen e-posta için ona ulaşabilirsiniz: (mathiasackerman1421@gmail.com). Acilen bir kredi ihtiyacı var mı? Hemen şimdi e-posta yoluyla borç için mali bir hizmet olan Mr Mathias Ackerman ile temasa geçin: (mathiasackerman1421@gmail.com) Başkalarının da aynı adil borç veren hakkında tanıklık ettiğine inanıyorum

Misafir Avatar
jane 1 ay önce

Merhaba,
Bu, genel kamuoyuna, özel bir kredi veren kurum olan Bayan Jane Alison'ın herhangi bir maddi yardıma ihtiyacı olan herkes için finansal bir fırsat yarattığını bildirmek içindir. Açık ve anlaşılır bir şart ve koşullar altında bireylere, firmalara ve şirketlere% 2 faiz oranıyla kredi veriyoruz. e-posta ile bugün bize ulaşın, böylece size kredi şartlarımızı ve koşullarımızı verebiliriz: (saintloanss@gmail.com)