Kamuajans.com - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından hazırlanan "Araçların Yüklenmesine İlişkin Ölçü ve Usuller ile Tartı ve Boyut Ölçüm Toleransları Hakkında Yönetmelik" 2012'de yürürlüğe girdi. Her yıl araçlara 1 Aralık'ta başlamak üzere 1 Nisan'a kadar kış lastiği takma zorunluluğu var.

 Zorunlu kış lastiği uygulaması 1 Nisan 2019 tarihinde sona erdi. Kış lastiği takma uygulaması, şehirlerarası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için 1 Aralık 2019 tarihinde başlayacak. Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren uygulama ile şehirlerarası yollarda seyahat eden tüm araçların kış lastiği kullanma zorunluluğu bulunuyor. Söz konusu uygulama 1 Nisan 2019 tarihinde sona erdi.


Havanın iyiden iyiye ısınmasıyla birlikte Türkiye'nin çoğu ilinde sıcaklık hissedilir derecede arttı. Havanın ısınmaya başlamasıyla birlikte aracı olan vatandaşlar yaz lastiği ile ilgili kampanyaları aramaya başladı.


Yaz lastiği takma zorunluluğunun başlamasıyla birlikte en ünlü yaz lastiği markaları yaz lastiği kampanyaları düzenlemeye başladılar. İşte o kampanyalardan bazıları:

Goodyear Yaz Lastiği Kampanyası

Goodyear Yaz Kampanyası, 15 Mart 2019- 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olup, sadece kampanyaya dahil olan bayilerden yapılan lastik alımlarında geçerlidir.16 inç Goodyear marka, 4x4, binek yaz lastiği ve binek dört mevsim lastik ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alanlar 100 TL’lik www.goodyearclub.com.tr ‘de geçerli hediye çeki, 17 inç ve üzeri 4x4, binek yaz lastiği ve binek dört mevsim lastik ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alanlar 250 TL’lik www.goodyearclub.com.tr ‘de geçerli hediye çeki veya Goodyear Servis Çeki kazanmaktadır.

Kampanya 5000 adet çekle sınırlıdır. Satış sırasında alınacak aktivasyon kodu ile 1(bir)ay içerisinde GOODYEAR CLUB YAZ KAMPANYASI linki üzerinden başvuru yapılmalıdır. Başvuru kampanya düzenleyicisine ulaştıktan sonra, kampanya katılımcısının başvuru formunda belirtmiş olduğu cep telefonuna bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. SMS ile gelen aktivasyon kodu ile kampanya web sitesine giriş yapılıp istenilen bilgiler doldurulduktan sonra başvuru değerlendirmeye alınır. Alış veriş çeklerinin son geçerlilik tarihi 1 Ağustos 2019’dur.

17 inç ve üzeri 4x4 binek yaz lastiği ve binek dört mevsim lastik ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alanlar ve gerekli adımları izleyerek kampanyaya katılanlardan Goodyear Servis Çeki hediyesini tercih edenlerin başvuru işlemleri kampanya uygulayıcısı Goodyear bayileri ve satış noktalarında tamamlanacaktır. Söz konusu Goodyear Servis Çekleri, kampanya uygulayıcısı olup, satış işlemi gerçekleştiren Goodyear bayilerinde ve satış noktalarında geçerlidir.Goodyear Servis Çeki; rot-balans, sökme-takma, montaj, lastik oteli, lastik değişimi, nitrojen, hava gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü ve bakımı, akü değişimi, silecek değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu - cam tamiri gibi araç bakım hizmetleri için geçerli olacaktır.

Kampanya sadece yukarıda verilen boyutlarda, Goodyear marka binek yaz lastikleri, 4x4 lastikler ve dört mevsim lastiklerde geçerli olup, ticari ve hafif ticari araç lastiği alımlarıyla filo satışları kampanya kapsamı dışındadır.


Kampanya aktivasyonu için kullanılan cep telefonu ve sisteme yüklenen fatura sadece 1(bir) aktivasyon için geçerlidir. Aynı fatura ve cep telefonu ile birden fazla yapılan kampanya girişi geçersiz olacaktır. Kampanya çerçevesinde tedarik edilecek hediye çekleri; hiçbir şekilde nakde/ödemeye/ para iadesine dönüştürülemez ve/veya parasal karşılığı talep edilemez, satılamaz, ticarete konu edilemez, takas ve iade yapılamaz, değerinden yüksek alımlarda, indirim amacıyla kullanılamaz ve başka kampanya ile birleştirilemez. Goodyear kampanyayı dilediği zaman iptal etme ve/veya değiștirme, çeklerin kullanımı ve süresi ile ilgili her türlü revizyon yapma haklarına sahiptir.

Bridgestone Yaz Lastiği Kampanyası

4 adet Bridgestone alımına ücretsiz özel şoför hizmetiyle lastik değişimi ve check up hediyemiz! 

Üstelik tüm lastiklerimiz bu kampanyaya özel %20 indirimli!

İstanbul’a özel çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız 4 adet lastik alışverişlerinizde özel şoför hizmeti ile lastik değişimi hediyemiz!

Alfred Concierge services güvencesiyle aracınız kapınızdan alınsın, lastik değişimi ve aracın check-up’ı yapılsın, yine kapınıza bırakılsın. Daha fazla bilgi ve kampanya katılımı için Bridgestone Müşteri Hizmetleri’ni (0850 210 43 00) arayabilirsiniz

Kampanya Detayları

Kampanya 22 Mart- 30 Haziran 2019 tarihleri arasında sadece İstanbul ili içerisinde geçerlidir. Kampanya ile ilgileniyorsanız, 0850 210 43 00 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz ya da kampanya hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanya kapsamında; 4 adet Bridgestone marka yaz veya kış otomobil lastiği alımlarında; ücretsiz özel şoför hizmeti ile lastik değişimi ve aracınıza özel ücretsiz check up hediyemiz! Özel şoför ile dilediğiniz yerden aracınızı alıyoruz lastiklerini değiştiriyoruz ardından check up’ını yapıp tekrar dilediğiniz yere aracınızı bırakıyoruz. Aracınız Bridgestone ve Alfred Concierge Services A.Ş. güvencesi ile sigortalanmış olup, tüm sorumluluk tarafımıza ait olacaktır.

Check-Up hizmeti kapsamında aracın;

Motor Kontrolleri:

Motor yağı seviyesi, Motor soğutma sıvısı seviyesi ve yoğunluğu, Fren hidroliği seviyesi, Hidrolik direksiyon yağ seviyesi ve kalitesi, Antifriz yoğunluğu, Yardımcı kayış, Gergi ve avare kasnak kontrolü, Hava ve polen filtresi kontrolü, Sızdırmazlık (su ve yağ kaçağı), Egzoz Kontrolü, Susturucu, Katalitik konvertör, DPF.

Elektrik Fonksiyonları Kontrolleri:

Uyarı ve arıza kodu okuma, Araç bilgi ekranı kontrolleri, Far - Park - Stop - Sinyal - Plaka - Sis - Araç içi aydınlatma ampulleri kontrolleri, Klima sistemi kontrolleri ve performans testi, Akü Kontrolleri (kutup başları, kablolar, yüzey voltajı, marş gücü), Cam yıkama ve silecekler.

Güç Aktarma Grubu Kontrolleri:

Ön ve arka fren disk ve balatalar, Fren hortumları ve bağlantıları, El freni ayarı, Süspansiyon kontrolü, Ön ve arka amortisörler, Aks ve aks körükleri , Rot başı - rot kolu - rotil kontrolü, Direksiyon ve salıncak bağlantısı - burçlar ve takozlar.

Lastik ve Jant Kontrolleri:

Lastik hava ve diş derinliği kontrolü ve ayarı, Düzensiz aşınma tespiti, Lastik ve jant hasar durumu, Lastik subap ve subap kapakları kontrolü, Tekerlek bijon kontrolü.

Diğer Kontroller:

Yangın söndürücü, İlk yardım çantası, Uyarı levhaları - Kriko - Bijon- Çekme Halatı – Stepne, Araç muayene, Kasko, Sigorta, Kaporta (taş izi, çizik, göçük), Silecek su seviyesi.

Kampanya servis hizmeti ve lastik satışı İstanbul’da bulunan yetkili ve seçili Otopratik noktalarında uygulanacaktır. Kampanya sadece Bridgestone Müşteri Hizmetleri (0850 210 43 00) üzerinden yapılacak lastik satın alımlarında geçerlidir.

Bridgestone Müşteri Hizmetleri üzerinden yapılacak lastik satışlarında 3D Secure Güvenli Alışveriş* sistemi kullanılacaktır.

Lassa Yaz Lastiği Kampanyası

Her Lastik Alımınıza %18 KDV Bizden. Bankkart ile Bridgestone ve Lassa bayilerinden yapılacak lastik alımlarında anında % 18 KDV indirimi ve 9 taksit imkanı!

Katılım Koşulları:

31 Mayıs 2019 tarihine kadar Bridgestone ve Lassa bayilerinden yapılacak lastik alışverişlerinde anında %18 KDV indirimi ve 9 taksit imkanı uygulanacaktır.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca sınırsız olarak indirim ve taksit imkanından faydalanabilecektir. Kampanya sadece lastik alımlarında geçerlidir.

ÜRÜNLERİ İNCELE

Kampanyadan faydalanabilmek için lastik alımlarının Bankkart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ziraat Bankası’nın tüm kart tiplerinde kampanya geçerlidir. Başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.

Ürün İptal/iade işlemleri, Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler ve Bankkart Pos'undan yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Ziraat Bankası kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


PETLAS Yaz Lastiği Kampanyası

PETLAS VE TÜRKİYE İŞ BANKASI'NDAN İMECE KART İŞ BİRLİĞİYLE ÇİFTÇİLERİMİZE TAM DESTEK!


Türkiye İş Bankası İmece Kart sahibi çiftçilerimiz, Petlas bayilerinden Türkiye İş Bankası İmece Kart ile yapacakları Petlas markalı zirai grup tüm lastik alımlarında 6 ay boyunca faizsiz dönem avantajından yararlanacak.

İmece Kart’ın Özellikleri

İmece Kart, tarımsal faaliyetlerde ihtiyaç duyulan tohum, fide, gübre, zirai ilaç, mazot (akaryakıt), yem, tarımsal ekipman vb. harcamaların finansmanı amacıyla, üreticilere tahsis edilen tarımsal kredinin kullanımını sağlayan ve Bankamatik kartı olarak da kullanılabilen bir karttır. İmece Kart ile ilgili ayrıntılı bilgiye isbank.com.tr’den ve 0 850 724 0 724 İş Bankası Çağrı Merkezi’nden ulaşabilir, İmece Kart talebinde bulunmak için Türkiye İş Bankası şubelerine başvurabilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

Petlas ve Türkiye İş Bankası işbirliği kapsamındaki alışverişler Petlas’a tahsis edilmiş sanal POS’la AKO CRM ekranları üzerinden gerçekleştirilecek ve alışveriş bedeli Petlas-AKO hesabına geçecektir. Alışveriş sürecinin başarılı şekilde sonuçlanması için müşterinin sistemde kayıtlı cep telefonuna 3D secure şifresi gönderileceği için müşterilerin sistemde kayıtlı cep telefonlarının güncel olması gerekmektedir.

Bu kampanya 20 Mart 2019 tarihi sonrasında Türkiye İş Bankası İmece Kart ile gerçekleşen işlemlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında İmece Kart’la gerçekleştirilen zirai grup tüm lastik alımlarına 6 ay faizsiz dönem avantajı sunulmaktadır. Bu kampanya anlaşmalı Petlas bayilerinde geçerli olup başka kampanyalarla birleştirilemez. Petlas ve Türkiye İş Bankası kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

PETLAS VE DENİZBANK’TAN ÜRETİCİ KART İŞ BİRLİĞİYLE ÇİFTÇİLERİMİZE TAM DESTEK!


Denizbank Üretici kart sahibi çiftçilerimiz, Petlas bayilerinden DenizBank Üretici Kart ile yapacakları Petlas markalı zirai grup tüm lastik alımlarında 5 ay boyunca faizsiz dönem avantajından yararlanacak.

Üretici Kart’ın Özellikleri

Üretici Kart, üreticilerin tarımsal gereksinimlerine ve nakit akışlarına uygun olarak tarımsal işletme kredisi sağlamaktadır. Üreticiye tanımlanan kredi limiti Üretici Kart'a yüklenir, üretici tarımsal girdi ihtiyaçlarını bu kartla karşılar. Üretici Kart ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve Üretici Kart talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank şubelerine başvurabilir, 444 6 800 DenizBank Tarım Hattı’ndan bilgi alınabilir ya da detaylı bilgiye denizbank.com.tr’den ulaşılabilir.
Kampanya Bilgileri

Petlas ve Denizbank işbirliği kapsamındaki alışverişler Petlas’a tahsis edilmiş sanal POS’la AKO CRM ekranları üzerinden gerçekleştirilecek ve alışveriş bedeli Petlas-AKO hesabına geçecektir. Alışveriş sürecinin başarılı şekilde sonuçlanması için müşterinin sistemde kayıtlı cep telefonuna 3D secure şifresi gönderileceği için müşterilerin sistemde kayıtlı cep telefonlarının güncel olması gerekmektedir.

Bu kampanya 1 Ocak 2019 tarihi sonrasında Denizbank Üretici Kart ile gerçekleşen işlemlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında Üretici Kart’la gerçekleştirilen lastik alımına 5 ay faizsiz dönem avantajı sunulmaktadır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve kampanya kapsamındaki anlaşmalı Petlas bayilerinde geçerlidir. Petlas ve Denizbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

Michelin Yaz Lastiği Kampanyası

15 Şubat - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Michelin yetkili satıcılarından yapılan 4 adet lastik alışverişine, 
300 TL’ye varan servis ve araç bakım fırsatı!

MICHELIN YAZ LASTİKLERİ VE CROSSCLIMATE LASTİKLERİ ALIMLARINIZDA GEÇERLİDİR.

4 ADET 15" LASTİK ALIMINDA 200 TL; 4 ADET 16" VE ÜSTÜ LASTİK ALIMINDA 300 TL SERVİS FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

KamuAjans.com - Özel Haber
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.