ABONE OL

Kamuajans.com - 2019 yılında hangi burç aşkta, parada, te başarılı, hangi burç şanssız. Her ne kadar burçlara inanmayanların sayısı oldukça fazla olsa da inananların sayısı da bir hayli fazla. Hazır 2019 yılının ortasına gelmişken 12 burcu yeni yılda nelerin beklediğini içeren burç yorumlarını sizler için derledik.

Burçlarını günlük ve aylık takip eden meraklıları 2019 yılı burç özellik ve yorumlarını şimdiden merak ediyorlar. Yeni yıl yeni umutlar yeni burç yorumları demektir. Bu vesileyle ünlü burç yorumcularının 2019 yılına dair yorumlarını bir sayfada toparladık. Her bir burçta 2019 yılına ait yeni özellikler yeni yorumlar ortaya çıkmaktadır.

Burçlar için 2019 yılı yeni temiz bir sayfanın açılması olacak. Ünlü astrologlardan 2019 burç yorumları gelmeye başladı.
 Genç nesilin oldukça önem verdiği ve hayatının gidişatını belirlemede kullandığı burçlar artış uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Oldukça ünlü burç yorumları olduğu ülkemizde yorumcular 2019 yılında burçları bekleyen olayları yorumladı.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık. Hangi burçtan olursanız olun haberimizde 2019 yılına ait yorumu bulabileceksiniz. Tek bilmeniz gereken burcunuzun hangisi olduğu. 

Koç burcu, Etkinlik, Atılganlık, Kendine aşırı güven, Acelecilik, 

Boğa burcu, Varlıktan hoşlanma, Değişmezlik, Pratiklik, Kararlılık, Amaca ulaşmak, 

İkizler burcu, Konuşkanlık, Yatkınlık, Zeka

Yengeç burcu, Koruyucu, Duygusal, Evcil, Amaca bağlı, Tuttuğunu koparan

Aslan burcu, 
Yaratıcılık, Etkileyicilik, Güçlülük, Canlılık

Başak burcu, Eleştiricilik, Hizmet, Yargılama, Düzenlilik

Terazi burcu, Uyumluluk, Birliktelik, Denge, Sevgi

Akrep burcu, Tutkulu, Gayretli, Becerikli,Ağzı sıkı

Yay burcu, Özgürlük aşkı, Geniş fikirlilik, Coşku, Araştırmacılık

Oğlak burcu, Hesapçılık, Önlemcilik

Kova burcu, Bağımsız, İnsancıl

Balık burcu, Hayalci, Duyarlı, Sevgi dolu

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)


2019 yılında Koç burcunu bekleyen birçok sürpriz olacak. Özellikle de aile ve sosyal yaşantılarında gelgitler yaşayan Koç burçları, en sonunda bir düzen alacak ve harika sosyal bağlar kuracak. Maddi açıdan biraz zor geçse de 2019’un ilk dönemleri, yıl ortalarına doğru şöyle bir oh çekebilecek. Ekonomik sıkıntılara karşı asla pes etmeyin ve bu zorlu günlerin de gideceğini hatırlayın. Bu sene içinde psikolojik açıdan her gününüz bir olmayabilir. Bu nedenle çevrenize karşı bir nebze daha hassas olmanızda fayda olacak. Yoksa bir sabah uyanıp “Seni dün kırdığım için özür dilerim.” diye arayacak arkadaş listeniz uzayabilir. 2019 Koç burçları için duygusallığın daha da ön planda olduğu bir sene olabilir. Bekarlar belki de bu yaz, hayatınızın aşkını bulabilirsiniz :)

Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)


Boğa burcu için 2019 yılı, değişmeyen tek şeyin değişim olduğu bir sene olacak. Yeniliklere açık olun. Bu sene çevreniz için oldukça faydalı işlerde yer alabilirsiniz. Daha sosyal ve daha düşünceli geçecek bu günlerde, hem vicdan hem de kalben çok zenginleşeceksiniz. Tabii bu davranışlarınızın karşılığını da alabilirsiniz. Hayatınızdaki bu değişimler sizi daha huzurlu ve genç hissettirecek. Tüm yaş grupları için, Merkür etkisini gösterecek ve Boğa burçları çoğu zaman dinamik günler geçirecek. Karşınıza çıkan seçeneklerde kalbinizi dinleyip karar verdiğinizde 2019 yılının her anı daha verimli ve kararlı geçecektir. Sağlığınıza bu sene de önem vermelisiniz. Mevsim değişimleri Boğa burcunu bu yıl daha fazla etkileyebilir. Aman dikkat!

İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)


Duygusal kazançların bol olduğu İkizler burcu, 2019 yılında tüm manevi işlerini birkaç adım ileriye götürecek gibi görünüyor. Evlilik yolunda ilerleyenlerin işleri daha kolay halledilebilecek. Aman telaş yapmayın aradığınız her şeyi rahatça bulabileceksiniz. Çünkü bu sene sizin seneniz. Venüs’ün etkisinden dolayı önce kalple düşünüp yine kalple hareket edeceksiniz. Resmi işlerinizde ve iş hayatınızda keskin zekanızı kullanıp net kararlar vermelisiniz. Çünkü ikna yeteneğiniz ile pek çok iş detayını olumlu sonuçlandıracaksınız. Ocak ayından yılın son gününe kadar sizi pozitif duygular bekliyor olacak. Yeter ki siz de pozitif düşünmeyi tercih edin :)

Yengeç Burcu (21 Haziran – 22 Temmuz)


İkili ilişkiler de biraz stresli günleri bekleyen Yengeç burcu, 2019 yılında çok iyi düşünerek hareket etmelidir. Ev ve aşk hayatında bunalımlı zamanların yaşanması söz konusu olabilir. 2019’a hareketli başlayacaklarını ifade edebiliriz. Yeni bir yıl yeni bir ekonomik durumu da getirecektir. Mali işlerde zorluk çekmeyecek Yengeç burçları, yine de harcamalarına dikkat etmelidir. Özellikle de bahar aylarına doğru beklenmeyen sürprizler, cüzdanı etkileyebilir. Bu sene kendinizi çevrenizden daha fazla düşünün ve artık eğlenmek için fırsatlar oluşturun. Çünkü 2019 neşenin ve keyfin bir yılı olarak, size merhaba diyecektir!

Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)


Aslan burcunu 2019 senesinde iş yenilikleri bekliyor olacak. Ofis ortamında yapılan bazı değişimler sizi de etkileyebilir. Endişelenmeyin, gayet güzel değişimler bunlar. Terfi alabilirsiniz yahut maaşınıza biraz eklemeler yapılabilir. Bu sene sizin kariyer yılınız olacak. Mevsim geçişlerinde mutlaka stresli günleriniz olacak. Fakat bu sizi yıldırmasın. Doğan her güneşin ardından size harika haberler gelecek. Özel hayatınızda ise yeni insanlar karşınıza çıkabilir. Evli kişilerin ise yeniliği bir bebek haberi olabilir. 2019 Aslan burcuna pek çok yenilik getirecek. Bu sene sağlığınıza dikkat edin ve atılan adımlarda iki defa düşünün.

Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)


2019 sizin pek çok yeniliği keşfedeceğiniz bir yıl olabilir. Başak burçları bu yılda aile sorunlarının üstesinden gelip güneşli günlere uyanacak. İş ve ev yaşamında denge kurulan, çok gezilecek ve keşfedilecek bir yıl sizi bekliyor. Merkür sizin için harekete geçiyor ve doğru adımlar atmanızı destekleyecek. İşinize kendinizi verdiğiniz, aynı zamanda sosyal yaşantıya da vakit ayırdığınız bir yıla hazır olun. Ekonomik sorunları düzeltip daha renkli günler geçireceksiniz. Bir süredir hayatına yeni birini almak isteyenlerin de kısmeti kapıda gibi, ne dersiniz? 2019’da aşk insanı olmaya hazır mısınız?

Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)


Terazi burçları 2019’da anlayışlı ve sakin kalmayı başarmalıdır. Karşılarına gelecek her sorunda mantıkla hareket edip en iyi sonuca ulaşabilirler. Bu yıl Terazi burçları finansal açıdan dalgalanmalara şahit olabilir. Bu nedenle akıllı davranıp harcamaları düzenlemek gerek. Yaz aylarına doğru en yakın çevrenizden dürüst olmayan kişilerle karşılaşıp canınızı sıkabilirsiniz. Böyle anlarda biraz bencillik yapıp kendinizi düşünmeyi tercih edebilirsiniz. Sonbahara doğru geldiğinizde ise hem aile hem de iş hayatında harika bir düzen kurabilirsiniz. Olumlu sonuçlar almak için sabretmeyi ve sakin kalmayı unutmayın!

Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)


Güçlü iradeye sahip olan Akrep burçları, bu sene değişimlerden epey etkilenecek gibi görünüyor. Aşk yaşamında emin kararlar verip ticari işlerde ise mantıklı işler yapmalıdır. Evlenecek olanların ise önüne engeller çıksa da sakin kalıp her şeyi yoluna koyabilir. Merkür’ün pozitif enerjisi Akrep burcuna yansıyacak ve yaza doğru fiziksel enerjiyi destekleyecektir. İletişim konusunda çevresine karşı hassas olması gereklidir. En ufak bir yanlış anlaşılma büyük sosyal sorunlara neden olabilir. Maddi açıdan Akrep burcu için ciddi sorunların olmadığı da ifade edilebilir.

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)


Hırslı karaktere sahip olan Yay kişileri, yoğun tempolu günlerde de hırslarından vazgeçmemeli. İş hayatında oluşacak tüm sorunları kendine olan güvenleri ve hırsı ile aşabilirler. Bahar aylarının gelmesiyle beraber Yay burcuna enerji, neşe ve keyif gelecek. Güneşin tadını almalısınız bu dönemlerde. Sağlık açısından da şifalı günler sizin olacak. Tedbirli olmanız sayesinde sağlığınızı tüm yıl kontrol altında tutabilirsiniz. Bahar ve yaz telaşlarından dolayı kendinize vakit ayıramadığınız için yılın son aylarını iyi değerlendirmelisiniz. Yıl içindeki tüm emeklerinizin karşılığı yılın sonuna doğru size verilecektir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)


2018’den kalan bunalımlara bu yıl son vereceksiniz. Huzurlu ve stressiz bir 2019 yılı sizi bekliyor duygusal Oğlaklar :) Kariyerinize önem verirken yine yalnızlığınıza olan aşkınızdan vazgeçmeyeceksiniz. Bekar kişiler yıl ortasına doğru güzel haberler alacak. Bu yıl stresi kendinizden uzak tutmalısınız. Stresi hayatın her noktasına alırsanız sağlığınız bu durumdan etkilenebilir. 2019’un her döneminde alacağınız kararları kalbinizle düşünüp mantık süzgecinden geçirmeyi de ihmal etmeyin.

Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)


Yıldızlara göre Kova burcu, 2019 yılında çok şanslı günler geçirecek. Sizinle aynı görüşe sahip kişilerle daha iyi iletişim kuracağınız bir yıl geliyor. Klişelerden uzak şekilde geçecek bu sene, epey renkli olacak gibi görünüyor. Bahar başında iş hayatında daha azimli ve kararlı olacaksınız. Bu hırsınız sizi iş ortamında daha aktif hale getirecek. Ufak tefek engeller çıksa da yaşamın her alanında, Kova burcu sabrı ve hırsı ile bu engelleri de ortadan kaldıracak. Henüz hayatında 2. kişiyi almamış kişilere ise ruh eşi haberini de verelim :)

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)


Balık burcu kişileri, 2019 yılında çok emin adımlar atmalı. Belki bu sene içinde birkaç arkadaşınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Çünkü menfaat için etrafınızda dolaşan kişiler size zarar vermek isteyebilir. Duygusal kararlar vermek için sosyal baskı altından kurtulmanız gerekecek. Sabırlı şekilde ilerlediğinizde, aldığınız kararlardan pişman olmayacaksınız. Neptün, Balık burcu için çok doğru hareketlerde bulunabilir. Yeni yılın başında iyimser olan ruh haliniz, bahar döneminde tempoya nasıl ayak uyduracak kim bilir! Bu nedenle sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekecek. Çünkü iş ve ev yaşamı arasında koştururken, bolca enerjiye ihtiyacınız olacak. 2018’de hata olduğunu düşündüğünüz her şeyi 2019’da telafi edecek şansınız olacak. Bu sene çok şanslı görünüyor!
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
illuminati worldwide headquarter. 2 ay önce

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, aydınlanmış olanların bursuna, burada kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve aynı zamanda ünlü olmaları için hayattaki bu fırsatın yanı sıra yatırımları ile seçtikleri ve konumlarının bulunduğu bir eve ulaşmak için 550.000 $ ödüyoruz.

AYDINLATMAYA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
1. 550.000 $ nakit ödül.
2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev.
Dünyanın en iyi 5 ile bir aylık istişare.
Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254

Misafir Avatar
illuminati worldwide headquarter. 2 ay önce

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, aydınlanmış olanların bursuna, burada kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve aynı zamanda ünlü olmaları için hayattaki bu fırsatın yanı sıra yatırımları ile seçtikleri ve konumlarının bulunduğu bir eve ulaşmak için 550.000 $ tutarında ödeme yapıyoruz.

AYDINLATMAYA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
1. 550.000 $ nakit ödül.
2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev.
Dünyanın en iyi 5 ile bir aylık istişare.
Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254NOT; dünyanın her yerinden birleşebileceğiniz Illuminati'nin kardeşliği Hindistan, Türkiye, Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, M

Misafir Avatar
illuminati worldwide headquarter. 2 ay önce

Birleşik devlet ve tüm dünya için büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, aydınlanmış olanların bursuna, burada kayıp hayallerinizi geri kazanabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz açık bir fırsattır. kan kurban etmeden. Ayrıca, tüm yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve aynı zamanda ünlü olmaları için hayattaki bu fırsatın yanı sıra yatırımları ile seçtikleri ve konumlarının bulunduğu bir eve ulaşmak için 550.000 $ ödüyoruz.

AYDINLATMAYA KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
1. 550.000 $ nakit ödül.
2. USD 150,000 USD değerinde yeni bir Şık Rüya ARABA
3. Seçtiğiniz ülkede satın alınan bir rüya ev.
Dünyanın en iyi 5 ile bir aylık istişare.
Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresi = illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254

Misafir Avatar
illuminati 6 ay önce

Birleşik devletten ve tüm dünyadan büyük aydınlanma düzeninden selamlar, bu, Aydınlanmış'ın, kayıp hayallerinizi kurtarabileceğiniz ve aynı zamanda zenginlik ve mutluluğun ışığını görebileceğiniz topluluğuna katılmak için açık bir fırsattır. herhangi bir kan kurbanı. Ayrıca, tüm yeni üyelere kardeşliğe katıldıklarında ve aynı zamanda ünlü olmaları için hayattaki bu fırsatla yatırımları ile kendi seçtikleri ve konumlarındaki bir eve gelmeleri için 550.000 $ ödüyoruz.

IŞIKLARA KATILAN YENİ ÜYELERE ARKA PLAN.
1. 550.000 $ nakit ödül.
2. 150.000 ABD Doları değerinde yeni bir RAC Şık Rüya
3. İstediğiniz ülkede satın alınmış bir rüya evi.
Dünyanın en iyi 5 ile bir aylık istişare.
Liderler ve dünyadaki en önemli 5 ünlü. Eğer ilgileniyorsanız, lütfen önceki e-posta adresine başvurun - illuminatiworldwideorder@gmail.com veya wahtsapp +15184145254

https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

Misafir Avatar
GREG ALEX 7 ay önce

Selamlar Illuminati Dünyasına Hoşgeldiniz. Fakirleri, muhtaçları ve yetenekleri fama ve zenginliğin ilgi odağına getirir. Para, şöhret, güçler, güvenlik, işinizde tanınma, politik ırk kazanın, ne yaparsanız yapın zirveye çıkın, ruhsal olarak korunun! Tüm bunlar GREAT ILLUMINATI TEMPLE'a başladığınızda bir göz kırparak başaracaksınız. Illuminati'ye başladıktan sonra sayısız avantajınız olacaktır. ilgileniyorsan katılmak ister misin, lütfen whtsapp +16673088489 veya gregalexpeterson@gmail.com

Misafir Avatar
Ceren 10 ay önce

Ben aslan burcluyum

Misafir Avatar
demet 10 ay önce

evlılık varmı

Misafir Avatar
Cigdem yasar 11 ay önce

Ben balik burcuyum bana tavsiyeniz nedir