banner220

Burçlara Göre 12 Burcun 2018 Temmuz Ayı Burç Yorumları
Kamuajans.com - Burç, insanın doğum anında Güneş'in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesidir. Eğer doğduğunuz noktadan gökyüzüne, Güneş’e doğru hayali bir çizgi çizer ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız, bu çizginin bir burca ulaştığını görürsünüz. Bir bilim dalı olan burçlar uzmanlar tarafından her burç haftalık aylık yıllık  olarak yorumlanıyor.

Her burcun kendine has özellikleri vardır. Aynı burçtan olan insanlarda, benzer davranışlar görülür. Bu da bize her burcun bir amacı olduğunu kanıtlar. Hangi burç dünyaya ne amaç ile gelmiş ise, özelliklerinden yola çıkarak tespitler yapılmış ve uzmanlar tarafından da doğrulanmıştır.

Duygu ve düşüncelerimize yön veren burçların yorumları uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Aşk para gibi bir çok beklentinin analizi olan burçların 2018 yılı Temmuz ayındaki yorumlarını sizler için derledik.

Teknolojinin altın çağını yaşadığı son yıllarca vatandaşlarda burç merakı artarak devam ediyor. Haziran ayı boyunca burcunuzda yaşanacak gelişmeleri takip edebileceğiniz haberimizi incelemeden geçmeyin. Özellikle aşk ve para yorumları, burç yorumlarında en çok aranan kısımdır. İşte o yorumlar:

Koç Burcu 


2018 yılının Temmuz ayında koç burcu için normal bir ay olacak. Aile hayatınız olumlu geçecek ama biraz daha sabırlı olmanız gerekebilir. Evliyseniz, çocuklarınız eğitimlerinde iyi performans gösterecek ve onlarla iyi durumda olacaksınız. Sizi üzen endişeler ve korkulardan uzak durun. Bu ay büyük sözler vermekten kaçının. Dostlarınızla beraber katılacağınız partiler ve davetler mutlu kalmanıza yardımcı olur. Sosyal çevresini genişletmeli ve gelecekte parasal ihtiyaçlarınızı karşılamada yardımcı olacak yeni insanlarla tanışmanız gerekebilir. Bu ay uzun zamandır elinize geçmeyen paranızı bekleyebilirsiniz. Sağlık durumunuz bu ay normal olacaktır.

Temmuz’da koç burçları önemli bir değişim ya da başarı için büyük bir iyimserlik sürecine girmeniz gerekebilir. Bunun için önemli bir dönemden geçebilirsiniz, ancak bu sadece çok fazla çaba ile gerçekleşecek. Daha fazla mücadele vermeniz gerekebilir. Bu ay, çok uzun süren veya sorunlu olan davalar veya mahkeme davaları için iyi bir ay olacaktır.

Temmuz ayı eğer sağlık sorunlarınız varsa, böyle bir süreçte tedavi ya da terapi için iyi bir zaman olacaktır. Temmuz ayında gezileriniz iyi olacak, ancak iş için ya da para almak için seyahat ederseniz muhtemelen hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Özel hayatında da arkadaşlığınız veya aile ilişkinizde iyi bir gelişme olacaktır. Bunun bir sonucu olarak, önemli bir olay, kişisel hayaller, başarı ya da başarılı bir kamusal görünüm söz konusu olabilir. Bu ay bir evlilik, bir nişan ya da bir düğün ya da boşanma gibi durumlar için de şansın açık olacağı bir aydır. Evliyseniz çocuklara veya ailede gençlere verdiğiniz şeylere dikkat edin. Bunları nasıl kullanacaklarını bilemeyebilirler veya istemeden kullanamazlar ve böylece istenmeyen hasar veya kazalara neden olabilirler. Artık çocuklara yönelik daha pahalı satın alma işlemleriniz için masraflara dikkat etmeniz gerekir.

Bu ay bir kadın ile ilgili hoş olmayan anlar olabilir, bazı sıkıntılar yüzünden etrafındaki diğer kişileri suçlayabilir. Hatalardan veya açgözlülükten dolayı kurtuluş olarak başkalarının hayatını tatsızlaştıracak.

Temmuz ayında bazılarınız için, kalıcı bir mülk, emekli maaşı veya başka insanlarla ortaklık ile ilgili taahhütleriniz olacaktır. Ayrıca, tanıdığınız biriyle ilgili hoş olmayan haberler yüzünden de üzüleceksiniz.

Koç Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu


Bu ay, dikkatli olmanız ve gerçek sevginizi seçmeniz için kararınızı yeniden düşünmeniz gerekiyor. Mevcut ilişkiler normal olacak. Eşinize söz ve taahhüt vermekten kaçının. Çiftler şüpheli olabilirler, bazı güven sorunlarının aşılması gerekebilir. İkiniz de birbirinize destek olabilirsiniz, ancak güven eksikliği olabilir.

Koç Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu


Mali olarak, bu ay sizin için uygun olacaktır. Finansal durumunuzu iyileştirebilecek riskli yatırımlardan iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Eski sabit mal mülkü yenileyebilir ve sabit bir aylık gelir elde etmek için kiralayabilirsiniz. Bu ay varlık satın almaktan kaçınmak daha iyidir. Bu ay kariyeriniz için size yardımcı olacak birileri olabilir. Üstlerinden iyilikler alabilirsin ve kazancın artabilir. Cesur ve iyi kavrama becerilerine sahip olabilirsiniz. Yaratıcı düşünceniz iyi sonuçlar verecektir. Elverişli durumlardan en iyi şekilde yararlanmak için yeteneklerinizi ve enerjinizi geliştirin.

Boğa Burcu 

2018 yılının Temmuz ayında boğa burcu yaşam tarzınızda yeni değişiklikler yapmaya teşvik edici olacaktır. Sosyal çevrenizde doğru iletişimi koruyun, aksi takdirde haklıyken haksız durumda olabilirsiniz. Bekleyen ev aktivitelerinizi ve sorumluluklarınızı bu ay bitirebilirsiniz. Bazı anormal durumlarla karşılaşabilirsiniz ama kesinlikle senin yolunu bulmanı sağlayabilir. Kendinizi aşırı yormayın, kendinize de zaman ayırmaya çalışın. Arkadaşlarınla daha fazla vakit geçirebilir, davetler alabilir ve sosyal toplantıların bir parçası olabilirsin. Çocuklarınız iyi bir performans sergileyecek ve onların büyümeleri size büyük bir memnuniyet verecektir. Küçük enfeksiyonlara yakalanmamak için bu ay sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Temmuz’da boğa burçları arkadaşlarınızın, komşularınızın veya meslektaşlarınızın hayatında duygusal bir yaşam deneyimi yaşayacaksınız. Bu daha fazla ahlaki ve duygusal destek gerektirecek bir olay olacak. Çok geçmeden, arkadaşlıklarınız ile ilişkilerinizi yargılayabilirsiniz ve istikrarlı ve gerçek dostluklarınız olup olmadıklarına inanacaksınız. Temmuz ayında, bir erkek ya da genç bir erkekle ilgili önemli bir aile toplantısına katılacaksınız. Bu ay birçok kişinin bir nişan, bir düğünü ya da aile içindeki bir erkeğin kutlamasına katılacağınız bir ay olacak.

Temmuz ayında, bir ailenin farklı kuşakları arasındaki ilişkide uyum ve anlayışın önemi, babalar ve kız çocukları, büyükbaba ve torun gibi önemli olacak. Akrabalarınız ile bir araya gelebilirsiniz. Dargın olduğunuz kişiler ile aranız düzelebilir. Bazı insanlardan sizden öğrenecekleri bir şeyler olacaktır. Daha fazla deneyime sahip birinden de fikir almaya ihtiyacınız olabilir.

Bu ay, bir başkasının sizi istemediğiniz bir şeyi yapmaya zorlaması canınızı sıkabilir. Ancak bir çatışma, aslında sizin lehinize olacaktır. Beklentiniz olmayan bir başarı elde edebileceksiniz. Sıkıntılardan veya zihinsel streslerden kaçınınız, çünkü Temmuz sizin için çok başarılı bir ay olacaktır. Sabırlı olun ve kendi kaderinize güvenin. Bu ay sürprizler doğru ya da yanlış yöne gidip gitmeyeceğinizi size gösterecek.

Temmuz ayında, mali bir belgede ya da mali işlerinizin gelişmesinde sevinecek bir fırsatınız olacak. Bazı durumlarda, yabancılardan yardım veya doğru tavsiyeler alacaksınız, ancak yine de bu tür temaslara dikkat edin.

Temmuz ayı aşk ve romantik maceralar için bir zaman olacaktır. İş yerinizde bir flört, kısa ama fırtınalı olacak ve her iki tarafa da özel bir anı bırakacaktır. Bu ilişkilerde ciddi olmaktan ve başkalarına hemen söylemekten kaçının, çünkü bu hassas bir durum olabilir, ardından ayrılık gelebilir.

Boğa Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu


Bu ay, aşk hayatınız için elverişli görünüyor ve acil harekete geçmeniz eşinizi size doğru çekecek. Sevdiğiniz insana daha fazla ilgi göstermeniz onun size aşkını alevlendirebilir. İlişkinizdeki olumsuz etkileri sıralayabilir ve telafi etmeye çalışabilirsiniz. Çiftler, samimi bir iç yaşama yol açacak ve birbirlerine karşı sevgilerini ifade edeceklerdir. Bu ay uğurlu hissedeceksiniz ve bir fırsat için şans var.

Boğa Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu


Bu ay mali açıdan karışık bir etkisi olacaktır. Kazançlarınız düşebilir. Zorlu çabalarınız sadece daha az fayda sağlayabilir. Gecikmelerden ve hayal kırıklıklarından sonra harcamalarınıza dikkat edin. Mevcut fonlarınızı dikkatli bir şekilde kullanmanız ve gereksiz lüks ihtiyaçlar için harcamaları minimuma indirmeniz gerekmektedir. Bu ay, istekleriniz kısa ömürlü olabilir ve işinizin çoğu beklemede kalacaktır. Görevlerinizi tamamlarken zamana karşı dikkatli olmaya çalışın. İş arkadaşlarınızla samimi bir etkileşim kuracaksınız, bu da size destek sağlayabilir.

İkizler Burcu 


2018 yılının Temmuz ayında ikizler burcu yetenekleriniz ön plana çıkabilir. Para konuları ile başa çıkmak için keskin bir zekaya sahip olacaksınız. Gelecekte faydalı olabilecek yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Bu ay, mesleğinizle ilgili doğru karar almanız gerekiyor. Sosyal çevrenizi genişletmeniz ve ailenizle daha fazla zaman geçirmeniz gerekiyor. Bu ay bazı işler ertelenebilir. Bu nedenle, işinizi olumlu sonuçlar vermesi için güvenle gerçekleştirin. İş hayatında bazı çabalarınız hayal kırıklıklarına neden olabilir. Çabalarınızdan normal kazançlar elde edeceksiniz. Zihinsel huzur verecek kişisel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Kemiklerinizle ilgili sorunlardan muzdarip olabileceğiniz için sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Temmuz’da ikizler burçları farklı bir gelişme beklentisi yaşadıkları olaylarla ilgili şaşıracaklar. Bunun sizin için ne kadar uygun olacağını söylemek zor, çünkü yalan, aldatma veya başka bir tür eylemden kaynaklanan olumsuz etkiler olabilir. Size verilen sözler tutulmayabilir. Bazı beklentiler içerisine sokan biri sözünde durmayabilir. Bu ayın beklenmeyen sorunlar olabilir, aile ya da kişisel yaşantınızda bazı sırlar ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra bazı insanların size karşı söyledikleri yalanlar da canınızı sıkabilir.

Temmuz ayında önemli etkinliklerden biri, başka bir şehirde yaşayan genç bir kadınla ilgili haberlerle ilgili olacak. Bu ay hayatında ayrılık, bazı kayıp veya başarısızlık, talihsizlik veya kaza ile bağlantılı olabilir. Bu ay ailenizde önemli bir tatil geçirecek akraba veya arkadaşlarla bir araya geleceksiniz. Nişan, düğün, yıldönümü gibi kutlamalar olabilir. Bu ay evlilik için iyi bir ay olacak. Boşanan kişiler için yeni bir aile oluşturmak ve ayrıca yeni ve ciddi bir ilişki için ideal bir ay olabilir.

Bu ay çalışmanızda daha fazla strese sahip olacaksınız. Çünkü birçok kişi size güvenecek ve görevlerinizi kolaylıkla halledebilecek kadar yardım alamayacaksınız. Şimdi kendi kaynaklarınıza ve becerilerinize, daha büyük bir özgüven ve konsantrasyonunuza güvenin. İş yerinizde flört etmek, bu ilişkiye dair kişisel bir tavrı olan biriyle bir çatışma ve hatta bir skandal yaratacaktır.

Temmuz ayında, neşe ve özel heyecan için bir fırsat karşınıza çıkabilir. Yakın arkadaşlarınızdan veya komşularınızdan gelen bir adam güzel haberler getirebilir. Bu ay en ilginç ve özel deneyimler olabilir, yeni ve eski arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Beklenmeyen fırsatlar, yakın ve uzaktaki insanlarla yaptığınız toplantılar ve tanıdıklarınız aracılığıyla ortaya çıkacak fırsatlar sizi mutlu edebilir.

İkizler Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu


Sevginizi gösterme çabalarınızın eşiniz üzerinde büyük bir etkisi olmayabilir. İletişiminizde nazik olun ve bu ay daha dikkatli olarak hareket edin. Çiftler normal bir ev hayatına sahip olacak ve günlük rutinleri sinir bozucu olabilir. Aranızda gergin anlar olabilir, kişisel problemleriniz ilişkinize zarar verebilir. İlişkisi olmayanlar ise çalıştıkları yerde biri ile flört edebilirler.

İkizler Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu


Bu ay, mali durumunuz dalgalı olabilir; bu nedenle ihtiyaçlarınızı dikkatli bir şekilde planlamanız gerekir. Gereksinimlerinizi önceliklendirmek ve yerine getirmek için net bir bütçe yapın. Düşük miktarda sistematik bir yatırım planı sizin için iyi olabilir. Finansal konular ve mülkiyet sorunları ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışkanlığınız ve samimiyetiniz kariyerinizde size bilgi kazandırabilir. Çalışmalarınızda başarılı olursunuz, ancak biraz gecikmeyle mümkündür. Gereksiz komplikasyonlara yol açabilecek aceleci kararlar almaktan kaçının.

Yengeç Burcu 2018 yılının Temmuz ayında yengeç burcu için işler yavaşça hareket edebilir. Kazançlarınız artacak, ancak daha fazla maddi dalgalanma olabilir. Çalışma hayatında bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Moralinizi bozan insanlarla olan ilişkiniz sizi üzebilir. Davranışınızı değiştirmelisiniz, aksi takdirde itibarınızı etkileyebilir ve insanların senden ayrılmasına neden olabilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirirken sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar sizin hislerinizi anlamayabilir veya görüşlerinize önem vermekten kaçınabilir. Sağlık durumunuz bu ay özel ilgi gerektirebilir.

Temmuz’da yengeç burçları önceki aylarda veya yıllarda ortaya çıkan mali kaygılarınızı veya problemlerinizi çözebileceksiniz. Artık zor işlerden ve hatta bir çeşit masraflardan sonra başarı ve mali kazancın tadını çıkarmak mümkün. Bu ay akrabalarınızda, arkadaşlarınızda veya tanıdıklarınızdaki ciddi sıkıntılar hakkındaki haberler sizi şaşırtabilir. Ayrıca hayattaki bazı beklenmeyen olayların sonuçlarını düşünmenizi sağlayacaktır. Bu olaylar sizin için de bir ömür boyu tecrübe olacaktır, çünkü kimse ne tür bir durum yaşayabileceğini ve ne tür deneyimler yaşayabileceğini bilemez.

Temmuz ayında belgelerle sorun olacak. Gereksiz bürokrasi ya da sizi tedirgin edecek çok fazla formaliteyle karşılaşacaksınız. Bu ay, evi gereksiz veya eski eşyalardan temizlemek için iyi bir zaman olacaktır. Temmuz, her satış için iyi bir zaman olacak, her zaman fiyat en önemli faktör olacak değil. Ancak, bu ay, daha önce hareketlerini planlamış biri tarafından dolandırıcılık veya hırsızlığa maruz kalabilirsiniz.

Bu yaz bebek müjdesi alabilirsiniz. Bir çocuğun doğuşunun veya uzun zamandır beklenen hamilelikle ilgili haberlerin tadını çıkarabilirsiniz. Yetişkin bir çocuk veya torunla ilgili haberler de sizi memnun edebilir. Bazı masraflar maddi yönden endişelere sebep olabilir. Hiç hesapta olmayan harcamalar ortaya çıkabilir.

Bu ay daha fazla mali kaynağa ihtiyacınız olan yaşamınızda önemli bir değişiklik yapma sürecindeyseniz, artık bir tür gecikme veya zorluk yaşayabilirsiniz. Bir akrabanızla ilgili stresli bir durum, hayattaki kötü şeylerin çabucak geldiğini bir kez daha anlamanızı sağlayacaktır. Evinizdeki elektrikli cihazlara ve teknik ekipmanlara ve kurulumlara dikkat edin.

Yengeç Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu


Bu ay, ailenizi mutlu etmek için ihtiyaçlarınızı karşılamaya odaklanmanız gerekiyor. Çiftler romantik bir zaman geçirebilirler ve her ikinizi de memnuniyetle dolduracak buluşma ve toplantılarda yer alabilirsiniz. Belki sevdiğiniz ile birlikte tatile çıkabilir ve birbinizin değerini bir kez daha anlayabilirsiniz. Bakış açınızı anlaması için partnerinize biraz zaman verin.

Yengeç Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu


Bu ay finansal işlemleriniz için elverişli görünüyor. Hedeflerinizin bir kısmı samimi çabalarınızla yerine getirilecektir. Bazı uzun vadeli yatırım planlarına girebilir ve kısa geziler için de para harcayabilirsiniz. Arkadaşlarınız destekleyici olurlar ve ihtiyaç duyduğunuz anda mali olarak size yardımcı olurlar. Kariyer yolunuz bu ay olumlu olacak ve üstlerimizden iyilik alabilirsiniz. Kariyer beklentilerine odaklanmalı ve gelişiminize odaklanmalısınız. Prestijli bir göreve karlı bir tanıtım yapabilirsiniz.

Aslan Burcu

2018 yılının Temmuz ayında aslan burcu için iyi olaylar seni memnun edecek. Aile üyeleriniz seninle arkadaş canlısı ve neşeli bir ilişki kurabilirler. Arkadaşlarınla karşılıklı bir anlayışa sahip olacaksın. Kariyer hayatınızda biraz iyileşme olabilir. İrade gücünüz ve kararlılığınız nedeniyle, arkadaş çevrenizde kendinize güvenir ve iyi bir ün kazanırsınız. Olumlu bir bakış açısı geliştirir ve çok aktif hale gelirsiniz. İnsanlarla ilişkiniz daha samimi ve uyumlu hale gelebilir. Finansal pozisyonunuzda güçlü bir iyileşme olacaktır. Daha fazla sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu ay, sağlıkta birkaç küçük komplikasyon olabilir.

Temmuz’da aslan burçları için bir bakıma zor bir ay olacak çünkü hayatının bir parçası olarak geçirdiğin birinden ayrılmak zorunda kalacaksın. İşyerinde, arkadaş olarak ya da akrabalarınla uzun süre ayrı kalman gerekebilir ve özlem duyabilirsin. Böyle bir ayrılığın nedenleri farklı olacak ve hiçbir durumda bir dram olmayacak. Bu ay, hayatınızı bir şekilde değiştirecek ya da duygusal durumunuzu belirli bir süre boyunca yansıtacak bir olay olacaktır. Çalışmanızda çeşitli vardiyalar, önceki aylardan bitmemiş işler ve projeler olabilir. İş ortamında bazı nedenlerle gerginlik anlarınız olacaktır.

Bazılarınız için, Temmuz ayında işte yeni bir pozisyona veya tamamen yeni bir kariyere yönelik bir değişim yaşanabilir. Temmuz ayında sağlığınız bakım gerektirecektir ve bu özellikle tedaviyi erteleyen kişiler için geçerlidir. Bu ayın ilk günlerinde biraz daha stresli geçebilir, ancak Temmuz ayında sadece karamsar ve zor günler olmayacak. Her şeyden önce, artık uzun bir süredir hazır olduğunuz bir değişim için kaynaklar, cesareti ve şansa sahip olacaksınız.

Şimdi cesurca kararlar vereceksin, cesurca riske girecek ve pozisyonları ya da yeni dostlukları daha zorlu bir şekilde ele geçireceksin. Bir davada iyi bir gelişme olacaktır. Eğer böyle bir taahhüdünüz varsa, sizin lehinize sonuçlanabilir. Temmuz ayında, samimi ya da medeni bir partnerin hayatındaki olayların gelişimi hakkında endişeleneceksiniz. Muhtemelen işiyle ya da ailesiyle ilgili ona destek vermeniz gerekebilir.

Bu ay kızınız, kız kardeşiniz, yeğeniniz veya torununuzla bir çatışmayı önleyin, çünkü bu sizin ilişkinizi daha da kötüleştirecektir. Hızlı bir mutabakat sağlasanız bile, durum unutulmayacak ve bazı durumlarda affedilmeyecek. Temmuz ayında bir kadının kutlaması için bir davetiye alacaksınız. Bazı davetlere katılmak sizi mutlu edebilir.

Aslan Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu


Bu ay, eşinizle birlikte iyi vakit geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insan size karşı çok sevgi dolu ve şefkatli olacak. Ailede birkaç kutlama için şans var. Söz ya da düğün telaşı olabilir. Değişken ve huzursuz olması yüzünden sevdiğiniz insana destek vermeniz gerekebilir. Ancak sevgilinizle samimi bir ilişki kuracak ve ilişkinizi tamir etme çabalarına çaba sarf edeceksiniz.

Aslan Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu


Finansal olarak, bu sizin için uygun bir ay olacaktır. Yatırımlardan kazanç elde edebilirsiniz ve diğer kaynaklardan da beklenmedik kazançlarınız olabilir. İstenen kar elde etmek için finansal uzmanlardan tavsiye alın. Gereksiz harcamaları kontrol etmeniz gerekiyor. Bu ay, kariyerinizde daha iyiye gideceksin ve mutlu ve kaygısız bir yaşam sürdürebilmek için üstlerin lehine olacaksınız. İyi liderlik yeteneklerine sahip olmanıza rağmen, zorlu davranışlarınızdan dolayı bazı fırsatları kaybedebilirsiniz.

Başak Burcu 

2018 yılının Temmuz ayında başak burcu tüm cephelerde sizin için elverişli görünüyor. Kendini geliştirmen için ısrarla çalışırsan başarılı bir ay olacak ve insanları bir mıknatıs gibi kendine çekebilir, etkileyebilirsin. Saf kalbin başkaları üzerinde güçlü bir izlenim yaratabilir. Ancak, hedeflerinize ulaşmak için kendi kendini kontrol etmeli ve disiplinli olmalısınız. Cesur doğanız, durumları verimli bir şekilde ele almanıza yardımcı olabilir. Arkadaşlarınız arasında kendinizden emin olacak ve iyi bir itibar kazanacaksınız. Tüm çabalarınız istenen sonuçları verecek ve herkesten faydalanacaksınız. Sağlık durumunuz bu ay destekleyici olacaktır.

Temmuz’da başak burçları için büyük olasılıkla aile çevrenizden bir erkek ya da genç bir erkekle ilgili çeşitli sorunlarla boğuşabilirsiniz. Birçok başak burcu başka bir şehirden gelecek konukları sevindirecek. Bu ay akraba, arkadaş veya yeni tanıdıklarla tanışmak için iyi bir ay olacaktır. Bazılarınız için Temmuz ayı ikamet yerine göre yer değiştirme ile ilgili büyük bir değişiklik zamanı olacaktır. Sürprizlerin şimdi bir çocukla bir ilgisi olacak: bir çocuğun doğumu ya da başarısı ya da yeni bir eğitim seviyesi sevindirebilir.

Temmuz ayında uzun zamandır beklenen bir sevinç olan bir kadının hamileliğiyle ilgili haberlerden de şaşıracaksınız. Bu ay birçok şeye ulaşabilir, önemli görev ve planları başlatabilir ve tamamlayabilirsiniz. Ayrıca esas olarak sevgide bir dizi hoş duygular yaşayacaksınız. Şimdi ya yeni bir ilişki kuracaksınız ya da daha ciddi bir boyuta taşıyarak evlilik hazırlığı yapacaksınız.

Bu ay arkadaşlarla finansal işlemlerden kaçınmak (krediler, genel işler, para almak ya da vermek) gerekebilir. Bu ay maddi yönden şanslı olabilirsiniz. Mali bir belge, beklenmedik bir kazanç ya da hediye, iyi bir fiyata iyi bir satın alma ve daha fazlası ile sizi şaşırtabilir. Temmuz ayı 35 yaşın altındaki erkekler için zor bir ay olacak. Bazı riskler almanız gerekebilir.

Başak Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu


Bu ayki aşk ilişkiniz ılımlı olabilir. Eşinizin duygularına yönelik özel ilginiz, bağlarınızı ve anlayışınızı güçlenebilir. Ondan beklediğiniz ilgiyi görebilirsiniz. Bağlılığınız, sevgiliniz üzerinde olumlu bir izlenim yaratacaktır. Çiftler, aile kutlamaları ile başarılı bir dönemin tadını çıkaracaklardır.

Başak Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu


Bu ay, mali durumunuz ılımlı olacak. Finansal konular söz konusu olduğunda dikkatli olmanız ve sezgisel olmanız gerekir, aksi takdirde borçlara yol açabilir. Kazancınız, en iyi çabalarınıza rağmen azalabilir ve gecikmelere ve hayal kırıklıklarına neden olarak sıkıntılarınıza neden olabilir. Bu ay, kariyerinizde iyi bir gelişme olacak. İş sorumluluklarınız performansınıza bağlı olarak artabilir. Hedeflerinizi yerine getirmek için bağımsız olarak çalışmaya başlayacaksınız. Kariyerinizde çok iyi performans gösterebilirsiniz ve kazancınız önemli ölçüde artabilir.


Terazi Burcu 2018 yılının Temmuz ayında terazi burcu için fırsatları yakalarken dikkatli ve aktif olmalısınız. Bu ay olumlu sonuçlar vermeyebilir. İş stresi ve baskısı, görevlerinizi tamamlamanızı zorlaştırabilir. Sakinliğinizi korumanız ve aile üyelerinizle kavgalardan kaçınmanız gerekir. Taktik olarak ele alacağınız gizli düşmanlarınızdan daha fazla sıkıntı olabilir. Size karşı rakip hisseden kişilere karşı temkinli olun. Gereksiz seyahat, fiziksel strese neden olabilir. Ayrıca bu ay teşhis edilmemiş sağlık sorunlarından da sıkıntı çekebilirsiniz.

Temmuz’da terazi burçları akrabalarınızdaki bir kişiyle ilgili önemli bir olayı hatırlayacaksınız. Ölen bir akrabasının anısına veya kalıtsal mülk ve eşyalara bakmakla ilgili bir taahhüdünüz olması mümkündür. Şimdi çoğunuz sevgi veya samimi yaşam beklentileriniz olacak. Onları bazen bir sebeple, bazen sabırla gerçekleştirebileceksiniz. Sizi etkileyen yorumlara veya dedikodulara pek de kulak asmayın, üzmeye çalışan kişiler olabilir. Özellikle de sizin veya eşinizin geçmişiyle ilgili olanlar canınızı sıkabilir.

Bu ay, iş için kullandığınız ev, eşya veya ekipmanı değiştirmek için kendi planınız olacak. Ertelediğiniz ev sorumluluklarınızı bu ay yerine getirebilirsiniz. Yaşadığınız ya da birlikte çalıştığınız insanlardan direnç ya da yardım eksikliğiyle karşılaşma olasılığınız yüksektir. Size karşı bencil olabilirler.

Temmuz ayında, maddi çıkarlarınız veya arzularınızla ilgili bir çatışma yaşayabilirsiniz. Şimdi çok uzakta yaşayan bir kişi ile ilgili hoş olmayan bir haber tarafından üzülecek ya da hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Gezi sırasında hoş olmayan bir olay veya sorun olması mümkündür.

Temmuz ayında, arkadaşlarınıza veya iş arkadaşlarınıza anlayış, uyum ve daha fazla yakınlık için çaba göstereceksiniz. Bu yeni arkadaşlıklar ve bağlantılar oluşturmak için iyi bir ay olacaktır. Evde, ailenizdeki bir kız ya da genç bir kadınla ilgili haberleri veya etkinlikleri tartışacaksınız. Bazılarınız gelecekteki annelik veya bebek ile ilgili haberlerden keyif alacaksınız.

Bu ay size tavsiyem daha dikkatli olmaktır, çünkü beklediğiniz bir şansınız kaybolabilir. Bunun nedeni, ortaya çıkmasının beklenmedik bir yolu veya sizin tarafınızdan hazır bulunuşluğunuz olmayabilir. Ancak şimdi yeni bakış açısı kazanmanız nedeniyle eski fikrinizi yeniden canlandırabileceksiniz. Temmuz ayında, nişan, düğün, çocuk doğumu, yıldönümü, doğum günü ile ilgili akrabalarınızla bir araya geleceksiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu


Aşk hayatında beklediğiniz ilgiyi görmek sizi mutlu edecektir. Sevdiğin insan sana karşı çok sevecen ve sana saygılı davranabilir. Büyüleyici bir konuşmacı olabilir ve karşı cinsi etkileyebilirsin. Evde daha fazla zaman geçirmeye çalışın, bu da herkesi iyi bir duygu ile koruyacaktır. Eşinizle yavaş yavaş keyifli bir hayatın tadını çıkarmaya başlayacaksınız.

Terazi Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu


Bu ay, para konularında akıllı kararlarınız karlı olacaktır. Finansal tavsiye vermek için keskin bir zekaya sahip olursunuz. Bu kalite de finansal faydalar için şans verebilir. Bu ay normal ve genel harcamalarınız olacaktır. Çalışmaya gösterdiğiniz kararlılık size iyi bir üne kavuşturabilir. Durumunuzu artıracak olan, üstlerimizden yardım alabilirsiniz. İşe yoğunlaşma, zihinsel istikrar sağlayabilir.

Akrep Burcu 


2018 yılının Temmuz ayında akrep burcu için istikrarlı ve çok yönlü başarı ile olumlu bir dönem olacaktır. Farklı kaynaklardan beklenmeyen finansal kazançlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Zorlu denemelerden sonra gerçek partnerinizi bulma şansınız var. Şüpheli olaylar ailede gerçekleşebilir ve her türlü maddi rahatlığın tadını çıkarırsınız. Yeni satın almalarınız olabilir ve rakipleriniz üzerinde zaferden memnun hissedebilirsiniz. Seni memnun edecek olan keyifli gezilere gidebilirsin. Tüm çabalarınız verimli olacak ve ilerlemenize katkıda bulunacak. Sağlık durumunuz iyi olacak ve genellikle bu ay aktif olacaksınız.

Temmuz’da akrep burçları bu ay ya da yıl sonuna kadar eski planlarınızı düzeltir ya da gelecekteki hedefleriniz hakkında yeni plan projeler yapabilirsiniz. İyi bir hazırlık ve maksimum konsantrasyon gerektirecek bu ay önemli bir toplantı, röportaj, sunum yapacaksınız. Bir süredir üzerine çalıştığınız bir proje varsa bu ay ilgi görebilir. Bu ay, arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya akrabalarınızdaki yeni kişiler ile iyi geçinebilirsiniz. Pek çok akrep burcu da yeni bir evcil hayvan sahibi olabilirler.

Temmuz ayında, muhtemelen başka bir şehir veya ülkede yaşayan veya çalışan bir akraba ile ilgili bir toplantı, ziyaret olabilir. Uzun süredir görmediğiniz ve özlem duyduğunuz biri ile bir araya geleceksiniz. Çevrenizdeki birinin yaşamı hakkında paylaşacakları her şey doğru olmayabilir. Birinin size karşı yalan söylediğini öğrenebilirsiniz.

Temmuz size kaçırılan fırsatları fark etme şansı getirecek. Unutulmuş veya çalınmış şeyler bulmanız zor olabilir. Bu ay bir arkadaşınızdan veya iş arkadaşınızdan yararlı tavsiye veya bilgi alacaksınız. Umarım bundan faydalanırsını. Beklenmedik bir şekilde, artık uzun bir yolculukla ilişkili geçici komplikasyonlarınız olabilir. Gecikmeler ya da tökezlemeler, insanlara uzaktan bağlı olan parayla ilgili de ortaya çıkabilir.

Bu ay seyahat ediyorsanız, bu gezi için ihtiyacınız olacak tüm belgelere ve paraya dikkat edin. Temmuz, beklenmedik bir hamilelikle ilgili bir olayı veya haberi tasvir etmektedir. Olası taahhütler mirastan, emekli maaşından, satıştan ve daha fazlasından para almakla ilgili olabilir. Bu ayda, diğer insanlarla olan finansal ilişkileriniz konusunda dikkatli olun. Böyle bir durum ve zorunluluk ortaya çıkarsa, sözleşme veya başka bir belge ile kendinizi güvende tutun. Çocuğunuzla ilgili özel beklentiniz, gerçekleştirilmesindeki zorluklar veya engeller nedeniyle hayal kırıklığına yol açabilir.

Akrep Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu


Bu ay aşk hayatın için güzel bir ay olabilir. Yeni bir ilişkiye girebilirsin. Hayatını geçirmek istediğin kişi ile tanışabilirsin. Herkesi memnun edecek, evde samimi bir atmosfer koruyacaksınız. İlişkisi olanlar geleceğe dair planlar yapabilirler. Eşiniz destekleyici ve yardımcı olacak ve keyifli bir aile hayatının tadını çıkaracaksınız.

Akrep Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu


Bu ay, finans elde etmek için yeni bir yol bulabilirsiniz. Finansal olarak rahat olacaksınız ve yatırımlarınız iyi getiri kazanacak. Tüm çabalarınızdan faydalanacaksınız. Evinizin iç mekanını yenilemek ve cazip mobilya temin etmek için para harcayabilirsiniz. Zekanız, bu ay kariyerinizde mükemmel ilerlemelere yol açacaktır. İş yerinizde huzurlu ve mutlu bir atmosferin tadını çıkarırsınız. İş arkadaşlarınız rutininizde size destek olabilirler. Tüm görevlerini zamanında yerine getireceksin.

Yay Burcu 


2018 yılının Temmuz ayında yay burcu için çalışma hayatında hırslı ve azimli olabilir, iyi bir büyüme yaşayacak ve onur alacaksınız. Dini şeylere yönelebilir ve hac merkezlerini ziyaret edebilirsiniz. Bazı önemli işleri tamamlamanız için uzun bir yolculuğa veya yabancı turlara katılabilirsiniz. Sürekli bir finansal büyüme olacaktır. Sosyal ünün artacak ve insanlar önemli konularda tavsiyelerinizi arayacaklar. Korkusuz olabilirsiniz ve yüksek inancınız tüm çabalarınızda başarılı olabilir. Sözlerin asla kimseyi incitmeyecek veya kırmayacak. Arkadaşlarınızla iyi bir iletişim kuracak ve harika bir zaman geçireceksiniz. Bu ay sağlık durumunuz normal olacak.

Temmuz’da yay burçları endişelerinizi giderebilir ve bir yaşam problemi ya da sizin için önemli olan durum hakkında daha fazla netlik kazanabilirsiniz. Şimdi size birçok güzel şey yapmak ve kendinizle mutlu olmak için şans ve fırsat verilecektir. Hareketlerinizde dürüstlüğü, kibarlık ve tevazuyu korumak önemlidir.

Temmuz ayında, bugüne kadar sorunlu olmayan kişisel veya mesleki ilişkileriniz önemli deneyimler yaşayabilirsiniz. Aşırı duyarlılık veya kıskançlık belirtilerine dikkat edin. Bu ay, evlerinde bir etkinlik hakkında arkadaşlarınız veya komşularınızla bir toplantı yapacaksınız. İşinizdeki paradan sorumluysanız, hatalar, dolandırıcılık gibi nedenlerle istenmeyen bir durumun oluşmasına izin vermemeye dikkat edin.

Bu ay, finansal bir sorunu çözmek veya tek bir ödemeyi tamamlamak için iyi bir ay olacaktır. Bu ay boyunca, iş yerinizdeki pozisyonunuzu birleştirebilirsiniz. Size kaçırılmış bir şans veya fikir edinme fırsatı verilecektir. Yeni tanışacağınız bir kişi tarafından akraba veya arkadaş çevresindeki bir toplantıya davet edileceksiniz. Birçoğunuz yeni bir evcil hayvan edinebilir.

Temmuz ayında evinizde yeni bir satın alma söz konusu olabilir. Eksik olan eşyaları tamamlayabilirsiniz. Bir kadından para almak üzeresiniz ya da bir kadın ile finansal ilişkilerde olumlu bir gelişme yaşayacaksınız. Bu ay kadınlar ile ilgili çalışmalar için iyi olacak.

Yay Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu


Bu ay aşk hayatında verdiğiniz sözlerde ve çalışmalarınızda netlik kazanacak ve eşinizin ihtiyaçlarını karşılamaya saygı göstereceksiniz. Aşıklar keyifli bir zaman geçirir ve çiftler rahatlama ve zihinsel barış için neşeli bir yolculuğa çıkmayı planlayabilir. Birlikte tatil yaparak güzel anılar biriktirebilirsiniz. Söz veya nişan da söz konusu olabilir.

Yay Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu


Bu ay, geçmiş sorunlarınızı büyük çabalarla temizleyebileceksiniz. Mali ihtiyaçlarınız sürekli çabalarla karşılanabilir. Yeni yatırımlar yapabilirsin. Lüks şeyler için harcayabileceğiniz gibi, harcamalarınızı en aza indirmeye çalışmalısınız. Bu ay işinizde yeteneğinizi kanıtlamak için iyi fırsatlar elde edebilirsiniz, ancak unutkanlığınız nedeniyle bunlardan azını kaybedebilirsiniz. Sabırlı olmanız ve aceleci kararlar vermekten kaçınmanız gerekir. İşsiz kişiler çabalarında başarılı olabilirler. İş yerinize ulaşmada dakik olun.

Oğlak Burcu 


2018 yılının Temmuz ayında oğlak burcu için uygun görünüyor ve tüm çabalarınızda başarılı olacaksınız. Başka insanlar hakkında iyi bir anlayışa sahip olacaksınız. İlgilendiğiniz konularda bilgi ve bilgi edinmeye ilgi gösterir ve bunları çok etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz şeyler ufkunuzu açabilir. Ev hayatınız zihinsel huzur verecek ve mutluluk dolu olacaktır. Kardeşlerin, kuzenleriniz ve komşularınızla ilişkiler iyi olabilir, dargın olduğunuz kişiler ile barışabilirsiniz. Arkadaş çevreniz arasında popüler olabilirsiniz. Kendi kullanımınız için prestijli yeni bir araç satın alabilir, bu da sosyal durumunuzu iyileştirebilir. Çok yönlü refah içinde olacak ve herkes tarafından ilgi görmekten hoşlanacaksınız.

Temmuz’da oğlak burçları için çok gergin ve dinamik bir ay olacak. Günlük rutininizde daha fazla taahhüt, söz ve zaman içinde tamamlanması gereken daha fazla göreviniz olacaktır. Bu ay, daha iyi gelir elde edebilirsiniz. Mesela ek çalışma ve daha fazlası için fikirler, öneriler veya fırsatlar düşüneceksiniz. Gelirinizde artış olması sizi mutlu edebilir. Maddi yönden güvence altında olabilirsiniz. Şimdi esas olarak kendi sorunlarınız ve endişelerinizle ilgileneceksiniz. Onları akıllıca çözmenin yollarını arayacaksınız. Bu daha ciddi ya da çözülmesi imkansız hale gelmeden önce sizin için önemli olacaktır.

Temmuz ayında bazı durumlarda ekstra masraflar da söz konusu olabilir. Kişisel hayatınızda arkadaş canlısı olacaksınız veya profesyonel ilişkinizin gelişimi bu ay sizi şaşırtacak. Neler olduğu konusunda kafanız karıştığında çözüm bulabileceksiniz ve bazen de belirsiz hissedeceksiniz.

Temmuz ayında, bir erkekle resmi ilişki kuracak para veya mali bir belge alacaksınız. Bu ay aile ilişkinizi ilgilendirebilir, ancak aynı zamanda işinizle de bir bağlantınız olabilir (eğer varsa). Temmuz ayında çocuklarla ilgili planlar tartışılacak. Mesela onların eğitim, yetenek geliştirme veya ek becerilerin kazanmasına dair araştırma yapabilirsiniz.

Bu ay bazılarınız için, Temmuz bir sağlık problemi, bir hastanede kalma veya tedavi, özel terapi ve daha fazlasını gerektirir. Bu ay, kasıtlı olarak biri size karşı olumsuz şekilde davranacak bir kişinin sözleri ve eylemleri ile rahatsız olabilirsiniz.

Oğlak burcu kadınları bu ay, yakın ve uzaktaki insanlarla daha yeni tanışıklıklar ve arkadaşlıklar ile hatırlayacaklar. Oğlak erkekleri, özel eğitimler, video dersleri, uygulama ya da başka bir eğitim biçimi aracılığıyla önemli kariyer bilgilerini bir araya getirecektir.

Oğlak Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu


Bu ay size aşk hayatında her türlü maddi konforu ve duygusal desteği göreceksiniz ve eşinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Size bir hediye verebilir. Neşeli ruh halinde olacak ve hayatın konforunu yaşayacaksınız. Aşk hayatınız başkalarına karşı bir motivasyon haline gelecektir ve sizden sevgi konularında rehberlik etmenizi isteyebilirler. Eşine karşı saygılı ve sevecen olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu


Bu ay tüm finansal problemlerinizi çözebilirsiniz. Seyahat sırasında gereksiz harcamalara maruz kalabilirsiniz. Borç parasını azaltmaya ve risklerden kaçınmaya çalışın. Kazanç kaynaklarınız etkilenebilir ve yükselen masrafları kontrol edemeyebilirsiniz. Kariyerinizde, üst düzey yetkililerinizden iyilik alabilirsiniz. Değeriniz ve yetenekleriniz için onay kazanırsınız. Belirgin performansınız için övgü ve işlerin tamamlanmasıyla onur kazanacaksınız. Daha iyi bir iyileşme elde edeceğiniz kariyer olasılıklarına daha çok odaklanabilirsiniz.

Kova Burcu 


2018 yılının Temmuz ayında kova burcu duygusal yönden dalgalanmalar yaşayabilirler. Herkesi mutlu etmek için ailenle daha fazla zaman geçirmeyi denemelisin. Kültür ve dine karşı artan bir ilgi olabilir. Size başarı ve onur getirecek bazı yaratıcı çalışmalarda yer alacaksınız. Kötü davranışlarınız nedeniyle bazı aceleci kararlar alabilirsiniz. Gecikmeler ve ciddi endişeler yaratabileceğinden, sözlerinde dikkatli olmalı ve kalp kırmamaya gayret etmelisin. Sakin bir profili koruyun ve kavgalardan kaçının. Yaşam tarzınıza dair konuşmalarla insanların dikkatini çekebilirsiniz. Sağlık durumunuz etkilenebilir ve zamanında dikkat ve bakım gerektirebilir.

Temmuz’da kova burçları yakınlarınızdan veya akraba ve arkadaşlarla bir araya gelmek için farklı vesileler söz konusu olabilir. Uzun süredir görmediğin insanlar ile bir araya gelebilirsin. Birçok kova burcu evde insanları toplayacak ve bu çok duygusal bir olay olacak. Temmuz ayında, belgelere bir miktar bağlılık gerektiren önemli bir karar vereceksin. Ciddi meseleler üzerine düşünmen ve acele karar vermemen gerekebilir.

Temmuz ayında kendi çocuğunuzla ilgili önemli performans görevleriniz veya çocuklarla ilgili çalışmalarınız olacaktır (böyle bir alanda çalışıyorsanız). Bu ay, seyahat için hazırlanacaksınız ya da bir iş gezisine çıkacaksınız ya da bir tatil için seyahat edeceksiniz. Böyle bir yolculuk, akrabalarınız, arkadaşlarınız veya yeni tanıdıklarınız gibi farklı kişilerle iletişim kurmanızı sağlayabilir. Bu aylarda bir avantaj elde edeceksiniz ya da kişisel bir menfaatiniz olacak.

Temmuz ayında bazılarınız başka bir yerleşimde bulunan bir mülk için seyahat edecek. Artık çeşitli tatil yerlerinden çeşitli insanlarla iletişime açık olmak önemli olacak. Böylelikle bilginizi zenginleştirecek, enerjiniz artacak ve geleceğe dair yeni fikirler ortaya çıkacaktır. Yanlış anlaşılmaları veya endişeleri aşmak, çoğunlukla ani tepkiler veya aşırı duyarlılıktan kaynaklanan geçici olacaktır.

Bu ay, aşk hayatın hakkında özel bir şey yaşayacaksın. İşinizde veya kamu faaliyetinizde, bir konuşma, öneri veya fikirden keyif alacaksınız. Başka bir şehirden veya ülkeden biriyle yeni profesyonel veya kamuya açık bağlantılar var. Temmuz, bir çocuk ya da genç ile ilgili özel bir kutlama ile bir araya gelebilirsiniz. Bu ay beklenmedik paralar ortaya çıkacak ya da ek gelir ortaya çıkabilir. Ancak, Temmuz ayında, gereksiz şeylere veya duygusal bir tepki olarak para harcamanız muhtemeldir.

Kova Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu


Bu ay, sevginiz güzel ve güvenilir bir ilişkiye dönüşebilir. Sevdiğiniz insan ile geleceğe dair ciddi ve güzel kararlar alabilirsiniz. Aşk partnerinle evlenebilirsin. İşler çok yavaş olabileceğinden sabırlı olun. Çiftler normal bir döneme sahip olacak ve rutinleri ile meşgul kalacaktır.

Kova Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu


Mali durumunuz bu ay iyi olacaktır ve borçlarınızın çoğu temizlenebilir. Finansal yükünüz rahatlayacak ve paranızı tasarruf etmeye başlayabilirsiniz. Ailenizin mali ihtiyaçlarını yerine getirme konusunda takdirle karşılanacaksınız. Bu ay boyunca çok normal harcamalar olabilir.

Balık Burcu 


2018 yılının Temmuz ayında balık burcu için aile büyüklerine ait bir mülk edinme şansınız var. Sözleriniz takdir edilecek ve kariyer hayatınız iyi olacaktır. Çalışmanız için iyi bir alan olabilir ve yaratıcı ve olumlu fikirleriniz ödüllendirilebilir. İşyerinde saldırgan olmamak, gereksiz yorumlarda bulunmamak veya aceleci kararlar almamak gerekir. Mali konular ortalama olacaktır, ama daha sonra gelirinizde artış olmaya başlayabilir. Bilinmeyen kaynaklardan beklenmeyen kazançlar alabilirsiniz. Sosyal hayat özellikle ayın ikinci yarısında göz kamaştırıcı ve ilginç olacak. Pek çok davete katılabilirsiniz. Sağlık durumu normal olacaktır. Sağlığınızı korumak için diyetinize odaklanmanız gerekir.

Temmuz’da balık burçları ofiste flört etmek veya yeni bir romantik ilişki ile ilgili çeşitli duygular yaşayabilirsiniz. Beklenmedik bir duygu etrafında beklenmedik duygular yaşanacak. Şimdi önümüzdeki birkaç ay boyunca geliştirilecek bir tekliften ilham alacaksınız. Temmuz ayında, akrabanız olan bir kişinin duygusal hareketlerine dikkat edin. Ona destek vermeniz gerekebilir. Dertleşmek isteyebilir. Çevrenizde bir insandan duyacağınız sözler sizi kırabilir. Yok yere size kötü sözler söyleyebilir.

Temmuz, haziran ayından beri terk edilen sözler ve görevleri tamamlamak için iyi bir zaman olacak. Artık sorunlarınızın ve sorunlarınızın birçoğunu çözebileceksiniz, ancak ihtiyacınız olan her adım veya karar iyi düşünülecek ve duygusal tepkilerden kaçınmanız gerekecek.

Bu ay, bir kişinin amacının sizinle bir çatışmayı kışkırtmak olduğunu çok çabuk hissedeceksiniz. Belki de bu kişi sizi üzmeye çalışan bir akrabadır. Size karşı hain planları olan birine karşı dikkatli olun. Temmuz, genel profesyonel iletişim kurduğunuz bir kişiyi içeren hoş olmayan bir olay yaşamanız bazı nedenler ile olabilir. Şimdi işinizde beklenmedik bir değişim mümkün.

Temmuz ayında adli kurumlarla veya mahkeme davasıyla bir temas kurulacaktır. Bütün bunlar, size komplikasyonlara mal olur. Nakit beklentilerinizde gerçekçi olun ve söz vermeyin. Balık kadınları, ilginç ve yararlı yeni kişiler ile tanışacaklar ve farklı yerlerden gelen insanlarla tanışarak dostluklar kurabilirsiniz.

Balık Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu


Bu ay aşk hayatınız için olumsuz olabilir. Çiftler arasında saldırganlık ve kararsız zihniyet hakim olabilir. Eşiniz ile iletişimde öfke, mutluluğu bozabilir. Herhangi bir zamanda öfkeden kaçınmak ve sakin kalmak daha iyidir. Aşıklar ılımlı bir dönem geçirir. Herhangi bir söz vermeyin veya yerine getirmeyin. Evlenme kararınızı erteleyip, teklifin gerçekliğine önem verin.

Balık Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu


Mali olarak, bu ay sizin için rahat olacaktır. Mali ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayacaksınız. Yatırımlar yoluyla bazı finansal faydalar elde edersiniz. Banka bakiyeniz belirgin bir şekilde artacaktır. Bu ay, kariyer hayatın huzursuz olabilir. Durumunuzu ve popülaritenizi yalnızca bakış açınızı değiştirir ve bağlılıkla çalışırsanız artacaktır.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Mr Mathias Ackerman 2 ay önce

Sadece bir finansal hizmet olarak yayınlandığında gülümsüyorum Bay Mathias Ackerman bana ve ailemin borçlarını ödemesine yardım etti. Her şey, borcunu ödemek için 90 000 avroluk bir kredi gerektiğinde başladı, bu yüzden internetteki iletişim e-postasına rastladım, bu yüzden ondan bir kredi başvurusu yapmaya karar verdim ve şimdi ben çok iyiyim mutlu bana ve bana borç veren finansal hizmetler için Mr Mathias Ackerman yardım için minnettar, sen e-posta için ona ulaşabilirsiniz: (mathiasackerman1421@gmail.com). Acilen bir kredi ihtiyacı var mı? Hemen şimdi e-posta yoluyla borç için mali bir hizmet olan Mr Mathias Ackerman ile temasa geçin: (mathiasackerman1421@gmail.com) Başkalarının da aynı adil borç veren hakkında tanıklık ettiğine inanıyorum

Misafir Avatar
jane 2 ay önce

Merhaba,
Bu, genel kamuoyuna, özel bir kredi veren kurum olan Bayan Jane Alison'ın herhangi bir maddi yardıma ihtiyacı olan herkes için finansal bir fırsat yarattığını bildirmek içindir. Açık ve anlaşılır bir şart ve koşullar altında bireylere, firmalara ve şirketlere% 2 faiz oranıyla kredi veriyoruz. e-posta ile bugün bize ulaşın, böylece size kredi şartlarımızı ve koşullarımızı verebiliriz: (saintloanss@gmail.com)